Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Bratkowski | Pawel | 1985 | Płońsk | Torpeda Race Team | |
Zaborowski | Łukasz | 1986 | Płock | RAJSPORT ACTIVE | |
Sewerynowicz | Michal | 1985 | Otwock | Wilk Trenuje Family (WTF) | |
Obrębski | Patryk | 1988 | Płock | RAJSPORT ACTIVE | |
Grabowiec | Arkadiusz | 2000 | Warszawa | Power Training | |
Wochniak | Michał | 1992 | Łódź | Warriors Łódź | |
Adamczewski | Tymon | 2004 | Włocławek | MOVE. TEAM | |
Adamczewski | Arkadiusz | 1977 | Włocławek | MOVE Team | |
Mulczyński | Piotr | 1990 | Bożewo | ||
Szymański | Bartłomiej | 1988 | Łódź | Warriors Łódź | |
Kosiorek | Łukasz | 1978 | Białystok | Outdoor Training | |
Jóźwicki | Karol | 1982 | Dobrzyniewo Duże | Outdoor Training | |
Rogalski | Piotr | 1992 | Olmonty | OUTDOOR TRENING | |
Maruszewski | Marcin | 1982 | Brwilno | Rajsport Active | |
Malczewski | Tomasz | 1984 | Rąbień | RAJSPORT ACTIVE | |
Chmielewski | Krzysztof | 1989 | Wasilków | Outdoor Training | |
Kalwas | Mateusz | 2005 | Mańkowo | RAJSPORT ACTIVE | |
Kazimierczak | Paweł | 1994 | Łódź | Warriors Łódź | |
Szuflicki | Tymon | 2009 | Nowa Wola | Leniwce z Magnolii | |
Chojecki | Arkadiusz | 1979 | Liszyno | ||
WEIS | MICHAŁ WEIS | 1985 | Śrem | Obstacle Center Team | |
Szmyciński | Wojciech | 1971 | Świedziebnia | MOVE. TEAM | |
Jaworski | Sylwester | 1975 | Marki | Obstacle Center Team | |
Rybczyński | Michał | 1986 | Waganiec | ||
Lech | Mateusz | 1994 | Otwock | ||
Anowski | Adrian | 1997 | Naruszewo | Obstacle Center team | |
Baran | Konrad | 1993 | Skierniewice | Warriors Łódź | |
Kołakowski | Krzysztof | 1988 | Ciechanòw | RUNMAGEDDON TEAM | |
Gawryluk | Marcin | 1986 | Białystok | Bifrost OCR | |
Mikulewicz | Przemysław | 1989 | Włocławek | MOVE. | |
Kwaśniak | Emil | 1987 | Łódź | Warriors Łódź | |
Oślizło | Tomasz | 1987 | Świerklany | SOCIOS SILESIA | |
Ogiński | Szymon | 1986 | łódź | Warriors Łódź |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jaciów | Paweł | 1991 | Wrocław | WATAHA |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Budzyński | Adam | 1981 | Warszawa | United Runners | |
Mazurkiewicz | Adam | 1977 | Płock | HydroMoc / Jungle Nextreme | |
Mazurkiewicz | Oskar | 2006 | Płock | FENIKS PŁOCK | |
Malinowski | Rafał | 1978 | Płock | Jungle Nextreme | |
Chyczewski | Marcin | 1972 | Nowe Gulczewo | Jungle Nextreme | |
Skosogorienko | Włodzimierz | 1983 | Płock | ||
Dzwonek | Michał | 1988 | Warszawa | ||
Gałuszyński | Łukasz | 1985 | Gdynia | Active Flow | |
Chojnacki | Tomasz | 1987 | Sopot | Active Flow | |
Krysztofiak | Damian | 1981 | Nowy Dwór Mazowiecki | United Runners | |
Kowalski | Mariusz | 1986 | Zielona Góra | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | |
Szkurłat | Tomasz | 1986 | Bliżyn | POWER TRAINING | |
Bugaj | Mariusz | 1986 | Warszawa | OSPRO OCR | |
Hajewski | Michał | 1977 | Dąbrowa Górnicza | Carbon Silesia Sport | |
Janiszewski | Grzegorz | 1967 | Warszawa |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Rybacki | Blazej | 1983 | Joniec | Obstacle Center Team | |
