XTREME CHALLENGE
PODEJMIJ EXTREMALNE WYZWANIE NATURY
ŁYSY MŁYN KOŁO BIEDRUSKA 3.09.2017.
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Szumski | Łukasz | 1978 | Sława | Zabiegani Sława | |
Szumska | Lidia | 1976 | Sława | Zabiegani Sława | |
Cierpka | Dominika | 1988 | Środa Wlkp | Biegacze Jarocin | |
Chmielarz | Karolina | 1983 | Jarocin | ||
Wroblewski | Krzysztof | 1964 | Miedzychód | KrisUltra Team | |
Lirsz | Justyna | 1976 | Biedrusko | ||
Nowak | Łukasz | 1984 | Poznań | lukaszesz | |
Oborski | Waldemar | 1978 | Wilczyn | Zmasakrowani | |
Wiśniewski | Marek | 1976 | Wilczyn | ZMASAKROWANI | |
Kubacki | Wojciech | 1985 | Wilczyn | Zmasakrowani | |
Adamowski | Dariusz | 1975 | Bydgoszcz | Zmasakrowani | |
Dróbka | Fabian | 1982 | Bydgoszcz | Zmasakrowani | |
Borkowski | Michał | 1984 | Bydgoszcz | Zmasakrowani | |
ŁUKAWSKI | ZIEMOWIT | 1979 | BIAŁE BŁOTA | ZMASAKROWANI | |
Staniszewski | Michał | 1976 | Żnin | Zmasakrowani | |
KOWALEWSKA | MARTA | 1981 | NOWA SÓL | Nowosolska Grupa Biegowa | |
Wrońska | Natalia | 1989 | Poznań | ||
Dąbrowska | Magdalena | 1989 | Kraków | ||
Grodzki | Paweł | 1993 | Gliwice | ||
Frydrych | Artur | 1975 | Suwałki | Live Long and Prosper | |
Rembowska | Natalia | 1974 | Puszczykowo | ||
Półtorak | Marek | 1994 | Potasze | ||
Niemir | Maciej | 1979 | Poznań | ||
Olszewski | Wojciech | 1993 | Wałbrzych | SRTG Mieroszów | |
Meyer | Patryk | 1998 | Czerwonak | ||
Konarczak | Darek | 1984 | Poznań | KS HADES | |
Sobota | Kamil | 1989 | Ślesin | Husaria Race Team Poznań | |
HORNIK | MARIUSZ | 1972 | STĘSZEW | ||
Michałkowski | Marek | 1991 | Poznań | Perun Team | |
Olszewska | Magda | 1985 | Poznan | CrossFit Naramowice | |
Karolczyk | Szymon | 2000 | Gniezno | ||
Kujawa | Szymon | 1989 | Krotoszyn | Husaria Race Team | |
Matysek | Ireneusz | 1958 | Wałcz Drugi 2/1 | ||
Ratalewski | Paweł | 1993 | Piotrków Trybunalski | CrossFit Naramowice | |
Tomczak | Justyna | 1991 | Puszczykowo | Bring Sally Up | |
Kmieciak | Wojciech | 1991 | Swarzędz | ||
Hornik | Justyna | 1999 | Stęszew | ||
Wziętek | Elżbieta | Algraf Race Team | |||
Kopyciok | Paweł |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Matak | Janusz | 1970 | Poznań | ||
Wziętek | Elka | 1990 | Międzychód | algraf race team | |
Michlewicz | Artur | 1995 | Świecie | BigYellowFoot Adventure Team | |
Sędzicki | Mateusz | 1977 | Dopiewo | SRTG Poznań | |
Błaszyk | Przemysław | 1909 | Pniewy | Taki Tam do Mety |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Musielak | Mirosław | 1986 | Wągrowiec | ||
Ptak | Daniel | 1981 | Golczewo | GOLCZEWO | |
Ptak | Patrycja | 1984 | Golczewo | GOLCZEWO | |
Koczaska | Patrycja | 1990 | Poznań | DT Xtreme | |
Tomaszewska | Marta | 1984 | Kaźmierz | DT Xtreme | |
Pokorski | Rafał | 1979 | Golczewo | GOLCZEWO | |
Pokorska | Kasia | 1982 | Golczewo | GOLCZEWO | |
LIPIŃSKI | Paweł | 1983 | Gryfice | ||
Cielemęcki | Piotr | 1987 | Siedlce | Crossfit Siedlce | |
Chomiuk | Bartosz | 1988 | Siedlce | Crossfit Siedlce | |
Maryniuk | Daniel | 1984 | Mosty | ||
Kalkowska | Karolina | 1973 | Poznan | Dirty Sparrows | |
Gaja | Krzysztof | 1985 | Gryfice | ||
Wołkowicz | Radosława | 1988 | Gryfice | Ratownictwo Medyczne, Radosława Wołkowicz | |
Idzior | Mariusz | 1994 | Ostrów WIelkopolski | ||
Brzozowski | Filip | 1989 | Zalasewo | Husaria Race Team Poznań | |
Łukaszewski | Jakub | 1996 | Poznań | Husaria Race Team Poznań | |
Szczęsny | Andrzej | 1982 | Poznań | Husaria Race Team Poznań | |
Jędrowska | Kasia | 1990 | Kiekrz | Husaria Race Team Poznań | |
Nikiel | Dariusz | 1980 | Wągrowiec | ||
Grześ | Piotr | 1988 | Kostrzyn | GekonMTB | |
Kruczkowski | Michał | 1993 | Złocieniec | Husaria Race Team Poznań | |
Bulczyński | Bartosz | 1981 | Poznań | ||
Nawrocki | Bartosz | 1996 | Gniezno | ||
ŁAWNICZAK | Justyna | 1982 | Zakrzewo | RAGE RUN | |
Pachuc | Kamila | 1995 | Lipka | RAGE RUN | |
Mazurkiewicz | Jakub | 1980 | Daszewice | ||
Kujawiak | Sebastian | 1988 | Doruchów | ||
