Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Śpiączka | Mateusz | 1995 | Poznań | adidas Runners Poznań | |
Fabiański | Andrzej | 1996 | Szamotuły | KB Szamotuły | |
Helak | Szymon | 1987 | Poznań | #zaliniametyteam / Run4Fun Poznań | |
Szymański | Robert | 1977 | Gorzów Wlkp. | ||
Sośnicka | Kamila | 1988 | Sieraków | Agentki | |
Gapska | Zuzanna | 1992 | Pęckowo | Biegacze Józefa Noji | |
Plandowska | Katarzyna | 1981 | Poznań | MedBike Team | |
Kołdyka | Marcin | 1980 | Poznań | MedBike Team | |
Szymczak | Norbert | 1990 | Chrzypsko Wielkie | ||
Nowak | Robert | 1961 | Poznań | ||
Bednarek | Roman | 1960 | Poznań | Night Runners | |
Kalota | Radosław | 1980 | Sieraków | ||
Bartkowiak | Wojciech | 1984 | Pniewy | ||
Łubkowska | Kamila | 1985 | Swarzędz | ||
Błoch | Arleta | 1972 | Wronki | Wroniecki Klub Biegacza | |
Kramer-Dwóżnik | Ewa | 1968 | Wronki | ||
Szajdak | Maciej | 1985 | Poznań | ||
Wrembel | Zuzanna | 2001 | Kwilcz | ||
Kuczyński | Mateusz | 1994 | Szamotuły | Szamotuły | |
Ziętek | Sławomir | 1961 | Szamotuły | Szamotuły | |
Biernat | Marcin | 1991 | Poznań | ||
Konieczny | Adam | 1992 | Zaniemyśl | ||
Skubski | Michał | 1986 | Zielona Góra | Run4Fun Poznań | |
Wróblewski | Krzysztof | 1964 | Międzychód | Biegacze PMI | |
Prętki | Marek | 1977 | Wronki | ||
Sopata | Patryk | 1995 | Drezdenko | Biegacze Józefa Noji | |
Biniaś-Kurek | Małgorzata | 1984 | Pniewy | ||
Lewandowski | Andrzej | 1974 | Wiry | ||
Lewandowska | Edyta | 1980 | Wiry | ||
Marszałkiewicz | Adrianna | 1995 | Chmielinko | Rozbiegany Lwówek | |
Wawrzyniak | Mateusz | 1997 | Trzcianka | Mg Running Team Trzcianka | |
Nowak | Szymon | 2001 | Poznań | QUAY POZNAŃ | |
Kuk | Daniel | 1989 | Wrocław | Swaddly | |
Czapla | Weronika | 1997 | Sieraków | ||
Czapla | Natalia | 2001 | Sieraków | ||
Sikora | Mariusz | 1977 | Piłka | ||
Waszak | Adrian | 1995 | Lubasz | KAMA Run Czarnków | |
Dziubińska | Beata | 1988 | Sieraków | Agentki | |
Weber | Anna | 1992 | Sieraków | Agentki | |
Łęcka | Justyna | 1978 | Lipnica | ||
Agaciak | Mateusz | 1991 | Międzychód | ||
Konieczny | Waldemar | 1960 | Zaniemyśl | Polonia Środa | |
Gorczyca | Maciej | 1990 | Poznań | ||
Piotrowska | Joanna | 1991 | Poznań | ||
Szulc | Dominik | 1988 | Lusówko | ||
Muchajer | Stanisław | 1957 | Pniewy | ||
Agaciak | Roman | 1964 | Międzychód | ||
Iłowiecki | Dominik | 1979 | Poznan | NBR Team | |
Karkowska | Wiesława | 1960 | Baranowo | ||
Prech | Marek | 1968 | Leszno | Altom Gniezno | |
Kaczmarzyk-Radka | Agata | 1973 | Leszno | Altom Gniezno | |
Pyśk | Wiktoria | 1996 | Międzyrzecz | ||
Skweres | Maria | 1974 | Luboń | ||
Adam | Waśko | 1977 | Lubasz | ||
Gapski | Bogdan | 1965 | Pęckowo | Biegacze Józefa Noji | |
Ziembinski | Grzegorz | 1981 | Poznan | Manufaktura Mieszkan | |
Szymankiewicz | Jakub | 1990 | Wronki | ||
Kłosińska | Milena | 1985 | Kiączyn | Sportowy Kaźmierz | |
