V edycja Triathlonu Lipiany odbędzie się 19 czerwca 2022 roku. Tak jak w poprzednich latach, ścigać będziemy się na dystansach Sprint (0,75km pływanie 20km kolarstwo 5km bieg) i Olimpijskim (1,5km pływanie 40km kolarstwo 10km bieg) Starty na tych dystansach także w formule sztafet.
Triathlon dzieci i młodzików – dzieci w wieku 10-13 lat rywalizować będą na dystansie 100m-4km-1km. Młodzicy (14-15 lat) na dystansie 400m-8km-2 km
Bieg na 5 km – W ramach imprezy Triathlon Lipiany odbędzie się także bieg na 5 km z którego dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne
ZAPRASZAMY
...bo tu sie tworzyła historia
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Skoczylas | Kacper | 1988 | Szczecin | Trigym Szczecin | |
Bielenis | Dariusz | 1967 | Świnoujście | TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE | |
Korczyc | Grzegorz | 1982 | Gorzów Wielkopolski | Gorzowska Siła/Fajni Rowerzysci | |
Magielnicki | Rafał | 1982 | Stare Brynki | ||
Będkowski | Piotr | 1990 | Wełtyń | Swim2Tri Szczecin | |
Kurek | Dominik | 1972 | Dębno | Netto GB 42,195 Dębno | |
Żabski | Tomasz | 1980 | Warzymice | IronŻaba | |
Drozd | Radek | 1979 | Szczecin | Swim2tri | |
Andrzejewski | Piotr | 1959 | Świnoujście | 100 MCP | |
Babiński | Maciej | 1979 | Świnoujście | ||
Tatała | Maciej | 1971 | Kostrzyn Nad Odrą | ||
Wojciechowski | JarosŁaw | 1979 | Świnoujście | Team Wojciechowski | |
Guillemant | Christophe | 1977 | Szczecin | ||
Luftmann | Cezary | 1978 | Szczecin | ||
Stefaniak | Łukasz | 1978 | Szczecin | ||
Policzkiewicz | Maciej | 1983 | Warzymice | ||
Lesiecki | Piotr | 1989 | 71-770 | KS IRONMAN SZCZECIN | |
Mielczarek | Krystian | 1987 | Szczecin | Trigym Szczecin | |
Romański | Maciej | 1985 | Kołobrzeg | TataCoWymiata | |
Trociński | Arkadiusz | 1966 | Gorzów | Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki | |
Wojciechowski | Roman | 1967 | Świnoujście | ||
Komór | Rafał | 1968 | Toruń | Toruński Klub Triathlonowy | |
GŁuszczak | Kazimierz | 1974 | ŚwinoujŚcie | TEAM KOPEĆ | |
Małecki | Grzegorz | 1985 | Siadło Dolne / Strzelce Krajeńskie | CS Ironman Szczecin | |
Lewiński | Tomasz | 1994 | Grzędzice | ||
Mocny | Tomasz | 1984 | Szczecin | Hard Working Truckers | |
Basiak | Przemysław | 1973 | Szczecin | ||
Gancarz | Piotr | 1984 | Szczecin | Drużyna G | |
Izak | Krzysztof | 1969 | Stargard | Team Cukiernia Nova | |
Kozyrski | Krzysztof | 1981 | Stargard | Team Cukiernia Nova | |
Żochowski | Bartosz | 1984 | Stargard | Pallada Ubezpieczenia Stargard | |
Hrynkiewicz-Pawłaszek | Anna | 1981 | Szczecin | Swim2tri | |
Chomont | Magdalema | 1978 | Goleniów | ||
Szelinski | Adam | 1972 | Szczecin | OPP Szczecin | |
Jędruch | Kasia | 1986 | Szczecin | KWP Szczecin | |
Cybulski | Jacek | 1981 | Szczecin | Swim2Tri Szczecin | |
Mańke | Karolina | 1987 | Police | ||
Wiluś | Aleksander | 1994 | Szczecin | Brak | |
Eliasz | Paweł | 1971 | Ustronie Morskie | Eliasz Team | |
Melerowicz | Przemysław | 1980 | Szczecin | Klub Ocalonych | |
Żelazny | Maciej | 1991 | Szczecin | Trigym Szczecin | |
Maciołek | Jarosław | 1976 | Szczecin | ||
Nagalewski | Bartłomiej | 1976 | Witnica | BARTŁOMIEJ NAGALEWSKI NAGAMET | |
Kocel | Maciej | 1984 | Szczecin | STARoman | |
Kozubowska | Agnieszka | 1984 | Szczecin | ||
Rudź | Daniel | 1971 | Przecław | ||
Czapski | Sławomir | 1973 | Przecław | Warzymice | |
Wrzochol | Paweł | 1985 | Szczecin | Trigym Szczecin | |
Kachnowicz-Bukała | Izabela | 1974 | Goleniów | ||
Dawid | Łukasz | 1986 | Goleniów | Rozbiegany Goleniów | |
Duchnowski | Radża | 1975 | Gorzów Wielkopolski | MKS PUSZKIN | |
Woliński | Andrzej | 1967 | Wolin | ||
Oleszczuk | Wojciech | 1980 | Gryfice | GATri Gryfice | |
Kuciaba | Jacek | 1972 | Jagatowo | ||
Marczak | Mateusz | 1988 | Szczecin | ||
Rejdak | Marcin | 1981 | Szczecin | KS Ironman Szczecin | |
Wędziński | Maciej | 1978 | Gryfice | GATri Gryfice | |
Wójcikowski | Cezary | 1975 | Mierzyn | ckmarine.pl | |