Rabiega | Kasia | 1996 | Bralin | ||
PISAREK | MACIEJ | 1979 | POZNAŃ | BACCA SCRITTORINI | |
Nowaczyk | Dominika | 1992 | Poznań | Husaria Race Team Poznań | |
Perzanowska | Sylwia | 1989 | Poznań | Husaria Race Team Poznań | |
Kirczuk | Jolanta | 1979 | Poznan | Poznan Race TEAM | |
Zagórski | Radosław | 1986 | Poznań | Poznan Race TEAM | |
Wojnowski | Marcin | 1994 | Poznań | Husaria Race Team Poznań | |
Piotrowski | Andrzej | 1983 | Wałbrzych | SRTG Mieroszów | |
Pluta | Marek | 1987 | Poznań | Dirty Sparrows | |
Wentowski | Krzysztof | 1983 | Poznań | ||
Wojciechowski | Michał | 1988 | Poznań | ||
Kowalewska | Joanna | 1989 | Poznań | ||
Nowakowski | Michał | 1989 | Zakrzewo | ||
Madusiok | Marcus | 1991 | Poznań | ||
Marszałek | Magdalena | 1979 | Poznań | Koniuchy | |
Śliwka | Marek | Logos Travel | |||
Kłos | Tadeusz | Team Kłos |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Piszczoła | Maria | 1990 | Poznań | ||
Dzikowski | Piotr | 1994 | Tarnowo Podgórne | CSWLąd/Husaria Race Team Poznań | |
Murawicz | Grzegorz | 1961 | Podlesie | Podlesie | |
Sadełko | Pimpuś | 1980 | Czempiń | Dirty Sparrows |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Wierzbicki | Cezary | 1983 | Gorzów Wlkp | ||
Łukaszewski | Jarosław | 1984 | Sieniawa | ||
Adamczak | Józef | 1978 | deszczno | ||
Gerc | Daniel | 1979 | Lubonieczek | S.Z.O.K. team | |
Niedźwiecki | Robert | 1970 | Świebodzin | ||
Michałowska | Anna | 1981 | Świebodzin | ||
Piasna | Beata | 1979 | Świebodzin | ||
Muszyński | Maciej | 1971 | Środa Wielkopolska | Dziki Team CA | |
Mróz | Łukasz | 1990 | Murzynowko | Dziki Team CA | |
Grządzielewski | Fabian | 1986 | Środa Wlkp. | Dziki Team CA | |
Prusak | Patryk | 1978 | Środa Wielkopolska | Dziki Team CA | |
Spychała | Artur | 1982 | Sulęcin | Dziki Team CA | |
Bartoszak | Olga | 1986 | Środa Wlkp | Dziki Team CA | |
Pieszke | Stanisław | 1972 | Środa Wlkp. | Dziki Team CA | |
Perkielewicz | Mateusz | 1987 | Środa Wlkp | Dziki Team CA | |
Wiśniewska | Agnieszka | 1986 | Gorzów Wlkp. | ||
Nogły | Artur | 1975 | Mosina | Drużyna za pisiąt groszy | |
Kalisz | Konstanty | 1996 | Konarskie | Druzyna za pisiąt groszy | |
Grześkowiak | Rafał | 1993 | Polwica | Drużyna za pisiąt groszy | |
Roszyk | Dominik | 1979 | Śrem | Drużyna za pisiąt groszy | |
Rutkowska | Katarzyna | 1979 | Oborniki | GISELLE | |
Radny | Pamela | 1991 | Krosno Odrzańskie | Śledzie | |
Gruszkiewicz | Przemysław | 1984 | Torzym | Śledzie | |
Pietryszak | Daniel | 1991 | Świdnica | Śledzie | |
Maciejewski | Kamil | 1994 | Zielona Gora | Śledzie | |
Brembor | Monika | 1978 | Oborniki | GISELLE | |
Gorzelańczyk | Renata | 1981 | Oborniki | Giselle | |
Pszczola | Marcin | 1984 | Plewiska | MalinovaTEAM | |
Skowroński | Maciej | 1980 | Plewiska | MalinovaTEAM | |
Matuszewska | Anna | 1983 | Plewiska | giselle | |
Pieczyński | Patryk | ||||
Trebecki | Jacek | KB UEP |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kirczuk | Jolanta | 1979 | Poznan | ||
Witek-Ast | Anna | 1981 | Poznań | ||
Pieczyński | Patryk | 1987 | Dąbrówka |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Wójciak | Barbara | 1993 | Środa Wielkopolska | Środa Racing Team | |
Kowalewska | Marta | 1988 | Środa Wlkp. | ||
Wójciak | Joanna | 1985 | Środa Wielkopolska | Środa Racing Team | |
KURASIŃSKI | KRZYSZTOF | 1979 | ŚRODA WIELKOPOLSKA | ŚRODA RACING TEAM | |
Michalak | Marcin | 1986 | Poznań | dzika drużyna | |
Wieczorek | Krystian | 1984 | Poznań | Immortal | |
Radolak | Maciej | 1985 | Koscian | Zakwas | |
Pikosz | Patryk | 1985 | Kościan | Zakwas Team | |
Zimoch | Pamela | 1991 | Kalisz | Team Multan | |
Multan | Jakub | 1990 | Świebodzin | Team Multan | |
Dembek | Maciej | 1992 | Bydgoszcz | LOS KUMPLOS | |
Loose | Michał | 1995 | Bydgoszcz | Los Kumplos | |
Kuzemko | Bartosz | xRunners | |||
Grusznis | Zuzanna | xRunners |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Bogacki | Tomasz | 1991 | Wałbrzych | SRTG Mieroszów | |
Siejak | Artur | 1991 | Poznań | Immortal | |
