WOLF RACE to ekstremalny bieg survivalowy z przeszkodami, który sprawdzi Twoje możliwości fizyczne i wytrzymałościowe.
Nasza wilcza licząca około 8 km trasa biegnie przy jeziorze, przy którym napotkacie na liczne przeszkody naturalne, w tym błoto, kanały, rzeczki, strumyki oraz podbiegi. Wyzwaniem będzie również 30 przeszkód, które dadzą się we znaki nawet najlepszym. Do pokonania będą rampy, ściany pionowe, równoważnie, zasieki, doły, wspinaczki i nie tylko. Dlatego nie czekaj i podejmij wyzwanie tego lata, pokaż pazur, Siłę, Walkę, Wytrwałość. Wilki się nie poddają, a Ty możesz zostać częścią naszej dzikiej historii.
Aaaaaaauuuuuuuuuuuu, na WOLF RACE nie może cię zabraknąć !!!!!!!!
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Grzyśnik | Agata | 1979 | TRZCIANKA | ||
Rogosz | Kuba | 1988 | Koszalin | Lumberjacks Cross Garage Koszalin | |
Matysek | Ireneusz | 1958 | Wałcz drugi 2/1 | Samotny Wilk | |
Rueffreck | Adasko | 1989 | Piła | Głd Fight Team Club Piła | |
Klocek | Kuba | 2000 | Kotuń | Głd Fight Team Club Piła | |
Podlecki | Agnieszka | 1984 | Piła | Baziuk Team | |
Baziuk | Aneta | 1983 | Piła | Baziuk Team | |
Kubiak | Błażej | 1986 | Piła | Baziuk Team | |
Klocek | Paulina | 1999 | PIŁA | Baziuk Team | |
Klocek | Ewelina | 1981 | piła | Baziuk Team | |
Knioła | Łukasz | 1980 | Piła | Baziuk Team | |
Majcher | Piotr | 1974 | Piła | Baziuk Team | |
Bochenek | Marta | 1995 | Piła | Baziuk Team | |
Sadowska | Katarzyna | 1975 | Piła | Baziuk Team | |
Rymon | Pawel | 1985 | Krajenka | Baziuk Team | |
Greg | Gregor | 1979 | Piła | Baziuk Team | |
Kryszczuk | Michał | 1987 | Darłowo | Lumberjacks Cross Garage Koszalin | |
Dyś | Anna | 1983 | Czarnków | Calypso Fitness Piła | |
Olbiński | Amadeusz | 1986 | Wysoka | Straż Pożarna Piła | |
Kowalski | Maciej | 1985 | Krajenka | Państwowa Straż Pożarna Piła | |
Warykasz | Michał | 1985 | Piła | Państwowa Straż Pożarna Piła | |
Malinowska | Ewa | 1986 | Trzcianka | ||
Śliz | Mariusz | 1979 | Trzcianka | ||
Kaleta | Waldemar | 1972 | Krzyż Wielkopolski | Hura | |
Wesołowska | Weronika | 2001 | Trzcianka | ||
Martuszewski | Ryszard | 1972 | Wałcz | ||
Kowalczyk | Dawid | 1991 | Krasocin | ||
Królicki | Konrad | 1981 | Warszawa | xRunners | |
Orbik | Mariusz | 1986 | Warszawa | xRunners | |
Kaczor | Emil | 1984 | Warszawa | xRunners | |
Pietrzak | Martyna | 1996 | Szwecja | Challenge Accepted | |
Kęsik | Mateusz | 1997 | Wałcz | Challenge Accepted | |
Tejwan | Leszek | 1976 | Warszawa | xRunners | |
Zieliński | Maciej | 1988 | Piastów | xRunners | |
Kęsik | Michal | 1993 | Karsibór | Challenge Accepted | |
Rura | Jakub | 2002 | Karsibór | Challenge Accepted | |
Kleps | Patryk | 1994 | Wałcz | Challenge Accepted | |
Kęsik | Katarzyna | 1994 | Karsibór | Challenge Accepted | |
Pietrzak | Tomasz | 1992 | Żary | Challenge Accepted | |
Piątek | Krystian | 1994 | Karsibor | Challenge Accepted | |
Sobociński | Karol | 1990 | Dzierzgoń | Piękni i Bestie | |
Materek | Bogdan | 1976 | strzeczona | ||
Sińczuk | Patrycja | 1979 | Tczew | xRunners | |
Cicha | Natalia | 1997 | Kopanica | xRunners | |
Waś | Bartek | 1991 | Warszawa | xRunners | |
Andruszewska | Magdalena | 1982 | Szwecja | ||
Andruszewski | Damian | 1980 | Szwecja | ||
Pokrzywiński | Zbigniew | 1987 | Police | xRunners | |
Birula | Michał | 1987 | Szczecin | xRunners | |
Skórski | Łukasz | 1985 | Myślibórz | Tree Crew | |
Warykasz | Jakub | Państwowa Straż Pożarna Piła | |||
Kuna | Dawid | ||||
Klocek | Dawid | Baziuk Team | |||
Krajewski | Dariusz | Dariusz Team | |||