Doroba | Adrian | 1981 | Międzychód | Biegacze PMI | |
Nawrot | Anna | 1978 | Plewiska | ||
Nawrot | Krzysztof | 2006 | Plewiska | ||
Błaszczyk | Alicja | 1979 | Szreniawa | ||
Wojewoda | Katarzyna | 1996 | Poznań | ||
Araszkiewicz | Radosław | 1983 | Łężce | FIT i KROPKA PL | |
Brzeziński | Grzegorz | 1986 | Pszczew | ||
Graj | Krystian | 1996 | Lubasz | ||
kukla-Kowalska | Alicja | 1978 | Lusówko | Mistrzowski Trening | |
Walczak | Agnieszka | 1970 | Sieraków | Klub Szalonego Morsa | |
Olejnik | Wojciech | 1996 | Kwilcz | ||
Wujek | Marcin | 1981 | Brodnica | Brodnica biega | |
Matysik | Agnieszka | 1987 | Szamotuły | ||
Cenkier | Ania | 1978 | Międzychód | ||
Perz | Marek | 1971 | Chrzypsko Wielkie | ||
Cenkier | Przemyslaw | 1979 | Międzychód | ||
Szymczak | Tomasz | 1990 | Sieraków | SIERAKÓW | |
Maćkowiak | Agnieszka | 1987 | Poznań | ||
Pyta | Grzegorz | 1960 | Grodzisk Wielkopolski | niezrzeszona | |
Rożkowski | Roman | 1958 | Śrem | Masters Śrem | |
Matuszczak | Dawid | 1985 | Białcz | ||
Burclaf | Sławomir | 1980 | Poznań | UNILEVER TEAM | |
Aleksandrowicz | Krzysztof | 1983 | Poznań | UNILEVER TEAM | |
Hemler-Nowacki | Adrian | 1985 | Czapury | UNILEVER TEAM | |
Kaminik | Maciej | 1989 | Skoki | UNILEVER TEAM | |
Litwiniec | Bartosz | 1995 | Poznań | UNILEVER TEAM | |
Wiza | Ewa | 1996 | Poznań | UNILEVER TEAM | |
Górniaczyk | Karolina | 1985 | Ostroróg | ||
Wojciechowska | Agata | 1975 | Wronki | Wroniecki Klub Biegacza | |
SALITA | LECH | 1960 | Gniezno | ALTOM GNIEZNO | |
Przybylska | Justyna | 1996 | SierakÓw | Agentki | |
Mania | Katarzyna | 1986 | Tarnowo Podgórne | Tarnowo Podgórne Biega | |
Chossa | Jarosław | 1989 | Kwilcz | ||
Jezierski | Grzegorz | 1964 | Koziegłowy | UNILEVER TEAM | |
Bartkowiak | Katarzyna | 2005 | Mylin | ||
Ługowska | Gabriela | 2005 | Niemierzewo | ||
Przewoźniak | Paulina | 1984 | Tarnowo Podgórne | TARNOWO PODGÓRNE BIEGA | |
Perz | Kamil | 1992 | Poznań | Spec Kable / Orły Plewiska | |
Filipiak | Mariusz | 2002 | Szamotuły | ||
Filipiak | Marcin | 2004 | Szamotuły | ||
Głowacki | Marcin | 2003 | Baborówko | ||
Pupka | Mateusz | 1986 | Międzychód | ||
Mielcarek | Adrian | 1991 | PoznaŃ | Dogonić Czołówkę Adrian Żakowski TEAM | |
Skorliński | Krzysztof | 1972 | Kostrzyn | Echo Ziemi Kostrzyńskiej | |
Jena | Krzysztof | 1956 | Pniewy | TEAM POSTĘP PNIEWY | |
Przybył | Lidia | 1981 | Wronki | Wroniecki Klub Biegacza | |
Góra | Krzysztof | 1983 | Wronki | Wroniecki Klub Biegacza | |
Sroka | Michalina | 1986 | Międzychód | ||
Weiss | Weronika | 2000 | Poznań | ||
Woziński | Kamil | 2000 | Poznań | ||
Kwita | Paweł | 1994 | Sieraków | ||
Kwita | Piotr | 1969 | Sieraków | ||
Śliwka-Podworska | Magdalena | 1981 | Smoleńskiego 1f/5 | Bielany-Podolany | |
Podworski | Jakub | 1981 | Warszawa | Bielany-Podolany | |
Łączny | Paweł | 1983 | Czempiń | ||
