Kochani!
Przed Nami kolejna edycja charytatywnego Biegu Mikołajkowego!
Impreza odbędzie się już 4-go grudnia 2022 roku. Początek planowany jest na godzinę 14:30.
Półtora kilometrowa Trasa Rodzinna przebiegać będzie ulicami Dusznik. Start i meta zlokalizowane będą przy Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury ul. Jana Pawła II 8.
Ponadto wzorem poprzedniej edycji w ramach Biegu Mikołajkowego odbędzie się "MIKOŁAJKOWA PIĄTKA" .
Będzie to wyścig z elektronicznym pomiarem czasu dla biegaczy chcących pokonać dystans 5 km.
Trasa również wiedzie ulicami Dusznik.
Szczegóły w regulaminie!
zapraszamy do zapisów :)
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
JENA | JADWIGA | 1958 | Pniewy | 1958 | |
wozniak | wiktoria | 2001 | Pniewy | ||
Robak | Emilka | 2021 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Robak | Joanna | 1982 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach Ultratime-trial-timing.pl | |
Robak | Arkadiusz | 1980 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Starosta-Trela | Patrycja | 1991 | Pniewy | Opalenicki Klub Biegacza | |
Wrembel | Karolina | 1980 | Lwówek Wlkp | ||
Grobelna | Laura | 2014 | Lwówek Wlkp | ||
Grobelny | Sebastian | 1974 | Lwówek Wlkp | TEAM BEROTU | |
Kielian | Krzysztof | 1987 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Kielian | Marta | 1988 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Kielian | Gabriela | 2010 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Kielian | Natasza | 2014 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Kielian | Jagoda | 2021 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Lemańska | Natalia | 1992 | Duszniki | ||
Lemański | Mateusz | 1992 | Duszniki | ||
Lemański | Staś | 2015 | Duszniki | ||
Lemański | Mieciu | 2019 | Duszniki | ||
Stawik | Monika | 1981 | Duszniki | ||
Przydanek | Agata | 2012 | Duszniki Wlkp. | ||
Przydanek | Jagoda | 2015 | Duszniki Wlkp. | ||
Przydanek | Małgorzata | 1982 | Duszniki Wlkp. | ||
Przydanek | Paweł | 1986 | Duszniki Wlkp. | ||
Lisek | Rozalia | 2013 | Duszniki | ||
Lisek | Alan | 2015 | Duszniki | ||
Borucki | wojciech | 2011 | Podrzewie | ||
Borucki | Przemysław | 1988 | Podrzewie | ||
Borucki | Gabriel | 2015 | Podrzewie | ||
Jeziorecka | Agnieszka | 1988 | Psarskie | ||
Jeziorecki | Krzysztof | 1986 | Psarskie | Aktywnie w Pniewach | |
Jeziorecka | Aleksandra | 2013 | Psarskie | ||
Jeziorecki | Olivier | 2017 | Psarskie | ||
Dura | Robert | 1989 | Opalenica | Grupa Piątkowa | |
Jaśkowiak | Magdalena | 1979 | Ostroróg | ||
Jaśkowiak | Matylda | 2011 | Ostroróg | ||
Klawczyński | Franciszek | 2016 | Pniewy | ||
Klawczyńska | Helena | 2018 | Pniewy | ||
