ZIELONKA CHALLENGE to rajd biegowy na dystansach zbliżonych do ćwierćmaratonu (10+K), półmaratonu (21+K), maratonu (42+K) i ultramaratonu (75+K oraz 100+K ).
ZIELONKA CHALLENGE ma charakter indywidualnego, długodystansowego, liniowego (po wyznaczonej trasie) biegu crossowego. Zawody odbędą się na śródleśnych drogach, duktach, ścieżkach oraz wąwozach pośród malowniczych rezerwatów przyrody i jezior Puszczy Zielonka.
W ramach ZIELONKA CHALLENGE 2022 dodatkowo odbędą się zawody Nordic Walking na wszystkich dystansach oraz zasadach obowiązujących biegaczy.
Termin i miejsce
ZIELONKA CHALLENGE odbędzie się w sobotę 18 czerwca 2022 roku w Parku Krajobrazowym Puszcza Zielonka, położonym w województwie wielkopolskim, powiat poznański, na terenie gmin: Czerwonak, Murowana Goślina i Pobiedziska oraz powiecie gnieźnieńskim w gminie Kiszkowo i powiecie wągrowieckim w gminie Skoki.
Start o godzinie:
7:00 - bieg ultra na dystansie 100+ km oraz marsz Nordic Walking 21+, 42+, 75+ km
8:00 – bieg na dystansach 21+, 42+, 75+ km
10:00 - bieg oraz marsz Nordic Walking na dystansie 10+ km
Centrum zawodów i biuro zawodów mieścić się będzie w Owińskach koło Poznania (kod 62-005), nieopodal ul. Plażowej 1, przy Traperskiej Osadzie od strony zbiorników wodnych www.traperska-osada.pl. Meta znajdować się będzie przy kąpielisku. Koordynaty GPS – 52.516644, 16.998934
Link do mapy, Centrum Zawodów i miejsca startu/mety https://goo.gl/maps/a7XtoKKvcek
Główny limit czasu wynosi 12 godzin, do godziny 20:00 (dla ultramaratonu 100+ km 14 godzin, do godziny 21:00).
Zapisy on-line możliwe są na stronie http://
Zapisy dodatkowo możliwe bezpośrednio z fanpage https://www.facebook.com/
Czekają na Ciebie: • Niezapomniana przygoda i moc wrażeń • Dreszcz emocji i mnóstwo pozytywnej energii • Impreza stworzona ze sportowej pasji • Perfekcyjna organizacja i dobrze wyposażone punkty odżywcze • Pyszne posiłki regeneracyjne po biegu • Świetnie przygotowane trasy • Zapierające dech w piersiach krajobrazy • Towarzystwo przyjaciół i wyśmienitych biegaczy • Sportowa rywalizacja i sprawdzian własnych możliwości • Wyjątkowe medale • Rewelacyjne zdjęcia od najlepszych fotografów
1. DLA DYNAMICZNYCH LUDZI Z CHARAKTEREM- pasjonujące wyzwanie i imponujące wyniki.
2. DLA ZDROWIA, KONDYCJI I DOBREJ SYLWETKI- leśna, urozmaicona trasa.
3. DLA SATYSFAKCJI I PRZYJEMNOŚCI- dobra zabawa ze znajomymi i centrum zawodów nad jeziorem.
4. DLA ODSTRESOWANIA- zachwycające krajobrazy i kontakt z przyrodą.
Czy wiesz, że startując w ZIELONKA CHALLENGE pomagasz także innym?
Impreza nominowana do Biegowego Wydarzenia Roku.
Organizator:
SPORT CHALLENGE Fundacja Wspierania Aktywności Fizycznej
Komandor imprezy: Krzysiek Pilarski, tel: 602198835
e-mail: kontakt@zielonkachallenge.
www.ZielonkaChallenge.pl
www.facebook.com/
www.instagram.com/
Współorganizator
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego.