Kucz | Wojciech | 1984 | Warszawa | United Runners | |
Kołodziejek | Robert | 1976 | Łódź | Rajsportactive |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Osuch | Dorota | 1974 | Warszawa | ||
Wojtasik | Marta | 1989 | Berlin | ||
Teska | Patrycja | 2008 | Gdynia | Biegun OCR Team | |
Gałuszyńska | Katarzyna | 1985 | Gdynia | Active Flow | |
Pawlikowska | Zuzanna | 1994 | łódź | Warriors Łódź | |
Prokopowicz | Weronika | 1988 | Sopot | Active Flow | |
Kruk | Emilia | 2003 | Płock | Rykowisko Team | |
Degoeva | Lyana | 1989 | Wola Grzymkowa | Warriors Łódź | |
Stępień | Paulina | 1988 | Warszawa | Obstacle Center Team | |
Sierpińska | Monika | 1995 | Józefów | Obstacle Center Team | |
Daszkiewicz | Małgorzata | 1988 | Płock | ||
Smykowska | Magdalena | 1989 | Płock | Jungle Nextreme | |
Ratajczak | Małgorzata | 1985 | Zielona Góra | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | |
Kwiatkowska | Daria | 1994 | Łódź | Warriors Łódź | |
Baranowska | Kasia | 1994 | Włocławek | Gorący Potok Team |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Morawska | Katarzyna | 1979 | Włocławek | MOVE. Fuck The PESEL | |
Wiśniewski | Daniel | 2000 | Lubień Kujawski | ||
Tomczak | Wioleta | 1983 | Nowe Miasto | ||
Michalak | Wiktor | 2001 | Łanięta | ||
Słowik | Katarzyna | 1993 | Płock | ||
Kisielewski | Michał | 1987 | Płock | ||
Sroka | Monika | 1982 | Choceń | Fuck the PESEL | |
Kania | Łukasz jakub | 1981 | Płońsk | ||
Matuszewska | Elzbieta | 1980 | Włocławek | ||
Czyżewski | Bartłomiej | 1988 | Łódź | ||
Kornacka | Agnieszka | 1975 | Włocławek | Move | |
Kalinowska | Agnieszka | 1974 | Płock | #RutkowskaTEAM | |
Nowosielska | Monika | 1976 | Płock | #RutkowskaTEAM | |
Kryśkiewicz | Michał | 1981 | Płock | #RutkowskaTEAM | |
Bernard | Ewelina | 1983 | Płock | #RutkowskaTEAM | |
Gutral | Magdalena | 1978 | Włocławek | MOVE. TEAM | |
Szabłowska | Agnieszka | 1977 | Włocławek | MOVE. TEAM | |
Gutral | Inga | 2005 | Włocławek | MOVE. TEAM | |
Piernikowski | Damian | 1988 | Lubanie | Piernik Mega Mass | |
Nowakowski | Jakub | 1993 | Płock | Calisthenics Płock | |
Rakowski | Łukasz | 1981 | Fabianki | MOVE.TEAM | |
Mosakowska | Monika | 1982 | Poznań | #RutkowskaTEAM | |
Nowicki | Adam | 1970 | Białystok | Outdoor Training | |
Matejczyk | Artur | 1976 | Białystok | OUTDOOR TRAINING | |
Romańczuk | Tomasz | 1970 | Klepacze | OUTDOOR TRAINING | |
Kubiak | Bartosz | 1986 | Brzozówka | ||
Schweizer | Mirosława | 1986 | Gdynia | BigYellowFoot Adventure Team | |
Arciszewska | Magda | 1986 | Gdynia | BigYellowFoot Adventure Team | |
Kapica | Damian | 1984 | Gdynia | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | |
Piwowarczyk | Anna | 1984 | Gdynia | BigYellowFoot Adventure Team | |
Mazowiecki | Rafal | 1982 | Włocławek | MOVE TEAM | |
Matczak | Magdalena | 1980 | Włocławek | Move Team | |
Fabisiak | Sebastian | 1984 | Płock | Calisthenics Płock | |
Szymański | Artur | 1981 | Płock | Calisthenics Płock | |
Rzepecka | Lena | 1991 | Płock | Calisthenics Płock | |
Korpowski | Artur | 1989 | Poznań | #RutkowskaTEAM | |
