Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Skorupinska | Marietta | 2020 | Rakoniewice | ||
Cichy | Stanisław | 2020 | Stodolsko | ||
Hałuszczak | Jan | 2020 | Wolsztyn | ||
Trupkiewicz | Henryk | 2021 | Karpicko | ||
Głowacki | Nikodem | 2021 | Kębłowo | ||
Kaczmarek | Antoni | 2020 | Modrze | ||
Kania | Szczepan | 2021 | Wolsztyn | ||
Nowakowicz | Miłosz | 2021 | Nowa Dąbrowa | ||
Turek | Leon | 2021 | Wolsztyn | ||
Wilczek | Ryszard | 2020 | Wolsztyn | ||
Babuszkiewicz | Nina | 2020 | Wolsztyn | ||
Sadowski | Zachary | 2020 | Nowe Tłoki | Phoenix Contact Wielkopolska | |
Czeszak | Henryk | 2020 | Wolsztyn | ||
Hoffmann | Bartosz | 2020 | Wolsztyn | ||
Giel | Rita | 2020 | Nowy Tomyśl | NKB Chyży | |
Weiss | Ilona | 2020 | Rakoniewice | ||
Kokornaczyk | Alicja | 2021 | Wolszty | ||
Bieniek | Wojtek | 2020 | Wolsztyn | Niagara | |
Mikołajewicz | Oskar | 2021 | Henrykowo | ||
Lehmann | Iga | 2020 | Glinno | Phoenix Contact Wielkopolska | |
Merda | Maria | 2021 | Zbąszyń | ||
Daleka | Zofia | 2020 | Kargowa | ||
Bączyk | Aleksandra | 2020 | Rostarzewo | ||
Bączyk | Tymoteusz | 2021 | Rostarzewo | ||
Napierała | Amelia | 2020 | Rakoniewice | RAN Logistics |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jadwiżak | Maja | 2019 | Wolsztyn | ||
Rosiński | Michał | 2018 | Wolsztyn | ||
Broniecki | Cyprian | 2019 | Grodzisk Wielkopolski | ||
Lehmann | Oliwier | 2018 | Glinno | Phoenix Contact Wielkopolska | |
Wajs | Oliwia | 2019 | Karpicko | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Nitschke | Cezary | 2019 | Wolsztyn | Wolsztyński klub biegowy | |
Nitschke | Wojtek | 2019 | Wolsztyn | Wolsztyński klub biegowy | |
Trupkiewicz | Kazimierz | 2018 | Karpicko | ||
Waciński | Michał | 2019 | Stara Tuchorza | ||
Fudali | Emilia | 2019 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Nowakowicz | Mikołaj | 2019 | Nowa Dąbrowa | ||
Pawłowski | Michał | 2019 | Włoszakowice | Sokół Włoszakowice | |
Korzyniewski | Igor | 2018 | Stary Widzim | ||
Dubaniewicz | Iga | 2019 | Tuchorza | ||
Śliwa | Wiktor | 2018 | Plewiska | Plewiska team | |
Matysik | Maria | 2019 | Wolsztyn | ||
Przybyła | Franciszek | 2019 | Wolsztyn | ||
Falandysz | Klara | 2018 | Pruszków | Gaminate Running Team / Wioska Biegaczy | |
Buśko | Jakub | 2019 | Wolsztyn | Przedszkole nr 5 w Wolsztynie | |
Malke | Magdalena | 2018 | Nowy Tomyśl | Phoenix Contact Wielkopolska | |
staniec | Antoni Robert | 2018 | Komorowo | ||
Patalas | Antek | 2018 | Adamowo | ||
Sadowski | Jan | 2018 | Nowe Tłoki | Phoenix Contact Wielkopolska | |
Czeszak | Franciszek | 2018 | Wolsztyn | ||
Feifer | Hanna | 2018 | Wolsztyn | #FeiferTeam | |
Mroczoszek | Michalina | 2019 | Wolsztyn | ||
Prządka | Ewa | 2019 | Obra | ||
Kortus | Laura | 2019 | Siedlec | ||
Kaźmierczak | Antoni | 2018 | Wolsztyn | ||
Różycki | Fabian | 2018 | Obra | ||