Nowak | Mariusz | 1983 | Poznań | Fizjobiegacze Szczecin |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Karolczyk | Szymon | 2000 | Gniezno | ||
Kudła | Wojtek | 1991 | Zielona Gora | ||
Trubiłowicz | Mateusz | 1994 | Zielona Góra |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Juszczak | Monika | 1992 | Ostrów Wielkopolski | ||
Turkowska | Iwona | 1963 | WĄGROWIEC | FitEndorphins | |
Turkowski | Stanislaw | 1960 | WĄGROWIEC | FitEndorphins | |
Frydrychowicz | Dagmara | 1975 | Słupca | FitEndorphins | |
Ilczyszyn | Julita | 1981 | Zgorzała | FitEndorphins | |
Grzempka | Izabela | 1972 | Kostrzyn | FitEndorphins | |
Konopacki | Krzysztof | 1977 | Ząbkowice Śląskie | Aby do Mety | |
Mikołajczak | Aneta | 1983 | gorzów wielkopolski | ||
Pasiak | Jadzia | 1997 | Swarzędz | ||
Kobyliński | Przemysław | 1989 | Poznań | CSWL POZNAŃ | |
Olszewska | Izabela | 1982 | Oborniki | Mamy biegamy | |
Waraczewski | Rafał | 1989 | Promnice | Promnicki Klub Zaufania Społecznego | |
Czajkowska | Ewa | 1975 | Wągrowiec | FitEndorphin | |
Brauer | Ronald | 1962 | Zehdenick | FitEndorphins | |
Kondratowicz | Agnieszka | 1982 | Police | ||
Zaborowska-Zagórska | Magdalena | 1964 | Police | ||
Żukowska | Natalia | 1986 | Kętrzyn | xRunners | |
Marciniak | Maciej | 1964 | Poznań | 1964 | |
Marciniak | Joanna | 1989 | Poznań | ||
Rutkowski | Dawid | 1985 | Piła | ||
Ignaszak | Nicola | 1997 | Poznań | Husaria Race Team Poznań | |
Zając | Aneta | 1993 | Poznań | ||
Biskup | Klaudia | 1996 | Poznań | Husaria Race Team Poznań | |
Budych | Zuzanna | 1991 | Poznań | Husaria Race Team Poznań | |
Stachowski | Michał | 1982 | Chełmża | ||
Jankowski | Przemo | 1969 | Wierzyce | ||
Jankowski | Wojtek | 1999 | Wierzyce | ||
Szymczak | Jarek | 1957 | Poznań | MGK | |
Strugarek | Kuba | 1990 | Murowana Goślina | ||
Strugarek | Monika | 1991 | Murowana Goślina | ||
Szymański | Krzysiek | 1990 | Murowana Goślina | FEBED.net | |
Sobolewska | Monika | 1986 | Szczecinek | Husaria Race Team | |
Kulak | Andrzej | 1987 | Poznań | ||
Jęczmionka | Adrianna | 1999 | Swarzędz | ||
Kujawa | Krzysztof | 1982 | Wysogotowo | ||
Krupa | Magdalena | 1989 | wrocław | run and fun | |
Weymann | Sebastian | 1982 | Roznowo | ||
Szrajbrowski | Michał | 1974 | Gniezno | Grupa Mocnego Uderzenia | |
Szrajbrowski | Aleksander | 1999 | Gniezno | ||
Barnaś | Kinga | 1996 | Krzyszkowo | Husaria Race Team Poznań | |
Nowak | Patryk | 1987 | Ostrów Wielkopolski | ||
Mucha | Patrycja | 1992 | Koźmin Wielkopolski | ||
Ziętawski | Tomasz | ||||
Barnaś | Kinga | Husaria Race Team Poznań | |||
Szymkowiak | Paweł | Dzika Drużyna | |||
Roga | Natalia | Husaria Race Team Poznań | |||
Chudziński | Krystian | Krystian Chudziński | |||
Nowicki | Patryk | Krystian Chudziński |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Szabłowska | Dorota | 1986 | Warszawa | POWER TRAINING | |
Terebelska | Karina | 1979 | Murowana Goślina | ||
Doberschuetz | Sylwia | 1979 | Murowana Goślina | ||
Bierła | Joanna | 1979 | Rogoźno | ||
Młynarczyk | Tatiana | 1984 | Police | Husaria Race Team Poznań | |
Kiciński | Andrzej | 1981 | Tarnowo Podgórne | Brak | |
Makowska | Karolina | 1984 | Murowana Goślina | ||
Szafran | Magdalena | 1990 | Poznań | Drużyna szpiku |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Orlik | Mariusz | 1977 | Luboń | ||
Orlik | Julia | 1999 | Luboń | ||
Antoszkiewicz | Krzysztof | 1973 | Poznań | Capri Pizza Przeźmierowo Team | |
Taciak | Michał | 1975 | Poznań | Michu Extreme | |
Kozłowski | Piotr | 1979 | Jastrowie | U-GYM JASTROWIE | |
Wiśniewska | Karolina | 1993 | Środa Wielkopolska | Środa Wielkopolska | |
Budzyński | Mateusz | 1992 | Środa Wielkopolska | Środa Wielkopolska | |
Dziemianczyk | Ula | 1988 | Jastrowie | U-GYM JASTROWIE | |
Czajkowski | Piotr | 1988 | Jastrowie | U-GYM JASTROWIE | |
Ziółkowscy | Swietlana | 1977 | Sypniewo | OSP Sypniewo | |
Sobczyńska | Ewelina | 1992 | Poznań | Concordia Runners Team | |
Andrzejewska | Zuzanna | 1991 | Poznań | PO MEDALE ALBO WCALE | |