Frontczak | Izabela | Husaria Race Team | |||
Skonieczny | Michał | ||||
Malinowski | Przemysław | Baziuk Team | |||
Ligenza | Michal | Baziuk Team | |||
Ligenza-Kowalczuk | Agata | Baziuk Team | |||
Fąs | Dariusz | ||||
Szulc | Klaudia | Husaria Race Team | |||
Wolf | Julietta | ||||
Ćwirzeń | Ewa | Wolf Team | |||
Kaczmarek | Jakub | ||||
Sokołowski | Michał | MUD GOATS |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Sińczuk | Patrycja | 1979 | Tczew | xRunners |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Krysztofiński | Dawid | 1979 | Piła | ||
Kalniuk | Paweł | 1996 | Trzcianka | ||
Dadelewska | Joanna | 1980 | Malbork | Piękni i Bestie | |
Kramkowski | Łukasz | 1984 | Trzcianka | Maja i Jas | |
Sawarzyński | Krzysztof | 1980 | PĘCKOWO | Biegacze Józefa Noji | |
Wieczorek | Paweł | 1987 | Poznań | none | |
Bitner | Wojtek | 1984 | Gniezno | ||
Dudek | Rafał | 1989 | Topola | Reha-ort | |
Stańkowski | Jarosław | 1981 | Krzyż Wlkp. | Krzyż Wlkp. | |
Kowalski | Przemysław | 1983 | Pęckowo | ||
Różański | Tomasz | 1992 | Krzyż Wielkopolski | Silnia team! | |
Konieczny | Paweł | 1990 | Krzyż wielkopolski | Thule Team | |
stańkowski | marcin | 1983 | trzcianka | ||
Sasinowski | Amaduesz | 1996 | Wałcz | ||
Kurasz | Adam | 1981 | Piła | Mam tę moc | |
Mendyk | Marek | 1990 | Wieleń | OSP WIELEŃ | |
March | David | 1985 | Wabrzezno | Husaria Race Team | |
WALIŃSKA | TERESA | 1962 | TRZCIANKA | ||
Ajmietiew | Michał | 1995 | Trzcianka | ||
Skrzos | Tomasz | 1974 | Warszawa | STG Warszawa | |
Poziemska | Sandra | 1986 | WARSZAWA | STG | |
Dobrzański | Michał | 1978 | Warszawa | STG - Warszawa | |
Wenta | Marek | 1982 | Warszawa | STG Warszawa | |
Doliwka | Kamil | 1981 | Wałcz | KPP Wałcz | |
Świeczkowski | wojciech | 1972 | Wałcz | ||
Śliwinska | Joanna | 1990 | Poznań | Piękni i Bestie | |
Harkot | Ela | 1971 | Wałcz | Wałeckie buldożery | |
Olszewska | Paulina | 1995 | Wałcz | Wałeckie buldożery | |
Żubrecka | Sylwia | 1974 | Wałcz | Wałeckie Buldożery | |
Markiewicz | Arkadiusz | 1973 | Malbork | Piękni i Bestie | |
Paśka | Marcin | 1985 | Lubosz | ||
Jonas | Stasiu | 1999 | Wieleń | OSP Wieleń | |
Kowal | Krzysztof | 1997 | Wieleń | OSP Wieleń | |
Janas-Hanzel | Milena | 1980 | Wałcz | Wałeckie buldożery | |
Wicher | Alicja | 1973 | Wałcz | Wałeckie buldożery | |
Kosmalska-Szymańska | Katarzyna | 1984 | Wałcz | Wałeckie buldożery | |
Molenda | Sebastian | 1990 | Bydgoszcz | ||
Żubrecki | Piotr | 1971 | Wałcz | Wałeckie Buldożery | |
Ptak | Magdalena | 1988 | Białystok | ||
Czaja | Piotr | 1974 | Szczecinek | Cross Team Szczecinek | |
Połubiński | Paweł | 1979 | Borne Sulinowo | Cross Team Szczecinek | |
Poliwka-Kisiel | Małgorzata | 1983 | Szczecinek | Cross Team Szczecinek | |
Kocik | Janusz | 1979 | Szczecinek | Cross Team Szczecinek | |
Jankowska | Monika | 1990 | Szczecinek | Cross Team Szczecinek | |
Hołowacz | Kamil | 1982 | Szczecinek | Husaria Race Team | |
Semerda | Magdalena | 1985 | Szczecinek | Cross Team Szczecinek | |
Niemirska | Natalia | 1988 | Warszawa | STG Warszawa | |
Ligenza | Michal | 1982 | Romanowo | Baziuk Team | |
Ligenza-Kowalczuk | Agata | 1981 | Piła | Baziuk Team | |
Czerwień | Jagoda | 1991 | Poznań | Cross Team Szczecinek |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Mumot | Krystian | 1984 | WIELEŃ | 1984 | |
Radny | Pamela | 1991 | Krosno Odrzańskie | Śledzie | |
Grzelka | Aleksandra | 1986 | Luboń | ||
Dziewiatowska | Agnieszka | 1972 | Złotów | ||
Dziewiatowski | Filip | 1996 | Złotów | ||
Grzelka | Ryszard | 1987 | Luboń | ||
Kownacki | Piotr | 1984 | Ujście | ||