Leszczyńska | Gaja | 2019 | Stary Widzim | ||
Orwat | Zosia | 2019 | Wolsztyn | ||
Kokornaczyk | Marcelina | 2019 | Tłoki | ||
Kokornaczyk | Kaja | 2019 | Wolszty | ||
Weiss | Martyna | 2018 | Rostarzewo | ||
Kulus | Julian | 2019 | Wolsztyn | ||
Woźny | Jakub | 2018 | Zielona Góra | Green Star Zielona Góra | |
Kiciński | Milan | 2018 | Wolsztyn | ||
Przybyła | Iga | 2018 | Wolsztyn |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Majerowska | Antonina | 2018 | Wolsztyn |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Rubczyński | Jan | 2017 | Rakoniewce | Marciniak Team | |
Górczyński | Mikołaj | 2017 | Zielona Góra | ||
Kosiorowski | Paweł | 2017 | Karpicko | ||
Rosińska | Gabriela | 2016 | Wolsztyn | ||
Przybylski | IGOR | 2017 | Karpicko | ||
Wajs | Marcel | 2017 | Karpicko | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Wacinski | Wiktor | 2017 | Stara Tuchorza | ||
Polaczek | Maksymilian | 2016 | Grodzisk Wielkopolski | UKS Dyskobolia | |
Szmańda | Wiktor | 2016 | Kębłowo | ||
Pawłowski | Damian | 2017 | Włoszakowice | Sokół Włoszakowice | |
Namiota | Ignacy | 2016 | Plewiska | Plewiska Team | |
Matysik | Marcel | 2016 | Wolsztyn | ||
Konieczny | Kaja | 2017 | Wolsztyn | ||
Żmudzin | Zoja | 2016 | Wolsztyn | ||
Szewczyk | Maria | 2016 | Chobienice | KKFP Wolsztyn | |
Łopata | Gabriela | 2017 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Łopata | Stanisław | 2016 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Nowialis | Leo | 2017 | Wolsztyn | ||
Feifer | Iga | 2016 | Wolsztyn | #FeiferTeam | |
Kortus | Lilianna | 2017 | Siedlec | ||
Prządka | Antonina | 2017 | Rakoniewice | ||
Kostański | Jan | 2017 | Stary Widzim 119f | ||
Nowak | Amelia | 2017 | Obra | ||
Leszczyńska | Aurora | 2017 | Stary Widzim | ||
Giel | Fryderyk | 2017 | Nowy Tomyśl | NKB Chyży | |
Jankowiak | Wiktor | 2017 | Wolsztyn | ||
Dalke | Szymon | 2017 | Zamość | ||
Kulus | Marcel | 2016 | Wolsztyn | Niagara 1 | |
Majerowska | Maja | 2016 | Wolsztyn | ||
Minge | Wiktor | 2016 | Wolsztyn | ||
Minge | Oliwia | 2016 | Wolsztyn | ||
Mikołajewicz | Amelia | 2017 | Henrykowo | ||
Kukanow | Bartosz | 2016 | Wolsztyn | ||
Łatka | Lena | 2016 | Jabłonna | Niagara | |
Ratajczak | Helena | 2016 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Merda | Ignacy | 2017 | Zbąszyń | ||
Wajs | Lena | 2017 | Wolsztyn | WKB | |
Reiman | Arkadiusz | 2016 | Rostarzewo | ||
Wit | Zuzanna | 2016 | Rakoniewice | RAN Logistics | |
Franek | Kuba | 2017 | Rakoniewice | RAN Logistics | |
Raszke | Szymon | 2016 | Rakoniewice | RAN Logistics |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Zawada | Adam | 2016 | Wolsztyn |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Chąpinska | Iga | 2015 | Gułtowy | Osp Gułtowy | |
Artwiński | Wojciech | 2015 | Nowe Tłoki | UKS Niagara Jedynka | |