Kiełpińska | Karolina | 1990 | Płock | Calisthenics Płock | |
Ruszczak | Weronika | 2001 | Staroźreby | ||
Stępień | Katarzyna | 2003 | Płock | ||
Bąk | Oliwia | 2001 | Płock | ||
Pustoła | Maksymilian | 2004 | Chrośla | Pul Dębe Wielkie | |
Fabrykiewicz | Adrian | 1994 | Płock | Parkour Płock | |
Jędrzejczak | Artur | 1994 | Włocławek | MOVE Team | |
Winkler | Mateusz | 1990 | Tomaszów Mazowiecki | Vikings Run Team | |
Stachurska | Justyna | 1990 | Tomaszów Mazowiecki | Vikings Run Team | |
Seweryn | Mirosław | 1975 | Orle | Big Yellow Foot Adventure team | |
Leśniczak | Barbara | 1975 | Zielonka | #wkurw_team | |
Stankiewicz | Ilona | 1983 | Włocławek | Move//Fuck the pesel | |
Bombolewski | Cezary | 1979 | Czernikowo | Move |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Turzyński | Krzysztof | 2000 | Ciechanów | ||
Rynkiewicz | Agnieszka | 1975 | Płock | ||
Cieniewski | Konrad | 2006 | Budziska | ||
Gorczyca | Mateusz | 2006 | Targówka | ||
Siudek | Dawid | 2006 | Kazimierów |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Dobrogoszcz | Karolina | 1987 | Gąbin | ||
Ciężkowski | Przemek | 1984 | Nowe Gulczewo | ||
Kalinowska | Klaudia | 1991 | Płock | #StrongWomen | |
Ślubowska | Katarzyna | 1982 | Płock | #StrongWomen | |
Żabka | Agnieszka | 1979 | Płock | #StrongWomen | |
Ślubowska | Malwina | 1984 | Płock | #StrongWomen | |
Rosmanowska | Iwona | 1976 | Płock | #StrongWomen | |
Pacholczyk | Mikołaj | 2005 | Nowe Załubice | Pul Wołomin | |
Lao | Sebastian | 2005 | Cegielnia | I LO PUL w Wołominie im. 111 Eskadry Myśliwskiej | |
Grzęda | Kacper | 2004 | Halinów | LO PUL debe wielkie | |
Radzikowski | Kamil | 2004 | Wielgolas Brzeziński | PUL Dębe Wielkie | |
Iskra | Artur | 1988 | Łąck | ||
Radzikowski | Tomasz | 2006 | Wielgolas Brzeziński | PUL Dębe Wielkie | |
Konowrocki | Michał | 2002 | Wielgolas Brzeziński | PUL Wołomin | |
Gąsecki | Kuba | 2005 | Wielgolas Brzeziński | PUL Dębe Wielki | |
Zieleniecki | Bartłomiej | 2005 | Chrośla | I LO PUL DĘBE WIELKIE | |
Gołębiewska | Julia | 2002 | Warszawa | PUL Wołomin | |
Jabłońska | Zuzia | 2005 | Sulejówek | PUL Dębe Wielkie | |
Turowska | Wiktoria | 2002 | Wołomin | PUL Wołomin | |
Zdunek | Jakub | 2002 | Warszawa | PUL Wołomin | |
Trefilov | Viktor | 2000 | Wołomin | PUL Wołomin | |
Turowska | Weronika | 1999 | Wołomin | PUL Wołomin | |
Nowicka | Zuzanna | 2005 | Zielonka | Pul Wołomin | |
Adamska | Kinga | 2003 | Halinów | PUL Wołomin | |
Leszczyński | Filip | 2003 | Ząbki | PUL Wołomin | |
Kozakiewicz | Julia | 2006 | Radzymin | PUL WOŁOMIN | |
Hirsz | Amelia | 2005 | Radzymin | PUL WOŁOMIN | |
Sałek | Piotr | 1991 | Sochaczew | ||
Prokop | Aleksander | 2000 | Wołomin | ||
Kądziela | Sylwia | 2000 | Dobczyn | ||
Rokita | Mikołaj | 1997 | Duczki | ||
Mackiewicz | Łukasz | 2001 | Marianów | PUL Wołomin | |
Lipiec | Przemysław | 2000 | Kutno | ||
Lipiec | Sebastian | 1993 | Kutno | UKS 9 Kutno | |
Wójcik | Jakub | 2006 | Radzymin | PUL Wołomin | |
Guerin | Cyprian | 2005 | Marki | PUL Wołomin | |
Więch | Filip | 2006 | Miąse | Puł Wołomin | |
Kalniuk | Tomasz | 1993 | Warszawa | Obstacle Center Team | |