Ostolska | Sylwia | 1974 | Szczecin | ||
Masłowski | Artur | 1975 | Stargard | ||
Orłowski | Paweł | 1977 | Mierzyn | Go2tri | |
Krzysztofik | Sławomir | 1979 | Mierzyn | niezrzeszony | |
Domański | Waldemar | 1981 | Gryfice | KP PSP GRYFICE | |
Nowaczyk | Dawid | 1979 | Szczecin | ||
Ciesinski | Karol | 1979 | Stargard | ||
Czerwonka | Łukasz | 1987 | Szczecin | ||
Kusiński | Kamil | 1996 | Szczecin | ||
Jadczuk | Jakub | 1984 | Szczecin | Swim2Tri | |
Kurowski | Bartłomiej | 1975 | Szczecin | Swim2Tri | |
Kacalska | Zuzanna | 1987 | Szczecin | ||
Gajewski | Przemek | 1978 | Szczecin | SyberianHamster | |
Sękowski | Grzegorz | 1965 | Trzebież | TriGym | |
Morgiewicz | Piotr | 1966 | Gryfice | GAT-TRI GRYFICE | |
Machowina | Adam | 1975 | Krzyż Wielkopolski | KB Aktywni Krzyz Wlkp | |
Olejnik | Wojciech | 1996 | Strzelce Krajeńskie | Trigym Szczecin | |
Kasprzak | Kamil | 1987 | Szczecin | ||
Wiertelak | Aleksandra | 1989 | Szczecin | TRIGYM Szczecin | |
Rożek | Łukasz | 1984 | Kobylanka | SMT Szczecin | |
Ozimek | Robert | 1976 | Choszczno | ||
Kocoń | Paweł | 1980 | Szczecin | Labosport Team | |
Taraska | Łukasz | 1977 | Stargard | Swim2Tri | |
Czaja | Kamil | 1983 | Szczecin | SWIM 2 TRI | |
Marciniak | Damian | 1988 | Swiebodzin | Jedz i Trenuj | |
Jankowski | Jakub | 1968 | Kołobrzeg | Triathlon Kolobrzeg | |
Racławski | Tomasz | 1966 | Szczecin | Bratniak | |
Badowski | Marcin | 1977 | Stargard | Stowarzyszenie NASZ STARGARD | |
Ryś | Sebastian | 1975 | Gowarzewo | ||
Frieske | Antonina | 2000 | Kostrzyn Nad Odrą | ||
Cieszynski | Wojciech | 1978 | Pniewo | DELF Gryfino | |
Mieczkowski | Michał | 1959 | Kołobrzeg | Triathlon Kołobrzeg | |
Hawrot | Sylwester | 1968 | Goleniów | ||
Jaszkul | Wojciech | 1988 | Gorzów Wlkp. | ||
Hołoweńko | Marcin | 1979 | Przęsocin | Burza na Rowerze Team | |
Wiśniewski | Waldek | 1978 | Lusówko | Sauerland Team | |
Wiśniewska | Ania | 1981 | Lusówko | Sauerland Team Tarnowo Podgórne | |
Antczak | Rafał | 1987 | Szczecin | Ironman CS Szczecin | |
Drzewieniecki | Wojciech | 1973 | Szczecin | TriGym Szczecin | |
Przybysz | Katarzyna | 1983 | Szczecin | Swim2tri | |
Sobański | Tomasz | 1976 | Myślibórz | epidemiasportu | |
Rutkowski | Robert | 1971 | Myślibórz | epidemiasportu | |
Markowski | Paweł | 1975 | Karsko | Mtb4Fun | |
Modzelewska | Zuzanna | Trigym Szczecin | |||
Wieczorek | Arkadiusz | GO2TRI | |||
Szyszka | Artuer | Barlinecka Grupa Kolarska | |||
Gnat | Jakub | SWIM2TRI | |||
Ogoński | Maciej |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Szeliński | Adam | 1972 | Szczecin | OPP Szczecin | |
Haściło | Krzysztof | 1977 | Szczecin | ||
Weryk | Tomasz | 1971 | Bezrzecze | Na Wzgórzu | |
Waligórski | Szymon | 1964 | Bezrzecze | Swim2tri | |
Gnat | Jakub | 1977 | Mierzyn | SWIM2TRI | |
Karzkowiak | Wojciech | 1970 | Zielona Gora | Dawaj Kalach Team | |
Modzelewska | Zuza | 1991 | Szczecin | Trigym Szczecin |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Górecki | Mateusz | 1992 | Gorzów | #alekolarz | |
Mikulin | Marcin | 1980 | Gryfice | Move4u Gryfice | |
Sadowska | Małgorzata | 1974 | Krosno Odrzańskie | Sąsiedzka Wataha | |
Jakubowski | Piotr | 1972 | Krosno Odrzańskie | SĄSIEDZKA WATAHA | |
Szota | Robert | 1988 | Szczecin | SMT Szczecin | |
Dunal | Mateusz | 1986 | Gorzów Wielkopolski | ||
Kosmala | Mateusz | 1983 | Kamień | SĄSIEDZKA WATAHA KAMIEŃ | |
Lewandowska | Joanna | 1978 | Szczecin | Trigym | |
Kulka | Łukasz | 1985 | Kamień | SĄSIEDZKA WATAHA KAMIEŃ | |
Kaczmarek | Łukasz | 1986 | Szczecin | Ks ironman Szczecin | |
Kądys | Marcin | 1978 | Szczecin | TriGym Szczecin | |
Lubas | Rafał | 1977 | Gryfino | ||
Jacyna | Miroslaw | 1964 | Szczecin Dabie | Trigym Szczecin | |
Szycik | Damian | 1975 | Police | Piłsudskiego 29/5 | |
Waszak | Krzysztof | 1979 | Stargard | STC Stargard | |
Rogiewicz | Remigiusz | 1978 | Bezrzecze | KS Ironman Szczecin | |
Brzozowski | Paweł | 1988 | Szczecin | Gryfice | |