SZAFERSKI | ADAM | 2014 | Wolsztyn | Uks niagara | |
Staszewski | Julian | 2015 | Komorowo | ||
Ceglarek | Tymon | 2014 | Wolsztyn | ||
Krzycka | Hanna | 2015 | Wolsztyn | Niagara Jedynka Wolsztyn | |
Szmańda | Marcel | 2014 | Kębłowo | ||
Fudali | Filip | 2015 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Sibilak | Szymon | 2015 | Drożdżyce | ||
Śliwa | Alicja | 2015 | Plewiska | Plewiska team | |
Włodarczyk | Oliwia | 2015 | Plewiska | Plewiska Team | |
Lóssa | Piotr | 2015 | Plewiska | Plewiska team | |
Kaczmarek | Maksymilian | 2014 | Wolsztyn | ||
Kaźmierczak | Maria | 2015 | Wolsztyn | ||
Lehmann | Aleksy | 2014 | Kębłowo | ||
Lehmann | Nikodem | 2014 | Kębłowo | ||
Nowak | Igor | 2015 | Obra | ||
Różycki | Nikodem | 2015 | Obra | ||
Weiss | Gabriela | 2015 | Rostarzewo | ||
Kukanow | Paula | 2014 | Wolsztyn | ||
Napierała | Stanisław | 2015 | Rakoniewice | RAN Logistics | |
Woźny | Mikołaj | 2014 | Zielona Góra | Green Star Zielona Góra | |
Kiciński | Marcel | 2015 | Wolsztyn | Niagara Jedynka Wolsztyn | |
Przybyła | Kaja | 2015 | Tuchorza | UKS Niagara Jedynka | |
Skrzypczak | Kacper | 2014 | Grodzisk Wielkopolski | LS Plus Recycling Team | |
Kazubski | Ignacy | 2014 | Wolsztyn | Orkan Chorzemin | |
Kazubski | Jakub | 2015 | Wolsztyn | Orkan Chorzemin | |
Stempin | Hanna | 2014 | Chorzemin |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Nowaczyk | Damian | 1987 | Rostarzewo | ||
Adamska | Magdalena | 1977 | Zielona Góra | ||
Cichy | Łukasz | 1989 | Stodolsko | ||
Soboń | Agnieszka | 1982 | Wolsztyn | Niagara | |
Żak | Marek | 1990 | Siedlec | ||
Szymkowiak | Andrzej | 1962 | Zbąszynek | #jestem od Romka | |
Janelt | Olga | 1991 | Paproc | Phoenix Contact Wielkopolska | |
Lehmann | Krzysztof | 1988 | Glinno | Phoenix Contact Wielkopolska | |
Siergiejewicz | Julia | 2001 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Kaczmarek | Mateusz | 1996 | Rakoniewice | TEAM RUDNIK | |
Wozniak | Tomasz | 1994 | Poznań | ||
Skrzypczak | Marzena | 1970 | Adamowo | ||
Tajchert | Laura | 1995 | Wolsztyn | #SzymanowskiTeam, Wolsztyński Klub Biegowy | |
Marciniak | Błażej | 1956 | Wolsztyn | Marciniak Team | |
Korzyniewski | Sławek | 1983 | Stary Widzim | ||
Konieczny | Piotr | 1981 | Nowy Tomyśl | NKB Chyży Nowy Tomyśl | |
Marcinkiewicz | Kamila | 1983 | Zielona Góra | ||
Łukaszewski | Mateusz | 2001 | Siedlec | ||
Grabski | Rafał | 1992 | Boruja Kościelna | TEAM BEROTU | |
Litwin | Małgorzata | 1994 | Wolsztyn | ||
Turek | Agata | 1994 | Wolsztyn | ||
Turek | Michał | 1992 | Wolsztyn | ||
Malke | Patryk | 1987 | Nowy Tomyśl | Phoenix Contact Wielkopolska | |
Ratajczak | Weronika | 2000 | Wolsztyn | ||
Dudziak | Łukasz | 1988 | Grodzisk Wielkopolski | Grodziski Klub Biegacza | |
Ptaszyński | Wojciech | 1966 | Kościan | Speed Feet '16 | |
Prządka | Dawid | 1986 | Obra | Czarny Koń XD | |