Grzelak | Barbara | 1963 | Poznań | Fitness24Seven | |
Ciążyńska | Monika | 1996 | Luboń | Biegamy dla medali | |
Lebiedzińska | Edyta | 1989 | Poznań | Pędzące Żółwie | |
Paluszkiewicz | Monika | 1988 | Poznań | ||
Pawlak | Michał | 1991 | Środa Wielkopolska | Pinky $ Mózg | |
Hoffman | Natalia | 1991 | Poznań | Pinky $ Mózg | |
Kramer | Norbert | 1988 | Rogoźno | ||
Dykier | Anita | 1992 | Złotów | ||
Królik | Krzysztof | 1982 | Dopiewo | Pędzące Żółwie | |
Dobrowolska | Marta | 1978 | Poznan | Endorfit team | |
Hańćkowiak | Piotr | 1988 | Bogucin | ||
Broda | Adam | 1977 | Poznań | Grupa Mocnego Uderzenia | |
FALGIER | KLAUDIA | 1988 | Swarzędz | Grupa Mocnego Uderzenia | |
Pomorska | Joanna | 1987 | Gniezno | Grupa Mocnego Uderzenia | |
Szekiełda | Edyta | 1989 | Poznań | ||
Ziółkowski | Andrzej | 1978 | Sypniewo | OSP Sypniewo | |
Zakielarz | Anna | 1981 | Sypniewo | OSP Sypniewo | |
Podemska | Zuzanna | 1982 | Poznań | ||
Springer | Marta | 1984 | Poznań | Grupa Mocnego Uderzenia | |
Springer | Magdalena | 1981 | Poznań | Grupa Mocnego Uderzenia | |
Maciejonek | Edyta | 1988 | Mirosławiec | ||
Hojnacki | Marcin | 1991 | Kórnik | ||
KRAMER | HANNA | 1964 | MUROWANA GOŚLINA | DRUŻYNA SZPIKU | |
Malec | Michał | 1986 | Murowana goslina | ||
Walkowiak-Cieśla | Magdalena | 1981 | Poznań | Endorfit team | |
SPYCHAŁA-KARAPULKA | ARLETA | 1972 | ŁĘŻECZKI | OPTIMIST FOREVER ! | |
Twardowski | Bartosz | 1982 | Jarocin | ||
Dembski | Radoslaw | 1981 | Luboń | ||
Senger | Robert | 1991 | Kiszkowo | ||
Łochyńska | Monika | 1976 | Poznań | Endorfit Team | |
Królik | Violetta | Pędzące Żółwie | |||
Piaskowska | Justyna | ||||
Machaj | Robert | ||||
Bąk | Joanna | PO MEDALE ALBO WCALE | |||
Szrajbrowski | Michał | Grupa Mocnego Uderzenia | |||
Szrajbrowski | Aleksander |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Bąk | Joanna | 1996 | Luboń | PO MEDALE ALBO WCALE | |
Bąk | Asia | 1996 | Luboń | PO MEDALE ALBO WCALE |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Chudziński | Krystian | 1988 | Oborniki | Krystian Chudziński | |
Kmiecik | Anna | 1988 | Poznań | Krystian Chudziński | |
Nowicki | Patryk | 1991 | Poznań | Krystian Chudziński | |
Krawniak | Dominik | 1991 | Poznań | Krystian Chudziński | |
Zyber | Miłosz | 1984 | Parkowo | ||
Kożuchowski | Marek | 1987 | Poznań | ||
Dolata | Ana | 1985 | Czapury | eXtreme Mud Runners | |
Myśliński | Szymon | 1986 | Kobylnica | eXtreme Mud Runners | |
Sęk | Mateusz | 1985 | Poznań | eXtreme Mud Runners | |
Więckowski | Łukasz | 1983 | Motylewo | Gorzowscy Miłośnicy Nurkowania wobodnego | |
Włodarczyk | Mariusz | 1988 | Czeszów | ||
Sieciński | Kamil | 1993 | Wrocław | ||
Dlugunovych | Kateryna | 1995 | Wroclaw | ||
Nolka | Katarzyna | 1983 | Wągrowiec | ||
Surmela | Patrycja | 1994 | Suchy Las | ||
Grześkowiak | Weronika | 1997 | Kamionki | ||
Kaźmierczak | Michał | 1994 | złotniki | ||
Guźniczak | Rafał | 1994 | Mosina | ||
Dzikowska | Magdalena | 1987 | Poznań | ||
Łusiewicz | Łukasz | 1988 | Rogoźno | ||
Pacanowski | Jakub | 1987 | Rogoźno | ||
Szymczak | Ania | 1988 | Pleszew | ||
Grycki | Łukasz | 1982 | Przeźmierowo | BRSK | |
Loose | Paulina | 1988 | Kcynia | LOS KUMPLOS | |
Radomska | Marta | 1984 | Ślesin | ||
Loose | Łukasz | 1989 | Kcynia | LOS KUMPLOS | |
Nolka | Klaudia | ||||
Donald | Waldemar | ||||
Milecarek | Maciej | ||||
Brzeziński | Łukasz |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Wiśniewski | Szymon | 1969 | Poznań | Dzika Drużyna | |
Pietrzak | Mila | 1992 | poznań |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
113 | Szumski | Łukasz | Zabiegani Sława | 16 / 17 | AK4 male | 80 / 83 | 01:55:46 |
111 | Szumska | Lidia | Zabiegani Sława | 4 / 4 | SEN1 female | 33 / 39 | 01:55:44 |
80 | Cierpka | Dominika | Biegacze Jarocin | 7 / 13 | AK2 female | 20 / 39 | 01:38:55 |
79 | Chmielarz | Karolina | 4 / 6 | AK3 female | 19 / 39 | 01:38:55 | |
11 | Wroblewski | Krzysztof | KrisUltra Team | 1 / 1 | SEN3 male | 8 / 83 | 01:14:44 |