Impreza współfinansowana przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu
Gwarancja satysfakcji
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Lipczyński | Jacek | 1978 | Koziegłowy | ||
Maćkowiak | Krystyna | 1956 | Długa Goślina | Czerwonackie Kijanki | |
Pietek | Robert | 1972 | Bolechówko | Ofix.pl Bike Team | |
Skiba | Włodzimierz | 1964 | Poznań | Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań | |
Konieczna | Natalia | 1989 | Borówiec | ||
Zimowska | Zuzanna | 1985 | Murowana Goślina | Murowana Goślina | |
Ciszyk | Marta | 1975 | Kicin | ||
Niemiec | Joanna | 1979 | Poznań | ||
Kąkolewska | Katarzyna | 1976 | Poznań | Dynamic | |
Spychała | Natalia | 1965 | Poznań | Dynamic | |
Parus | Daniel | 1982 | Poznań | GB GĘSIORZE ZAGÓRÓW | |
Mostowski | Jacek | 1988 | Miastko | ||
BUGAJSKA | ANETA | 1972 | Poznań | Dynamic | |
Wawrzynkiewicz | Joanna | 1982 | Owińska | ||
Kaszarek | Danuta | 1974 | Murowana Goślina | ||
Lis | Daniel | 1997 | Ostrołęka | Ostrołęka | |
Parus | Łukasz | 1979 | Zagórów | Grupa Biegowa Gęsiorze Zagórów | |
Grabowska | Dominika | 1993 | Poznań | MOC I SIŁA | |
Marszał | Michał | 1993 | Poznań | MOC I SIŁA | |
Dziewanowski | Łukasz | 1977 | Starowa Góra | Starowa Gora | |
Dziewanowska | Beata | 1975 | Starowa Góra | Rhinos Starowa Góra | |
Kaczmarek | Grzegorz | 1973 | Murowana Goślina | Stróże poranka | |
Szymkowiak | Piotr | 1974 | Murowana Goślina | Stróże poranka | |
Paszkiewicz | Maciej | 1962 | Murowana Goślina | Stróże poranka | |
Gałkowski | Paweł | 1980 | Poznań | ||
Koziczak | Justyna | 1998 | Poznań | ||
Olszewski | Andrzej | 1964 | Aleksandrów Kujawski | ||
Szyszka | Krzysztof | 1981 | Koziegłowy | ||
Berkowska | Marzena | 1976 | Zaborów | Positive Nordic Walking Team | |
Pieczyński | Jacek | 1980 | Murowana Goślina | SR Katorżnik Murowana Goślina | |
Kienitz | Wojciech | 1978 | Poznań | ||
Kozłowska | Agnieszka | 1973 | Poznań | Dynamic | |
Maćkowiak | Małgorzata | 1962 | Poznań | Dynamic |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Komar | Eliza | 1987 | Poznań | Team Komarki | |
Janas | Dobrochna | 1976 | Poznań | #biegiemwlas | |
Kaliszan | Krystian | 1987 | Luboń | ||
Kaźmierczak | Mikołaj | 1978 | Szczytniki | Drużyna Szpiku | |
Wasielewski | Błażej | 1983 | Luboń | Drużyna Szpiku | |
Lembowicz | Grzegorz | 1976 | Swarzędz | ||
Grzybowski | Błażej | 1993 | Koziegłowy | EneaTeam | |
Lipińska | Paulina | 1993 | Bolechowo | ||
Pawlak | Radosław | 1988 | Bolechówko | ||