Żurek | Krzysztof | 1979 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Lehmann | Adrian | 1985 | Kębłowo | ||
Buśko | Lidia | 1989 | Kębłowo | ||
Jęczmionka | Andrzej | 1952 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Weiss | Magdalena | 1987 | Wolsztyn | ||
Ptak | Waldemar | 1980 | Wielichowo | NorDan | |
Jakubowski | Tomasz | 1976 | Tarnowo Podgórne | ||
Czeszak | Piotr | 1989 | Wolsztyn | ||
Matysiak | Sebastian | 1982 | Wolsztyn | Byle dobiec do mety | |
Kulus | Agnieszka | 1991 | Wolsztyn | ||
Przybyła | Sebastian | 1990 | Wolsztyn | ||
Śmiałek | Filip | 1998 | Łomnica | NKB Chyży Nowy Tomyśl | |
Jankowski | Kamil | 1975 | Zielona Góra | ||
Olejniczak | Marta | 1994 | Tuchorza | ||
Wiśniewski | Arkadiusz | 1985 | Wolsztyn | ||
Wolniczak | Łukasz | 2000 | Kaszczor | ||
Bieniek | Krystian | 1989 | Wolsztyn | Niagara | |
Miętus | Katarzyna | 1989 | Wolsztyn | Niagara | |
Kuraś | Szymon | 1981 | Nowy Tomyśl | NKB CHYŻY Nowy Tomyśl | |
Kramska | Justyna | 1990 | Stara Tuchorza | Phoenix Contact Wielkopolska | |
Nowak | Robert | 1992 | Rakoniewice | RAN Logistics | |
Paweł | Napierała | 1986 | Rakoniewice | RAN Logistics | |
Adrian | Franek | 1986 | Rakoniewice | RAN Logistics | |
Franek | Daria | 1990 | Rakoniewice | RAN Logistics | |
Raszke | łukasz | 1984 | Rakoniewice | RAN Logistics | |
Minge | Marcin | 1989 | Wolsztyn | KS Transport WOL | |
Nowak | Adrian | 1990 | Rakoniewice | RAN Logistics | |
Basiaga | Szymon | 1973 | Tłoki | ||
Furmann | Weronika | 2000 | Belęcin | ||
Woźny | Radosław | 1987 | Wolsztyn | KB Wielkopolscy Biegacze | |
Kubaszewska | Wiktoria | 2000 | Godziszewo | ||
Mańczak | Anna | 1988 | Nowy Tomysl | ||
Rostkowski | Sławomir | 1992 | Wolsztyn | ||
Bartkowiak | Marianna | 2000 | Rakoniewice | RAN Logistics | |
Słowikowski | Bartosz | 2000 | Rakoniewice | RAN Logistics | |
odrobny | michal | 1981 | Wolsztyn | ||
Augustyniak | Sławomir | 1975 | Rakoniewice | ||
Teofilewska | Zosia | 2005 | Leszno | UKS Achilles Leszno | |
Naglak | Hubert | 1995 | Szelejewo | WATAHA | |
Basiaga | Mikołaj | 2001 | Wolsztyn | ||
Smoczyk | Piotr | 1985 | Łęczyce | ||
Czubaj | Marcin | 1994 | Radomsko | Press Glass Sport and Support | |
Kozłowska | Katarzyna | 1981 | Poznań | #biegiemwlas | |
Weiss | Wiktoria | 2001 | Wolsztyn | ||
Czerniak | Wiktoria | 2000 | Siedlec | ||
Szafrański | Maciej | 1987 | Poznań | #biegiemwlas | |
Wojtkowiak | Michał | 1995 | Stary Widzim | ||
Stermula | Agata | 1982 | Grodzisk Wielkopolski | PAKSTER | |
Stermula | Krzysztof | 1980 | Grodzisk Wielkopolski | PAKSTER | |
Koszela | Marlena | 1989 | Kębłowo | ||
Pakuła | Dawid | 1980 | Grodzisk Wlkp. | PakSter | |
Melerowicz | Jukub | 1982 | Grodzisk Wielkopolski | ||
Walas-Gwizdała | Barbara | 1953 | Poznań | Night Runners | |
Chałupka | Marcin | 1968 | Wolsztyn | WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY | |
Chałupka | Jan | 2008 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Widera | Agnieszka | 2000 | Rakoniewice | ||
Nadobnik | Wojtek | 1994 | Siedlec | ||
Barczyk-Strama | Justyna | 1980 | Poraj | Press Glass Sport and Support | |
Kroslid | Brita | 1970 | Flekkefjord | NorDan Group | |
Kroslid | Dag | 1972 | Flekkefjord | NorDan Group | |
Magda | Marcin | 1978 | Nowa Sól | Nowosolska Grupa Biegowa | |
Konstanciak | Joanna | 1983 | Nowa Sól | Wilki z lasu | |
Gonerko | Maciej | 1979 | Stargard | Enterprise Logistics | |
Maćków | Patrycja | 1992 | Nowa Sól | Nowosolska Grupa Biegowa | |
Magda | Magdalena | 1981 | Nowa Sól | Nowosolska Grupa Biegowa | |
Drula | Bartosz | 1975 | Stargard | Enterprise Logistics | |
Fjeldberg | Linda Marie | 1984 | Sande I Vestfold | Viabaltic Norge | |
Hallvardsson | Gudjon Heidar | 1995 | Sande I Vestfold | Viabaltic Norge | |
Krycoń | Marcin | 1989 | Poznań | adidas Runners Poznań | |
Trawińska-Kulus | Agnieszka | 1976 | Wolsztyn | ||
Lasik | Bartłomiej | 1984 | Leszno | ||
Derlatko | Marek | 1978 | Golina Wielka | ||
Kotkowiak | Mariusz | 1978 | Siedlec | ||
Tomys | GRZEGORZ | 1984 | Tuchorza | ||
Menes | Adam | 1984 | Poznań | ||
Adamczak | Arkadiusz | 1980 | Leszno | Prostoztreningu Running Team | |
Skorupinski | Jarek | 1966 | Wolsztyn |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Ziemek | Tomasz | 1979 | Nowy Tomyśl | TEAM BEROTU | |
Rząd | Juliusz | 2007 | Zbąszyń | ||
Szwarc | Adrian | 1991 | Kobiele Wielkie | Press Glass sport and support |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub | Oświadczam że mieszkam w powiecie Wolsztyńskim i chcę wziąć udział w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w biegach trail |
---|---|---|---|---|---|---|
Gidaszewska | Jolanta | 1977 | Leszno | Gidaś Team | Nie | |
Adamski | Tomasz | 1976 | Zielona Góra | GITT Drużyna | Nie | |
Mazur | Katarzyna | 1980 | Krosno Odrzańskie | UMLAUT | Nie | |
Marciniak | Waldemar | 1960 | Rakoniewice | Marciniak Team | Nie | |
Sikorski | Cezary | 1970 | Gubin | BBL Gubin | Nie | |
Siergiejewicz | Anna | 1977 | Karpicko | Wolsztyński Klub Biegowy | Tak | |
Siergiejewicz | Grzegorz | 1977 | Karpicko | Wolsztyński Klub Biegowy | Tak | |
Jodlowska | Ewa | 1980 | Krosno Odrzanskie | JodlaTeam | Nie | |
Jodlowski | Marek | 1979 | Krosno Odrzanskie | JodlaTeam | Nie | |
Jankowska | Agnieszka | 1975 | Zielona Góra | GB STATYSTYKA LUBUSKA/ZGZB | Nie | |
Orkisz | Lech | 1982 | Siedlec | Kkfp | Tak | |
Telesz | Waldemar | 1979 | Wolsztyn | Tak | ||
Nitschke | Michał | 1992 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | Tak | |
Betlej | Marcin | 1971 | Kościan | Nie | ||
Kania | Łukasz | 1980 | Wolsztyn | Tak | ||
Matuszewska | Liza | 1997 | Błońsko | Nie | ||
Ratajczak | Dawid | 1987 | Rakoniewice | Nie | ||