Naworska | Małgorzata | 1973 | Goleniów | Rozbiegany Goleniów | |
Wojtysiak | Małgorzata | 1987 | Police | ||
BŁaŻ | Andrzej | 1971 | Barlinek | ||
BŁaŻ | Anna | 1975 | Barlinek | ||
Pelc | Marzena | 1974 | Gryfice | RunGryf Gryfice | |
Wiśniewski | Tomasz | 1985 | Szczecin | Szczecin | |
Bartosiak | Marcin | 1977 | Gryfice | RunGryf Gryfice | |
Panasiuk | Tomasz | 1973 | Szczecin | CKS-Orka Szczecin | |
Anderson | Christian | 1969 | Berlin | ||
Sitkowski | Tomasz | 1975 | Golczewo | Almare | |
Matuszyński | Wojciech | 1996 | Szczecin | ||
Strachota | Marek | 1997 | Myślibórz | ||
Potyrała | Krzysztof | 1971 | Szczecin | CKS Orka Szczecin | |
Szymankiewicz | Ola | 2002 | Głogów | Team Sport Górski | |
Rydzewski | Michał | 1982 | Szczecin | Zielone Wzgórze - Lipiany | |
Makowicz | Józef | 1956 | Żary | Saint-Gobain Squad | |
Guzikiewicz | Mirosław | 1972 | Goleniów | JF Duet / Rozbiegany Goleniów | |
Ochroński | Krzysztof | 1979 | Tetyń | pyrzyce biegają | |
Gwardiak | Bartłomiej | 1992 | Goleniów | ||
Kufel | Krzysztof | 1981 | Warzymice | Patobieganie | |
Kwintal | Jan | 1973 | Goleniów | Rozbiegany Goleniów | |
Olewicz | Wojciech | 1985 | Wroclaw | ||
Mróz | Dominik | 2005 | Szczecin | Stowarzyszenie Sportowe K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | |
Fąferek | Piotr | 1987 | Szczecin | ||
Kabat-Koperska | Joanna | 1973 | Kliniska Wielkie | ||
Leszczyński | Michał | 1978 | Deszczno | Syberian Husky Team | |
Zimny | Maciej | 1991 | Ośno Lubuskie | Maciej Zimny Triathlon Team | |
Masłowska | Barbara | 1973 | Stargard | ||
Getman | Dawid | 1977 | Dębno | POLGET TEAM DĘBNO | |
Kwiatkowski | Leszek | 1961 | Gryfino | ||
Filipczak | Norbert | 1988 | Szczecin | ||
Bojanowska-Iwan | Dorota | 1972 | Szczecin | ||
Marks | Maciej | 1975 | Dołuje | ||
Brudło | Artur | 1981 | Pyrzyce | ||
Nowek | Paweł | 1982 | Warzymice | Trigym Szczecin | |
Zemojdzin | Marcin | 1982 | Szczecin | Piwne Brzuszki Race Team | |
Doleżek | Krystian | 1979 | Szczecin | ||
Juchniewicz | Henryk | 1962 | Stargard | Team Cov-227 | |
Hyży | Krzysztof | 1979 | Szczecin | Piwne Brzuszki Race Team | |
Doleżek | Agnieszka | 1982 | Szczecin | SWIM2TRI | |
Wojtysiak | Marcin | 1992 | Goleniów | ||
Orłowski | Jakub | 1992 | Gryfino | Endless Pain | |
Fornalski | Paweł | 1980 | Mierzyn | Trigym Szczecin | |
Jakubowski | Lesław | 1959 | Gryfino | ||
Korzeniowska | Monika | 1974 | Stargard | ||
Strugielski | Jakub | 1988 | Krzywice | GAŁGAN TEAM | |
Dudkowiak | jacek | 1965 | Drzonków | ZKS Triathlon Drzonków | |
Łazaronek | Przemysław | 1977 | Szczecin | Hawajskie Rekiny | |
Szyszka | Artur | 1972 | Stara Dąbrowa | ||
Chrzan | Piotr | 1973 | Szczecin | IM Inspiration & CS Ironman Szczecin | |
Udała | Marcin | 1982 | Bezrzecze | ||
Tom | Tom | 1962 | Fuchsmühl | DJK Weiden | |
Peszko | Michał | 1984 | Szczecin | ||
Juchniewicz | Jerzy | 1970 | Stargard | Legion | |
Woźniak | Joanna | 2001 | Szczecin | KS IRONMAN SZCZECIN | |
Pietruszyńska | Joanna | 2006 | Pilchowo | NIEZRZESZONA | |
Mendyka | Paweł | 1987 | Szczecin | NSZZFiPW w Szczecinie | |
Jurkowski | Jarosław | 1986 | Dębno | AGRIPAM | |
Jasiuchna | Marek | 1983 | Świnoujście | Pieczarkowe Łapki Świnoujście | |
Kościuczuk | Bartosz | 1980 | Szczecin | KS CKS ORKA SZCZECIN | |
Ceran | Patrycjusz | 1977 | Szczecin | ||
Mikołajczyk | Kinga | 1986 | Szczecin | Trigym Szczecin | |
Słotwiński | Mariusz | 1980 | Szczecin | ||
Pawlak | Maciej | 1977 | Szczecin | Trigym | |
Lech | Jarek | 1975 | Dołuje | ||
Grzemski | Roman | 1968 | Barlinek | ||
Kaźmierczak | Łukasz | 1993 | Pyrzyce | Brak | |
Lupa | Erik | 1976 | Fuchsmühl | X TREME Uckermark | |
Rolbiecki | Karol | 1980 | Pyrzyce | Pyrzyce biegają | |
Żyła | Tobiasz | 1992 | Międzyrzecz | Międzyrzeckie Gazele | |
Pawłowski | Piotr | 1987 | Szczecin | PP IPSUM Piotr Pawłowski | |
Zatorski | Robert | 1971 | Warszawa | ||
Jasiński | Kamil | 1995 | Morzyczyn | Go2Tri | |
