Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Herman | Kajetan | 2018 | Świerklany | Shark Crew Rybnik | |
Herman | Konrad | 2018 | Świerklany | Shark Crew Rybnik | |
Dobrogoszcz | Olgierd | 2019 | Maszewo | ||
Pakosz | Aleksander | 2018 | Płock | Jungle Nextreme | |
Piasecka | Hanna | 2018 | Brwilno | Jungle Nextreme | |
Budek | Alicja | 2018 | Płock | Jungle ninja | |
Kuciński | Jaś | 2018 | Płock | ||
Borowska | Alicja | 2018 | Płock | Jungle Ninja Płock | |
Kopcińska | Sara | 2018 | Płock | Ninja Nextreme | |
Jabłońska | Kornelia | 2018 | Płock | Jungle Nextreme | |
Żylińska | Zosia | 2018 | Rumia | ||
Doliński | Aleksander | 2018 | Brudzeń Duży |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Szczepaniak | Jan | 2019 | Płock | ||
Platika | Ivan | 2018 | Płock | Jungle Nextreme |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Dutkiewicz | Maja | 2017 | Płock | Jungle Nextreme | |
Gałązka | Kalina | 2017 | Płock | Jungle Nextreme | |
Kierzkowski | Tomasz | 2017 | Biała | Jungle Nextreme | |
Kossowski | Ignacy | 2016 | Płock | Jungle Nextreme | |
Kornacki | Szymon | 2016 | Płock | Jungle Extrime | |
Bieńkowska | Natasza | 2016 | Plock | Jungle Nextreme | |
Sosnowski | Patryk | 2016 | Łódź | Flip Point Łódź | |
Dutkiewicz | Lena | 2017 | Płock | ||
Kostrzewska | Antonina | 2016 | Borowa | Flip Point Łódź | |
Trusiak | Julia | 2016 | Płock | ||
Noskiewicz | Antoni | 2017 | Płock | Jungle Nextreme Płock | |
Lasek | Nikodem | 2017 | Rzeszów | INFLOW RZESZÓW | |
Leszko | Miłosz | 2016 | Płock | Jungle Nextreme Płock | |
Obrębska | Pola | 2016 | Płock | Jungle | |
Lis | Maria | 2016 | Rumia | Gorillas OCR | |
Wanagos | Tymon | 2016 | Gdynia | Gorillas OCR kids team | |
Lipińska | Nela | 2017 | Płock | ||
Kopczyńska | Oliwia | 2017 | Płock | Jungle Nextreme Płock | |
Ryfa | Mikołaj | 2016 | Płock | ||
brekiesz | Aleksandra | 2016 | Rzeszów | InFlow Rzeszów | |
Haligowski-Diouf | Jakub | 2016 | Rzeszów | Inflow Rzeszów | |
Wójcik | Wojciech | 2016 | Płock | ||
Dolińska | Gabriela | 2016 | Brudzeń Duży | Jungle Ninga Płock |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Ciężkowski | Alan | 2017 | Nowe Gulczewo | ||
Ciężkowski | Mikołaj | 2017 | Nowe Gulczewo | ||
Jasińska | Iga | 2017 | Płock | Jungle Ninja Kids |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Herman | Patryk | 2014 | Świerklany | Shark Crew Rybnik | |
Herman | Eryk | 2015 | Świerklany | Shark Crew Rybnik | |
Orzechowski | Grzegorz | 2014 | Płock | Jungle Nextreme | |
Dobrogoszcz | Gustaw | 2015 | Maszewo | ||
Pakosz | Amelia | 2014 | Płock | Jungle Nextreme | |
Kucharska | Amelia | 2014 | Gdynia | Zwierzaki ninja team | |
Wójcik | Alicja | 2014 | Płock | Jungle Ninja | |
Piasecki | Julian | 2014 | Brwilno | Jungle Nextreme | |
Fidor | Kuba | 2015 | Warszawa | OSPRO | |
Chwal | Marcelina | 2014 | Płock | Jungle Nextreme | |
dylicki | Franciszek | 2015 | Nadarzyn | Ninja Ospro Academy | |
Barys | Aleksander | 2014 | Łódź | Flip Point Łódź | |
Modro | Aleksandra | 2014 | Stryków | Flip Point Łódź | |
Kostrzewska | Zofia | 2014 | Borowa | Flip Point Łódź | |
Górny | Iwo | 2014 | Łódź | Flip Point Łódź | |
Winnicki | Wiktor | 2014 | Płock | Jungle nextreme | |
Wnuk | Bartosz | 2015 | Krakowiany | OSPRO Ninja Academy | |
Lewandowska | Antonina | 2014 | Płock | Jungle Nextreme | |
Dzikowska | Alicja | 2014 | Płock | Jungla Nextreme | |
Linowska | Blanka | 2014 | PŁock | Jungle Nextreme Płock | |
Świątek | Lena | 2014 | Płock | Jungle Nextreme | |
Kopciński | Aleksander | 2015 | Płock | Jungle Nextreme Płock | |