Pawłowski | Tomasz | 1986 | Włoszakowice | Sokół Włoszakowice | Nie | |
Jankowiak | Paulina | 1982 | Włoszakowice | Sokół Włoszakowice | Nie | |
Rosiński | Radosław | 1989 | Wolsztyn | Tak | ||
Matuk | Piotr | 1973 | Wolsztyn | Tak | ||
Tylki | Łukasz | 1979 | Poznań | brak | Nie | |
Koziołek | Marcin | 1975 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | Tak | |
Matuszewski | Mariusz | 1974 | Błońsko | Nie | ||
Wasielewski | Błażej | 1983 | Luboń | Nie | ||
Bardan | Maciej | 1973 | Wolsztyn | WKB | Tak | |
Leszkowicz | Kinga | 1981 | Rostarzewo | Nie | ||
Zasada | Iwona | 1978 | Zielona Góra | GITT Drużyna ZGZB | Nie | |
Łopata | Ania | 1987 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | Tak | |
Łopata | Witold | 1978 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | Tak | |
Feifer | Jolanta | 1984 | Wolsztyn | #FeiferTeam/ Wolsztyńska Akademia Biegowa | Tak | |
Lewicki | Kamil | 1982 | Murowana Goślina | Donner Party | Nie | |
Malicka | Małgorzata | 1973 | Zielona Góra | GITT Drużyna | Nie | |
Andrzejczak | Łukasz | 1985 | Nowy Tomyśl | NKB Chyży Nowy Tomyśl | Nie | |
Jąder | Tomasz | 1988 | Łęki Wielkie | - | Nie | |
Cieślak | Paweł | 1975 | Częstochowa | Press Glass Sport and Support | Nie | |
Płusa | Aneta | 1981 | Krosno Odrzanskie | Nie | ||
Giel | Jarosław | 1986 | Nowy Tomyśl | NKB Chyży Nowy Tomyśl | Nie | |
Dach | Damian | 1987 | Rakoniewice | Nie | ||
Ruta | Dariusz | 1971 | Nowy Tomyśl | Nie | ||
Kubaczyk | Maciej | 1986 | Rakoniewice | Nie | ||
Wolna | Elżbiega | 1973 | Strykowo Poznańskie | PKO Bank Polski | Nie | |
Skorupinski | Dariusz | 1988 | Rakoniewice | Nie | ||
Ptaszyński | Krzysztof | 1991 | Kościan | Nie | ||
Rzepa | Aurelia | 1981 | Nądnia | Nie | ||
Mizerska | Małgorzata | 1972 | Nowe Tłoki | Tak | ||
Perz | Emilia | 1990 | Bukowiec | Stowarzyszenie „NIE TYLKO ULTRA” | Nie | |
Tomiak | Paulina | 1984 | Wroniawy | Tak | ||
Wróblewski | Krzysztof | 1975 | Tczew | Pressglass biegam i wspieram | Nie | |
Niestroj | Slawek | 1977 | Słowik | wspieramy i biegamy Press Glass | Nie | |
Potoczek | Andrzej | 1980 | Lichnowy | Press Glass Sport and support | Nie | |
Bartkowiak | Piotr | 1976 | Grodzisk Wielkopolski | Grodziski Klub Biegacza | Nie | |
Kaniuk | Sławomir | 1970 | Grodzisk Wielkopolski | Grodziski Klub Biegacza | Nie | |
Sroka | Piotr | 1983 | Berzyna | Tak | ||
Kosicki | Andrzej | 1977 | Ptaszkowo | Ptaszkowo | Nie | |
Derlaga | Kamil | 1990 | Szymankowo | Press Glass Sport and Support | Nie | |
Kruk | Grzegorz | 1969 | Czestichowa | Press Glass Biegamy i Wspieramy | Nie | |
Lewandowski | Dawid | 2004 | Tłoki | Nie | ||
Kokornaczyk | Zbigniew | 1985 | Wolsztyn | Tak | ||
Waligóra | Aleksandra | 1991 | Rakoniewice | Wolsztyński Klub Biegowy | Nie | |
Nolka | Wojciech | 1973 | Grodzisk Wlkp. | Grodzisk Klub Biegacza | Nie | |