Rybarczyk | Łukasz | 1988 | Wiórek | ||
Guzek | Maciej | 1977 | Poznań | DAT | |
Dylewski | Michał | 1993 | Łochowo | ||
Siennicki | Mikołaj | 1974 | Poznań | ||
Kozlowska | Katarzyna | 1981 | Poznań | #biegiemwlas | |
Szafrański | Maciej | 1987 | Poznań | #biegiemwlas | |
Marciniak | Roman | 1976 | Czerwonak | ||
Urbańczyk | Ksawery | 1959 | Zimin | For Run Team | |
Pietrzak | Marek | 1980 | Zalasewo | ||
Klonowski | Cezary | 1986 | Poznan | ||
Mrowińska | Marta | 1974 | Mosina | Shootboxer | |
Kukla-Kowalska | Alicja | 1978 | Lusówko | Tarnowo Podgórne Biega | |
Radecki | Robert | 1975 | Poznań | SimpliCity | |
Wesołek | Paula | 1991 | Poznań | ||
Więcław | Piotr | 1980 | Poznań | ||
Gruszka | Dariusz | 1965 | Murowana Goślina | ||
Hojny | Tomasz | 1979 | Poznań | Wataha Łączy Nas Bieganie | |
Staruch | Mariusz | 1980 | Poznań | ||
Kaszuba | Paweł | 1974 | Poznań | ||
Pawołek | Weronika | 1987 | Poznań | ||
Przybylska | Ola | 1991 | Krosno K.mosiny | ||
Przybylski | Piotr | 1991 | Krosno K.mosiny | ||
Haraj | Honorata | 1979 | Czerwonak | ||
Nowak | Monika | 1981 | Poznań | Klub Wysokogórski Poznań | |
K Owal | Sebastian | 1982 | Ostrów Wlkp | ||
Majewski | Maciej | 1966 | Poznań | lub wybierz z listy | |
Frąckowiak | Michał | 1978 | Koziegłowy | Czerwonackie Kijanki | |
Woźniak | Katarzyna | 1977 | Koziegłowy | Czerwonackie Kijanki | |
Gajda | Michał | 1989 | Poznań | ||
Kusz | Asia | 1971 | Piła | Króliczki w Plecaku | |
Zieliński | Krzysztof | 1980 | Poznań | ||
Burzyńska | Emilia | 1989 | Bogucin | Loco Babki / Mamy-Biegamy | |
Kubiak | Izabela | 1985 | Swarzędz | LOCO SPORT | |
SZAFER | ANDRZEJ | 1977 | PoznaŃ | ||
Chwiałkowski | Bartosz | 1982 | Poznań | Chwiałkowski Team | |
Dembina | Andrzej | 1962 | Gorzkie Pole | Smazalnia ryb u biegaczy | |
Ławicki | Marcin | 1979 | Poznań | ||
Marin | Alberto | 1987 | Poznan | ||
Juchacz | Krzysztof | 1985 | Plewiska | BE TRI/ @grupa.nadwaga.poznan | |
Graliński | Patryk | 1990 | Mrowino | ||
Karczewski | Tomasz | 1988 | Poznań | ||
Wawrzyniak | Lidia | 1974 | Owińska | Rowerowo Zakręceni | |
Wesołek | Daniel | 1988 | Poznań | ||
Antoniak | Sławomir | 1962 | Skórzewo | TICON | |
Kustoń | Gustaw | 2000 | Poznań | ||
Szymura | Jacek | 1967 | Potasze | ||
Lehmann | Monika | 1994 | Skoki | RehaBalance Team | |
Sałata | Jakub | 1990 | Poznań | ||
Janic | Remigiusz | 1989 | Szamotuły | ||
Rybak | Robert | 1969 | Zalasewo | RUNNERS TEAM POSNANIA | |
Walkowiak | Maciej | 1985 | Sroda Wlkp | Polonia Środa | |
