Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Krzyżanowska | Renata | 1992 | Lubasz | Nordic walking lubasz | |
Kalkowska | Gabriela | 1957 | Śmieszkowo | Nordic Walking Lubasz | |
Pałubicka | Małgorzata | 1961 | Lubasz | Nordic Walking Lubasz | |
Wala | Jan | 1958 | Lubasz | Nordic Walking Lubasz | |
Śmiałkowska-Gieremek | Agnieszka | 1982 | Czarnków | Klub Honorowych Dawców Krwi Krwawi Wojownicy Czarnków | |
Turek | Alicja | 1959 | Dębe | Nordic Walking Lubasz | |
Łozińska | Krystyna | 1961 | Dębe | Nordic Walking Lubasz | |
Hajdysz | Bernadeta | 1958 | Dębe | Nordic Walking Lubasz | |
Benke-Lasota | Agnieszka | 1985 | Studzieniec/chodzież | Nordic Walking Lubasz | |
Gaweł | Małgorzata | 1980 | Trzcianka | Fabryka Nordika Trzcianka | |
Kaźmierska | Ania | 1984 | Chodzież | Patyczaki Chodzież | |
Pajączek | Kasia | 1983 | Chodzież | Patyczaki Chodzież | |
Wietrzycki | Andrzej | 1959 | Lubasz | Fabryka Nordica Trzcianka | |
Adamski | Łukasz | 1983 | Trzcianka | Fabryka Nordica Trzcianka | |
Mantaj | Celina | 1983 | Lubasz | Nordic Walking Lubasz |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Dudek | Agnieszka | 1974 | Granowo | ||
Jany | Katarzyna | 1990 | Czarnków | Nordic Walking Lubasz | |
GUZEK | JACEK | 1976 | Nowy TomyŚl | ||
Kissel | Jolanta | 1959 | Trzcianka | Fabryka Nordica Trzcianka |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Nowak | Fabian | 2015 | Rosko | Rosko | |
Nowak | lena | 2018 | Rosko | Rosko | |
Topór | Lena | 2011 | Śmieszkowo | ||
Topór | Nadia | 2014 | Śmieszkowo | ||
Śmiałkowski-Gieremek | Maksymilian | 2019 | Czarnków | ||
Gieremek | Marta | 2009 | Czarnków | ||
Gorajski | Łukasz | 2015 | Pianówka | MKS NOTEĆ CZARNKÓW | |
Bobińska | Maria | 2012 | Lubasz | ||
Bartkowiak | Szymon | 2016 | Bończa | ||
Łusiewicz | Julia | 2012 | Wyszyny | ||
Łusiewicz | Paweł | 2013 | Wyszyny |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Rosada | Ewelina | 1984 | Lubasz | ||
Topór | Dawid | 1993 | Śmieszkowo | ||
Wielgosz | Filip | 1998 | Stajkowo | ||
Kopka | Kacper | 2002 | Stajkowo | ||
Soczka | Patryk | 1984 | Polajewo | Poła Poła Run Team | |
Dębski | Miłosz | 1992 | Lubasz | ||
Nowakk | Sebastian | 1990 | Rosko | Rosko | |
Bernacki | Grzegorz | 1979 | Romanowo Dolne | Noteć OCR Czarnków | |
Jessa | Łukasz | 1988 | Śmieszkowo | KAMA RUN Czarnków | |
Jęśko | Honorata | 1971 | Trzcianka | KAMA RUN Czarnków | |
Szuta | Marek | 1966 | Sarbka | KAMA RUN Czarnków | |
Kamiński | Daniel | 1976 | Dębe | Run Team Lubasz | |
Szymanowicz | Bartosz | 1997 | Lubasz | Kama Run Czarnków | |
Kaźmierski | Marcin | 1983 | Chodzież | PCH_RUN | |
Pajączek | Kuba | 2006 | Chodzież | Patyczaki Chodzież | |
Mituta | Jacek | 1978 | Połajewo | KAMA RUN Czarnków | |
Kotliński | Tomasz | 1968 | Obrzycko | KB Szamotuły | |
Szewczak | Mariusz | 1973 | Chodzież | PCH_RUN | |
Pawłowska | Dorota | 1976 | Chodzież | PCH_RUN |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Polaszewska | Agnieszka | 1991 | Czarnków | ||
Nowak | Sebastian | 1990 | Rosko | Rosko | |
Szlanga | Judyta | 1987 | Lubasz | PertasGym |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|