Salkiewicz | Przemysław | 1972 | Szczecin | Szczecin | |
Sawicz | Jan | 1994 | Szczecin | ||
Cynowski | Krzysztof | 1983 | Szczecin | Cyna | |
Żurawski | Rafał | 1983 | Szczecin | Swim2tri | |
Korzeniowski | Michał | 1995 | Szczecin | ||
GŁÓWCZYŃSKI | Bartosz | 1982 | Szczecin | IronŻaba | |
Bobik | Rafał | 1984 | Dębno | RAF-BUD | |
Bruzgo | Magdalena | 1985 | Szczecin | Trigym Szczecin | |
Liebner | Patryk | 1982 | Szczecin | Trigym Szczecin | |
Sanecka | Julia | 2001 | Gryfino | Delf Gryfino | |
Janaszkiewicz | Szymon | 2005 | Gryfino | Delf Gryfino | |
Jabłoński | Radek | 1982 | Szczecin | ||
Zawłocki | Darek | 1981 | Bezrzecze | Trigym Szczecin | |
Giecewicz | Norbert | 1990 | Szczecin | Swim2tri | |
Mazur | Marta | 1984 | Szczecin | Swim2Tri | |
Urbanek | Elżbieta | 1973 | Gryfino | Delf Gryfino | |
Lewandowski | Alexander | 2006 | Myślibórz | ||
Justyński | Andrzej | 1984 | Szczecin | CKS Orka Szczecin | |
Dybioch | Jacek | 1971 | Wołczkowo | swim2tri | |
Ławrynowicz | Jacek | 1978 | Wołczkowo | GO2TRI | |
Chabasiński | Rafał | 1976 | Szczecin | Carrefour | |
Niedziółka | Michał | 1983 | Szczecin | N-GEO Sport Team | |
Kopczynski | Waldemar | 1958 | Poznan | Lemot Recykling | |
Padee | Piotr | 1989 | Szczecin | Trigym Szczecin | |
Trośniak | Piotr | 1972 | Białogard | ||
Brasel | Marcin | 1971 | Szczecin | Trigym Szczecin | |
Janiszewski | Tomasz | 1970 | Lubniewice | Bike Team Lubnieiwce | |
Łykowski | Piotr | 1985 | Komorniki | ||
Filipek | Tomasz | 1986 | WrocŁaw | ||
Greguła | Wojciech | DELF Gryfino | |||
Bojko | Jerzy | CKS Orka Szczecin | |||
Pawlak | Jakub | KS IRONMAN SZCZECIN | |||
Kukorowski | Grzegorz | Morsy Ośno Lubuskie | |||
Mazurek | Paweł | ||||
Kapturska | Anna | ||||
Bulsa | Marcin | Pyrzyce biegają | |||
Kosieradzki | Tomasz | NGZP Europol Service | |||
Nadkański | Andrzej | ||||
Bohdanowicz | Marek | Trigym Szczecin |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Zawłocki | Dariusz | 1981 | Bezrzecze | Trigym Szczecin | |
Czaplicka | Magdalena | 1994 | Maszewo | ||
Dziamara | Kacper | 1996 | Dolice | Dashrade Team | |
Wojda | Artur | 1982 | Szczecin | ||
Poźniak | Aleksandra | 1987 | Gorzów Wielkopolski | ||
Zubel | Agnieszka | 1991 | Szczecin | Moya Decathlon Cycling Team | |
Łoniewski | Bartłomiej | 1984 | Szczecin | Klubu Sportowy „Tęcza” | |
Pawlak | Jakub | 2006 | Warzymice | Ironman Szczecin |
Lp | Lista zawodników | Drużyna | Miasto |
---|---|---|---|
Łukasz Radliński/ Konrad Wołoszyn/ Marcin Gackowski/ | BRACIAKTRANS TRI TEAM | Szczecin | |
Marek Narożniak/ Mariusz Kartosz/ Mirosław Stępiński/ | RunGryf Gryfice | Gryfice | |
Jakub Parobczy/ Krzysztof Matysiak/ Michał Rak/ | Vulcan TC | Szczecin | |
Oskar Kęszycki/ Kacper Dziamara/ Maciej Kwaśniewski/ | AzeMonsterS | Bezrzecze | |
Joanna Wincza/ Joanna Szefler/ Andrzej Jabłonowski/ | Drużyna A | Szczecin | |
Adam Orzechowski/ Jarosław Sobczyk/ Michał Konior/ | PATOPELETON | Szczecin | |
Karina Woźniak/ Radosław Szefler/ Bartosz Jurgiewicz/ | Swim2Tri | Szczecin | |
Zuzanna Kmet/ Bartłomiej Kupczyński/ Marek Kupczyński/ | Barlinek |
Lp | Lista zawodników | Drużyna | Miasto |
---|
Lp | Lista zawodników | Drużyna | Miasto |
---|---|---|---|
Jakub Farulewski/ Magdalena Ziajka/ Monika Skawińska/ | AGROLEX | Lipiany/pyrzyce | |
Anita Matuszak/ Krzysztof Matuszak/ Mateusz Matuszak/ | Szczecin | ||
Mateusz Bogucewicz/ Aleksandra Stelmach/ Magdalena Bogucewicz/ | Ławy | ||
Piotr Wołk/ Grzegorz Łentek/ Marek Wypart/ | BPI POLSKA SP. Z O.O. | Lipiany | |
Oliwia Brasel/ Tomasz Szelag/ Aleksandra Przybylska/ | Lipiany Team | Lipiany | |
Francesco Tafuro/ Monika Aniśko/ Agnieszka Piórkowska/ | epidemiasportu.pl | Lipiany |
Lp | Lista zawodników | Drużyna | Miasto |
---|---|---|---|
Miłosz Trojanowski/ Krzysztof Trojanowski/ Elżbieta Trojanowska/ | Zmęczeni na starcie Dobiegniew | Dobiegniew |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Policzkiewicz | Damian | 2007 | Warzymice | ||