Bednarek | Arkadiusz | 1977 | Poznań | ||
Kramer | Hanna | 1964 | Murowana Goślina | Drużyna Szpiku | |
Bierdzińska | Monika | 1990 | Mrowino | ||
Zajączkowska | Krystyna | 1961 | Babki | ||
Kaliszan | Dominika | 1989 | Poznań | ||
Szulejewski | Maciej | 1990 | Poznań | ||
Sordon | Tomasz | 1993 | Poznan |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Grabowski | Damian | 1985 | Poznań | ||
Czyzak | Blazej | 1981 | Mrowino | ||
Bartkowiak | Izabela | 1971 | Koziegłowy | Czerwonackie Kijanki/Aktywni Razem | |
Gajda | Maria | 1988 | Poznań |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Joulin | Pierre | 1995 | Poznań | Maratończyk Poznań | |
Komar | Krystian | 1985 | Poznań | Team Komarki | |
Polanowski | Bartosz | 1985 | Zalasewo | Rynie | |
Różański | Eryk | 1987 | Kamionki | Maratończyk Poznań | |
Kondera | Zbigniew | 1975 | Glinno | KRÓLICZKI W PLECAKU | |
Pawlik | Joanna | 1985 | Poznań | ||
Baraniak | Beata | 1973 | Daszewice | Drużyna szpiku | |
Cebula | Grzegorz | 1969 | Iwiny | cross trening box bolesławiec | |
Kłoda | Dariusz | 1975 | Radzewo | Drużyna Szpiku | |
Krajewska-Kłoda | Katarzyna | 1974 | Radzewo | Drużyna Szpiku | |
Stachura | Damian | 1985 | Lubin | ULTRA Wariat | |
Helak | Jan | 1987 | Poznań | ||
Gruszczyński | Przemysław | 1975 | Poznań | WLKP MOUNTAINS ULTRA | |
Konieczny | Przemysław | 1986 | Borówiec | velocity warsztat treningu | |
Duduś | Marek | 1971 | Sława Wielkopolska | KB Maniac Poznań | |
Ćwiklińska | Anna | 1979 | Bydgoszcz | Akademia Mistrzów Sportu | |
Piotrowski | Jarosław | 1972 | Gułtowy | gułtowybiegają | |
Szpak | Monika | 1973 | Puszczykowao | ||
Hadam | Michał | 1977 | Poznań | KB Maniac Poznań/#biegiemwlas | |
Borek | Maciej | 1977 | Poznań | KB Maniac Poznań | |
Słomian | Mikołaj | 1996 | Poznań | ATUT Gniezno | |
Kucharski | Jakub | 1979 | Gruszczyn | jku1979 | |
Kozłowski | Rafał | 1977 | Konin | ||
Blaszko | Andrzej | 1984 | Kiekrz | red race | |
Szymański | Filip | 1987 | Poznań | ||
Błaszkiewicz | Klaudia | 1992 | Poznań | ||
Antkiewicz | Kamil | 1987 | Koziegłowy | ||
Augustyńska-Śmietało | Iwona | 1990 | Warszawa | Biegam Na Tarchominie | |
Ruta | Przemysław | 1981 | Szczecin | MTR Szczecin Team | |
Skałecki | Przemysław | 1983 | Gorzów Wielkopolski | Hiab Sports Team | |
Ratajczak | Konrad | 1978 | Pniewy | Trochę już biegam ;) | |
Lis | Sławomir | 1963 | Ostrołęka | Ostrołęka | |
Frąckowiak | Ewelina | 1976 | Jarocin | ||
Mostowiak | Tomasz | 1996 | Koziegłowy | ||
