Termin: 23 czerwiec 2019 rok
Miejsce: Stadion sportowy przy ul. Wioślarskiej (Jezioro Zalewskie), Złotów 77-400
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Szymczak | Arkadiusz | 1990 | Wałcz Drugi | system11.pl | |
Szymczak | Krzysztof | 1966 | Wałcz Drugi | system11.pl | |
Jagodziński | Karol | 1991 | Chodzież | ||
Kazubski | Grzegorz | 1973 | Gdynia | ||
Ruciński | Marcin | 1975 | Barcin | TRIBA BOSIR BARCIN | |
Biczkowski | Kajetan | 1991 | Poznań | ALE Team | |
Kübler | Remigiusz | 1992 | Krajenka | TWISTER TEAM / Aktywna Krajenka | |
Lewandowski | Tomasz | 1981 | Bydgoszcz | ||
Wiśniewski | Tomasz | 1982 | Złotów | ||
Pasterski | Mieszko | 1984 | Kazimierz Biskupi | Sandał | |
Jabłońska-Borowiak | Monika | 1981 | Przechlewo | TRIPAKA Przechlewo | |
Orzeł | Przemysław | 1977 | Złotów | ||
Pydyn | Andrzej | 1961 | Złotów | ||
Paech | Ziemowit | 1966 | Złotów | Stowarzyszenie Ludzi w Biegu | |
Szweda | Tomasz | 1984 | złotów | Stowarzyszenie ludzi w biegu | |
Zakrzewski | Tomasz | 1979 | Mikołów | STS BIEGATON MIKOŁÓW | |
Kurzac | Andrzej | 1965 | PIŁA | ||
Kurzawa | Piotr | 1981 | Złotów | ||
Pietrzak | Michał | 1978 | Okonek | ||
Gemza | Marcin | 1981 | Złotów | ||
Golańska | Edyta | 1975 | Więcbork | TKKF WIĘCBORK | |
Szczygielski | Arkadiusz | 1974 | KOSTRZYN WLKP. | Miłosław Biega | |
Ryczek | Adam | 1985 | Piła | ||
GACKA | RAFAL | 1976 | Sicienko | LUPUS TEAM | |
Drabjewski | Paweł | 1980 | Więcbork | Tkkf Wodnik Więcbork | |
piejek | piotr | 1997 | Złotów | ||
Piliukh | Marharyta | 1996 | Bydgoszcz | TRISPACE | |
Szota | Robert | 1988 | Szczecin | SMT Szczecin | |
Grzybowski | Piotr | 1975 | Szczeglino Nowe | Tkkf Koszalin | |
Kurcin | Tomek | 1977 | Gdańsk | RAIKO TRIATHLON TEAM | |
Repka | Marek | 1973 | Bydgoszcz | LUPUS TEAM | |
dopytała | jarek | 1972 | lipka | ||
Dembina | Andrzej | 1962 | Suchy las | ||
Geremek | Artur | 1979 | Romanowo Dolne | Vagabundus | |
Dziemiańczyk | Justyna | 1990 | Jastrowie | ||
Kołakowski | Adam | 1981 | Złotów | SZEPT Team | |
Wiśniewski | Zenon | 1950 | Lipka | Wipol | |
Kosiński | Maciej | 1992 | Człuchów | Sportowy Człuchów / Fabryka Sportu | |
Trośniak | Piotr | 1972 | Białogard | CTS | |
Kopczynski | Waldemar | 1958 | poznan | Lemot | |
Wiśniewski | Rafal | 1987 | Krajenka | WK KWP Poznań | |
Kaliszewski | Daniel | 1975 | Tryszczyn | ||
Wiśniewska | Marlena | 1979 | Poznań | Kuźnia Triathlonu | |
Zamczyk | Jarosław | 1977 | Złotów | ||
Zbierajewski | Wojciech | 1988 | Piła | Trispace | |
Węgrzyn | Paweł | 1989 | Więcbork | TKKF Wodnik Więcbork | |
Jażdziewski | Dawid | 1993 | Chojnice | Tri Tur Chojnice & H2O Shop.pl | |
Sieg | Dominika | 1994 | Piła | Zmeczeni na starcie Dobiegniew | |
Piesik | Mariusz | 1959 | Kliny | Schrader Interlog | |
Kriese | Piotr | 1966 | Runowo Krajeńskie | TKKF Wodnik Więcbork | |
Jęsiek-barabasz | Agnieszka | 1976 | Złotów | ||
Czarnecki | Mirosław | 1962 | Złotów | 1962 | |
Rutkowski | Marcin | 1977 | Złotów | ||
Gwardiak | Bartłomiej | 1992 | Goleniów | Prime Cargo Poland | |
Cholewiński | Dariusz | 1974 | Bydgoszcz | Huragan Miedzyń | |
Turek | Marta | 1988 | Żnin | Triba bosir barcin | |
Turek | Michał | 1983 | Żnin | Triba bosir barcin | |
Żujew | Andrzej | 1972 | Krajenka | Aktywna Krajenka | |
Szreder | Dawid | 1978 | Chojnice | Davebikes/Endure Coaching | |
Łepek | Kamil | 1987 | Debrzno | Don Bosco Team Debrzno | |
Centka | Michał | 1978 | Złotów | Mam tę moc | |