Milczyński | Darek | 1989 | Poznań | Nie | ||
Danak | Donata | 1990 | Poznań | Nie | ||
Waligórska | Agnieszka | 1976 | Luboń | Flaming w biegu | Nie | |
Wilczek | Tomasz | 1991 | Wolsztyn | Tak | ||
Żok-Majda | Żuliana | 1989 | Plewiska | Nie | ||
Kaczmarek | Filip | 1999 | Wolsztyn | Wolsztynski klub biegowy | Tak | |
KACZMAREK | JOANNA | 1974 | Wolsztyn | Tak | ||
Kubis | Małgorzata | 1986 | Grodzisk Wielkpolski | Nie | ||
Intek | Marcin | 1978 | Nowy Tomyśl | TEAM BEROTU | Nie | |
Wałęsa | Natalia | 1989 | Nowy Tomyśl | #zaliniametyteam | Nie | |
Misiak | Krzysztof | 1958 | Rydzna | Leśne Dziki Przyjacielska Grupa Biegowa | Nie | |
Jakubowski | rafał | 1978 | Gostyń | Leśne Dziki Przyjacielska Grupa Biegowa | Nie | |
Bojek | Beata | 1976 | Rydzyna | Leśne Dziki Przyjacielska Grupa Biegowa | Nie | |
Tadeusz | Krzysztof | 1990 | Wolsztyn | Tak | ||
Antkowiak | Mirosław | 1964 | Krosno Odrzańskie | BBC Krosno Odrzańskie | Nie | |
Czeszak | Marta | 1992 | Wolsztyn | #FeiferTeam | Tak | |
Galas-Kaczmarek | Patrycja | 1983 | Nowy Tomyśl | Ls Plus Recycling Team | Nie | |
Glapiak | Damian | 1980 | Bucz | Tak | ||
Ciesielski | Łukasz | 1978 | Kościan | Nie | ||
Hauser-Giers | Monika | 1980 | Nowy Lubosz | Kościan Team | Nie | |
Bajstok | Monika | 1978 | Kościan | Kościan Team | Nie | |
Postaremczak | Ewelina | 1982 | Kościan | Kościan Team | Nie |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kliński | Andrzej | 1973 | Lipinki Łużyckie | Drużyna Szpiku | |
Grabowiecka | Marta | 1978 | Zielona Góra | ZGZB | |
Kurzyński | Piotr | 1980 | Nowy Tomyśl | TAEM BEROTU | |
Tomys | Jakub | 1993 | Siedlec | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Ceglarek | Tomasz | 1977 | Wolsztyn | ||
Joks | Marcin | 1981 | Berzyna 66 | ||
Binaś | Krzysztof | 1987 | Opalenica | Kibolska sekcja rowerowa | |
Ratajczak | Rafał | 1983 | Wolsztyn | Wolsztynski Klub Biegowy | |
Latos | Joanna | 1973 | Zielona Góra | ||
Kotlińska | Zuzanna | 2002 | Kębłowo |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Giernaś | Aleksander | 1995 | Łubnica | ||
Skorczyk | Adrian | 1981 | Nowe Oborzyska | Speed Feet '16 | |
Rubczyński | Mateusz | 1989 | Rakoniewce | Marciniak Team | |
Klita | Patryk | 1995 | Wolsztyn | ||
Borowczak | Hubert | 1985 | Komorówko | ||
Żmija | Liliana | 1990 | Zwierzyn | FSD RUN DREZDENKO | |
Kańduła | Damian | 1977 | Nowy Tomyśl | Phoenix Contac | |
PRZYWECKI | LECH | 1971 | Kościan | ULTRA TRAIL Kościan | |
Kulus | Przemysław | 1977 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Rubczyński | Wojciech | 1994 | Rakoniewice | ||
Urbanek | Karolina | 1981 | Grodzisk Wielkopolski | Psi Sprint Grodzisk Wielkopolski | |
Kościelny | Albert | 1990 | Wielichowo | ||
Urbanek | Marcin | 1982 | Grodzisk Wielkopolski | Psi Sprint Grodzisk Wielkopolski | |
Stefaniak | Dariusz | 1982 | Racot | PKS Racot RUN | |