Grzegorzek | Marcin | 1978 | Białężyn | Rowerowo Zakręceni | |
Kowalski | Marek | 1964 | Strzebiń | ||
Kusz | Radek | 1975 | Piła | Króliczki w Plecaku | |
Serafin | Robert | 1987 | Swarzędz | ||
Socha | Seweryn | 1985 | Poznań | Sii Running Team | |
Zając | Leszek | 1979 | Włoszakowice | Lesz No Limits Runners /L.o.t.a.Z | |
Jankowska | Barbara | 1975 | Poznań | ||
Sośniak-Kamińska | Monika | 1987 | Poznań | ||
Rypiński | Tomasz | 1982 | Poznań | Biegam by jeść więcej ciastek | |
Modliszewski | Dariusz | 1976 | Suchy Las | Orange Polska | |
Pawłowska | Anna | 1980 | Mierzyn | ||
Grabarczyk | Monika | 1981 | Daszewice | Polonia Środa | |
Król | Łukasz | 1981 | Gruszczyn | ||
Staszak | Krzysztof | 1981 | Rabowice |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Barszcz | Radosław | 1977 | Głogów | Huta Miedzi Głogów | |
Grygiel | Monika | 1980 | Gruszczyn | ||
JĘSIEK | ALEKSANDER | 1961 | Leszno | Ciesiółka Team / Maraton Leszno | |
Estkowska | Bożena | 1977 | Luboń | Nordic Walking Luboń | |
Grajzer | Jacek | 1966 | PoznaŃ |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Banaszak | Sławomir | 1986 | Czerwonak | Bridgestone | |
Świątek | Remik | 1976 | Owińska | K.S. Niemaniemogę | |
Skrobała | Dariusz | 1979 | Bolechowo | KB Sobótka | |
Adamczyk | Maciej | 1986 | Nakło Nad Notecią | ||
Witczak | Jolanta | 1966 | Lusowo | Tarnowo Podgórne poziom bliżej | |
Józefaciuk | Marcin | 1982 | Łódź | ||
Darmetko | Rafał | 1987 | Poznań | ||
Wiśniewski | Artur | 1975 | Poznań | intro | |
Jędrzejko | Dominik | 1984 | Jasin | Biegam sobie | |
KLIMCZEWSKI | ANDRZEJ | 1962 | Łódź | Forever Young Łódź | |
Szczęsny | Maciej | 1981 | Szczecin |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Żyża | Piotr | 1977 | Skokowa | Atletics Team Prusice | |
RADOŁA | PIOTR | 1981 | Kościan | PM TEAM KOŚCIAN | |
Siudzińska | Anna | 1979 | Toruń | Biegaj Za Miastem / Strong Man Chain |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | Maćkowiak | Krystyna | Czerwonackie Kijanki | 3 / 3 | K3 | 9 / 9 | 4:03:39 |
15 | Zimowska | Zuzanna | Murowana Goślina | -1 / -1 | K2 | 1 / 1 | 3:33:58 |
8 | Ciszyk | Marta | 2 / 3 | K2 | 7 / 9 | 3:33:57 | |
3 | Kąkolewska | Katarzyna | Dynamic | -1 / -1 | K2 | 3 / 9 | 2:06:35 |
7 | Spychała | Natalia | Dynamic | 2 / 3 | K3 | 6 / 9 | 3:09:46 |
11 | Parus | Daniel | GB GĘSIORZE ZAGÓRÓW | 6 / 7 | M2 | 11 / 14 | 1:24:43 |
12 | Mostowski | Jacek | 1 / 2 | M1 | 12 / 14 | 1:32:34 | |
2 | BUGAJSKA | ANETA | Dynamic | -1 / -1 | K3 | 2 / 9 | 1:45:35 |