104 | Lirsz | Justyna | 3 / 4 | SEN1 female | 29 / 39 | 01:50:13 | |
41 | Nowak | Łukasz | lukaszesz | 4 / 21 | AK3 male | 33 / 83 | 01:22:42 |
33 | Oborski | Waldemar | Zmasakrowani | 7 / 17 | AK4 male | 27 / 83 | 01:20:49 |
13 | Wiśniewski | Marek | ZMASAKROWANI | 1 / 5 | SEN1 male | 10 / 83 | 01:16:55 |
37 | Kubacki | Wojciech | Zmasakrowani | 2 / 21 | AK3 male | 30 / 83 | 01:22:12 |
103 | Adamowski | Dariusz | Zmasakrowani | 5 / 5 | SEN1 male | 75 / 83 | 01:50:13 |
56 | Dróbka | Fabian | Zmasakrowani | 11 / 17 | AK4 male | 46 / 83 | 01:28:10 |
102 | Borkowski | Michał | Zmasakrowani | 20 / 21 | AK3 male | 74 / 83 | 01:49:48 |
14 | ŁUKAWSKI | ZIEMOWIT | ZMASAKROWANI | 2 / 17 | AK4 male | 11 / 83 | 01:17:08 |
62 | Staniszewski | Michał | Zmasakrowani | 4 / 5 | SEN1 male | 49 / 83 | 01:30:44 |
110 | KOWALEWSKA | MARTA | Nowosolska Grupa Biegowa | 9 / 9 | AK4 female | 32 / 39 | 01:55:26 |
97 | Wrońska | Natalia | 8 / 13 | AK2 female | 26 / 39 | 01:45:26 | |
107 | Dąbrowska | Magdalena | 10 / 13 | AK2 female | 30 / 39 | 01:55:04 | |
108 | Grodzki | Paweł | 11 / 13 | AK1 male | 78 / 83 | 01:55:04 | |
38 | Frydrych | Artur | Live Long and Prosper | 3 / 5 | SEN1 male | 31 / 83 | 01:22:18 |
82 | Rembowska | Natalia | 1 / 4 | SEN1 female | 21 / 39 | 01:39:07 | |
24 | Półtorak | Marek | 4 / 13 | AK1 male | 21 / 83 | 01:19:19 | |
16 | Niemir | Maciej | 4 / 17 | AK4 male | 13 / 83 | 01:17:53 | |
51 | Olszewski | Wojciech | SRTG Mieroszów | 9 / 13 | AK1 male | 42 / 83 | 01:26:38 |
26 | Meyer | Patryk | 1 / 1 | Juniors | 22 / 83 | 01:19:50 | |
1 | Konarczak | Darek | KS HADES | / | AK3 male | 1 / 83 | 00:57:26 |
87 | HORNIK | MARIUSZ | 4 / 5 | SEN2 male | 64 / 83 | 01:40:29 | |
32 | Michałkowski | Marek | Perun Team | 6 / 13 | AK2 male | 26 / 83 | 01:20:43 |
9 | Olszewska | Magda | CrossFit Naramowice | / | AK3 female | 3 / 39 | 01:13:34 |
81 | Karolczyk | Szymon | 1 / 1 | Teenagers (male) A | 61 / 83 | 01:38:57 | |
10 | Kujawa | Szymon | Husaria Race Team | 2 / 13 | AK2 male | 7 / 83 | 01:14:20 |
17 | Matysek | Ireneusz | 1 / 2 | SEN4 male | 14 / 83 | 01:18:10 | |
88 | Ratalewski | Paweł | CrossFit Naramowice | 10 / 13 | AK1 male | 65 / 83 | 01:42:08 |
29 | Tomczak | Justyna | Bring Sally Up | 2 / 13 | AK2 female | 6 / 39 | 01:20:26 |
45 | Kmieciak | Wojciech | 7 / 13 | AK2 male | 37 / 83 | 01:23:57 | |
83 | Hornik | Justyna | 1 / 1 | Juniors | 22 / 39 | 01:39:12 | |
8 | Wziętek | Elżbieta | Algraf Race Team | / | AK2 female | 2 / 39 | 01:13:28 |
112 | Kopyciok | Paweł | 12 / 13 | AK1 male | 79 / 83 | 01:55:46 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
84 | Musielak | Mirosław | 14 / 21 | AK3 male | 62 / 83 | 01:39:34 | |
122 | Koczaska | Patrycja | DT Xtreme | 13 / 13 | AK2 female | 39 / 39 | 02:10:52 |
121 | Tomaszewska | Marta | DT Xtreme | 6 / 6 | AK3 female | 38 / 39 | 02:10:51 |
55 | Pokorski | Rafał | GOLCZEWO | 10 / 17 | AK4 male | 45 / 83 | 01:27:58 |
54 | Pokorska | Kasia | GOLCZEWO | 3 / 9 | AK4 female | 10 / 39 | 01:27:57 |
57 | LIPIŃSKI | Paweł | 8 / 21 | AK3 male | 47 / 83 | 01:29:04 | |
47 | Cielemęcki | Piotr | Crossfit Siedlce | 6 / 21 | AK3 male | 38 / 83 | 01:25:32 |
93 | Maryniuk | Daniel | 17 / 21 | AK3 male | 70 / 83 | 01:43:16 | |
86 | Kalkowska | Karolina | Dirty Sparrows | 2 / 4 | SEN1 female | 23 / 39 | 01:40:03 |
92 | Gaja | Krzysztof | 16 / 21 | AK3 male | 69 / 83 | 01:43:15 | |
116 | Idzior | Mariusz | 13 / 13 | AK1 male | 82 / 83 | 02:03:53 | |
3 | Brzozowski | Filip | Husaria Race Team Poznań | / | AK2 male | 3 / 83 | 01:01:55 |
4 | Łukaszewski | Jakub | Husaria Race Team Poznań | 1 / 13 | AK1 male | 4 / 83 | 01:02:04 |
6 | Szczęsny | Andrzej | Husaria Race Team Poznań | 1 / 17 | AK4 male | 6 / 83 | 01:08:43 |
60 | Jędrowska | Kasia | Husaria Race Team Poznań | 5 / 13 | AK2 female | 12 / 39 | 01:30:02 |
85 | Nikiel | Dariusz | 13 / 17 | AK4 male | 63 / 83 | 01:39:34 | |
5 | Grześ | Piotr | GekonMTB | 1 / 13 | AK2 male | 5 / 83 | 01:07:24 |