Górzyńska | Małgorzata | 1973 | Trzcianka | TRISPACE | |
Arentewicz | Grzegorz | 1981 | Torun | Toruń Multisport Team | |
Foltyniewicz | Maciej | 1973 | Szczecinek | KS TRIATHLON SZCZECINEK | |
Rybicki | Artur | 1984 | Toruń | Toruń Multisport Team | |
Sosnowski | Łukasz | 1985 | Więcbork | Endure Team | |
SiÓdmiak | Igor | 1998 | Szczecinek | 7PRO Team/ MBC | |
Opiela | Paweł | 2001 | Słosinko | 7PRO SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM | |
Wesołowski | Paweł | 1987 | Janowiec Wlkp. | ||
Krasoń | Bartek | 1985 | Żnin | TRIBA Bosir Barcin | |
Hermann | Wojciech | 1977 | Złotów | ||
Chojnacki | Maciej | 1986 | Chodzież | chodzież | |
Hynda | Waldemar | 1964 | Białogard | KB 10 Białogard | |
Werner | Kamila | 1984 | Szczecinek | 7PRO SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM / BIEGAJ Z CERKIEM | |
Jabłońska-kierszk | Beata | 1975 | Przechlewo | Tripaka Przechlewo | |
Bocian | Maciej | 1982 | Charzykowy | ||
Dziuba | Slawomir | 1979 | Chojniczki | GEOMETRA/TRI TUR CHOJNICE | |
Hynda | Tomasz | 1988 | Białogard | KB 10 Białogard | |
Kałaczyński | Ryszard | 1960 | Witunia | 366 Witunia | |
Zarbock | Krzysztof | 1959 | Okonek | Sporty Walki Piła | |
Chodor | Martyna | 1983 | Koszalin | TKKF Koszalin | |
Chodor | Izabela | 1981 | Gorzebądz | TKKF Koszalin | |
Janik | Maciej | 1980 | Piła | ZASAPANI - HYDRO Trzcianka | |
Konieczka | Paweł | 1991 | Jastrowie | ||
Knapek | Michał | 1986 | Piła | ZASAPANI - HYDRO Trzcianka | |
Wypych | Marcin | 1973 | Kaczory | ||
Zamczyk | Piotr | 1986 | Złotów | REHMEDIC ZŁOTÓW | |
Lisiecki | Paweł | 1982 | Kaczory | PZU Sport Team | |
Łopat | Marek | 1987 | Lipka | cars.sklep | |
Lisius | Tomasz | 1964 | Gdańsk | ||
Królikowski | Edward | 1970 | Plewiska | Tri Posnania | |
Frączek | Arkadiusz | 1981 | Równopole | ArKi | |
Standio | Bartosz | 1981 | Złotów | ||
Daszkiewicz | Maciej | 1998 | Krajenka | Aktywna Krajenka | |
Gołembiewski | Marek | 1972 | Bydgoszcz | SP44/XVLO MS Bydgoszcz | |
Moczarski | Rafał | 1975 | Złotów | ||
Czuper | Marek | 1978 | Skórzewo | ||
Remiszewski | Paweł | 1980 | Mielęcin | 1LigaTriTeam | |
Zieliński | Karol | 1983 | Szczecin | ||
Centka | Jakub | 1998 | Złotów | Święta Team | |
Stolarska | Marta | 1990 | Giżycko | ||
Jasiński | Mateusz | 1987 | Giżycko | ||
Młynarczyk | Mateusz | 1989 | Wronki | ||
Słonka | Sławomir | 1981 | Lipka | MKS Debrzno | |
Prendecka | Sylwia | 1984 | Wałcz | PrendkiTRI | |
Piotrowski | Andrzej | 1971 | Dobrzyca | ServiCo - IronPila.pl | |
Kluszczyński | Mariusz | 1981 | Toruń | Toruń Multisport Team | |
Klincewicz | Adrian | 1997 | Gorzów Wielkopolski | Ks Ironman Prodmar Szczecin |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Nowak | Mateusz | 1989 | Debrzno | ||
Werner | Kamila | 1984 | Szczecinek | ||
Frączyk | Bogusław | 1979 | Przechlewo | tripaka |
Lp | Lista zawodników | Drużyna | Miasto |
---|---|---|---|
Aneta Lecka/ Marzena Gozdziewska/ Piotr Gozdziewski/ | PIŁA | ||
Emilia Płotka/ Grzegorz Płotka/ Marcin Pakulski/ | jestSiła?Siłajest! | Koszalin | |
Marek Grabowski/ Jakub Kokowski/ Elżbieta Grabowska/ | Złotów | ||
Katarzyna Konieczka/ Karolina Pasterska/ Patrycja Konieczka/ | Jastrowie | ||
Aleksander Hoffman/ Michał Pawłowski/ Jacek Hoffman/ | Precon Polska | Jastrowie | |
Justyna Walewska/ Katarzyna Wypych/ Natalia Michalska/ | Kaczory |
Lp | Lista zawodników | Drużyna | Miasto |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|