Prądzyński | Jacek | 1981 | Poznań | ||
Hudziński | Raumald | 1958 | Wieleń | Debiut Wieleń | |
Kasielski | Rafal | 2002 | Wałcz | Petarda Golce | |
Pogrzebski | Hubert | 1997 | Wałcz | Petarda Golce | |
Mahnik | Sławek | 1987 | Wałcz | Petarda Golce | |
Gregorek | Aleksander | 2002 | Wałcz | Petarda Golce | |
Pilarczyk | Marcin | 1983 | Piła | Polacy Biegają w UK | |
Koniecko | Marcin | 1974 | Wałcz | RudnicaPark TEAM | |
Zieliński | Emil | 2000 | Wałcz | Petarda Golce | |
Kozłowski | Adam | 1981 | Piła | YOLO | |
Królik | Maciej | 1982 | PIŁA | YOLO | |
Banaszak | Marcin | 1979 | Dębe | YOLO | |
Rutkowska | Katarzyna | 1979 | Oborniki | Giselle | |
Zydorczak | Asia | 1977 | Oborniki | Giselle | |
Róg | Karol | 1982 | Piła | LP | |
Augustyniak | Marcelina | 2001 | Susz | xRunners | |
Augustyniak | Mariusz | 1974 | Susz | xRunners | |
Dalkiewicz | Dariusz | 1973 | Susz | CrossFit Susz | |
Godlewska | Magdalena | 1979 | Susz | Crossfit Susz | |
Jankowski | Dawid | 1982 | Nakło Nad Notecią | LP | |
Nowak | Michał | 1998 | Piła | LP | |
Pietrucha | Katarzyna | 1998 | Piła | LP | |
Łukaszewska | Natalia | 1990 | Prabuty | CrossFit Susz | |
Misiak | Przemysław | 1983 | Susz | CrossFit Susz | |
Kamieniecki | Wojciech | 1987 | Nadarzyn | STG Warszawa | |
Gorzelańczyk | Renata | 1981 | Oborniki | Giselle | |
Lewandowski | Rafał | 1974 | Szczecinek | Husaria Race Team | |
Taras | Michał | 1993 | Bytów | ||
Brembor | Monika | 1978 | Oborniki | Giselle | |
Kujath | Mateusz | 1985 | Poznań | ||
Pelechaty | Mariusz | 1979 | Ujscie | ||
Skwierczyńska | Anna | 1996 | Wieleń | OSP WIELEŃ | |
Godlewska | Agnieszka | 1974 | Szydłowo | ||
Godlewski | Łukasz | 1993 | Szydłowo | ||
Aftyka | Mateusz | 1997 | Dębołęka | Petarda Golce | |
Więckowski | Dariusz | 1994 | Rudki | Petarda Golce | |
Namyślak | Marta | 1980 | Dolaszewo | ||
Kępa | Bartosz | 1991 | Wieleń | Konina | |
Chudy | Dariusz | 1981 | Piła | ||
Szechowicz | Adam | 2000 | Wieleń | Osp Wieleń | |
Sura | Janusz | 1982 | Trzcianka | Wolf Team | |
Kamińska | Ewelina | 1982 | poznań | MUD GOATS | |
Namyślak | Daniel | 1977 | Dolaszewo |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Malinowski | Przemysław | 1984 | Szydłowo | Baziuk Team | |
SŁOWIK | AGNIESZKA | 1976 | Piła | Gym Factory Piła | |
Maksymów | Tomasz | 1996 | Miastko | ||
Szpak | Filip | 1993 | Trzcianka | ||
Plata | Tomasz | 1991 | Robuń | 4fit Cross Białogard | |
Kaziński | Przemysław | 1991 | Czarnków | ||
Zarzeczny | Zachariasz | 1989 | Czarnków | ||
Borek | Damian Michał | 1989 | Jędrzejewo | ||
Kordy | Dariusz | 1977 | Czarnków | ||
Bielejewski | Bartosz | 1996 | Czarnków | ||
Sommerfeld | Mariusz | 1977 | Czarnków | MECHCAD | |
Helak | Bartłomiej | 1989 | Rosko | MECHCAD | |
Helak | Mateusz | 1990 | Rosko | MECHCAD | |
Waszak | Joanna | 1989 | Poznań | Poznań | |
Ścibisz | Jakub | 1978 | Poznań | ||
Haracewiat | Jarosław | 1982 | Wałcz | ||
Miryszkiewicz | Damian | 1989 | Wałcz | AFRO-FIT | |
Kobiałka | Łukasz | 1985 | Wałcz | ||
Haracewiat | Agnieszka | 1982 | Wałcz | ||
Dąbrowska | Małgoska | 1982 | Wałcz | ||
Helak | Marek | 1988 | Rosko | MECHCAD | |
Kurzawa | Krzysztof | 1985 | Czarnków | ||
Olszewski | Marcin | 1982 | Piła | Gym Factory Piła | |
SCHABOWSKA - CIERACH | ANNA | 1986 | Piła | Gym Factory Piła | |
CZERNIEL | MONIKA | 1980 | Piła | Gym Factory Piła | |
MROTEK | KATARZYNA | 1995 | Piła | Gym Factory Piła | |
GRZEGORYCZYK | DOROTA | 1986 | Piła | Gym Factory Piła | |
PAWLAK | Marcin | 1991 | Piła | Gym Factory Piła | |
GRZEGORYCZYK | KAROL | 1984 | Piła | Gym Factory Piła | |