Matkowski | Jacek | 1996 | Krzyż Wielkopolski | Biegacze Józefa Noji | |
Wierzbicki | Michał | 1993 | Poznań | Poznań | |
Roszyk | Agnieszka | 1978 | Tarnowo Podgórne | ||
Kotliński | Tomasz | 1968 | Obrzycko | KlB Szamotuły | |
Sobczyński | Adam | 1987 | MiĘdzychÓd | ||
Bosiacki | Tomasz | 1981 | Szamotuły | ||
Beszterda | Dariusz | 1972 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Rogacki | Łukasz | 1986 | Poznań (poznań-stare Miasto) | ||
Kleinschmidt | Patryk | 1993 | Poznań | ||
Szymanowicz | Bartosz | 1997 | Lubasz | Kama Run Czarnków | |
Spychała | Radosław | 1979 | Chrzypsko Wielkie | Gmina Chrzypsko Wielkie | |
Śliwka | Marek | 1955 | Poznań | Logos Travel | |
Kmiecik | Piotr | 1993 | Plewiska | ||
Kozłowski | Łukasz | 1994 | Bachowice | JESTEŚMY MARMITE | |
Gursz | Filip | 1986 | Bielsko | JESTEŚMY MARMITE | |
Wojciechowska | Katarzyna | 1993 | Turek | ||
Suchorski | Sebastian | 1980 | Kostrzyn Wlkp | kostrzynski Klub Biegowy do Celu | |
Marciniak | Piotr | 1993 | Poznań | Grupa Cichy-zasada | |
Leśniak | Michał | 1984 | Ceradz Dolny | #FeiferTrenuje | |
Fiedler | Leszek | 1981 | Dąbrowa | ||
Gołaś | Marcin | 1982 | Duszniki | Duszniki biegają | |
Mazur | Szymon | 1985 | Baborówko | ||
Stefaniak | Mateusz | 1991 | Jasionna | Wroniecki Klub Biegacza | |
Piotrowski | Andrzej | 2001 | Pszczew | ||
Grupiński | Michał | 1995 | Lubasz | ||
Graj | Krzysztof | 1991 | Czarnków | ||
Pigła | Michał | 1981 | Kiączyn | SPORTOWY KAŹMIERZ | |
Kowal | Łukasz | 1996 | Czarnków | ||
Wolf | Dariusz | 1987 | Międzychód | ||
Pucek | Grzegorz | 1995 | Obrzycko | CSWLąd | |
Śniadecka-Rusinek | Anna | 1985 | Wronki | ||
Smolarek | Paweł | 1990 | Wronki | ||
Szkudlarek | Milena | 1984 | Kaźmierz | Sportowy Kaźmierz | |
Przewoźny | Tomasz | 1986 | Plewiska | ||
Bąbelczyk | Piotr | 1972 | Międzychód | Forrest Gump Team | |
Bąbelczyk | Radosław | 2001 | Międzychód | Forrest Gump Team | |
Wolniewicz | Ryszard | 1961 | Pniewy | ||
Jakuszak | Kuba | 2001 | Chrzypsko Wielkie | SCS Płomień Chrzypsko Wielkie | |
Testka | Wiktoria | 2001 | Sieraków | ||
Januszczak | Elżbieta | 1973 | Kaźmierz | Biegająca babcia | |
Piątek | Jarosław | 1972 | Drawski Młyn | Biegacze Józefa Noji | |
Musiał | Adam | 1958 | Drawsko | Wybiegać marzenia | |
Olejniczak | Błażej | 2001 | Międzychód | ||
KACHEL | KRZYSZTOF | 1991 | Pniewy | Konfederacja | |
Stadnik | Jacek | 1991 | Zielona Góra | ||
Jessa | Andrzej | 1971 | Pęckowo | Biegacze Józefa Noji | |
Starosta | Hubert | 1997 | Obrzycko | Cross Wronki | |
Obst | Natalia | 1983 | Duszniki | Duszniki biegają | |
Górna | Paulina | 1987 | Duszniki | Duszniki biegają | |
Mituta | Jacek | 1978 | Połajewo | KAMA RUN Czarnków | |
Krajewska | Magdalena | 1986 | Niewierz | Duszniki Biegają | |
Oracz | Agnieszka | 1981 | Grodzisk Wielkopolski | ||
Czabajska | Alicja | 1983 | Poznań | Rotary Club Poznan | |
Madej | Łukasz | 1982 | Warszawa | ||