2 | Kruczkowski | Michał | Husaria Race Team Poznań | / | AK1 male | 2 / 83 | 01:01:54 |
50 | Nawrocki | Bartosz | 8 / 13 | AK1 male | 41 / 83 | 01:25:51 | |
28 | ŁAWNICZAK | Justyna | RAGE RUN | 1 / 9 | AK4 female | 5 / 39 | 01:20:17 |
36 | Pachuc | Kamila | RAGE RUN | 1 / 3 | AK1 female | 7 / 39 | 01:21:10 |
91 | Mazurkiewicz | Jakub | 14 / 17 | AK4 male | 68 / 83 | 01:43:09 | |
90 | Kujawiak | Sebastian | 12 / 13 | AK2 male | 67 / 83 | 01:43:08 | |
115 | Rabiega | Kasia | 2 / 3 | AK1 female | 34 / 39 | 02:03:53 | |
15 | PISAREK | MACIEJ | BACCA SCRITTORINI | 3 / 17 | AK4 male | 12 / 83 | 01:17:12 |
59 | Nowaczyk | Dominika | Husaria Race Team Poznań | 4 / 13 | AK2 female | 11 / 39 | 01:30:02 |
61 | Perzanowska | Sylwia | Husaria Race Team Poznań | 6 / 13 | AK2 female | 13 / 39 | 01:30:03 |
100 | Kirczuk | Jolanta | Poznan Race TEAM | 8 / 9 | AK4 female | 27 / 39 | 01:48:08 |
99 | Zagórski | Radosław | Poznan Race TEAM | 19 / 21 | AK3 male | 73 / 83 | 01:48:08 |
31 | Wojnowski | Marcin | Husaria Race Team Poznań | 5 / 13 | AK1 male | 25 / 83 | 01:20:36 |
43 | Pluta | Marek | Dirty Sparrows | 5 / 21 | AK3 male | 35 / 83 | 01:23:50 |
89 | Wentowski | Krzysztof | 15 / 21 | AK3 male | 66 / 83 | 01:42:37 | |
12 | Wojciechowski | Michał | 3 / 13 | AK2 male | 9 / 83 | 01:16:51 | |
101 | Kowalewska | Joanna | 9 / 13 | AK2 female | 28 / 39 | 01:48:10 | |
27 | Nowakowski | Michał | 5 / 13 | AK2 male | 23 / 83 | 01:20:14 | |
75 | Madusiok | Marcus | 10 / 13 | AK2 male | 58 / 83 | 01:35:10 | |
46 | Marszałek | Magdalena | Koniuchy | 2 / 9 | AK4 female | 9 / 39 | 01:25:13 |
30 | Śliwka | Marek | Logos Travel | 1 / 1 | SEN5 male | 24 / 83 | 01:20:28 |
58 | Kłos | Tadeusz | Team Kłos | 2 / 2 | SEN4 male | 48 / 83 | 01:29:19 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | Wierzbicki | Cezary | 13 / 21 | AK3 male | 59 / 83 | 01:35:41 | |
53 | Adamczak | Józef | 9 / 17 | AK4 male | 44 / 83 | 01:27:27 | |
44 | Gerc | Daniel | S.Z.O.K. team | 8 / 17 | AK4 male | 36 / 83 | 01:23:51 |
95 | Niedźwiecki | Robert | 5 / 5 | SEN2 male | 71 / 83 | 01:43:36 | |
96 | Michałowska | Anna | 7 / 9 | AK4 female | 25 / 39 | 01:43:36 | |
94 | Piasna | Beata | 6 / 9 | AK4 female | 24 / 39 | 01:43:35 | |
63 | Muszyński | Maciej | Dziki Team CA | 2 / 5 | SEN2 male | 50 / 83 | 01:31:55 |
67 | Mróz | Łukasz | Dziki Team CA | 9 / 13 | AK2 male | 54 / 83 | 01:31:58 |
65 | Grządzielewski | Fabian | Dziki Team CA | 10 / 21 | AK3 male | 52 / 83 | 01:31:56 |
66 | Prusak | Patryk | Dziki Team CA | 12 / 17 | AK4 male | 53 / 83 | 01:31:56 |
105 | Spychała | Artur | Dziki Team CA | 15 / 17 | AK4 male | 76 / 83 | 01:52:32 |
70 | Bartoszak | Olga | Dziki Team CA | 2 / 6 | AK3 female | 16 / 39 | 01:33:03 |
74 | Pieszke | Stanisław | Dziki Team CA | 3 / 5 | SEN2 male | 57 / 83 | 01:33:57 |
64 | Perkielewicz | Mateusz | Dziki Team CA | 9 / 21 | AK3 male | 51 / 83 | 01:31:56 |
77 | Wiśniewska | Agnieszka | 3 / 6 | AK3 female | 18 / 39 | 01:35:43 | |
22 | Nogły | Artur | Drużyna za pisiąt groszy | 2 / 5 | SEN1 male | 19 / 83 | 01:18:18 |
18 | Kalisz | Konstanty | Druzyna za pisiąt groszy | 2 / 13 | AK1 male | 15 / 83 | 01:18:16 |
19 | Grześkowiak | Rafał | Drużyna za pisiąt groszy | 3 / 13 | AK1 male | 16 / 83 | 01:18:16 |
20 | Roszyk | Dominik | Drużyna za pisiąt groszy | 5 / 17 | AK4 male | 17 / 83 | 01:18:16 |
71 | Rutkowska | Katarzyna | GISELLE | 5 / 9 | AK4 female | 17 / 39 | 01:33:03 |
39 | Radny | Pamela | Śledzie | 3 / 13 | AK2 female | 8 / 39 | 01:22:35 |
40 | Gruszkiewicz | Przemysław | Śledzie | 3 / 21 | AK3 male | 32 / 83 | 01:22:36 |
78 | Pietryszak | Daniel | Śledzie | 11 / 13 | AK2 male | 60 / 83 | 01:35:52 |
42 | Maciejewski | Kamil | Śledzie | 6 / 13 | AK1 male | 34 / 83 | 01:22:54 |
68 | Brembor | Monika | GISELLE | 4 / 9 | AK4 female | 14 / 39 | 01:33:02 |
52 | Pszczola | Marcin | MalinovaTEAM | 7 / 21 | AK3 male | 43 / 83 | 01:26:43 |
21 | Skowroński | Maciej | MalinovaTEAM | 6 / 17 | AK4 male | 18 / 83 | 01:18:16 |
69 | Matuszewska | Anna | giselle | 1 / 6 | AK3 female | 15 / 39 | 01:33:03 |