Koper | Kornelia | 2015 | Płock | Jungle Ninga Płock | |
Jabłoński | Witold | 2014 | Płock | Jungle Nextreme | |
Lis | Zuzanna | 2014 | Rumia | Gorillas PRO | |
Jędrzejewski | Antoni | 2015 | Płock | Jungle Nextreme | |
Kulesza | Klaudia | 2015 | Płock | Jungle Nextreme | |
Chrząszcz | Julka | 2014 | Łódź | Flip Point | |
Mańkowski | Kacper | 2014 | Gozdowo | Jungle Nextreme | |
Żylińska | Dorota | 2014 | Rumia | Gorillas OCR | |
Kopacka | Marika | 2015 | Rzeszów | Inflow | |
Timofeev | Matvey | 2015 | Bialystok | MadKids | |
brekiesz | Magdalena | 2014 | Rzeszów | InFlow Rzeszów |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Gajewski | Teodor | 2015 | Płock | Jungleextreem | |
Jarzyńska | Gabriela | 2014 | Wągrowiec | Klub Motywacja | |
Wójcik | Adam | 2014 | Warszawa | OSPRO NINJA ACADEMY | |
Owczarzak | Jakub | 2015 | Głogów Małopolski | Infow Rzeszów | |
Smułek | Kacper | 2014 | Biała | Jungle Nextreme |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Dobrogoszcz | Ignacy | 2013 | Maszewo | ||
Kierzkowski | Jakub | 2013 | Biała | Jungle Nextreme | |
Lewandowska | Alicja | 2013 | Włocławek | Move.Team | |
Sosnowski | Sebastian | 2013 | Łódź | Flip Point Łódź | |
Pastuszka | Hania | 2013 | Warszawa | Ospro | |
Wasiak | Miłosz | 2012 | Zgierz | Flip Point | |
Krukowski | Kamil | 2012 | Mańkowo | ||
Bogucka | Lena | 2013 | BiaŁa | JUNGLE NEXTREME | |
Winnicki | Szymon | 2012 | Płock | Jungle nextreme | |
Stafirska | Natasza | 2013 | Cekanowo | Jungle Nextreme | |
Sosiński | Tomasz | 2013 | Płock | Jungle | |
Cybulska | Ala | 2013 | Płock | Jungla Nextreme | |
Cieślak | Julia | 2013 | Jankowice | Fit Jullka Ocr | |
Janas | Ksawery | 2012 | Łódź | Flip Point Łódź | |
Teska | Martyna | 2013 | Gdynia | Biegun OCR Team | |
Kalwas | Alicja | 2012 | Płock | Jungle nextreme | |
Rucińska | Hanna | 2013 | Płock | Jungle Nextreme Płock | |
Reńda | Kalina | 2012 | Płock | Jungle Nextreme | |
Kwiatkowska | Zofia | 2013 | Płock | Jungle Nextreme | |
Rydzyńska | emilia | 2012 | Płock | Jungle Nextreme | |
Obrębski | Borys | 2012 | Płock | Jungle Ninga Płock | |
Wanagos | Julia | 2013 | Gdynia | ||
Dybowska | Weronika | 2013 | Sopot | Zwierzaki Ninja Team | |
Wiśniewska | Laura | 2012 | Płock | Jungle Nextreme Płock | |
Kozłowska | Justyna | 2012 | Warszawa | #MieszamyNaPrzeszkodach | |
Karasiewicz | Kacper | 2013 | Plock | Ninja Jungle | |
Pietrucha | Mateusz | 2012 | Tyczyn | InFlow Rzeszów | |
Zakrzewska | Antonina | 2013 | Płock | Jungla Nextreme | |
Przybylski | Józef | 2013 | Łódź | Flip Point Łódź | |
Przybylski | Leon | 2012 | Łódź | Flip Point Łódź |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Będzikowski | Janek | 2012 | Plock | Jungle Nextreme |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Bogucki | Mateusz | 2010 | Biała | JUNGLE NEXTREME | |
Grabińska | Zofia | 2011 | Warszawa | Jungle Nextreme Płock | |
Wnuk | Adam | 2010 | Krakowiany | OSPRO Ninja Academy | |
Nowakowska | Maja | 2010 | Janki | OSPRO NINJA ACADEMY | |
Zalewski | Filip | 2010 | Radzanowo | Jungle Nextreme | |
Bagdzińska | Zuzanna | 2011 | Włocławek | MOVE. Team | |
Wojtas | Kacper | 2011 | Rybie | OSPRO NINJA ACADEMY | |
Wojtas | Juliusz | 2010 | Rybie | OSPRO NINJA ACADEMY | |
Bruzdowicz | Gabriela | 2010 | Ludwikowo | jungle nextreme | |
Przechrzta | Tomasz | 2010 | Łaziska Górne | Paka Ninja | |
Owsik | Aleksandra | 2011 | Płock | Jungle Nextreme Płock | |
Timofeeva | Palina | 2011 | Bialystok | MadKids |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Bruliński | Stanisław | 2011 | Płock | Jungle Nextreme Płock | |