ROZPŁOCH | AGNIESZKA | 1980 | Piła | Gym Factory Piła | |
GAWRYCH | WOJCIECH | 1976 | Piła | Gym Factory Piła | |
BORYSIONEK | MALWINA | 1987 | Piła | Gym Factory Piła | |
BARTENOWSKA | MAJA | 1980 | Piła | Gym Factory Piła | |
BARTENOWSKI | PAWEŁ | 1980 | Piła | Gym Factory Piła | |
BARTENOWSKA | ROZALIA | 2002 | Piła | Gym Factory Piła | |
MAZURKIEWICZ | SEBASTIAN | 1983 | Piła | Gym Factory Piła | |
Brzezińska | Małgorzata | 1988 | Bydgoszcz | Babka Jolka Team | |
Giłka | Jolanta | 1962 | Wałcz | Babka Jolka Team | |
Giłka | Mikołaj | 1986 | Katowice | Babka Jolka Team | |
Kwiatkowska | Magdalena | 1990 | Stary Sącz | Endorfiny Wałcz | |
Kaniecka | Joanna | 1985 | Wałcz | Endorfiny Wałcz | |
Nowacka | Ewa | 1979 | Wałcz | Endorfiny Wałcz | |
Szczepaniak | Piotr | 1990 | Trzcianka | ||
BERNACKA | KATARZYNA | 1983 | ROMANOWO DOLNE | BERNEXTeam | |
Bernacki | Grzegorz | 1979 | Romanowo Dolne | BERNEXTeam | |
Wawrzonowska | Katarzyna | 1989 | Wałcz | Endorfiny Wałcz | |
Gapiński | Damian | 2000 | Strączno | - | |
Pralicz | Joanna | 1985 | strączno | ||
Simińska | Anna | 1987 | Strączno | ||
Świtalski | Marcin | 1980 | inowrocław | JEDNOOSOBOWA ARMIA ŚWITEK |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Czarnecki | Piotr | 1980 | Warszawa | TarchoŚfiry | |
Błachowski | Dariusz | 1977 | szczecinek | Cross Team Szczecinek | |
Dyczkowski | Andrzej | 1978 | Sypniewo | Husaria Race Team | |
Popławska | Ewelina | 1989 | Szczecinek | Cross Team Szczecinek | |
Wejner-Polasik | Ewelina | 1985 | Szczecinek | Cross Team Szczecinek | |
Stypa | Wojciech | 1990 | Szczecinek | Cross Team Szczecinek | |
Łuczko | Wiesław | 1975 | Szczecinek | Husaria Race Team Szczecinek | |
JABŁOŃSKI | Marcin | 1980 | Piła | Gym Factory Piła | |
Czuszel | Marta | 1981 | Szczecinek | Cross Team Szczecinek | |
Frycz | Wojciech | 1980 | Trzcianka | Pan Wojtek | |
Tomi | Tomi | 1979 | Piła | Cross Team Szczecinek | |
Fąs | Dariusz | 1971 | Piła | ||
Idczak | Piotr | 1985 | Sulęcinek | Dirty Sparows | |
Łubiński | Maciej | 1978 | Sulęcinek | Dirty Sparrows | |
Idczak | Krzysztof | 1975 | Sulęcinek | Dirty Sparrows | |
Przydanek | Paweł | 1979 | Błażejewo | Kuźna Team | |
Samolczyk | Wojtek | 1994 | Trzcianka | ||
Frycz | Sebastian | 1971 | Trzcianka | Husaria Race Team | |
Sosnowski | Tomasz | 1993 | Koszalin | Meden-Inmed Sports Team | |
Anders | Rafał | 1993 | Koszalin | Meden-Inmed Sports Team | |
Michalski | Marcin | 1991 | Jasło | Husaria Race Team | |
Kuliniak | Anna | 1977 | SZCZECINEK | Cross Team Szczecinek | |
Tymrakiewicz | Dariusz | 1979 | Pila | Gym Factory Piła | |
Łuksza | Krzysztof | 1997 | Poznań | WCSiB Wielkopolskie Centrum Samooborny i Bezpieczeństwa | |
Szulc | Klaudia | 1993 | Złotokłos | Husaria Race Team | |
Markowska | Iwona | 1975 | Białogard | 4 Fit Cross Białogard | |
Gwizdek | Katarzyna | 1986 | Piła | calypso piła | |
Gralicki | Rafał | 1987 | Szwecja | ||
Kuźma | Mariusz | 1979 | Szczecinek | Cross Team Szczecinek | |
Żak | Małgorzata | 1985 | Poznań | Mud Goats | |
Bajor | Przemek | 1984 | Piła | ||
Frąckowiak | Maria | 1991 | Poznań | CONSTRAVIA | |
Chwalko | Marcin | 1983 | Piła | Kettlebells Gym Factory | |
Dudziak | Dawid | 1980 | Piła | PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA PIŁA | |
Januszewski | Bartłomiej | 1990 | Piła | Kettlebells Gym Factory | |
Chwalko | Justyna | 1985 | Piła | ||
Cylke | Sylwia | 1978 | Piła | Kettlebells Gym Factory | |
Kamionka | Mateusz | 1994 | Chojnice | ||
Świgoński | Piotr | 1982 | Szczecinek | Husaria Race Team | |