14 | Lis | Daniel | Ostrołęka | 2 / 2 | M1 | 14 / 14 | 1:35:55 |
2 | Parus | Łukasz | Grupa Biegowa Gęsiorze Zagórów | -1 / -1 | M2 | 2 / 14 | 1:03:09 |
1 | Marszał | Michał | MOC I SIŁA | -1 / -1 | M1 | 1 / 14 | 1:01:33 |
4 | Dziewanowski | Łukasz | Starowa Gora | -1 / -1 | M2 | 1 / 1 | 3:06:43 |
5 | Dziewanowska | Beata | Rhinos Starowa Góra | 1 / 3 | K2 | 4 / 9 | 3:06:44 |
4 | Kaczmarek | Grzegorz | Stróże poranka | 1 / 7 | M2 | 4 / 14 | 1:05:05 |
7 | Szymkowiak | Piotr | Stróże poranka | 3 / 7 | M2 | 7 / 14 | 1:21:16 |
5 | Paszkiewicz | Maciej | Stróże poranka | 1 / 2 | M3 | 5 / 14 | 1:07:04 |
6 | Gałkowski | Paweł | 2 / 7 | M2 | 6 / 14 | 1:15:42 | |
3 | Olszewski | Andrzej | -1 / -1 | M3 | 3 / 14 | 1:04:50 | |
8 | Szyszka | Krzysztof | 4 / 7 | M2 | 8 / 14 | 1:22:41 | |
1 | Berkowska | Marzena | Positive Nordic Walking Team | -1 / -1 | K2 | 1 / 9 | 1:41:51 |
13 | Pieczyński | Jacek | SR Katorżnik Murowana Goślina | 7 / 7 | M2 | 13 / 14 | 1:33:27 |
9 | Kienitz | Wojciech | 5 / 7 | M2 | 9 / 14 | 1:23:46 | |
9 | Kozłowska | Agnieszka | Dynamic | 3 / 3 | K2 | 8 / 9 | 4:03:37 |
6 | Maćkowiak | Małgorzata | Dynamic | 1 / 3 | K3 | 5 / 9 | 3:08:14 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | Komar | Eliza | Team Komarki | 3 / 6 | K1 | 6 / 15 | 2:38:33 |
34 | Janas | Dobrochna | #biegiemwlas | 1 / 4 | K2 | 7 / 15 | 2:39:56 |
12 | Kaliszan | Krystian | 3 / 13 | M1 | 11 / 36 | 2:17:26 | |
9 | Kaźmierczak | Mikołaj | Drużyna Szpiku | 3 / 14 | M2 | 8 / 36 | 2:16:09 |
25 | Grzybowski | Błażej | EneaTeam | 7 / 13 | M1 | 21 / 36 | 2:29:57 |
18 | Lipińska | Paulina | -1 / -1 | K1 | 3 / 15 | 2:20:40 | |
1 | Pawlak | Radosław | -1 / -1 | M1 | 1 / 36 | 1:55:41 | |
23 | Dylewski | Michał | 6 / 13 | M1 | 19 / 36 | 2:25:38 | |
41 | Siennicki | Mikołaj | 11 / 14 | M2 | 30 / 36 | 2:49:12 | |
46 | Kozlowska | Katarzyna | #biegiemwlas | 3 / 4 | K2 | 13 / 15 | 2:59:39 |
2 | Szafrański | Maciej | #biegiemwlas | -1 / -1 | M1 | 2 / 36 | 1:57:20 |
37 | Urbańczyk | Ksawery | For Run Team | 5 / 6 | M3 | 28 / 36 | 2:44:21 |
30 | Pietrzak | Marek | 9 / 14 | M2 | 25 / 36 | 2:36:25 | |
47 | Klonowski | Cezary | 13 / 14 | M2 | 34 / 36 | 2:59:59 | |
40 | Mrowińska | Marta | Shootboxer | 2 / 4 | K2 | 11 / 15 | 2:47:42 |
11 | Radecki | Robert | SimpliCity | 4 / 14 | M2 | 10 / 36 | 2:17:22 |
21 | Wesołek | Paula | 1 / 6 | K1 | 4 / 15 | 2:24:35 | |
29 | Więcław | Piotr | 8 / 14 | M2 | 24 / 36 | 2:35:01 | |
22 | Gruszka | Dariusz | 4 / 6 | M3 | 18 / 36 | 2:25:13 | |