Ciska | Maja | 2011 | Płock | Jungle Nextreme | |
Pawlata | Lena | 2011 | Płock | Jungle Nextreme Płock |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Bartkowska | Malwina | 2009 | Płock | JUNGLE NEXTREME | |
Bartkowska | Weronika | 2009 | PŁock | JUNGLE NEXTREME | |
Lewandowski | Jan | 2008 | Płock | Jungle Ninja | |
Skoczykłoda | Bartosz | 2002 | Mikołów | Paka Ninja | |
Kurzawa | Mateusz | 2005 | Łódź | Flip Point Łódź | |
Antanavicius | Natan | 2009 | Buiku K | OCR BALTIC WARRIORS | |
Wiśniewski | Szymon | 2008 | Siecień | JUNGLE NEXTREME |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Schubert | Amadeusz | 2006 | Wilcza Góra | Ospro | |
Podolska | Matylda | 2009 | Tarnowskie Góry | Spartan Team | |
Łuniewska | Julia | 2008 | Bromierz | jungle nextreme | |
Ciski | Szymon | 2008 | Płock | Jungle Nextreme |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Zawada | Borys | 1997 | Łódź | Flip Point | |
Tomczak | Kamil | 1993 | Rzeszów | InFlow Rzeszów | |
Kania | Rafał | 1995 | Ciechanów | ||
Gawron | Monika | 1992 | Łódź | Dzik Komando | |
Nakrewicz | Zbigniew | 1991 | Jašiūnai | OCR Baltic Warriors | |
Gaidis | Daniel | 1990 | Jašiūnai Šalčininkų Raj. | OCR Baltic Warriors |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Białczyk | Marta | 1992 | Występ | Trifecta | |
Rogalski | Piotr | 1992 | Olmonty | Podlaskie kOCuRy |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Dobrogoszcz | Karolina | 1987 | Maszewo | ||
Dutkiewicz | Rafał | 1984 | Płock | Jungle Nextreme | |
Warczyk | Mateusz | 1989 | Łódź | Dzik Komando | |
Lewandowska | Marzena | 1983 | Włocławek | Move.Team | |
Więckowski | Kuba | 1986 | Warszawa | OSPRO Ninja Team | |
Fidor | Karol | 1983 | Warszawa | OSPRO | |
Borkowski | Jarosław | 1982 | Sierpc | ||
Antanavicius | Jurij | 1982 | Buiku K | OCR BALTIC WARRIORS | |
Ščerbo | Valerij | 1987 | Vilnius | OCR Baltic Warriors | |
Baranauskas | Darius | 1986 | Kaunas | OCR Baltic Warriors | |
Jurgelionyte | Sandra | 1987 | Vilnius | OCR Baltic Warriors | |
Liutkus | Dainius | 1986 | Kaunas | OCR Baltic Warriors | |
Liutkė | Sandra | 1988 | Kaunas | OCR Baltic Warriors | |
Małkus | Bartosz | 1987 | Pabianice | ||
Kołodziejczak | Mariusz | 1987 | Łódź | MiO |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Ciężkowski | Przemysław | 1984 | Nowe Gulczewo |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Płońska | Beata | 1973 | Warszawa | Ninja Elements |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Ciszewski | Paweł | 1992 | Wodzisław Śląski | Ninja Brothers |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Białczyk | Marta | 1992 | Występ | Trifecta | |
Józków | Michał | 2002 | Radwanice |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Przechrzta | Jacek | 1996 | Katowice | Paka Ninja | |
Zawada | Borys | 1997 | Łódź | Flip Point Łódź | |
Kurzawa | Mateusz | 2005 | Łódź | Flip Point | |
Antanavicius | Jurij | 1982 | Buiku K | OCR BALTIC WARRIORS | |
Ščerbo | Valerij | 1987 | Vilnius | OCR Baltic Warriors | |
Baranauskas | Darius | 1986 | Kaunas | OCR Baltic Warriors | |
Nakrewicz | Zbigniew | 1991 | Jašiūnai | OCR Baltic Warriors | |
Antanavicius | Natan | 2009 | Buiku K | OCR BALTIC WARRIORS | |
Liutkus | Dainius | 1986 | Kaunas | OCR Baltic Warriors | |
Gałach | Nikodem | 2005 | Płock | Jungle_Nextreme |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Białczyk | Marta | 1992 | Występ | Trifecta | |
Podolska | Matylda | 2009 | Tarnowskie Góry | Spartan Team |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|