Krystek | Agata | 1991 | Drawsko | ||
Bajor | Leszek | 1991 | Piotrowo | ||
Nawrot | Marcin | 1991 | Pobiedziska | ||
Rembowska | Natalia | 1979 | Poznań | QUAY POZNAŃ | |
Łodyga | Magdalena | 1989 | Grodzisk Wielkopolski | Łodyga Athletic Team | |
Kruszona | Zbigniew | 1976 | Kostrzyn | Echo Ziemi Kostrzyńskiej | |
Jankowiak | Zuzanna | 1997 | Przeźmierowo | Grupa Cichy-Zasada | |
Górka | Michał | 1989 | Luboń | Grupa Cichy-Zasada | |
Orlik | Magdalena | 1979 | Kozłowo | Grupa Cichy-Zasada | |
Kolendowicz | Mateusz | 1989 | Kąkolweo | Grupa Cichy-Zasada | |
Kordylewski | Damian | 1991 | Poznań | Grupa Cichy-Zasada | |
Nafalski | Artur | 1984 | Tarnowo Podgórne | Grupa Cichy-Zasada | |
Ceglarek | Przemysław | 1993 | Pniewy | TEAM BEROTU | |
Gadziński | Robert | 1975 | Krosinko | Grupa Cichy-Zasada | |
Trawiński | Sławomir | 1993 | Poznań | Grupa Cichy-Zasada | |
Kłosiński | Marcin | 1983 | Pamiątkowo | Grupa Cichy-Zasada | |
Kit | Paulina | 1995 | Poznań | Grupa Cichy-Zasada | |
Mazur | Sara | 1985 | Skórzewo | Grupa Cichy-Zasada | |
Spychała | Adrianna | 1997 | Szamotuły | Grupa Cichy-Zasada | |
Ciesielska | Dorota | 1994 | Poznań | Grupa Cichy-Zasada | |
Ciesielski | Damian | 1994 | Poznań | Grupa Cichy-Zasada | |
Strzelczyk | Tomasz | 1975 | Szamotuły | ;-P | |
Gdowska | Jolanta | 1977 | Tarnowo Podgórne | ||
Kuźniak | Justyna | 1976 | Szamotuły | KB Szamotuły | |
Dąbrowski | Marek | 1973 | Pęckowo | Biegacze Józefa Noji | |
Dąbrowska | Dorota | 1974 | Pęckowo | Biegacze Józefa Noji | |
Synoradzka | Katarzyna | 1979 | Poznań | ||
KLIMCZYK | ROMAN | 1973 | Opalenica | NKB CHYZY NOWY TOMYSL | |
Pawlak | Kamil | 2008 | Bolewice | ||
Sokółka | Małgorzata | 1977 | Kwilcz | Prawie nie biegam ;) | |
Jakuszak | Julia | 1980 | Chrzypsko Wielkie | ||
Rychlik | Adam | 2008 | Folsztyn | BIEGACZE JÓZEFA NOJI |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Oleksy | Teresa | 1976 | Szamotuły | KB Szamotuły | |
Jeziorecki | Krzysztof | 1986 | Psarskie | Duszniki biegają | |
Dolicher | Robert | 1972 | Skwierzyna | ||
Klejda | Agnieszka | 1988 | MoczydŁa | Biegacze Józefa Noji | |
ZBIELSKA | AGNIESZKA | 1977 | Piła | PIŁA | |
TOWSTOKORY | Marek | 1976 | ZŁotÓw | ||
Terpiłowski | Łucjan | 1958 | Gorzów Wlkp. | ||
Koreńczuk | Urszula | 1979 | Chwalęcice | ||
Skibińska | Aldona | 1972 | Czarnków | ||
Wylegała | Paulina | 2007 | Wronki | ||
Stachowiak | Dawid | 1989 | Rokietnica | ||
Nowak | Sebastian | 1990 | Rosko | Rosko | |
Buliczak | Ireneusz | 1955 | Sieraków | ||
Gularek | Szymon | 1982 | Glinno | TEAM BEROTU | |
Cejba | Dominika | 1999 | Chełmno | KB SZAMOTUŁY | |
OSTAJEWSKI | TOMASZ | 1975 | Lwówek Wlkp | TEAM BEROTU | |
Sapor | Dawid | 1994 | Kozłowo | ||
Krawiec | Jakub | 1983 | Słocin | ||
Gabryelewicz | Katarzyna | 1983 | Winna | Szymkowiak Team | |
Błoch | Sylwia | 1988 | Piłka | Biegacze Józefa Noji | |