Kochner | Jarogniew | 1983 | Trzcianka | Northstar | |
Ludziak | Jakub | 1990 | Trzcianka | Northstar | |
Krasoń | Piotr | 1967 | Trzcianka | Northstar | |
Światowy | Wojciech | 1976 | Trzcianka | Northstar | |
Sokołowski | Michał | 1980 | Poznan | MUD GOATS | |
Kościelnik | Krystian | 1981 | Trzcianka | Northstar | |
Mrozik | Tomasz | 1984 | Trzcianka | Northstar | |
Różański | Rafał | 1978 | Szczecinek | Husaria Race Team | |
KARPUSZAK | MAGDALENA | 1981 | TRZCIANKA | ||
Andruchów | Sławomir | 1990 | Piła | Kettlebells Gym Factory |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Goryńska | Daria | 1991 | Gdynia | Piękni i Bestie | |
Nosowski | Konrad | 1980 | Nowy Dwór Mazowiecki | Krejzole Spot Stolycy | |
Tobis | Marcin | 1988 | Slupsk | Baltic Seals | |
Walec | Alicja | 1985 | Złotów | ||
Rutkiewicz | Piotr | 1977 | Poznań | Poznań Race Team | |
Rybak | Krzysztof | 1978 | piła | ||
Wróbel | Nikodem | 1987 | Poznań | Dirty Sparrows | |
Gutowski | Maciej | 1986 | Człopa | ||
Kęsik | Michał | 1993 | Karsibór | Challenge Accepted | |
Iłowiecki | tomasz | 1974 | Wałcz | ||
KOWALSKA | JOANNA | 1993 | Wałcz | WAŁECKIE BULDOŻERY | |
KOWALSKI | KAMIL | 1991 | Wałcz | WAŁECKIE BULDOŻERY | |
Kuna | Dawid | 1989 | Wałcz | Wałecka Ściema | |
Dolny | Krystian | 1998 | Czarnków | ||
Krusiński | Dawid | 1995 | Połajewo | ||
Fijak | Karolina | 1984 | Murowana Goslina | ||
Helwich | Bartłomiej | 1993 | Wieleń | ||
Kostrubiec | Marcin | 1988 | Piła |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Staniszewski | Paweł | 1998 | Radzymin | Włókniarz Częstochowa | |
Wolf | Julietta | 1985 | Trzcianka | ||
Krzyżaniak | Paulina | 1980 | Rosko | thermoexpress24.pl | |
Rogowski | Tomasz | 1985 | Piła | Kettlebells Gym Factory | |
Czerniel | Sebastian | 1980 | Piła | Kettlebells Gym Factory | |
Banaszewska | Monika | 1984 | Toruń | Husaria Race Team | |
Antkowiak | Artur | 1989 | Zofiowo | SSJ | |
Weiland | Agnieszka | 1986 | Słupsk | NIGHT WOLVES SŁUPSK | |
Weiland | Adrian | 1984 | Słupsk | NIGHT WOLVES SŁUPSK | |
Chmurska | Violetta | 1965 | Szczecinek | Husaria Race Team | |
Jankowska | Patrycja | 1984 | Szydłowo | ||
Gaworecki | Sławomir | 1976 | Borne Sulinowo | Husaria Race Team | |
Cyran | Patrycja | 1985 | Szczecinek | Husaria Race Team Szczecinek | |
Walczyk-Gaworecka | Maria | 1977 | Borne Sulinowo | Husaria Race Team | |
Duchnowski | Tomasz | 1988 | Poznań | Husaria Race Team | |
Kwiatkowska | Sonia | 1990 | Gowarzewo | Mud Goats | |
Raddatz | Alicja | 1968 | Szczecinek | Husaria Race Team | |
Mastyła | Suzana | 1984 | Szczecinek | Husaria Race Team | |
Mastyła | Radosław | 1984 | Szczecinek | Husaria Race Team | |
von Mallek-Kurzydłowska | Ida | 1978 | Szczecinek | Husaria Race Team Szczecinek | |
Kaczmarzewska | Anka | 1980 | Trzcianka | ||
Frontczak | Izabela | 1987 | Szczecinek | Husaria Race Team | |
BURKOWSKA | EWA | 1983 | ZIELONA GÓRA | ||
Starzak | Jędrzej | 1996 | Sieraków | ||
Jóźwiak | Emilia | 2002 | Sieraków | ||
Stróżyk | Mateusz | 1996 | Kwilcz | ||
Jakimiec | Tadeusz | 1966 | Szczecinek | Husaria Race Team Szcecinek | |
Ilski | Dariusz | 1992 | Połajewo | ||
Jankowski | Łukasz | 1983 | Szydłowo | ||
Nowicki | Marcin | 1992 | Chodzież | AlkoNinja | |
Szczech | Szymon | 1986 | Ujście | Alko ninja | |
Podłyska | Tadeusz | 1978 | Trzcianka | Zasapani | |
Semeniuk | Konrad | 1991 | Rzepin | ||
Orwat | Krzysztof | 1982 | Trzcianka | ||
Krupa | Karolina | 1985 | Piła | Kettlebells Gym Factory | |
Duchnowska | Kamila | 1984 | Szczecinek | Husaria Race Team | |
Rybarska | Katarzyna | 1976 | Warszawa | Kettlebells Gym Factory | |