34 | Pieczyński | Patryk | 1 / 21 | AK3 male | 28 / 83 | 01:20:55 | |
35 | Trebecki | Jacek | KB UEP | 1 / 5 | SEN2 male | 29 / 83 | 01:21:00 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
120 | Wójciak | Barbara | Środa Racing Team | 3 / 3 | AK1 female | 37 / 39 | 02:04:00 |
117 | Kowalewska | Marta | 12 / 13 | AK2 female | 35 / 39 | 02:03:56 | |
118 | Wójciak | Joanna | Środa Racing Team | 5 / 6 | AK3 female | 36 / 39 | 02:03:57 |
119 | KURASIŃSKI | KRZYSZTOF | ŚRODA RACING TEAM | 17 / 17 | AK4 male | 83 / 83 | 02:03:57 |
114 | Michalak | Marcin | dzika drużyna | 21 / 21 | AK3 male | 81 / 83 | 01:59:43 |
98 | Wieczorek | Krystian | Immortal | 18 / 21 | AK3 male | 72 / 83 | 01:45:30 |
73 | Radolak | Maciej | Zakwas | 12 / 21 | AK3 male | 56 / 83 | 01:33:15 |
72 | Pikosz | Patryk | Zakwas Team | 11 / 21 | AK3 male | 55 / 83 | 01:33:15 |
109 | Zimoch | Pamela | Team Multan | 11 / 13 | AK2 female | 31 / 39 | 01:55:22 |
106 | Multan | Jakub | Team Multan | 13 / 13 | AK2 male | 77 / 83 | 01:54:53 |
49 | Dembek | Maciej | LOS KUMPLOS | 8 / 13 | AK2 male | 40 / 83 | 01:25:37 |
48 | Loose | Michał | Los Kumplos | 7 / 13 | AK1 male | 39 / 83 | 01:25:36 |
23 | Kuzemko | Bartosz | xRunners | 4 / 13 | AK2 male | 20 / 83 | 01:19:07 |
25 | Grusznis | Zuzanna | xRunners | 1 / 13 | AK2 female | 4 / 39 | 01:19:45 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | Turkowska | Iwona | FitEndorphins | 9 / 52 | 01:18:14 | ||
38 | Turkowski | Stanislaw | FitEndorphins | 28 / 53 | 01:18:24 | ||
35 | Ilczyszyn | Julita | FitEndorphins | 8 / 52 | 01:18:09 | ||
37 | Grzempka | Izabela | FitEndorphins | 10 / 52 | 01:18:21 | ||
18 | Konopacki | Krzysztof | Aby do Mety | 15 / 53 | 01:07:52 | ||
77 | Pasiak | Jadzia | 33 / 52 | 01:35:17 | |||
1 | Kobyliński | Przemysław | CSWL POZNAŃ | 1 / 53 | 00:47:44 | ||
4 | Waraczewski | Rafał | Promnicki Klub Zaufania Społecznego | 4 / 53 | 01:02:02 | ||
23 | Czajkowska | Ewa | FitEndorphin | 4 / 52 | 01:13:46 | ||
22 | Brauer | Ronald | FitEndorphins | 19 / 53 | 01:13:44 | ||
92 | Kondratowicz | Agnieszka | 44 / 52 | 01:42:55 | |||
54 | Zaborowska-Zagórska | Magdalena | 21 / 52 | 01:22:07 | |||
7 | Żukowska | Natalia | xRunners | / | AK3 female | 1 / 39 | 01:12:11 |
40 | Marciniak | Maciej | 1964 | 30 / 53 | 01:19:00 | ||
41 | Marciniak | Joanna | 11 / 52 | 01:19:01 | |||
20 | Rutkowski | Dawid | 17 / 53 | 01:09:26 | |||
51 | Ignaszak | Nicola | Husaria Race Team Poznań | 18 / 52 | 01:22:02 | ||
90 | Zając | Aneta | 43 / 52 | 01:40:44 | |||
53 | Biskup | Klaudia | Husaria Race Team Poznań | 20 / 52 | 01:22:05 | ||
50 | Budych | Zuzanna | Husaria Race Team Poznań | 17 / 52 | 01:22:01 | ||
91 | Stachowski | Michał | 48 / 53 | 01:42:53 | |||
78 | Jankowski | Przemo | 45 / 53 | 01:35:19 | |||
76 | Jankowski | Wojtek | 44 / 53 | 01:35:16 | |||
105 | Szymczak | Jarek | MGK | 53 / 53 | 02:12:42 | ||
81 | Strugarek | Kuba | 46 / 53 | 01:37:24 | |||
80 | Strugarek | Monika | 35 / 52 | 01:37:18 | |||
82 | Szymański | Krzysiek | FEBED.net | 47 / 53 | 01:37:24 | ||
19 | Kulak | Andrzej | 16 / 53 | 01:07:53 | |||
75 | Jęczmionka | Adrianna | 32 / 52 | 01:35:16 | |||
42 | Kujawa | Krzysztof | 31 / 53 | 01:19:03 | |||
89 | Krupa | Magdalena | run and fun | 42 / 52 | 01:40:44 | ||
16 | Weymann | Sebastian | 14 / 53 | 01:07:46 | |||
33 | Nowak | Patryk | 26 / 53 | 01:17:03 | |||
32 | Mucha | Patrycja | 7 / 52 | 01:17:01 | |||
3 | Ziętawski | Tomasz | 3 / 53 | 01:00:12 | |||
17 | Barnaś | Kinga | Husaria Race Team Poznań | 3 / 52 | 01:07:50 | ||
39 | Szymkowiak | Paweł | Dzika Drużyna | 29 / 53 | 01:18:30 | ||
52 | Roga | Natalia | Husaria Race Team Poznań | 19 / 52 | 01:22:02 | ||
30 | Chudziński | Krystian | Krystian Chudziński | 24 / 53 | 01:16:39 | ||
31 | Nowicki | Patryk | Krystian Chudziński | 25 / 53 | 01:16:50 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Taciak | Michał | Michu Extreme | 2 / 53 | 00:58:05 | ||
21 | Kozłowski | Piotr | U-GYM JASTROWIE | 18 / 53 | 01:11:22 | ||
