Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Fabisiak | Agnieszka | 1984 | Gostynin | ||
Topólniak | Natalia | 1993 | Kutno | Kutno Biega, Białe Morsy Gostynin-Kutno | |
Gugała | Jarek | 1985 | Gostynin | Gostynin Biega | |
Sztolcman | Piotr | 1990 | Włocławek | GKS FABIANKI | |
Przybysławski | Kamil | 1992 | Gostynin | RunForFun | |
Pasikowski | Łukasz | 1982 | Gostynin | 1982 | |
Jankiewicz | Dominika | 1990 | Gostynin | ||
Wiśniewska | Dominika | 1990 | Gostynin | ||
Augustyniak | Roman | 1980 | Gostynin | ||
Lewandowska | Sandra | 1998 | Gostynin | K.O. Fight Team Gostynin | |
Tyrajski | Piotr | 1992 | Gostynin | ||
Bayliss | Aleksandra | 1986 | Gostynin | ||
Jakubczak | Dawid | 1986 | Kutno | ||
Ptaszyński | Michał | 1990 | Gostynin | K.O. Fight Team Gostynin | |
Milczarek | Aneta | 1980 | Kutno | ||
Gospodarowicz | Elżbieta | 1982 | Gostynin | Białe Morsy Gostynin Kutno | |
Włodarczyk | Dawid | 1990 | Sójki | parkPrzeszkód | |
Borowy | Artur | 1993 | Rumunki 15 | ||
Grzeszkowiak | Bogumiła | 1969 | Kutno | Kutno Biega | |
Dąbrowska | Anna | 1982 | Kutno | ||
Romański | Bartosz | 1987 | Kutno | ||
Markus | Iwona | 1983 | Gostynin | ||
Wiśniewski | Rafał | 1976 | Kutno | Kutno Biega | |
Antosik | Bartosz | 2006 | Jaktorów | Dżakarta Run Team | |
Mrówka | Piotr | 1988 | Gostynin | ||
Antosik | Piotr | 1980 | Jaktorów | Dżakarta Run Team | |
Wiśniewski | Jarosław | 1987 | Gostynin | ||
Wojtczak | Pawel | 1985 | Gostynin | Gostynin Biega | |
Ziółkowski | Radosław | 1977 | Gostynin | ||
STAŃCZAK | EDMUND | 1953 | PŁock | PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT | |
Kowalczyk | Żaneta | 1996 | Izbica Kujawska | 1 bkpow | |
Skonieczny | Dawid | 1984 | Kutno | Kutno Biega | |
Gąsienica Dryńkowska | Anna | 1979 | Gostynin | ||
Gientka | Aleksandra | 1990 | Gostynin | ||
KAJAK | AGNIESZKA | 1982 | Żychlin | ROZBIEGANI ŻYCHLIN | |
Błaszczyk | Czesław | 1964 | Krosniewice | Expom Krośniewice | |
Kowalkowski | Paweł | 1981 | Gostynin | Gostynin Biega | |
Szczepański | Daniel | 1981 | Gostynin | ||
Jakubiec | Andrzej | 1980 | Płock | ||
Ścibiorek | Arkadiusz | 1984 | Łódź | ||
PERCZYŃSKA | AGNIESZKA | 1980 | Gostynin | GOSTYNIN BIEGA | |
Zdziarski | Marcin | 1989 | Kutno | Park Przeszkód Sojki | |
Biniewicz | Monika | 1990 | Gostynin | Gostynin Biega | |
Kowalczyk | Michał | 1977 | Lisica | Gostynin Biega | |
Ejzenchart | Cezary | 1981 | Kutno | ||
Urbaniak | Lukasz | 1983 | Gostynin | ||
Błaszkowski | Andrzej | 1985 | Gostynin | ||
Jażdżewski | Klaudiusz | 2001 | Kutno | KUTNO | |
Czapski | Przemysław | 1998 | Gostynin | ||
Najberg | Sylwia | 1990 | Kutno | ||
Łagocka | Łucja | 1989 | Iłów | ||
Pietrzak | Sylwia | 1985 | Kutno | ||
Fijorek | Rafał | 1980 | Warszawa | ||
Wiśniewski | Arkadiusz | 1988 | Gostynin | ||
Ogłoszka | Dariusz | 1972 | Kutno | Kutno Biega, Białe Morsy Gostynin-Kutno | |
Komorowski | Maciej | 2000 | Gostynin | ||
Złotowska | Ewelina | 1984 | Gostynin | ||