38 | Staruch | Mariusz | 10 / 14 | M2 | 29 / 36 | 2:46:42 | |
43 | Kaszuba | Paweł | 12 / 14 | M2 | 32 / 36 | 2:51:10 | |
35 | Przybylska | Ola | 4 / 6 | K1 | 8 / 15 | 2:39:58 | |
31 | Przybylski | Piotr | 10 / 13 | M1 | 26 / 36 | 2:36:48 | |
1 | Haraj | Honorata | -1 / -1 | K2 | 1 / 3 | 4:09:43 | |
48 | Nowak | Monika | Klub Wysokogórski Poznań | 4 / 4 | K2 | 14 / 15 | 3:13:31 |
14 | Majewski | Maciej | lub wybierz z listy | 3 / 6 | M3 | 13 / 36 | 2:20:12 |
3 | Frąckowiak | Michał | Czerwonackie Kijanki | -1 / -1 | M2 | 1 / 2 | 4:34:40 |
2 | Woźniak | Katarzyna | Czerwonackie Kijanki | -1 / -1 | K2 | 2 / 3 | 4:34:40 |
19 | Gajda | Michał | 4 / 13 | M1 | 16 / 36 | 2:22:23 | |
44 | Kusz | Asia | Króliczki w Plecaku | 2 / 2 | K3 | 12 / 15 | 2:51:10 |
16 | Zieliński | Krzysztof | 5 / 14 | M2 | 14 / 36 | 2:20:24 | |
39 | Burzyńska | Emilia | Loco Babki / Mamy-Biegamy | 5 / 6 | K1 | 10 / 15 | 2:46:44 |
24 | SZAFER | ANDRZEJ | 7 / 14 | M2 | 20 / 36 | 2:26:48 | |
8 | Chwiałkowski | Bartosz | Chwiałkowski Team | 2 / 14 | M2 | 7 / 36 | 2:16:08 |
13 | Dembina | Andrzej | Smazalnia ryb u biegaczy | 2 / 6 | M3 | 12 / 36 | 2:19:29 |
5 | Ławicki | Marcin | 1 / 14 | M2 | 5 / 36 | 2:09:52 | |
4 | Marin | Alberto | 1 / 13 | M1 | 4 / 36 | 2:07:29 | |
49 | Juchacz | Krzysztof | BE TRI/ @grupa.nadwaga.poznan | 14 / 14 | M2 | 35 / 36 | 3:21:34 |
50 | Graliński | Patryk | 13 / 13 | M1 | 36 / 36 | 3:24:46 | |
28 | Karczewski | Tomasz | 9 / 13 | M1 | 23 / 36 | 2:33:54 | |
15 | Wawrzyniak | Lidia | Rowerowo Zakręceni | -1 / -1 | K2 | 2 / 15 | 2:20:14 |
45 | Wesołek | Daniel | 12 / 13 | M1 | 33 / 36 | 2:54:31 | |
42 | Antoniak | Sławomir | TICON | 6 / 6 | M3 | 31 / 36 | 2:50:47 |
20 | Kustoń | Gustaw | 5 / 13 | M1 | 17 / 36 | 2:23:07 | |
6 | Szymura | Jacek | 1 / 6 | M3 | 6 / 36 | 2:12:06 | |
7 | Lehmann | Monika | RehaBalance Team | -1 / -1 | K1 | 1 / 15 | 2:12:31 |
10 | Sałata | Jakub | 2 / 13 | M1 | 9 / 36 | 2:17:17 | |
33 | Janic | Remigiusz | 11 / 13 | M1 | 27 / 36 | 2:39:49 | |
17 | Walkowiak | Maciej | Polonia Środa | 6 / 14 | M2 | 15 / 36 | 2:20:27 |
4 | Bednarek | Arkadiusz | -1 / -1 | M2 | 2 / 2 | 4:42:58 | |
5 | Kramer | Hanna | Drużyna Szpiku | -1 / -1 | K3 | 3 / 3 | 4:43:01 |
51 | Bierdzińska | Monika | 6 / 6 | K1 | 15 / 15 | 3:24:47 | |
36 | Zajączkowska | Krystyna | 1 / 2 | K3 | 9 / 15 | 2:41:35 | |
27 | Kaliszan | Dominika | 2 / 6 | K1 | 5 / 15 | 2:33:54 | |
3 | Szulejewski | Maciej | -1 / -1 | M1 | 3 / 36 | 2:01:07 | |