Kroplewska | Noemi | 2011 | Gorzów Wielkopolski | ||
Kuczko | Tomasz | 2010 | Szczecin | Ironman CS Polska | |
Chirk | Robert | 2011 | Pomysk Mały | 1LigaTeam | |
GŁÓWCZYŃSKA | ewa | 2012 | Szczecin | Głowa Turbo | |
Osiński | Maciej | 2008 | Szczecin | ||
Krawczyk | Gabriela | 2009 | Gorzów Wlkp. | ||
Krawczyk | Amelia | 2011 | Gorzów Wlkp. | ||
Klimek | Antoni | 2009 | Szczecin | ||
Michałowska | Natalia | 2011 | Szczecin | CS Ironman Szczecin | |
Przybylski | Franek | 2010 | Lipiany | Zespół Szkół w Lipianach | |
Sanecka | Maja | 2013 | Gryfino | Delf Gryfino | |
Grabowska | Kalina | 2008 | Gryfino | Delf Gryfino | |
Turowski | Aleksander | 2007 | Gryfino | Delf Gryfino | |
Kowalewski | Maciej | 2008 | Gryfino | Delf Gryfino | |
Kowalczyk | Małgorzata | 2009 | Gryfino | Delf Gryfino | |
Celmer | Bartosz | ||||
Kowalczyk | Paweł | ||||
Kloc | Borys |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23 | Bielenis | Dariusz | TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE | 2 / 7 | M55 | 21 / 70 | 2:42:14 |
48 | Magielnicki | Rafał | 10 / 16 | M40 | 42 / 70 | 3:00:34 | |
32 | Będkowski | Piotr | Swim2Tri Szczecin | 3 / 4 | M30 | 27 / 70 | 2:46:45 |
80 | Kurek | Dominik | Netto GB 42,195 Dębno | 9 / 9 | M50 | 69 / 70 | 3:32:53 |
78 | Drozd | Radek | Swim2tri | 16 / 16 | M40 | 68 / 70 | 3:29:36 |
51 | Andrzejewski | Piotr | 100 MCP | 1 / 1 | M60 | 45 / 70 | 3:01:38 |
40 | Babiński | Maciej | 8 / 16 | M40 | 34 / 70 | 2:55:19 | |
74 | Tatała | Maciej | 8 / 9 | M50 | 66 / 70 | 3:27:22 | |
17 | Wojciechowski | JarosŁaw | Team Wojciechowski | 3 / 16 | M40 | 16 / 70 | 2:32:41 |
60 | Guillemant | Christophe | 11 / 15 | M45 | 53 / 70 | 3:09:28 | |
69 | Luftmann | Cezary | 15 / 16 | M40 | 62 / 70 | 3:24:46 | |
5 | Policzkiewicz | Maciej | 1 / 12 | M35 | 5 / 70 | 2:23:37 | |
16 | Mielczarek | Krystian | Trigym Szczecin | 4 / 12 | M35 | 15 / 70 | 2:32:38 |
54 | Trociński | Arkadiusz | Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki | 4 / 7 | M55 | 48 / 70 | 3:03:39 |
62 | Wojciechowski | Roman | 6 / 7 | M55 | 55 / 70 | 3:11:28 | |
46 | Komór | Rafał | Toruński Klub Triathlonowy | 6 / 9 | M50 | 40 / 70 | 3:00:16 |
6 | Małecki | Grzegorz | CS Ironman Szczecin | 2 / 12 | M35 | 6 / 70 | 2:24:35 |
38 | Mocny | Tomasz | Hard Working Truckers | 6 / 12 | M35 | 33 / 70 | 2:51:27 |
81 | Basiak | Przemysław | 15 / 15 | M45 | 70 / 70 | 4:01:13 | |
49 | Gancarz | Piotr | Drużyna G | 9 / 12 | M35 | 43 / 70 | 3:01:13 |
31 | Hrynkiewicz-Pawłaszek | Anna | Swim2tri | 2 / 2 | K40 | 5 / 11 | 2:46:01 |
27 | Chomont | Magdalema | 1 / 2 | K40 | 4 / 11 | 2:43:47 | |
29 | Szelinski | Adam | OPP Szczecin | 3 / 9 | M50 | 25 / 70 | 2:44:48 |
75 | Jędruch | Kasia | KWP Szczecin | 2 / 3 | K35 | 9 / 11 | 3:27:32 |
2 | Cybulski | Jacek | Swim2Tri Szczecin | / | M40 | 2 / 70 | 2:17:50 |
26 | Eliasz | Paweł | Eliasz Team | 2 / 9 | M50 | 23 / 70 | 2:42:56 |
30 | Melerowicz | Przemysław | Klub Ocalonych | 5 / 16 | M40 | 26 / 70 | 2:45:27 |
22 | Żelazny | Maciej | Trigym Szczecin | 2 / 4 | M30 | 20 / 70 | 2:42:09 |
76 | Nagalewski | Bartłomiej | BARTŁOMIEJ NAGALEWSKI NAGAMET | 14 / 15 | M45 | 67 / 70 | 3:27:34 |
39 | Kozubowska | Agnieszka | 1 / 3 | K35 | 6 / 11 | 2:53:59 | |
73 | Rudź | Daniel | 7 / 9 | M50 | 65 / 70 | 3:27:05 | |
58 | Czapski | Sławomir | Warzymice | 10 / 15 | M45 | 51 / 70 | 3:05:56 |
41 | Wrzochol | Paweł | Trigym Szczecin | 7 / 12 | M35 | 35 / 70 | 2:57:12 |
72 | Kachnowicz-Bukała | Izabela | 1 / 2 | K45 | 8 / 11 | 3:26:34 | |
71 | Dawid | Łukasz | Rozbiegany Goleniów | 12 / 12 | M35 | 64 / 70 | 3:26:34 |
28 | Woliński | Andrzej | 3 / 7 | M55 | 24 / 70 | 2:44:03 | |
34 | Oleszczuk | Wojciech | GATri Gryfice | 6 / 16 | M40 | 29 / 70 | 2:47:42 |
66 | Marczak | Mateusz | 4 / 4 | M30 | 59 / 70 | 3:16:46 | |
43 | Rejdak | Marcin | KS Ironman Szczecin | 9 / 16 | M40 | 37 / 70 | 2:58:02 |
53 | Wędziński | Maciej | GATri Gryfice | 12 / 16 | M40 | 47 / 70 | 3:02:29 |