Chołdrych | Dominik | 2004 | Podrzewie | Huragan Podrzewie | |
Danielewski | Mariusz | 2003 | Podrzewie | ||
Chołdrych | Bartłomiej | 2005 | Podrzewie | Huragan Podrzewie | |
Jeziorecki | Tomasz | 1990 | Podrzewie | ||
Jena | Krzysztof | 1956 | Pniewy | TEAM POSTĘP PNIEWY | |
Stawik | Tomasz | 1991 | Duszniki | ||
Stawik | gabriela | 2017 | Duszniki | ||
Szymańska | Anna | 1984 | Duszniki | ||
Szymańska | Maria | 2015 | Duszniki | ||
Szymański | Szymon | 1984 | Duszniki | ||
Szymański | Wojciech | 2017 | Duszniki | ||
Lemańska | Patrycja | 1994 | Duszniki | ||
Lemańska | Gabriela | 2019 | Duszniki | ||
Lemański | Mikołaj | 2021 | Duszniki | ||
Lemański | Łukasz | 1993 | Duszniki | ||
Kozłowska | Wiktoria | 2007 | Poznań | UKS Diament Godów | |
Kozłowski | Natan | 2018 | Poznań | ||
Borowczyk | Kasia | 1982 | Opalenica | ||
Borowczyk | Kinga | 2013 | Opalenica | ||
Borowczyk | Julia | 2006 | Opalenica | ||
Stachowiak | Dominik | 2007 | Duszniki Wlkp | ||
Jędrzejczak | Anna | 1984 | Duszniki | ||
Jędrzejczak | Łukasz | 1980 | Duszniki | ||
Jędrzejczak | Jagoda | 2008 | Duszniki | ||
Jędrzejczak | Robert | 2011 | Duszniki | ||
Błaszyk | Antoni | 2009 | Duszniki | ||
Krukowska | Maria | 2011 | Grzebienisko | ||
Krukowski | Jan | 2015 | Grzebienisko | ||
Krukowska | Anna | 1981 | Grzebienisko | ||
Krukowski | Marcin | 1980 | Grzebienisko | ||
Bartkowiak | Katarzyna | 1992 | Szamotuły | ||
Bartkowiak | Szymon | 2016 | Szamotuły | ||
Bartkowiak | Maja | 2018 | Szamotuły | ||
Kobierska | Julka | 2007 | Duszniki Wielkopolskie | ||
Kruszewska | Monika | 1989 | Suchy Las | Maratończyk Poznań | |
Świder | Sebastian | 2011 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Trawa | Małgorzata | 1977 | Wielichowo | Run Team Rydzyna | |
Piotrowski | Bogusław | 1973 | Duszniki | ||
Piotrowska | Marzena | 1975 | Duszniki | ||
Piotrowski | Jakub | 2012 | Duszniki | ||
Piotrowska | zuzanna | 2008 | Duszniki | ||
Wiśniewski | Michał | 1990 | Duszniki | ||
Wiśniewski | Leon | 2015 | Duszniki | ||
Wiśniewski | Gustaw | 2018 | Duszniki | ||
Wiśniewska | Aniela | 2018 | Duszniki | ||
Jedwabny | Jakub | 1994 | Sękowo | ||
Degórska | Nadia | 2011 | Pniewy | ||
Pawlak | Alan | 2015 | Lwówek | ||
Brych | Zuzanna | 2012 | Pniewy | ||
Kłos | Asia | 1987 | Lipnica | ||
Ren | Mateusz | 2010 | Lipnica | ||
Ren | Maciej | 2013 | Lipnica | ||
Patallas | Artur | 1976 | Mlynkowo | Niezniszczalni | |
Baran | Damian | 1983 | Grzebienisko | ||
Baran | Marcel | 2015 | Grzebienisko | ||
Baran | Laura | 2012 | Grzebienisko | ||
Antczak - Baran | Beata | 1981 | Grzebienisko | ||
Turek | Małgorzata | 1983 | Szamotuły | Turek Team | |
Turek | Krzysztof | 1982 | Szamotuły | Turek Team | |
Turek | Matylda | 2012 | Szamotuły | Turek Team | |