Wojcińska | Martyna | 2003 | Buk | ||
Sadowski | Wojciech | 1960 | Kożuchów | Morsy Kożuchów | |
Nawrot | Angelika | 1992 | Pobiedziska | ||
Grygier | Arkadiusz | 1989 | ŻegrÓwko | ||
Kielian | Krzysztof | 1987 | Pniewy | TEAM BEROTU | |
Mazana | Justyna | 1978 | Międzychód | Biegacze PMI |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Spychała | Julia | 1988 | Chrzypsko Wielkie | WARIATKI | |
Spychała | Piotr | 1985 | Chrzypsko Wielkie | ||
Gorajska | Ania | 1983 | Wronki | WARIATKI | |
Napierała | Małgorzata | 1985 | Wronki | ||
Wrembel | Karolina | 1980 | Lwówek Wlkp | Rozbiegany Lwówek | |
Zapiec | Aniela | 1957 | Wysoka | ||
Wasecka | Gosia | 1983 | Kaźmierz | Sportowy Kaźmierz | |
Paniączyk | Jolanta | 1960 | Poznań | ||
Paniączyk | Andrzej | 1960 | Poznań | ||
GUZEK | JACEK | 1976 | Nowy Tomyśl | ||
Małecka | Jolanta | 1984 | Miękowo | UNILEVER TEAM | |
Nowak | Dariusz | 1967 | Poznań | QUAY POZNAŃ | |
Stelmaszyk | Sylwia | 1987 | Chomęcice | Stęszew Team | |
Lebiedzinska | Wioletta | 1977 | Wróblewo | Wronki | |
Przyborowska | Aleksandra | 1961 | Poznań | REMET TEAM | |
Jędrzejczak | Mirosława | 1974 | Chrzypsko Wielkie | ||
Spychała | Agata | 1989 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Krugiolka | Renata | 1985 | Pniewy | ||
Nowak | Dariusz | 1983 | StĘszew | Stęszew team | |
Wasecka | Beata | 1979 | Łęczyca | ||
Giełda | Karolina | 1980 | Poznań | Paniusie | |
Danielewska | Alina | 1983 | Poznań | PANIUSIE | |
Nowak | Lucyna | 1974 | Sieraków | ||
Sobczak | Katarzyna | 1977 | Nowa Sól | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | |
Matuszczak | Agnieszka | 1987 | Białcz | ||
Wylegała | Sandra | 1997 | Tuchola | ||
Kurasz | Marta | 1985 | Poznań | Paniusie | |
Hibner | Marcin | 1979 | Tarnowo Podgórne | ||
Dzieciątkowska-Hibner | Wiesława | 1977 | Tarnowo Podgórne | ||
Doberschuetz | Sylwia | 1979 | Murowana Goślina | UNILEVER TEAM | |
Krzyżaniak | Monika | 1997 | Poznań | UNILEVER TEAM | |
Zawiślak | Katarzyna | 1976 | Miękowo | UNILEVER TEAM | |
Wojtkowiak | Edyta | 1993 | Poznań | UNILEVER TEAM | |
Zandecka | Ksenia | 1984 | Trzaskowo | UNILEVER TEAM | |
Nowak | Joanna | 1984 | Stęszew | UNILEVER TEAM | |
Saworska | Alicja | 1993 | Poznań | UNILEVER TEAM | |
Frąckowiak | Jacek | 1973 | Przebędowo | UNILEVER TEAM | |
Zygmanowska | Magdalena | 1976 | Szczytniki | Gmina Chrzypsko WIelkie | |
Musiał | Łukasz | 1988 | Wronki | brak | |
Musiał | Joanna | 1989 | Wronki | brak | |
Raszewski | Paweł | 1965 | Wronki | brak | |
Ostrowska | Magdalena | 1972 | Swarzędz | Paniusie | |
Raszewska | Natalia | 1988 | Wronki | ||
Raszewski | Maciej | 1986 | Wronki | ||
Raszewska | Patrycja | 1991 | Wronki | ||
Raszewski | Grzegorz | 1991 | Wronki | ||
Raszewska | Angelika | 1990 | Wronki | ||
Raszewski | Robert | 1988 | Wronki | ||
Kleinschmidt | Agnieszka | 1995 | Poznań | ||