77 | Ostolska | Sylwia | 2 / 2 | K45 | 10 / 11 | 3:29:04 | |
61 | Masłowski | Artur | 12 / 15 | M45 | 54 / 70 | 3:09:52 | |
47 | Orłowski | Paweł | Go2tri | 7 / 15 | M45 | 41 / 70 | 3:00:27 |
19 | Domański | Waldemar | KP PSP GRYFICE | 4 / 16 | M40 | 17 / 70 | 2:40:33 |
4 | Nowaczyk | Dawid | 1 / 16 | M40 | 4 / 70 | 2:22:53 | |
50 | Ciesinski | Karol | 11 / 16 | M40 | 44 / 70 | 3:01:19 | |
20 | Czerwonka | Łukasz | 5 / 12 | M35 | 18 / 70 | 2:40:33 | |
45 | Kusiński | Kamil | 2 / 3 | M25 | 39 / 70 | 2:59:21 | |
42 | Jadczuk | Jakub | Swim2Tri | 8 / 12 | M35 | 36 / 70 | 2:57:13 |
24 | Kacalska | Zuzanna | / | K35 | 3 / 11 | 2:42:22 | |
65 | Gajewski | Przemek | SyberianHamster | 14 / 16 | M40 | 58 / 70 | 3:16:29 |
12 | Sękowski | Grzegorz | TriGym | 1 / 7 | M55 | 12 / 70 | 2:29:28 |
64 | Morgiewicz | Piotr | GAT-TRI GRYFICE | 7 / 7 | M55 | 57 / 70 | 3:16:03 |
25 | Machowina | Adam | KB Aktywni Krzyz Wlkp | 5 / 15 | M45 | 22 / 70 | 2:42:34 |
57 | Olejnik | Wojciech | Trigym Szczecin | 3 / 3 | M25 | 50 / 70 | 3:05:09 |
68 | Kasprzak | Kamil | 11 / 12 | M35 | 61 / 70 | 3:19:25 | |
18 | Wiertelak | Aleksandra | TRIGYM Szczecin | / | K30 | 2 / 11 | 2:33:28 |
67 | Rożek | Łukasz | SMT Szczecin | 10 / 12 | M35 | 60 / 70 | 3:18:20 |
21 | Ozimek | Robert | 4 / 15 | M45 | 19 / 70 | 2:41:05 | |
15 | Kocoń | Paweł | Labosport Team | 2 / 16 | M40 | 14 / 70 | 2:31:01 |
3 | Taraska | Łukasz | Swim2Tri | / | M45 | 3 / 70 | 2:21:34 |
8 | Czaja | Kamil | SWIM 2 TRI | 3 / 12 | M35 | 8 / 70 | 2:25:44 |
1 | Marciniak | Damian | Jedz i Trenuj | / | M30 | 1 / 70 | 2:07:46 |
36 | Jankowski | Jakub | Triathlon Kolobrzeg | 5 / 9 | M50 | 31 / 70 | 2:49:51 |
59 | Racławski | Tomasz | Bratniak | 5 / 7 | M55 | 52 / 70 | 3:09:28 |
11 | Ryś | Sebastian | 3 / 15 | M45 | 11 / 70 | 2:27:32 | |
55 | Frieske | Antonina | 1 / 1 | K20 | 7 / 11 | 3:03:42 | |
63 | Cieszynski | Wojciech | DELF Gryfino | 13 / 16 | M40 | 56 / 70 | 3:12:05 |
7 | Hawrot | Sylwester | 1 / 9 | M50 | 7 / 70 | 2:24:41 | |
13 | Jaszkul | Wojciech | 1 / 4 | M30 | 13 / 70 | 2:30:31 | |
35 | Hołoweńko | Marcin | Burza na Rowerze Team | 7 / 16 | M40 | 30 / 70 | 2:47:55 |
56 | Drzewieniecki | Wojciech | TriGym Szczecin | 9 / 15 | M45 | 49 / 70 | 3:05:06 |
79 | Przybysz | Katarzyna | Swim2tri | 3 / 3 | K35 | 11 / 11 | 3:30:53 |
9 | Sobański | Tomasz | epidemiasportu | 1 / 15 | M45 | 9 / 70 | 2:26:11 |
33 | Rutkowski | Robert | epidemiasportu | 4 / 9 | M50 | 28 / 70 | 2:46:50 |
10 | Markowski | Paweł | Mtb4Fun | 2 / 15 | M45 | 10 / 70 | 2:26:44 |
14 | Modzelewska | Zuzanna | Trigym Szczecin | / | K30 | 1 / 11 | 2:30:40 |
37 | Wieczorek | Arkadiusz | GO2TRI | 1 / 3 | M25 | 32 / 70 | 2:51:12 |
44 | Szyszka | Artuer | Barlinecka Grupa Kolarska | 6 / 15 | M45 | 38 / 70 | 2:59:12 |
52 | Gnat | Jakub | SWIM2TRI | 8 / 15 | M45 | 46 / 70 | 3:02:06 |
70 | Ogoński | Maciej | 13 / 15 | M45 | 63 / 70 | 3:25:07 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
89 | Górecki | Mateusz | #alekolarz | 9 / 10 | M30 | 78 / 95 | 1:41:13 |
109 | Sadowska | Małgorzata | Sąsiedzka Wataha | 6 / 7 | K45 | 16 / 17 | 1:57:36 |
45 | Dunal | Mateusz | 7 / 14 | M35 | 42 / 95 | 1:23:38 | |
70 | Lewandowska | Joanna | Trigym | 3 / 3 | K40 | 9 / 17 | 1:30:03 |
11 | Kulka | Łukasz | SĄSIEDZKA WATAHA KAMIEŃ | 1 / 14 | M35 | 10 / 95 | 1:12:46 |
18 | Kaczmarek | Łukasz | Ks ironman Szczecin | 2 / 14 | M35 | 16 / 95 | 1:14:40 |
50 | Kądys | Marcin | TriGym Szczecin | 8 / 22 | M40 | 47 / 95 | 1:24:43 |
37 | Lubas | Rafał | 5 / 16 | M45 | 34 / 95 | 1:21:47 | |
87 | Jacyna | Miroslaw | Trigym Szczecin | 1 / 1 | M55 | 76 / 95 | 1:40:09 |
43 | Szycik | Damian | Piłsudskiego 29/5 | 9 / 16 | M45 | 40 / 95 | 1:23:13 |
64 | Waszak | Krzysztof | STC Stargard | 12 / 22 | M40 | 57 / 95 | 1:28:06 |
8 | Rogiewicz | Remigiusz | KS Ironman Szczecin | 1 / 22 | M40 | 7 / 95 | 1:12:07 |
26 | Brzozowski | Paweł | Gryfice | 4 / 10 | M30 | 24 / 95 | 1:17:11 |