Turek | Marta | 2014 | Szamotuły | Turek Team | |
Puk | Alicja | 1987 | Szamotuły | ||
Puk | Gabriela | 2019 | Szamotuły | ||
Wyrwał | Magdalena | 2003 | Niewierz | ||
Szawala | Kevin | 2003 | Duszniki | ||
Woźny | Krzysztof | 1982 | Kaźmierz | Sportowy Kaźmierz | |
Woźna | Katarzyna | 1982 | Kaźmierz | Sportowy Kaźmierz | |
Woźny | Piotr | 2012 | Kaźmierz | Sportowy Kaźmierz | |
Woźna | Zuzanna | 2016 | Kaźmierz | Sportowy Kaźmierz | |
Olejarczyk | Bartosz | 1988 | Kaźmierz | dominikaschulz.pl / SPORTOWY KAŹMIERZ | |
Schulz | Nadia | 2016 | Kaźmierz | Akademia Reissa / Sportowy Kaźmierz | |
Szymanska | Oliwia | 2010 | Duszniki Wielkopolskie | Brak klubu | |
Młynarek | Monika | 1986 | Duszniki | ||
Młynarek | Marta | 2018 | Duszniki | ||
Feliksiak | Marzena | 1977 | Turowo | Babski Azyl | |
Kłos | Mariusz | 1985 | Lipnica | ||
Roszyk | Aleksandra | 2011 | Duszniki | ||
Roszyk | Michał | 2008 | Duszniki | ||
Roszyk | Marcin | 1982 | Duszniki | ||
Roszyk | Natalia | 1985 | Duszniki | ||
Hahnel | Anna | 1982 | Duszniki | ||
Hahnel | Paweł | 1983 | Duszniki | ||
Gądek | Marta | 1992 | Wilczyna | ||
Gądek | Marcin | 2021 | Wilczyna | ||
Gądek | Julia | 2012 | Wilczyna | ||
Światłowski | Jakub | 2000 | Wilczyny | ||
Feliksiak | Waldemar | 1973 | Turowo | ||
Rzepa | Łukasz | 1987 | Duszniki | ||
Bajer | Paulina | 1979 | Duszniki | ||
Bajer | Eliza | 2000 | Duszniki | ||
Bajer | Michal | 1978 | Duszniki | ||
Piaskowska | Klaudia | 2000 | Niewierz | ||
Fręśko | Mateusz | 1987 | Dobieżyn | ||
Piaskowski | Arek | 1993 | Duszniki | ||
Piaskowski | Filip | 2018 | Duszniki | ||
Subsar | Daria | 1981 | Sękowo | ||
Subsar | Marcel | 2017 | Sękowo | ||
Wasielewska | Kasia | 1978 | Grzebienisko | ||
Wasielewska | Zuzia | 2016 | Grzebienisko | ||
Wasielewska | Marysia | 2013 | Grzebienisko | ||
Wasielewski | Paweł | 1974 | Grzebienisko | ||
Grzywaczyk | Artur | 1964 | Suchy Las | Maratończyk Poznań | |
Grzywaczyk | Tatiana | 2011 | Luboń | Maratończyk Poznań | |
Parzybut | Jan | 1965 | Pniewy | POSTĘP PNIEWY TEAM | |
Dolemba Parzybut | Danuta | 1966 | Pniewy | Urząd Gminy Duszniki | |
Szymanek | Edyta | 1984 | Duszniki Wlkp | ||
Szymanek | Roksana | 2011 | Duszniki Wlkp | ||
Porzucek-Miśkiewicz | Majka | 1979 | Radzyny | Orlik Kaźmierz | |
Miśkiewicz | Janina | 2012 | Radzyny | Orlik Kaźmierz | |
Królik | Miłka | 1990 | Duszniki | ||
Królik | Paweł | 1988 | Duszniki | ||
Królik | Oliwka | 2016 | Duszniki | ||
Królik | Anastazja | 2015 | Duszniki | ||
Guzik | Joanna | 1984 | Nowy Tomyśl | NKB CHYŻY Nowy Tomyśl | |
Guzik | Jan | 2012 | Nowy Tomyśl | NKB Chyży Nowy Tomyśl | |
Przewoźny | Remigiusz | 1978 | Duszniki | ||
Kaczmarek | Małgorzata | 1986 | Duszniki Wlkp | ||