Trawińska | Agnieszka | 1995 | Poznań | ||
Kremer | Paweł | 1982 | Wronki | ||
Cicha | Ewa | 1979 | Kwilcz | ||
Kaźmierczak | Sylwia | 1993 | Szamotuły | ||
Wiench | Dagmara | 1995 | Kwilcz | ||
Borzeskowska | Anna | 1976 | Poznań | Paniusie | |
Krygier | Katarzyna | 1975 | Poznan | ||
Magdalena | Emilia | 1992 | Daleszynek | ||
Ceglarek | Jagoda | 1995 | Pniewy | ||
Figiel | Żaneta | 1988 | Ostroróg | ||
Figiel | Dawid | 1988 | Ostrorog | Wroniecki klub biegaczy |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Dondajewska | Sandra | 1992 | Kaźmierz | ||
Stachowiak | Magdalena | 1978 | Konarzewo | STĘSZEW TEAM | |
Terpiłowska | Halina | 1955 | Gorzów Wlkp. | ||
Jany | Katarzyna | 1990 | Czarnków | Nordic Walking Lubasz |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Soloch | Maciej | 1991 | Wronki | @wronieckibiegacz | |
Starosta | Sławomir | 1973 | Ostroróg | ||
Przybylski | Wojciech | 1971 | Poznań | QUAY POZNAŃ | |
Molik | Tomasz | 1975 | Międzychód | MMA Devil Międzychód/ Biegacze PMI | |
Jarmużyk | Adrian & Wafel | 1989 | Bolewice | ||
Niezborała | Radosław | 1977 | Drezdenko | FSD RUN DREZDENKO | |
Stec | Arkadiusz | 1975 | Komorniki | Run.Arun.Run | |
Jeziorecka-Borucka | Monika | 1985 | Podrzewie | Duszniki biegają | |
Stefaniak | Adam | 1985 | Puszczykowo | ||
Stratutsa | Oleksii | 1993 | Wronki | ||
Zmudziński | Tomek | 1998 | Międzychód | ||
Dwóżnik | Robert | 1968 | Wronki | DAM RADĘ | |
Plewa | Natalia | 1982 | Oborniki | ||
Wieczorek | Marcin | 1980 | Dopiewo | ||
Krawczyk | Robert | 1969 | Luboń | lub wybierz z listy | |
Majorek | Krzysztof | 1981 | Międzychód | ||
Kosiorek | Darek | 1967 | Kórnik | ||
Konieczny | Mateusz | 1986 | Poznań | KS Lamia Reno | |
Wasecki | Artur | 1978 | Kaźmierz | Sportowy Kaźmierz | |
Wieliński | Mariusz | 1983 | Stobnicko | Stobnicko Biega | |
skoczylas | marta | 1976 | Poznań | ||
Gubańska | Sonia | 1980 | Poznań | ||
GŁÓW | TOMASZ | 1970 | SzamotuŁy | ||
Madajczak | Jarosław | 1973 | Trzcianka | ||
Pawlicki | Piotr | 1998 | Chrzypsko Wielkie | ||
Dembiński | Maciej | 1978 | Ujście | Team Ujście | |
Grocholewski | Wlodzimierz | 1972 | Poznan | Motor Luboń Team | |
Wolna | Paulina | 1978 | Niewierz | Duszniki biegają | |
Grocholewski | Leszek | 1963 | LuboŃ | MOTOR LUBOŃTEAM | |
DRGAS | ANDRZEJ | 1955 | LuboŃ | MOTOR LUBOŃTEAM | |
Wrembel | Przemysław | 1979 | Nowa Wieś | Nowa Wieś Team | |
Sośnicki | Marek | 1985 | Wronki | ||
Krawczyk | Leszek | 1962 | Poznań | ||
Dubert | Artur | 1979 | Poznan | ||
Śwital | Leszek | 1974 | Margonin | Morsy Margonin | |
Olejniczak | Jarosław | 2000 | Poznań | ||
Zabagło | Leszek | 1966 | Gorzów Wielkopolski | BBL Gorzów Wielkopolski | |
Gaca | Anna | 1982 | Dopiewiec | ||
Zwirblis | Arkadiusz | 1989 | Poznań | ||
Jusik | Robert | 1990 | Brzeźno | TruckerRun | |
Pachowicz | Maciej | 1977 | Długa Goślina | ||
Majorek | Przemysław | 1994 | Międzychód | ||