Plich | Marcin | 1996 | Wieleń | ||
Szaudel | Jacek | 1978 | Piła | STG Piła | |
Nowicki | Arkadiusz | 1984 | Trzcianka | Northstar | |
Krzyżaniak | Grzegorz | 1979 | Rosko | Termoexpress24.pl | |
Tośko | Tadeusz | 1977 | Szczecinek | Husaria Race Team | |
Kwiatkowska | Zuzia | 2001 | Białośliwie | ||
Konieczka | Przemek | 2000 | Białośliwie | ||
Sitarz | Wiktoria | 2000 | Szydłowo | ||
Łopaciuch | Szymon | 1995 | Poznań | ||
Galczak | Adam | 1987 | Piła | ||
Czerwińska | Anna | 1978 | Słupsk | Best Beasts | |
Rybarkiewicz | Sebastian | 1986 | Trzcianka | ZASAPANI | |
Kwaśniewski | Łukasz | 1981 | Rosnowo | Husaria Race Team | |
Ornat | Kacper | 1997 | Piła |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Węcławowicz | Mikołaj | 1994 | Trzcianka | ||
Machnik | Sławek | 1987 | Wałcz | Petarda Golce | |
Chodowiec | Karol | 1985 | SUSZ | Cross fit Susz | |
Okupnik | Michał | 1985 | Szczecin | ||
Waszkiewicz | Ewa | 1978 | warszawa | ||
Kuchta | Maciej | 1979 | Czarnków | ||
Prankiewicz | Adam | 1981 | Trzcianka | Gramy z Sercem | |
Krajewska | Magdalena | 1978 | Malbork | Piekni i Bestie |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kogut-Mikierysz | Monika | 1983 | Szczecinek | ||
Ćwirzeń | Ewa | 1980 | TRZCIANKA | Wolf Team | |
Staszewska | Katarzyna | 1977 | Gorzów Wlkp. | ||
Więckowski | Łukasz | 1983 | Motylewo | Gorzowscy Miłośnicy Nurkowania Swobodnego | |
Mazurek | Tyberiusz | 1982 | Świecie | HeroBox Świecie | |
Mazurek | Anna | 1987 | Świecie | HeroBox Świecie | |
Kaczmarek | Jakub | 1978 | Trzcianka | ||
Jastrzębski | Jacek | 1972 | Trzcianka | ||
Jakubowska | Dorota | 1982 | Chełmno | Herobox Świecie | |
Jakubowski | Jakub | 1985 | Chełmno | Herobox Świecie | |
Szydłowski | Wojciech | 1979 | Trzcianka | Ww trans Wojciech Szydłowski | |
Szydłowski | Michał | 1986 | Trzcianka | TSD | |
Kwiatkowski | Tomasz | 1984 | Trzcianka | ||
Domagała | Magdalena | 1987 | Trzcianka | ZASAPANI | |
Mazur | Dawid | 1982 | Świecie | Herobox Świecie | |
Kasprzak | Krystian | 1978 | Trzcianka | ||
Pawłowicz | Roland | 2000 | Szczecinek POLAND | Husaria Race Team | |
Stępiński | Sławomir | 1979 | Trzcianka | ||
Boch | Tomek | 1982 | Trzcianka | ||
Henszke | Grzegorz | 1981 | Trzcianka | ||
Kujawa | Katarzyna | 1973 | Gdynia | Miraz Race Kurczak Crow Team | |
Skonieczna | Michał | 1991 | Czaplinek | ||
Szczechowski | Adrian | 1988 | Zdbice | Stowarzyszenie Aktywnego Wału Pomorskiego | |
Menski | Cezary | 1982 | Trzcianka | ||
Kostrzewa | Mariusz | 1976 | Wałcz | ||
Dziubczyńska | EWA | 1967 | Wałcz | Endorfiny Wałcz | |
Rzeszotarski | Jacek | 1976 | Kołobrzeg-Budzistowo | SAR-BSR Kołobrzeg Maraton Team | |
Piotrowicz | Patryk | 1994 | Trzcianka | Mg Running Team Trzcianka | |
Ostolska | Sylwia | 1974 | Szczecin | ||
Moskwa | Arkadiusz | 1975 | Szczecin | ||
Kierepka | Krystian | 1982 | Wałcz | ||
Gumiela | Adam | 1987 | Szczecin | ||
Nieczuja-Chłopicki | Patryk | 1988 | Szczecin | ||
Zatoń | Łukasz | 1988 | Poznań | Mud Goats | |
Boboryk | Agata | 1983 | Pila | KETTLEBELLS GYM FACTORY PIŁA | |
Kucaba | Paweł | 1988 | Szczecin | ||
Jachira | Krzysztof | 1984 | Świnoujście | Gryf Team | |
RUSINEK | Dawid | 1995 | Białogard | Karlino biegaj |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jankowski | Paweł | 1987 | Wałcz | 17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | |
Brzozowska | Katarzyna | 1978 | Pasłęk |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Iwanicka | Grażyna | 2010 | Trzcianka | ||
Sikora | Julia | 2011 | Trzcianka | ||