Sołtysiak | Tomasz | 1985 | Duszniki | Pędzące Mikołaje | |
Osińska | Izabela | 1983 | Duszniki | ||
Wrzeszczyński | Karol | 1989 | Duszniki | ||
Kaźmierczak | Franciszek | 2014 | Duszniki Wlkp | ||
Przewoźna | Barbara | 1959 | Podrzewie | ||
Gnybek | Artur | 1979 | Duszniki | Gnybasy | |
Górna | Paulina | 1987 | Duszniki | ||
Woźniak | Wiktor | 2016 | Duszniki | ||
Woźniak | Krzysztof | 1979 | Duszniki | ||
Meyer | Zosia | 2010 | Duszniki | ||
Meyer | Marcin | 1978 | Duszniki | ||
Meyer | Tomek | 2012 | Duszniki | ||
Skuza | Daria | 1994 | Opalenica | ||
Gotowa | Beata | 1982 | Duszniki | ||
Gotowy | Dominik | 2010 | Duszniki | ||
Gotowy | Dawid | 2014 | Duszniki | ||
Sołtysiak | Stanisław | 2019 | Duszniki | UKS Sokół Duszniki | |
Sołtysiak | Aleksander | 2019 | Duszniki | ||
Sołtysiak | Aleksandra | 1988 | Duszniki | ||
Gnybek | Beata | 1981 | Duszniki | Gnybasy | |
Gnybek | Michał | 2010 | Duszniki | Gnybasy | |
Gnybek | Magdalena | 2015 | Duszniki | Gnybasy |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Janasiak | Krzysztof | 1976 | Szamotuły | ||
Janasiak | Piotr | 2005 | Szamotuły | ||
Kielian | Krzysztof | 1987 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Frankowski | Marcin | 1986 | Sędzinko | #RunFranekRun | |
Jeziorecka-Borucka | Monika | 1985 | Podrzewie | ||
Bręczewska | Milena | 1989 | Duszniki | Bręczewscy biegają | |
Bręczewski | Leszek | 1983 | Duszniki | Bręczewscy biegają | |
Beszterda | Dariusz | 1972 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Dura | Robson | 1989 | Opalenica | Grupa Piątkowa | |
Sobczak | Emilia | 1987 | Duszniki | ||
Degórska | Marzena | 1981 | Pniewy | ||
Stępień | Maria | 1961 | Pniewy | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | |
Golcz | Jacek | 1970 | Pniewy | ||
Golcz | Jakub | 2007 | Pniewy | ||
Kupczyński | Dawid | 1984 | Opalenica | Opalenicki Klub Biegacza | |
Kozłowska | Karolina | 1983 | Poznań | ||
Kozłowski | Marcin | 1979 | Poznań | ||
Kozłowska | Justyna | 2005 | Poznań | UKS Diament Godów | |
Olszowska-Hoły | Magdalena | 1983 | Pniewy | ||
Bandura | Karol | 1983 | Rokietnica | Wroniecki Klub Biegacza | |
Oleksy | Radek | 1987 | Wronki | Wroniecki klub biegacza | |
Wiśniewski | Sebastian | 1984 | Sędzinko | ||
Brych | Katarzyna | 1991 | Pniewy | ||
Grzywaczyk | Przemysław | 1992 | Suchy Las | Maratończyk Poznań | |
Bogucka | Barbara | 1970 | Rakoniewice | VIKTORY HUSARIA | |
Perz | Darek | 1986 | Szczuczyn | ||
Skórnicki | Maciej | 1996 | Szamotuły | sqooraTraining | |
Skórnicka | Grażyna | 1970 | Szamotuły | sqoora training | |
Trawa | Małgorzata | 1977 | Wielichowo | Run Team Rydzyna | |
Przewoźny | Piotr | 1983 | Buk | ||
Woźniak | Maciej | 1971 | Pniewy | - | |