96 | Naworska | Małgorzata | Rozbiegany Goleniów | 5 / 7 | K45 | 15 / 17 | 1:44:31 |
88 | BŁaŻ | Andrzej | 9 / 11 | M50 | 77 / 95 | 1:40:17 | |
68 | BŁaŻ | Anna | 2 / 7 | K45 | 8 / 17 | 1:29:14 | |
110 | Pelc | Marzena | RunGryf Gryfice | 7 / 7 | K45 | 17 / 17 | 2:02:07 |
105 | Bartosiak | Marcin | RunGryf Gryfice | 16 / 16 | M45 | 90 / 95 | 1:53:12 |
95 | Panasiuk | Tomasz | CKS-Orka Szczecin | 14 / 16 | M45 | 81 / 95 | 1:44:26 |
24 | Anderson | Christian | 1 / 11 | M50 | 22 / 95 | 1:17:00 | |
23 | Sitkowski | Tomasz | Almare | 2 / 16 | M45 | 21 / 95 | 1:16:55 |
22 | Strachota | Marek | 3 / 6 | M25 | 20 / 95 | 1:16:41 | |
102 | Potyrała | Krzysztof | CKS Orka Szczecin | 11 / 11 | M50 | 87 / 95 | 1:51:53 |
93 | Szymankiewicz | Ola | Team Sport Górski | 1 / 1 | K20 | 13 / 17 | 1:43:07 |
40 | Rydzewski | Michał | Zielone Wzgórze - Lipiany | 7 / 22 | M40 | 37 / 95 | 1:22:16 |
82 | Makowicz | Józef | Saint-Gobain Squad | 1 / 2 | M65 | 72 / 95 | 1:34:41 |
97 | Guzikiewicz | Mirosław | JF Duet / Rozbiegany Goleniów | 10 / 11 | M50 | 82 / 95 | 1:44:33 |
57 | Ochroński | Krzysztof | pyrzyce biegają | 9 / 22 | M40 | 52 / 95 | 1:26:54 |
54 | Gwardiak | Bartłomiej | 6 / 10 | M30 | 50 / 95 | 1:25:41 | |
72 | Kufel | Krzysztof | Patobieganie | 14 / 22 | M40 | 62 / 95 | 1:31:08 |
33 | Kwintal | Jan | Rozbiegany Goleniów | 4 / 16 | M45 | 31 / 95 | 1:20:45 |
112 | Olewicz | Wojciech | 14 / 14 | M35 | 95 / 95 | 2:07:38 | |
14 | Mróz | Dominik | Stowarzyszenie Sportowe K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | 2 / 4 | M16 | 13 / 95 | 1:13:07 |
46 | Fąferek | Piotr | 8 / 14 | M35 | 43 / 95 | 1:23:44 | |
62 | Kabat-Koperska | Joanna | 1 / 7 | K45 | 6 / 17 | 1:27:42 | |
20 | Leszczyński | Michał | Syberian Husky Team | 5 / 22 | M40 | 18 / 95 | 1:15:27 |
13 | Zimny | Maciej | Maciej Zimny Triathlon Team | 2 / 10 | M30 | 12 / 95 | 1:13:02 |
94 | Masłowska | Barbara | 4 / 7 | K45 | 14 / 17 | 1:43:35 | |
99 | Getman | Dawid | POLGET TEAM DĘBNO | 15 / 16 | M45 | 84 / 95 | 1:46:59 |
79 | Kwiatkowski | Leszek | 2 / 5 | M60 | 69 / 95 | 1:33:54 | |
86 | Filipczak | Norbert | 8 / 10 | M30 | 75 / 95 | 1:38:21 | |
71 | Bojanowska-Iwan | Dorota | 1 / 1 | K50 | 10 / 17 | 1:30:13 | |
73 | Marks | Maciej | 13 / 16 | M45 | 63 / 95 | 1:31:08 | |
111 | Brudło | Artur | 22 / 22 | M40 | 94 / 95 | 2:06:11 | |
15 | Nowek | Paweł | Trigym Szczecin | 3 / 22 | M40 | 14 / 95 | 1:13:12 |
90 | Zemojdzin | Marcin | Piwne Brzuszki Race Team | 19 / 22 | M40 | 79 / 95 | 1:41:50 |
10 | Doleżek | Krystian | 2 / 22 | M40 | 9 / 95 | 1:12:35 | |
108 | Juchniewicz | Henryk | Team Cov-227 | 5 / 5 | M60 | 93 / 95 | 1:56:56 |
98 | Hyży | Krzysztof | Piwne Brzuszki Race Team | 21 / 22 | M40 | 83 / 95 | 1:44:42 |
53 | Doleżek | Agnieszka | SWIM2TRI | 1 / 3 | K40 | 4 / 17 | 1:25:20 |
21 | Wojtysiak | Marcin | 3 / 10 | M30 | 19 / 95 | 1:16:02 | |
34 | Orłowski | Jakub | Endless Pain | 5 / 10 | M30 | 32 / 95 | 1:20:54 |
74 | Fornalski | Paweł | Trigym Szczecin | 15 / 22 | M40 | 64 / 95 | 1:31:11 |
106 | Strugielski | Jakub | GAŁGAN TEAM | 10 / 10 | M30 | 91 / 95 | 1:53:46 |
41 | Łazaronek | Przemysław | Hawajskie Rekiny | 7 / 16 | M45 | 38 / 95 | 1:22:27 |
39 | Chrzan | Piotr | IM Inspiration & CS Ironman Szczecin | 6 / 16 | M45 | 36 / 95 | 1:22:08 |
35 | Tom | Tom | DJK Weiden | 1 / 5 | M60 | 33 / 95 | 1:21:01 |
84 | Juchniewicz | Jerzy | Legion | 8 / 11 | M50 | 74 / 95 | 1:37:27 |
3 | Woźniak | Joanna | KS IRONMAN SZCZECIN | / | K20 | 1 / 17 | 1:07:12 |
17 | Pietruszyńska | Joanna | NIEZRZESZONA | / | K16 | 2 / 17 | 1:14:21 |
51 | Jurkowski | Jarosław | AGRIPAM | 11 / 14 | M35 | 48 / 95 | 1:24:45 |
27 | Jasiuchna | Marek | Pieczarkowe Łapki Świnoujście | 4 / 14 | M35 | 25 / 95 | 1:17:24 |
61 | Kościuczuk | Bartosz | KS CKS ORKA SZCZECIN | 11 / 22 | M40 | 56 / 95 | 1:27:41 |
52 | Ceran | Patrycjusz | 10 / 16 | M45 | 49 / 95 | 1:25:03 | |
56 | Mikołajczyk | Kinga | Trigym Szczecin | 1 / 2 | K35 | 5 / 17 | 1:26:17 |