Grzyśnik | Kuba | 2010 | TRZCIANKA | Wolfteam | |
Grzyśnik | Wiktor | 2012 | TRZCIANKA | Wofteam | |
Łotocka | Julia Aleksandra | 2010 | Trzcianka | ||
Szlezak | Agata | 2010 | Dolaszewo | ||
Szlezak | Olga | 2010 | Dolaszewo | ||
Baszak | Wiktoria | 2010 | STOBNO | ||
Mańczak | Tymon | 2012 | Piła | ||
Zawada | Sebastian | 2012 | Szczecinek | AktywnePomorze24 | |
Zawada | Zuzanna | 2011 | Szczecinek | AktywnePomorze24 | |
Hanzel | Marcel | 2013 | Wałcz | Wałeckie buldożery | |
Szymański | Tomasz | 2013 | Wałcz | Athletic Wałcz | |
Hanzel | Kacper | 2010 | Wałcz | Wałeckie buldożery | |
Mroczkowski | Antoni | 2013 | Wałcz | ||
Budzynowski | Maciej | 2010 | Wałcz | ||
Hubar | Natan | 2011 | Wałcz | ||
Paszkowski | Norbert | 2010 | Trzcianka | ||
Grzegorczyk | Julian | 2011 | Piła | ||
Chudy | Franciszek | 2012 | Piła | DAR-MED Dariusz Chudy | |
Zarańska | Liliana | 2010 | Piła | ||
Kasiak | Marcelina | 2013 | Piła | ||
Bielejewska | Zuzanna | 2011 | Piła | ||
Nowicka | Maja | 2010 | Trzcianka | ||
Węcławowicz | Filip | 2013 | Trzcianka | ||
Węcławowicz | Lena | 2011 | Trzcianka | ||
Galczak | Nadia | 2013 | Piła | ||
Tymrakiewicz | Maria | 2011 | Pila |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Plata | Oliwier | 2013 | Gościno |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Wesołowski | Kuba | 2008 | Trzcianka | ||
Supeło | Filip | 2006 | Trzcianka | ||
Węcławowicz | Maciej | 2008 | Trzcianka | ||
Wilkiel | Bartosz | 2006 | Wałcz | ||
Gawroński | Marcel | 2007 | Biała | ||
Ćwirzeń | Samuel | 2007 | Trzcianka | ||
Piątek | Gabriel | 2009 | Trzcianka | ||
Knap | Filip | 2008 | Trzcianka | ||
Wleciał | Wojciech | 2008 | Trzcianka | ||
Dyczkowska | Zosia | 2009 | Sypniewo | Husaria Race Team | |
Rutkowska | Laura | 2006 | Oborniki | GISELLE | |
Zydorczak | Antoni | 2006 | Oborniki | Giselle | |
Adamska | Martyna | 2009 | Piła | ||
Adamska | Magdalena | 2007 | Piła | ||
Wójcik | Róża | 2008 | Trzcianka | ||
Wysocki | Patryk | 2008 | PIła | ||
Sura | Iga | 2007 | Trzcianka | ||
Czerniel | Franciszek | 2008 | Piła | ||
Grzegorczyk | Wiktoria | 2009 | Piła | ||
Kozłowski | Olaf | 2007 | Piła | ||
Orwat | Jakub | 2006 | Trzcianka | ||
Orwat | Szczepan | 2008 | Trzcianka | ||
Rysiewski | Filip | 2009 | Piła | niezrzeszona | |
Kasiak | Eryk | 2009 | Piła | ||
Weiland | Cyprian | 2006 | Słupsk | NIGHT WOLVES SŁUPSK | |
ŁASTOWSKA | KAROLINA | 2007 | Łomnica | ||
KARPUSZAK | ADAM | 2007 | TRZCIANKA | ||
Dyś | Maria | 2009 | Czarnków | ||
Szydłowska | Hanna | 2007 | Trzcianka | ||
Antkowiak | Hubert | 2007 | Trzcianka | ||
Kaczmarek | Maja | 2007 | Trzcianka | ||
Tymrakiewicz | Antoni | 2008 | Pila | ||
Pociech | Wiktoria | 2008 | Trzcianka | ||
Karpowicz | Wiktor | 2007 | Trzcianka |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Niziołek | Dawid | 2006 | Piła | ||
Kozicki | Oliwier | 2008 | Niekursko |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kasielski | Rafał | 2002 | Wałcz | Petarda Golce | |
Majewski | Jakub | 2003 | Czarnków | MECHCAD | |
Madajczak | Oliwia | 2004 | Trzcianka | UKS "Kajak" Trzcianka | |
Sommerfeld | Helena | 2004 | Czarnków | MECHCAD | |
Bakun | Nikodem | 2005 | Trzcianka | ||
Zarańska | Nadia | 2005 | Piła | ||
Lewandowska | Daria | 2003 | Szczecinek |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Mikołajczyk | Jakub | 2002 | Niekursko |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
253 | Grzyśnik | Agata | 70 / 104 | 01:42:55 | |||
86 | Matysek | Ireneusz | Samotny Wilk | 81 / 212 | 01:11:51 | ||
127 | Rueffreck | Adasko | Głd Fight Team Club Piła | 112 / 212 | 01:18:43 | ||