Woźniak | Urszula | 1971 | Pniewy | - | |
Sokółka | Małgorzata | 1977 | Kwilcz | MMA DEVIL INVICTUS MIĘDZYCHÓD | |
Przewoźny | Dariusz | 1984 | Buk | ||
Wiśniewski | Michał | 1990 | Duszniki | ||
Grzywaczyk | Jarosław | 1994 | Suchy Las | ||
Sobisiak | Agnieszka alicja Harry | 1971 | Dąbrowa | Zakręcone Plewiska | |
Pigła | Maja | 1982 | Kiączyn | SPORTOWY KAŹMIERZ | |
Pigła | Michał | 1981 | Kiączyn | SPORTOWY KAŹMIERZ | |
Głuchy | Marek | 1982 | Oborniki | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | |
Głuchy | Anna | 1986 | Oborniki | DT Swiss Polska | |
Owczarczak | Monika | 1984 | Poznań | ||
Krajewska | Magdalena | 1986 | Niewierz | ||
Banaszyk | Norbert | 1986 | Niewierz | ||
Duda -Krzemieniewska | Jadwiga | 1957 | Szamotuły | KB Szamotuły | |
Skrzypek | Michał | 2000 | Duszniki | ||
Michalski | Mateusz | 1993 | Sękowo | ||
Woźny | Krzysztof | 1982 | Kaźmierz | Sportowy Kaźmierz | |
Schulz | Dominika | 1995 | Kaźmierz | OWS BRONX NORAS BOXING TEAM | |
Mleczak | Jacek | 1970 | Goraj | ||
Nowacki | Michał | 1981 | Pniewy | ||
Augustyn | Aleksander | 1969 | Kaźmierz | Sportowy Kaźmierz | |
nowak | maciej | 1976 | Grzebienisko | ||
Bajek | Grzegorz | 1976 | Grzebienisko | ||
Borowski | Karol | 1990 | Krosno | ||
Chołdrych | Dominik | 2004 | Podrzewie | Huragan Podrzewie | |
Subsar | Aleksandra | 2005 | Sękowo | GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - sekcja lekkoatletyczna | |
Subsar | Jacek | 1979 | Sękowo | ||
Grzywaczyk | Artur | 1964 | Suchy Las | Maratończyk Poznań | |
Wesoła | Maria | 1982 | Lwówek Wlkp | Rozbiegany Lwówek | |
Janiszewski | Waldemar | 1963 | Lwówek | Rozbiegany Lwówek | |
Grzesiak | Dominika | 2009 | Dąbrowa | GKS Tarnovia | |
Matyjaszczyk | Marcin | 1989 | Lusówko | Tarnowo Podgórne Biega | |
Jordan | Robert | 1974 | Grzebienisko | Tarnowo Podgórne Biega | |
Piechowiak | Mikołaj | 1986 | Pniewy | Drużyna Szpiku | |
Paczkowska | Kasia | 1983 | Kiekrz | ||
Kuranowski | Stanisław | 1963 | Grzebienisko | ||
Deryło | Janina | 1972 | Grzebienisko | ||
Kuranowski | Dawid | 2004 | Grzebienisko | ||
Muchajer | Stanisław | 1957 | Pniewy | emeryci na start | |
Rybarczyk | Jolanty | 1960 | Pniewy | emeryci na start | |
Kiersztan | Leszek | 1973 | Lwówek | Rozbiegany Lwówek | |
Miśkiewicz | Marek | 1975 | Radzyny | Sportowy Kaźmierz | |
Miśkiewicz | Grzegorz | 2010 | Radzyny | Orlik Kaźmierz | |
Pawelec | Dawid | 1986 | Nowy Tomyśl | ||
Krzysztoszek | Marcin | 1977 | Duszniki | ||
Krzysztoszek | Jakub | 2009 | Duszniki | ||
Czekała | Sylwia | 1995 | Duszniki | ||
Karkowska | Wiesława | 1960 | Baranowo | ||
Drzewiczewska | Weronika | 1999 | Kuślin | ||
Głuchy | Damian | ||||
Kucharski | Marcin | ||||