68 | Wiśniewska | Karolina | Środa Wielkopolska | 27 / 52 | 01:27:52 | ||
49 | Budzyński | Mateusz | Środa Wielkopolska | 33 / 53 | 01:20:37 | ||
29 | Dziemianczyk | Ula | U-GYM JASTROWIE | 6 / 52 | 01:16:38 | ||
28 | Czajkowski | Piotr | U-GYM JASTROWIE | 23 / 53 | 01:16:38 | ||
72 | Ziółkowscy | Swietlana | OSP Sypniewo | 30 / 52 | 01:30:01 | ||
69 | Sobczyńska | Ewelina | Concordia Runners Team | 28 / 52 | 01:28:00 | ||
103 | Andrzejewska | Zuzanna | PO MEDALE ALBO WCALE | 51 / 52 | 01:49:09 | ||
58 | Grzelak | Barbara | Fitness24Seven | 23 / 52 | 01:24:21 | ||
102 | Ciążyńska | Monika | Biegamy dla medali | 50 / 52 | 01:46:33 | ||
88 | Lebiedzińska | Edyta | Pędzące Żółwie | 41 / 52 | 01:40:05 | ||
87 | Paluszkiewicz | Monika | 40 / 52 | 01:40:03 | |||
71 | Pawlak | Michał | Pinky $ Mózg | 42 / 53 | 01:29:23 | ||
70 | Hoffman | Natalia | Pinky $ Mózg | 29 / 52 | 01:29:21 | ||
34 | Kramer | Norbert | 27 / 53 | 01:17:57 | |||
6 | Dykier | Anita | 1 / 52 | 01:02:10 | |||
84 | Dobrowolska | Marta | Endorfit team | 37 / 52 | 01:38:48 | ||
9 | Hańćkowiak | Piotr | 8 / 53 | 01:05:53 | |||
96 | Broda | Adam | Grupa Mocnego Uderzenia | 49 / 53 | 01:44:28 | ||
97 | FALGIER | KLAUDIA | Grupa Mocnego Uderzenia | 48 / 52 | 01:44:28 | ||
93 | Pomorska | Joanna | Grupa Mocnego Uderzenia | 45 / 52 | 01:44:28 | ||
95 | Szekiełda | Edyta | 47 / 52 | 01:44:28 | |||
47 | Ziółkowski | Andrzej | OSP Sypniewo | 32 / 53 | 01:20:18 | ||
48 | Zakielarz | Anna | OSP Sypniewo | 16 / 52 | 01:20:20 | ||
94 | Springer | Marta | Grupa Mocnego Uderzenia | 46 / 52 | 01:44:28 | ||
100 | Springer | Magdalena | Grupa Mocnego Uderzenia | 49 / 52 | 01:44:29 | ||
74 | Maciejonek | Edyta | 31 / 52 | 01:30:59 | |||
73 | Hojnacki | Marcin | 43 / 53 | 01:30:58 | |||
85 | Walkowiak-Cieśla | Magdalena | Endorfit team | 38 / 52 | 01:38:49 | ||
46 | SPYCHAŁA-KARAPULKA | ARLETA | OPTIMIST FOREVER ! | 15 / 52 | 01:19:48 | ||
5 | Twardowski | Bartosz | 5 / 53 | 01:02:04 | |||
8 | Dembski | Radoslaw | 7 / 53 | 01:04:19 | |||
57 | Senger | Robert | 35 / 53 | 01:23:58 | |||
83 | Łochyńska | Monika | Endorfit Team | 36 / 52 | 01:38:47 | ||
79 | Królik | Violetta | Pędzące Żółwie | 34 / 52 | 01:36:16 | ||
86 | Piaskowska | Justyna | 39 / 52 | 01:38:49 | |||
101 | Machaj | Robert | 52 / 53 | 01:46:33 | |||
104 | Bąk | Joanna | PO MEDALE ALBO WCALE | 52 / 52 | 01:49:10 | ||
98 | Szrajbrowski | Michał | Grupa Mocnego Uderzenia | 50 / 53 | 01:44:29 | ||
99 | Szrajbrowski | Aleksander | 51 / 53 | 01:44:29 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | Zyber | Miłosz | 11 / 53 | 01:07:10 | |||
12 | Kożuchowski | Marek | 10 / 53 | 01:06:51 | |||
25 | Dolata | Ana | eXtreme Mud Runners | 5 / 52 | 01:15:06 | ||
24 | Myśliński | Szymon | eXtreme Mud Runners | 20 / 53 | 01:15:06 | ||
26 | Sęk | Mateusz | eXtreme Mud Runners | 21 / 53 | 01:15:08 | ||
7 | Więckowski | Łukasz | Gorzowscy Miłośnicy Nurkowania wobodnego | 6 / 53 | 01:03:22 | ||
11 | Włodarczyk | Mariusz | 9 / 53 | 01:05:59 | |||
63 | Sieciński | Kamil | 39 / 53 | 01:27:01 | |||
10 | Dlugunovych | Kateryna | 2 / 52 | 01:05:58 | |||
55 | Nolka | Katarzyna | 22 / 52 | 01:23:21 | |||
61 | Surmela | Patrycja | 24 / 52 | 01:26:56 | |||
60 | Kaźmierczak | Michał | 37 / 53 | 01:26:47 | |||
62 | Guźniczak | Rafał | 38 / 53 | 01:26:58 | |||
44 | Dzikowska | Magdalena | 13 / 52 | 01:19:15 | |||
14 | Łusiewicz | Łukasz | 12 / 53 | 01:07:11 | |||
15 | Pacanowski | Jakub | 13 / 53 | 01:07:21 | |||
43 | Szymczak | Ania | 12 / 52 | 01:19:15 | |||
27 | Grycki | Łukasz | BRSK | 22 / 53 | 01:15:14 | ||
66 | Loose | Paulina | LOS KUMPLOS | 26 / 52 | 01:27:13 | ||
65 | Radomska | Marta | 25 / 52 | 01:27:13 | |||
64 | Loose | Łukasz | LOS KUMPLOS | 40 / 53 | 01:27:13 | ||
45 | Nolka | Klaudia | 14 / 52 | 01:19:32 | |||
56 | Donald | Waldemar | 34 / 53 | 01:23:21 | |||
59 | Milecarek | Maciej | 36 / 53 | 01:24:49 | |||
67 | Brzeziński | Łukasz | 41 / 53 | 01:27:25 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|