Dudek | Patryk | 2006 | Kuligów | PUL WOŁOMIN | |
Polkowski | Jakub | 2005 | Wołomin | PUL Wołomin | |
Podleś | Patryk | 2006 | Zagościniec | Pul Wołomin | |
Kurek | Karol | 2006 | Mazowiecka | PUL WOŁOMIN | |
Ciuraj | Zuzanna | 2005 | Radzymin | PUL WOŁOMIN | |
Kokoszka | Natalia | 2004 | Szewnica | PUL Wołomin | |
Lubelski | Wiktor | 2006 | Jasienica | PUL Wołomin | |
Więch | Filip | 2006 | Miąse | PUL Wołomin | |
Wincenciak | Agata | 1989 | Radzanowo | ||
Rzecholko | Kamil | 1989 | Radzanowo | ||
Sobolewski | Robert | 1990 | Skierniewice |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Rosiński | Damian | 1996 | Brańszczyk |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Błażejewska | Aleksandra | 1996 | Płock | ||
Kowalkowski | Marcin | 1991 | Płock | CNH | |
Malinowski | Damian | 1996 | Ciachcin | ||
Ozimkowska | Beata | 1980 | Skępe | ||
Bonowicz | Emil | 1986 | Lipno | Klub Piwosza | |
Ozimkowski | Zbigniew | 1978 | Skępe | ||
Olejniczak | Przemysław | 1996 | Płock | ||
Sobolewski | Mariusz | 1980 | Włocławek | ||
Jeziorska | Kamila | 1996 | Lipno | ||
Archaniołowicz | Justyna | 1980 | Lipno | ||
Witkowski | Kamil | 1994 | Tłuchowo | ||
Lewicki | Piotr | 1986 | Lipno | ||
GOSA | Radosław | 1973 | Brudzeń Duży | HYDROMOC PŁOCK | |
Szałański | Michał | 1980 | Nowe Trzepowo | ||
Rosmanowski | Paweł | 1987 | Nowe Trzepowo | ||
Szałański | Bartosz | 2009 | Nowe Trzepowo | ||
Markiewicz | Radek | 1990 | Płock | CNH | |
Ciurlej | Maciej | 1991 | Gąbin | ||
Górecki | Kamil | 1996 | Płock | ||
Brożek | Patrycja | 1980 | Płock | HydroMoc by Brożek | |
Tomaszewski | Adrian | 1997 | Bodzanów | CNH | |
Kuciński | Kamil | 1996 | Lipno | ||
Ciosek | Dariusz | 1989 | Mała Wieś | ||
Bratkowska | Agnieszka | 1978 | Płońsk | Torpeda Race Team | |
Dzięcielewski | Sebastian | 1996 | Płock | ||
Szajewski | Paweł | 1976 | Legionowo | Hydromoc by Brożek | |
Kopczyńska | Sylwia | 2003 | Płock | Pul Płock | |
Tarak | Jakub | 2005 | Gąbin | PUL PŁOCK | |
Obidowski | Mateusz | 2004 | Gąbin | PUL PŁOCK | |
Williński | Filip | 2005 | Płock | Pul Płock | |
Dobosz | Emil | 1988 | Grabina | ||
Goździewski | Filip | 2008 | Płock | Hydromoc | |
Goździewski | Mikołaj | 2008 | Płock | Hydromoc | |
Nowak | Mariusz | 1974 | Płock | START RUNNERS PROBOSZCZEWICE | |
Bartkowska | Weronika | 2009 | PŁock | JUNGLE NEXTREME | |
Bartkowska | Malwina | 2009 | Płock | JUNGLE NEXTREME | |
Januszewska | Ewa | 1975 | Mała Wieś | Sokół Bodzanów | |
Kaźmierczak | Kamil | 1986 | Bodzanów | PUŁ Płock | |
Drajkowska | Justyna | 1989 | Płock | PUL PŁOCK | |
Milewska | Weronika | 2006 | Drobin | Drużyna PUL | |
Złakowska | Aleksandra | 2006 | Płock | PUL PŁOCK | |
Jurkowski | Kamil | 1993 | Płock | PUL Płock | |
Czerwoniec | Andrzej | 1991 | Łódź | Przyjaciele Myszki Miki | |
Urbaniak | Sandra | 1993 | Łódź | Przyjaciele Myszki Miki | |
Urbaniak | Danuta | 1972 | Gorzkowice | Przyjaciele Myszki Miki | |
Strzałkowski | Tomasz | 1974 | Mańkowo | ||
Daniłło | Marta | 1983 | Płock | HYDROMOC | |
Mazurkiewicz | Oliwia | 2009 | Płock | Jungle Nextreme | |