26 | Sordon | Tomasz | 8 / 13 | M1 | 22 / 36 | 2:32:51 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Joulin | Pierre | Maratończyk Poznań | 1 / 5 | M1 | 4 / 20 | 4:19:16 |
16 | Kondera | Zbigniew | KRÓLICZKI W PLECAKU | 6 / 10 | M2 | 13 / 20 | 5:51:13 |
26 | Baraniak | Beata | Drużyna szpiku | 2 / 4 | K2 | 6 / 8 | 6:47:31 |
6 | Kłoda | Dariusz | Drużyna Szpiku | 1 / 10 | M2 | 5 / 20 | 4:46:53 |
27 | Krajewska-Kłoda | Katarzyna | Drużyna Szpiku | 3 / 4 | K2 | 7 / 8 | 6:47:31 |
11 | Helak | Jan | 3 / 5 | M1 | 10 / 20 | 5:30:59 | |
10 | Konieczny | Przemysław | velocity warsztat treningu | 3 / 10 | M2 | 9 / 20 | 5:27:48 |
8 | Piotrowski | Jarosław | gułtowybiegają | 1 / 2 | M3 | 7 / 20 | 5:21:35 |
12 | Szpak | Monika | -1 / -1 | K2 | 2 / 8 | 5:31:06 | |
23 | Hadam | Michał | KB Maniac Poznań/#biegiemwlas | 9 / 10 | M2 | 19 / 20 | 6:06:57 |
20 | Borek | Maciej | KB Maniac Poznań | 8 / 10 | M2 | 17 / 20 | 6:05:05 |
9 | Kucharski | Jakub | jku1979 | 2 / 10 | M2 | 8 / 20 | 5:25:36 |
13 | Kozłowski | Rafał | 4 / 10 | M2 | 11 / 20 | 5:35:14 | |
21 | Szymański | Filip | 5 / 5 | M1 | 18 / 20 | 6:06:02 | |
14 | Błaszkiewicz | Klaudia | -1 / -1 | K1 | 3 / 8 | 5:40:02 | |
18 | Antkiewicz | Kamil | 4 / 5 | M1 | 15 / 20 | 5:53:23 | |
1 | Ruta | Przemysław | MTR Szczecin Team | -1 / -1 | M2 | 1 / 20 | 3:50:09 |
19 | Lis | Sławomir | Ostrołęka | 2 / 2 | M3 | 16 / 20 | 5:59:05 |
22 | Frąckowiak | Ewelina | 1 / 4 | K2 | 4 / 8 | 6:06:40 | |
3 | Grzegorzek | Marcin | Rowerowo Zakręceni | -1 / -1 | M2 | 3 / 20 | 4:11:36 |
17 | Kusz | Radek | Króliczki w Plecaku | 7 / 10 | M2 | 14 / 20 | 5:51:13 |
7 | Serafin | Robert | 2 / 5 | M1 | 6 / 20 | 4:56:05 | |
15 | Socha | Seweryn | Sii Running Team | 5 / 10 | M2 | 12 / 20 | 5:40:02 |
24 | Sośniak-Kamińska | Monika | 1 / 1 | K1 | 5 / 8 | 6:07:26 | |
2 | Rypiński | Tomasz | Biegam by jeść więcej ciastek | -1 / -1 | M2 | 2 / 20 | 4:05:33 |
28 | Pawłowska | Anna | 4 / 4 | K2 | 8 / 8 | 7:12:45 | |
5 | Grabarczyk | Monika | Polonia Środa | -1 / -1 | K2 | 1 / 8 | 4:32:28 |
25 | Król | Łukasz | 10 / 10 | M2 | 20 / 20 | 6:40:03 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Skrobała | Dariusz | KB Sobótka | -1 / -1 | M2 | 3 / 6 | 10:56:04 |
1 | Adamczyk | Maciej | -1 / -1 | M2 | 1 / 6 | 10:11:45 | |
6 | Józefaciuk | Marcin | 2 / 2 | M2 | 6 / 6 | 13:15:05 | |
2 | Darmetko | Rafał | -1 / -1 | M1 | 2 / 6 | 10:50:22 | |
4 | Jędrzejko | Dominik | Biegam sobie | 1 / 2 | M2 | 4 / 6 | 11:44:53 |
5 | KLIMCZEWSKI | ANDRZEJ | Forever Young Łódź | 1 / 1 | M3 | 5 / 6 | 12:47:20 |