Kucharski | Marcin | 1988 | Kwilcz | ||
Graj | Damian | 1982 | Brzeźno | Kama Run Czarnków | |
Kalinowski | Aleksander | 1994 | Poznań | ||
Tworek | Mirosław | 1971 | Czerwieńsk | Run4Fun | |
Gehrke | Robert | 1987 | Chodzież | ||
Maćkowiak | Adrian | 1987 | Poznań | Anonimowi biegacze | |
Wojczyński | Jarosław | 1978 | Piaskowo | ||
Basiński | Marcin | 1983 | Sieraków | ||
Rybarczyk | Jolanty | 1960 | Pniewy | ||
Krupa | Krystian | 1986 | Poznań | EITALIA.pl | |
Przyborowski | Mieczysław | 1959 | Poznań | REMET TEAM | |
Mleczak | Jacek | 1970 | Goraj | ||
Dziedzic | Jacek | 1979 | Czarnkow | ||
Kosmala | Szymon | 1985 | Obrzycko | ||
Nawrot | Piotr | 1976 | Plewiska | gRUNwald Team Poznań | |
Kuczyński | Piotr | 1956 | Poznań | NKB Chyży Nowy Tomyśl | |
Janusz | Krzysztof | 1976 | Gniezno | ||
Sikorski | Krzysztof | 1980 | Międzyrzecz | Międzyrzeckie Gazele | |
Pokusa | Maciej | 1973 | Suchy Las | ||
Ławniczak | Paweł | 1986 | Zbąszyń | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | |
Janicki | Oskar | 1999 | Wronki | ||
Miedziak | Paweł | 1989 | Tarnowo Podgórne | SPIN Partner | |
Duda -Krzemieniewska | Jadwiga | 1983 | Szamotuły | ||
Kuczyńska | Karolina | 1988 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Gzyl | Monika | 1984 | Lutom | ||
Degórska | Marzena | 1981 | Pniewy | ||
Kurek | Paweł | 1983 | Pniewy | ||
Chwarścianek | bolesław | 1955 | Czarnków | kb gmina Czarnków | |
Żak | Wojciech | 1962 | Międzyrzecz | ||
Żak | Agata | 1997 | Międzyrzecz | ||
Nowak | Marcel | 2006 | Sieraków | WIxaTriTeam | |
Nowak | Wiktor | 2002 | Sieraków | WIxaTriTeam | |
Skorliński | Marcin | 1971 | Kostrzyn | Echo Ziemi Kostrzyńskiej | |
Koper | Adam | 1978 | Skórka | ||
Krzak | Mariusz | 1966 | Chyby | Tarnowo Podgórne Biega | |
Czajka | Anna | 1984 | Rozalińska 3/2 | Czajka | |
Kaczmarek | Paweł | 1977 | Promienko | Echo Ziemi Kostrzyńskiej | |
Miszczak | Marek | 1992 | Gorzów Wielkopolski | ||
Michalak | Tomasz | 1976 | Bolewice | ||
Paluch | Marcin | 1977 | Wróblowice | ||
Przewoźniak | Maciej | 1981 | Tarnowo Podgórne | Brak | |
Jeziorecki | Krzysztof | 1986 | Psarskie | Duszniki biegają | |
Paluch | Jakub | 2003 | Wróblowice | ||
PRĘDKIEWICZ | MARCEL | 2000 | GorzÓw Wielkopolski | Wierzbicki Running Project | |
Maciejewski | Marcin | 1975 | Poznań | Przyjacielski Klub Biegowy DELIKATNIE | |
Tymoshenko | Maksym | 1982 | Gorzów Wielkopolski | MAXIMUS | |
Stokowski | Marcin | 1996 | Pobiedziska | Manufaktura Mieszkań | |
Andrys | Marcin | 1989 | Grodzisk Wielkopolski | ||
Buliczak | Ireneusz | 1955 | Sieraków | Runco | |
Humbla | Adam | 2001 | Gorzów Wielkopolski | ||
Dworak | Dawid | 2001 | Wawrów | Jamniuk Gorzów | |
Cichocki | Marcin | 1988 | Poznań | ||
Kramer | Kinga | 1998 | Szamotuły | ||
Kalota | Damian | 1982 | Mylin | Jesteśmy Marmite | |
Skotarek | Sławomir | 1967 | Opalenica | JESTEŚMY MARMITE | |