Krzemińska | Maja | 2005 | Płock | HydroMoc by Brożek | |
Modrzejewska | Julia | 2004 | Gostynin | PUL Płock | |
Machczyński | Tomasz | 1972 | Płock |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kowalski | Kamil | 1988 | Ciechanów | PUL Ciechanów | |
Stempski | Bartek | 2005 | Grudusk | Ciechanów Pull | |
Chojnacka | Wiktoria | 2005 | Ciechanów | PUL Ciechanów | |
Gręda | Weronika | 2004 | Stupsk | PUL CIECHANÓW | |
Sponsor | DEF | 1985 | Płock | Adrenaline Rush OCR Team | |
Dąbrowska | Justyna | 1997 | Płock | ||
Orzeszek | Gabriela | 1979 | Sochaczew | ||
Orzeszek | Marcelina | 2008 | Sochaczew | ||
Kaźmierska | Monika | 1974 | Krośniewice | ||
Łakomy | Aleksandra | 1986 | Płock | ||
Konderska | Małgorzata | 1979 | Płock | ||
Pietrzak | Marta | 1997 | Kutno | ||
Kowalska | Klaudia | 1997 | Kutno | ||
Szulc | Joanna | 1987 | Płock | ||
Pawlak | Marta | 1983 | Kutno | ||
Pawlak | Przemysław | 1977 | Kutno | ||
Majewski | Jakub | 1988 | Kutno | Body Armor Skills | |
Nowakowski | Mateusz | 1994 | Płock | ||
Rokicki | Krzysztof | 2002 | Wyszogród | ||
Karasek | Dariusz | 1974 | Słubice | ||
Skowrońska | Angelika | 1996 | Płock | ||
Chrobot | Agnieszka | 1981 | Płock | ||
Wochowski | Tomasz | 1983 | Słupno | ||
Wochowska | Nina | 2009 | Słupno | ||
Rynkiewicz | Agnieszka | 1975 | Płock | Orlen | |
Solak | Danuta | 1973 | Płock | ||
Sobociński | Sebastian | 2001 | Bielsk | ||
Marciniak | Rafał | 1989 | Płock | ||
Dąbrowski | Łukasz | 1986 | Płock | 641 klp | |
Karczewska | Justyna | 1987 | Płock | ||
Tyc | Magdalena | 1983 | Płock | ||
Koprowska | Honorata | 1987 | Płock | ||
Dąbrowska | Agnieszka | 2001 | Płock | ||
Zawadzka | Kinga | 1981 | Biała | ||
Szałańska | Izabela | 1984 | Biała | ||
Kałuziak | Maciej | 2008 | Płock | HydroMoc | |
Wydra | Łukasz | 2004 | Stupsk | PUL Ciechanów |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Fijałkowski | Tomek | 1994 | Nowy Duninów | ||
Osowska | Oliwia | 2004 | Regimin | ||
Kowalkowski | Marcin | 1991 | Płock | CNH |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jarczewski | Zbigniew | 1991 | Płock | ||
Kołodzieżny | Piotr | 1987 | Płock | ||
Kołodzieżna | Katarzyna | 1991 | Płock | ||
Brzozowski | Przemysław | 1980 | Płock | ||
Staszewska | Lidia | 2007 | Brwilno | ||
Oślizło | Tomasz | 1987 | Świerklany | SOCIOS SILESIA | |
Gonia | Katarzyna | 1975 | Banino |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Boruszewski | Michał | 2000 | Gostynin | ||
Łukanowski | Sławomir | 1983 | Maszewo Duże | ||
Nowak | Kinga Nowak | 1982 | Wyszogród | ||
Nowak | Slawmomir | 1974 | Wyszogród | ||
Popielski | Piotr | 1991 | Sierpc |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Skosogorienko | Filip | 2009 | Płock |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Dylewski | Jakub | 2003 | Płock | ||
Owsik | Monika | 2003 | Płock | ||
Jaworska | Anna | 1986 | Marki | obstacle center team | |
Teska | Martyna | 2013 | Gdynia | Active Flow | |
Teska | Patrycja | 2008 | Gdynia | Biegun OCR Team |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|