128 | Klocek | Kuba | Głd Fight Team Club Piła | 113 / 212 | 01:19:01 | ||
244 | Baziuk | Aneta | Baziuk Team | 64 / 104 | 01:41:27 | ||
236 | Kubiak | Błażej | Baziuk Team | 178 / 212 | 01:39:47 | ||
238 | Klocek | Paulina | Baziuk Team | 59 / 104 | 01:40:24 | ||
245 | Klocek | Ewelina | Baziuk Team | 65 / 104 | 01:41:34 | ||
67 | Knioła | Łukasz | Baziuk Team | 64 / 212 | 01:08:10 | ||
130 | Majcher | Piotr | Baziuk Team | 114 / 212 | 01:19:49 | ||
280 | Bochenek | Marta | Baziuk Team | 86 / 104 | 01:52:32 | ||
281 | Sadowska | Katarzyna | Baziuk Team | 87 / 104 | 01:52:35 | ||
96 | Greg | Gregor | Baziuk Team | 89 / 212 | 01:13:55 | ||
172 | Dyś | Anna | Calypso Fitness Piła | 30 / 104 | 01:24:35 | ||
16 | Kowalski | Maciej | Państwowa Straż Pożarna Piła | 16 / 212 | 00:57:01 | ||
19 | Warykasz | Michał | Państwowa Straż Pożarna Piła | 19 / 212 | 00:57:27 | ||
248 | Malinowska | Ewa | 66 / 104 | 01:41:55 | |||
271 | Śliz | Mariusz | 190 / 212 | 01:47:13 | |||
69 | Kaleta | Waldemar | Hura | 66 / 212 | 01:09:21 | ||
77 | Martuszewski | Ryszard | 74 / 212 | 01:10:36 | |||
109 | Królicki | Konrad | xRunners | 100 / 212 | 01:16:26 | ||
11 | Orbik | Mariusz | xRunners | 11 / 212 | 00:54:03 | ||
45 | Kaczor | Emil | xRunners | 43 / 212 | 01:05:03 | ||
170 | Pietrzak | Martyna | Challenge Accepted | 29 / 104 | 01:24:33 | ||
61 | Kęsik | Mateusz | Challenge Accepted | 59 / 212 | 01:07:35 | ||
25 | Tejwan | Leszek | xRunners | 25 / 212 | 00:59:23 | ||
182 | Zieliński | Maciej | xRunners | 148 / 212 | 01:27:45 | ||
60 | Kęsik | Michal | Challenge Accepted | 58 / 212 | 01:07:26 | ||
112 | Rura | Jakub | Challenge Accepted | 101 / 212 | 01:17:01 | ||
56 | Kleps | Patryk | Challenge Accepted | 54 / 212 | 01:07:09 | ||
268 | Kęsik | Katarzyna | Challenge Accepted | 79 / 104 | 01:45:10 | ||
267 | Pietrzak | Tomasz | Challenge Accepted | 189 / 212 | 01:45:10 | ||
121 | Piątek | Krystian | Challenge Accepted | 108 / 212 | 01:18:01 | ||
32 | Sobociński | Karol | Piękni i Bestie | 32 / 212 | 01:00:50 | ||
90 | Materek | Bogdan | 84 / 212 | 01:12:51 | |||
141 | Sińczuk | Patrycja | xRunners | 19 / 104 | 01:20:48 | ||
88 | Cicha | Natalia | xRunners | 6 / 104 | 01:12:34 | ||
10 | Waś | Bartek | xRunners | 10 / 212 | 00:53:44 | ||
200 | Andruszewska | Magdalena | 39 / 104 | 01:33:47 | |||
199 | Andruszewski | Damian | 161 / 212 | 01:33:35 | |||
2 | Pokrzywiński | Zbigniew | xRunners | 2 / 212 | 00:48:19 | ||
79 | Birula | Michał | xRunners | 76 / 212 | 01:10:47 | ||
3 | Skórski | Łukasz | Tree Crew | 3 / 212 | 00:48:58 | ||
54 | Warykasz | Jakub | Państwowa Straż Pożarna Piła | 52 / 212 | 01:06:04 | ||
201 | Kuna | Dawid | 162 / 212 | 01:33:47 | |||
246 | Klocek | Dawid | Baziuk Team | 181 / 212 | 01:41:36 | ||
279 | Krajewski | Dariusz | Dariusz Team | 194 / 212 | 01:52:19 | ||
44 | Frontczak | Izabela | Husaria Race Team | 2 / 104 | 01:04:41 | ||
58 | Skonieczny | Michał | 56 / 212 | 01:07:15 | |||
142 | Malinowski | Przemysław | Baziuk Team | 123 / 212 | 01:20:55 | ||
146 | Ligenza | Michal | Baziuk Team | 127 / 212 | 01:21:30 | ||
169 | Ligenza-Kowalczuk | Agata | Baziuk Team | 28 / 104 | 01:24:33 | ||
171 | Fąs | Dariusz | 142 / 212 | 01:24:34 | |||
183 | Szulc | Klaudia | Husaria Race Team | 35 / 104 | 01:27:45 | ||
250 | Wolf | Julietta | 67 / 104 | 01:42:51 | |||
269 | Ćwirzeń | Ewa | Wolf Team | 80 / 104 | 01:45:12 | ||
315 | Kaczmarek | Jakub | 211 / 212 | 03:10:13 | |||
97 | Sokołowski | Michał | MUD GOATS | 90 / 212 | 01:14:19 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|