Buszkowski | Filip | ||||
Kaźmierczak | Tomasz | ||||
Franek | Kornelia | ||||
Nowak | Rafał |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jena | Krzysztof | 1956 | Pniewy | TEAM POSTĘP PNIEWY | |
krzysztof | jena | 1956 | Pniewy | TEAM POSTĘP PNIEWY | |
Starosta-Trela | Patrycja | 1991 | Pniewy | Opalenicki Klub Biegacza | |
Citkowska | Julia | 2000 | Wronki | ||
Porzucek-miśkiewicz | Majka | 1979 | Radzyny | ORLIK KAŹMIERZ |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
54 | Janasiak | Krzysztof | 41 / 54 | 0:26:24 | |||
14 | Janasiak | Piotr | 13 / 54 | 0:21:19 | |||
3 | Kielian | Krzysztof | Aktywnie w Pniewach | 3 / 54 | 0:19:21 | ||
9 | Frankowski | Marcin | #RunFranekRun | 9 / 54 | 0:20:45 | ||
38 | Jeziorecka-Borucka | Monika | 6 / 28 | 0:24:16 | |||
36 | Bręczewska | Milena | Bręczewscy biegają | 5 / 28 | 0:24:09 | ||
35 | Bręczewski | Leszek | Bręczewscy biegają | 31 / 54 | 0:24:08 | ||
44 | Beszterda | Dariusz | Aktywnie w Pniewach | 37 / 54 | 0:25:22 | ||
24 | Dura | Robson | Grupa Piątkowa | 20 / 54 | 0:22:27 | ||
52 | Sobczak | Emilia | 13 / 28 | 0:26:22 | |||
45 | Degórska | Marzena | 8 / 28 | 0:25:29 | |||
39 | Golcz | Jacek | 33 / 54 | 0:24:38 | |||
21 | Golcz | Jakub | 18 / 54 | 0:22:16 | |||
2 | Kupczyński | Dawid | Opalenicki Klub Biegacza | 2 / 54 | 0:18:28 | ||
81 | Kozłowska | Karolina | 27 / 28 | 0:40:54 | |||
61 | Kozłowski | Marcin | 44 / 54 | 0:27:12 | |||
80 | Kozłowska | Justyna | UKS Diament Godów | 26 / 28 | 0:40:47 | ||
22 | Olszowska-Hoły | Magdalena | 4 / 28 | 0:22:19 | |||
55 | Bandura | Karol | Wroniecki Klub Biegacza | 42 / 54 | 0:26:29 | ||
53 | Oleksy | Radek | Wroniecki klub biegacza | 40 / 54 | 0:26:23 | ||
75 | Wiśniewski | Sebastian | 52 / 54 | 0:29:48 | |||
60 | Brych | Katarzyna | 17 / 28 | 0:27:06 | |||
64 | Grzywaczyk | Przemysław | Maratończyk Poznań | 47 / 54 | 0:27:33 | ||
67 | Bogucka | Barbara | VIKTORY HUSARIA | 20 / 28 | 0:28:11 | ||
37 | Perz | Darek | 32 / 54 | 0:24:09 | |||
1 | Skórnicki | Maciej | sqooraTraining | 1 / 54 | 0:17:49 | ||
78 | Skórnicka | Grażyna | sqoora training | 24 / 28 | 0:36:36 | ||
69 | Trawa | Małgorzata | Run Team Rydzyna | 21 / 28 | 0:28:12 | ||
6 | Przewoźny | Piotr | 6 / 54 | 0:20:24 | |||
31 | Woźniak | Maciej | - | 27 / 54 | 0:23:14 | ||
19 | Woźniak | Urszula | - | 2 / 28 | 0:21:50 | ||
74 | Sokółka | Małgorzata | MMA DEVIL INVICTUS MIĘDZYCHÓD | 23 / 28 | 0:29:21 | ||
5 | Przewoźny | Dariusz | 5 / 54 | 0:20:15 | |||
34 | Wiśniewski | Michał | 30 / 54 | 0:24:05 | |||
63 | Grzywaczyk | Jarosław | 46 / 54 | 0:27:31 | |||
82 | Sobisiak | Agnieszka alicja Harry | Zakręcone Plewiska | 28 / 28 | 0:40:54 | ||
58 | Pigła | Maja | SPORTOWY KAŹMIERZ | 15 / 28 | 0:26:51 | ||