Radzi | Zbigniew | 1975 | Chrzypsko Wielkie | Orle Wielkie | |
Zagozda | Tomasz | 1961 | Luboń | ||
Cichocki | Robert | 1974 | Psarskie | Runner's Power Śrem | |
Michalkiewicz | Adam | 1986 | Poznań | ||
Szczepaniak | Wanda | 1977 | Murowana Goślina | ||
Gajek | Łukasz | 1983 | Poznań | Teneso | |
Gogołkiewicz-Kołecka | Emilia | 1978 | Duszniki | Duszniki biegają | |
Czabajski | Mikołaj | 1984 | Poznań | ||
Kaczmarek | Grzegorz | 1973 | Murowana Goślina | TICON | |
Szynklewski | Maciej | 1968 | Poznań | QUAY POZNAŃ | |
Dąbrowski | Dawid | 1990 | Murowana Goślina | Z pociągu do biegania | |
Krupa | Karol | 1988 | Plewsika | Grupa Cichy-Zasada | |
Zieliński-Wronka | Dariusz | 1970 | Swarzędz | ||
Wronka | Małgorzata | 1969 | Swarzędz | ||
Kąkol | Marek | 1974 | Sieraków | Kraina 100 Jezior Sieraków | |
Skrętkowski | Konrad | 1997 | Kaźmierz | SPORTOWY KAŹMIERZ | |
Grzempowski | Jakub | 1981 | Czapury |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Górniak | Paulina | 1986 | Międzychod | MMA Devil Międzychód | |
Maczyszyn | Łukasz | 1989 | Kaźmierz | ||
Kurek | Pawel | 1983 | Pniewy | Be_active_trucker | |
Krzycka | Katarzyna | 1983 | Przeźmierowo | Komorniki Mtb Team | |
Kozłowska | Karolina | 1983 | Poznań | ||
Duda -Krzemieniewska | Jadwiga | 1957 | Szamotuły | KB Szamotuły | |
Kaniuk | Sławomir | 1970 | Grodzisk Wielkopolski | Grodziski Klub Biegacza | |
Krawczuk | Mateusz | 1986 | Opole | ||
MACIAG | Iwona | 1988 | Nowy Tomyśl | TEAM BEROTU | |
Żelazko | Bartek | 2006 | Pniewy | ||
Kiewra | Robert | 1975 | Ośno Lubuskie | Morsy Ośno Lubuskie |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Okonek | Kazimierz | 1949 | Gorzów Wlkp. | ||
Rostkowski | Zygmunt | 1949 | Pniewy | ||
Majlowska | Irena | 1953 | Gorzów Wlkp. | ||
Majłowski | Aleksander | 1950 | Gorzów Wlkp | Team Majłowscy | |
Czerniak | Henryk | 1948 | Borzykowo | KB Kosynier Września | |
Czerniak | Elżbieta | 1954 | Borzykowo | KB Kosynier Września | |
Dawidowicz | Andrzej | 1954 | Bledzew | SAMSEBIEGAM | |
Rybicki | Janusz | 1950 | Police | ||
KACZMAREK | JAN | 1947 | Mieszkowice | KACZMAREK TEAM | |
Grzywocz | Irena | 1951 | Mosina | ||
Fita | Roman | 1954 | Kozuchów | 1954 | |
Rotarski | Edward | 1948 | Kożuchów |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Przybylak | Stanisław | 1946 | Poznań | Przybylak Team | |
Przybylak | Dorota | 1950 | Poznań | Przybylak Team | |
Borowicz | Maciej | 1951 | Bugaj | QUAY POZNAŃ | |
Zapiec | Leszek | 1949 | Wysoka | ||
Musiał | Franciszek | 1953 | Poznań |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Fidecki | Wiesław | 1944 | Poznań | niezrzeszony | |
Razik | Tadeusz | 1952 | Rawicz | brak | |
Lasota | Mirosław | 1953 | Wałcz | ||
Lasota | Irena | 1951 | Wałcz | ||
SZULC | Mirosław | 1951 | LuboŃ | Luboński Klub Biegacza |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|