Dzioch | Jakub | 1997 | Belęcin | ||
Jędrzejczak | Renata | 1982 | Rakoniewice | ||
Falandysz | Damian | 1987 | Pruszków | Gaminate Running Team / Wioska Biegaczy | |
Waligórski | Ryszard | 1957 | Wolsztyn | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Suwaj | Roman | 1958 | Zielona Góra | Horacy | |
Olejnik | Ilona | 1968 | Zielona Góra | ||
Ptaszyńska | Anna | 1970 | Kościan | Speed Feet '16 | |
Andrzejczak | Anna | 1984 | Nowy Tomyśl | NKB Chyży Nowy Tomyśl | |
Frąckowiak | Marcin | 1993 | Grodziska Wielkopolski | ||
Fabiś | Patrycja | 1995 | Wolsztyn | ||
Gracz | Robert | 1995 | Jabłonna | Wkurw_Team | |
Majerowska | Magdalena | 1991 | Wolsztyn | ||
Krysmalski | Maciej | 1979 | Chorzemin | ||
Jamski | Tomasz | 1969 | Czestochowa | PressGlass Sport and Support | |
Wołk | Marcin | 1976 | Rakoniewice | ||
Mikołajewicz | Damian | 1990 | Henrykowo | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Kupczyński | Dawid | 1984 | Opalenica | Opalenicki Klub Biegacza | |
Janusz | Krzysztof | 1976 | Gniezno | ||
Rabsch | Patrycja | 1988 | Poznań | Lampart Trening | |
Skrzypczak Cieślik | Anna | 1975 | Grodzisk Wielkopolski | LS plus recykling team | |
Raczak | Maciej | 1977 | Poznań | ||
Mucha | Robert | 1969 | Drezdenko | FSD RUN DREZDENKO | |
Stołowski | Robert | 1976 | Wieleń | ||
Skrzypczak | Michał | 1974 | Grodzisk Wlkp | LS Plus Recycling Team | |
Ganczar | Grzegorz | 1983 | Zielona Góra | Polska Bez Gołębi | |
Bura | Krystian | 1985 | Leszno | #BiegajLeszno | |
wieczorek | sławomir | 1974 | Wronki | ||
Klimczewski | Andrzej | 1962 | Łódź | Forever Young Łódź | |
Konkiewicz | Katarzyna | 1974 | Grodzisk Wielkopolski | Ultrapyry | |
Michalak | Dawid | 1983 | Rakoniewice | Wolsztyński Klub Biegowy | |
Majewski | Maciej | 1966 | Poznań | lub wybierz z listy | |
Michalak | Hubert | 1997 | Drzymałowo | ||
Chraplak | Karol | 1976 | Leszno | Nasz Dom Nasz Swiat | |
Hantsch | Eryk | 2004 | Rakoniewice | ||
Wywiał | Sebastian | 1989 | Poczesna | Press glass biegamy i wspieramy | |
Stępień | Magdalena | 1987 | Rostarzewo | Pasieka Madzia | |
Pawłowski | Tomasz | 1979 | Dobrzyca | KB Supermaratończyk | |
Czuba | Robert | 1968 | Puszczykowo | Orange Polska | |
Wojna | Mikołaj | 1984 | Poznań | Maligna | |
Prucnal | Paweł | 1977 | Warszawa | ||
Pruchniewska | Agnieszka | 1978 | Rokietnica | ||
Piechota | Piotr | 1984 | Opalenica | ||
Drobnik | Błażej | 1987 | Opalenica | OPALENICKI KLUB BIEGACZA |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Niemyt | Andrzej | 1992 | Słocin | Grodziski Klub Biegacza | |
Garcon | Joanna | 1993 | Kamieniec | Kuźnia Talentów Kamieniec | |
Haliniak | Marek | 1977 | Nowy Tomyśl | NKB Chyży Nowy Tomyśl | |
Przybylska - Kaczmarek | Wioletta | 1981 | Poznań | ||
Gajor | Norbert | 1977 | Poznań |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|