Jasionowicz | Joanna | 1983 | Kutno | ||
Podlasin | Agnieszka | 1987 | Kutno | Kutno Biega, Białe Morsy Gostynin-Kutno | |
jędrzejewski | marceli | 1974 | Gostynin | płock biega no age limit | |
Kochanowska | Monika | 1975 | Krośniewice | Białe Morsy Gostynin Kutno | |
Huzar | Dominik | 2002 | Kutno | ||
Rutkowski | Artur | 1980 | Wodzymin | RYKOWISKO TEAM | |
Przybylski | Rafał | 1981 | Kutno | ||
Lewiński | Łukasz | 1982 | Gostynin | Gostynin Biega | |
Morawski | Radosław | 1985 | Gostynin | ||
Łakoma | Małgorzata | 1977 | Płock | Aktywnie Uzależniamy | |
Firadza | Michał | 1975 | Krośniewice | GCKSiR Krośniewice | |
Krzewicki | Kamil | 1985 | Kutno | ||
Lenarczyk | Dariusz | 1973 | Kutno | Kutno | |
Góralski | Jarosław | 1969 | Kutno | Kutno Biega | |
Tomczak | Marcin | 1994 | Gostynin | Hydromoc by Brożek | |
Kowalczyk | Wioleta | 1986 | Gostynin | ||
Urbaniak | Krystian | 1985 | Kutno | ||
Woroszyło | Monika | 1978 | Płock | Rykowisko | |
Iwańska | Arleta | 1972 | Płock | Aktywnie Uzależniamy | |
Plaskowski | Tomasz | 1991 | Krośniewice | ||
Malinowski | Piotr | 1968 | Płock | DELTA | |
Romanowski | Krzysztof | 1977 | Gostynin | ||
Antosik | Agnieszka | 1980 | Kutno | Dżakarta Run Team | |
Gralak | Dawid | 1989 | Gostynin | ||
Milczarek | Piotr | 2006 | Kutno | Kutno Biega | |
Moczydłowska | Zuzanna | 2003 | Gostynin | ||
Karolewska | Monika | 1984 | Gąbin | ||
Rybicka | Agata | 1970 | Gąsewo | Klub Biegacza Sokół Bodzanów | |
Tyska | Aneta | 1977 | Gostynin | ||
Martynowski | Witold | 1969 | Rogozino | KLUB BIEGACZA SOKÓŁ BODZANÓW | |
Augustyniak | Magdalena | 1983 | Gostynin | ||
Kopiec | Paula | 1995 | Gostynin | ||
Kaczmarek | Anna | 1981 | Gostynin |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Stępień | Dorota | 1984 | Warszawa | Mechanika Zdrowia | |
Trzaskawka | Marta | 1993 | Gniezno | ||
Luberacki | Artur | 1979 | Dobrska Kolonia | Aktywność Rodzi Pozytywność | |
Grabowska | Zuzanna | 1997 | Gostynin | ||
Pokropińska | Weronika | 1982 | Bierzewice | Rykowisko Team | |
Gapiński | Jakub | 2003 | Gostynin | ||
Szulecki | Wojciech | 1997 | Kutno | ||
Kaczyńska | Karolina | 1995 | Płock | TKKF Płock | |
Wiśniewski | Rafał | 1982 | Gostynin | ||
Jasińska | Patrycja | 2003 | Skrwilno | Szczutowo Biega | |
Stachurski | Mateusz | 1992 | Kutno | ||
Grodomiński | Hubert | 1975 | Kłodawa | Triton Konin | |
Leśniewski | Leszek | 1984 | Gostynin | ||
Ziółkowski | Szymon | 2000 | Gostynin | ||
Brzozowski | Jakub | 2001 | Gostynin | ||
Dąbkowska | Monika | 1975 | Płock | Aktywnie Uzależniamy | |
Zatorska | Agnieszka | 1994 | Warszawa | Fit-Fortunata | |
Gadomski | Łukasz | 1986 | Płońsk | Aktywność Rodzi Pozytywność |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kludziński | Adam | 1973 | Kutno | Kutno Biega | |
Dominiak | Jozef | 1955 | Żychlin | OLDBOY ŻYCHLIN | |
Jagodziński | Piotr | 1985 | Kutno | Kutno Biega |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|