7 | Pigła | Michał | SPORTOWY KAŹMIERZ | 7 / 54 | 0:20:34 | ||
13 | Głuchy | Marek | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | 12 / 54 | 0:21:19 | ||
65 | Głuchy | Anna | DT Swiss Polska | 18 / 28 | 0:27:45 | ||
49 | Owczarczak | Monika | 11 / 28 | 0:26:02 | |||
56 | Krajewska | Magdalena | 14 / 28 | 0:26:39 | |||
32 | Banaszyk | Norbert | 28 / 54 | 0:23:24 | |||
71 | Duda -Krzemieniewska | Jadwiga | KB Szamotuły | 22 / 28 | 0:29:03 | ||
15 | Skrzypek | Michał | 14 / 54 | 0:21:28 | |||
43 | Michalski | Mateusz | 36 / 54 | 0:25:13 | |||
28 | Woźny | Krzysztof | Sportowy Kaźmierz | 24 / 54 | 0:22:47 | ||
47 | Schulz | Dominika | OWS BRONX NORAS BOXING TEAM | 9 / 28 | 0:25:55 | ||
23 | Mleczak | Jacek | 19 / 54 | 0:22:23 | |||
62 | Nowacki | Michał | 45 / 54 | 0:27:28 | |||
70 | Augustyn | Aleksander | Sportowy Kaźmierz | 49 / 54 | 0:28:23 | ||
73 | nowak | maciej | 51 / 54 | 0:29:11 | |||
72 | Bajek | Grzegorz | 50 / 54 | 0:29:09 | |||
4 | Borowski | Karol | 4 / 54 | 0:20:11 | |||
33 | Chołdrych | Dominik | Huragan Podrzewie | 29 / 54 | 0:23:56 | ||
41 | Subsar | Aleksandra | GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - sekcja lekkoatletyczna | 7 / 28 | 0:25:04 | ||
17 | Subsar | Jacek | 16 / 54 | 0:21:46 | |||
29 | Grzywaczyk | Artur | Maratończyk Poznań | 25 / 54 | 0:23:00 | ||
12 | Wesoła | Maria | Rozbiegany Lwówek | 1 / 28 | 0:21:15 | ||
11 | Janiszewski | Waldemar | Rozbiegany Lwówek | 11 / 54 | 0:21:15 | ||
48 | Grzesiak | Dominika | GKS Tarnovia | 10 / 28 | 0:25:57 | ||
25 | Matyjaszczyk | Marcin | Tarnowo Podgórne Biega | 21 / 54 | 0:22:32 | ||
30 | Jordan | Robert | Tarnowo Podgórne Biega | 26 / 54 | 0:23:04 | ||
20 | Paczkowska | Kasia | 3 / 28 | 0:22:09 | |||
51 | Kuranowski | Stanisław | 39 / 54 | 0:26:19 | |||
66 | Deryło | Janina | 19 / 28 | 0:28:07 | |||
40 | Kuranowski | Dawid | 34 / 54 | 0:25:01 | |||
68 | Muchajer | Stanisław | emeryci na start | 48 / 54 | 0:28:11 | ||
10 | Rybarczyk | Jolanty | emeryci na start | 10 / 54 | 0:21:01 | ||
18 | Kiersztan | Leszek | Rozbiegany Lwówek | 17 / 54 | 0:21:47 | ||
26 | Miśkiewicz | Marek | Sportowy Kaźmierz | 22 / 54 | 0:22:37 | ||
46 | Miśkiewicz | Grzegorz | Orlik Kaźmierz | 38 / 54 | 0:25:38 | ||
42 | Pawelec | Dawid | 35 / 54 | 0:25:05 | |||
76 | Krzysztoszek | Jakub | 53 / 54 | 0:30:02 | |||
79 | Czekała | Sylwia | 25 / 28 | 0:40:22 | |||
50 | Karkowska | Wiesława | 12 / 28 | 0:26:15 | |||
8 | Głuchy | Damian | 8 / 54 | 0:20:40 | |||
16 | Kucharski | Marcin | 15 / 54 | 0:21:36 | |||
27 | Buszkowski | Filip | 23 / 54 | 0:22:42 | |||
57 | Kaźmierczak | Tomasz | 43 / 54 | 0:26:45 | |||
59 | Franek | Kornelia | 16 / 28 | 0:27:00 | |||
77 | Nowak | Rafał | 54 / 54 | 0:31:27 |