58 | Słotwiński | Mariusz | 10 / 22 | M40 | 53 / 95 | 1:27:00 | |
67 | Pawlak | Maciej | Trigym | 11 / 16 | M45 | 60 / 95 | 1:29:05 |
49 | Kaźmierczak | Łukasz | Brak | 4 / 6 | M25 | 46 / 95 | 1:24:10 |
69 | Lupa | Erik | X TREME Uckermark | 12 / 16 | M45 | 61 / 95 | 1:29:40 |
76 | Rolbiecki | Karol | Pyrzyce biegają | 16 / 22 | M40 | 66 / 95 | 1:31:56 |
12 | Żyła | Tobiasz | Międzyrzeckie Gazele | 1 / 10 | M30 | 11 / 95 | 1:12:50 |
48 | Pawłowski | Piotr | PP IPSUM Piotr Pawłowski | 10 / 14 | M35 | 45 / 95 | 1:24:05 |
6 | Jasiński | Kamil | Go2Tri | 1 / 6 | M25 | 5 / 95 | 1:09:12 |
44 | Salkiewicz | Przemysław | Szczecin | 3 / 11 | M50 | 41 / 95 | 1:23:23 |
101 | Sawicz | Jan | 5 / 6 | M25 | 86 / 95 | 1:49:31 | |
47 | Cynowski | Krzysztof | Cyna | 9 / 14 | M35 | 44 / 95 | 1:23:46 |
77 | Żurawski | Rafał | Swim2tri | 12 / 14 | M35 | 67 / 95 | 1:33:05 |
107 | Korzeniowski | Michał | 6 / 6 | M25 | 92 / 95 | 1:56:04 | |
66 | GŁÓWCZYŃSKI | Bartosz | IronŻaba | 13 / 22 | M40 | 59 / 95 | 1:29:01 |
38 | Bobik | Rafał | RAF-BUD | 6 / 14 | M35 | 35 / 95 | 1:21:51 |
91 | Bruzgo | Magdalena | Trigym Szczecin | 2 / 2 | K35 | 12 / 17 | 1:42:35 |
25 | Liebner | Patryk | Trigym Szczecin | 6 / 22 | M40 | 23 / 95 | 1:17:00 |
30 | Janaszkiewicz | Szymon | Delf Gryfino | 4 / 4 | M16 | 28 / 95 | 1:19:09 |
92 | Jabłoński | Radek | 20 / 22 | M40 | 80 / 95 | 1:42:35 | |
16 | Zawłocki | Darek | Trigym Szczecin | 4 / 22 | M40 | 15 / 95 | 1:14:12 |
4 | Giecewicz | Norbert | Swim2tri | / | M30 | 3 / 95 | 1:07:20 |
36 | Mazur | Marta | Swim2Tri | / | K35 | 3 / 17 | 1:21:39 |
85 | Urbanek | Elżbieta | Delf Gryfino | 3 / 7 | K45 | 11 / 17 | 1:37:52 |
5 | Lewandowski | Alexander | 1 / 4 | M16 | 4 / 95 | 1:09:11 | |
19 | Justyński | Andrzej | CKS Orka Szczecin | 3 / 14 | M35 | 17 / 95 | 1:14:53 |
60 | Dybioch | Jacek | swim2tri | 4 / 11 | M50 | 55 / 95 | 1:27:25 |
78 | Ławrynowicz | Jacek | GO2TRI | 17 / 22 | M40 | 68 / 95 | 1:33:07 |
7 | Chabasiński | Rafał | Carrefour | 1 / 16 | M45 | 6 / 95 | 1:10:48 |
31 | Niedziółka | Michał | N-GEO Sport Team | 5 / 14 | M35 | 29 / 95 | 1:20:07 |
100 | Kopczynski | Waldemar | Lemot Recykling | 3 / 5 | M60 | 85 / 95 | 1:47:14 |
2 | Padee | Piotr | Trigym Szczecin | / | M30 | 2 / 95 | 1:07:11 |
29 | Trośniak | Piotr | 2 / 11 | M50 | 27 / 95 | 1:19:02 | |
65 | Brasel | Marcin | Trigym Szczecin | 5 / 11 | M50 | 58 / 95 | 1:28:22 |
75 | Janiszewski | Tomasz | Bike Team Lubnieiwce | 6 / 11 | M50 | 65 / 95 | 1:31:49 |
80 | Łykowski | Piotr | 13 / 14 | M35 | 70 / 95 | 1:34:13 | |
1 | Greguła | Wojciech | DELF Gryfino | / | M35 | 1 / 95 | 1:06:00 |
9 | Bojko | Jerzy | CKS Orka Szczecin | 2 / 6 | M25 | 8 / 95 | 1:12:14 |
28 | Pawlak | Jakub | KS IRONMAN SZCZECIN | 3 / 4 | M16 | 26 / 95 | 1:18:50 |
32 | Kukorowski | Grzegorz | Morsy Ośno Lubuskie | 3 / 16 | M45 | 30 / 95 | 1:20:44 |
55 | Mazurek | Paweł | 1 / 1 | M20 | 51 / 95 | 1:25:52 | |
63 | Kapturska | Anna | 2 / 3 | K40 | 7 / 17 | 1:28:03 | |
81 | Bulsa | Marcin | Pyrzyce biegają | 18 / 22 | M40 | 71 / 95 | 1:34:15 |
83 | Kosieradzki | Tomasz | NGZP Europol Service | 7 / 11 | M50 | 73 / 95 | 1:35:58 |
103 | Nadkański | Andrzej | 2 / 2 | M65 | 88 / 95 | 1:52:25 | |
104 | Bohdanowicz | Marek | Trigym Szczecin | 4 / 5 | M60 | 89 / 95 | 1:52:56 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | Kroplewska | Noemi | 1 / 5 | dziewczynki 10-12 lat | 3 / 8 | 0:13:30 | |
6 | Kuczko | Tomasz | Ironman CS Polska | 2 / 4 | chłopcy 10-12 lat | 5 / 10 | 0:11:51 |
5 | Chirk | Robert | 1LigaTeam | 1 / 4 | chłopcy 10-12 lat | 4 / 10 | 0:11:51 |
17 | GŁÓWCZYŃSKA | ewa | Głowa Turbo | 5 / 5 | dziewczynki 10-12 lat | 8 / 8 | 0:17:05 |
9 | Osiński | Maciej | 2 / 3 | młodzik 13-14 lat | 7 / 10 | 0:13:04 | |
7 | Krawczyk | Gabriela | 2 / 3 | młodziczka 13-14 lat | 2 / 8 | 0:12:07 | |
12 | Krawczyk | Amelia | 2 / 5 | dziewczynki 10-12 lat | 5 / 8 | 0:14:12 | |
16 | Klimek | Antoni | 3 / 3 | młodzik 13-14 lat | 9 / 10 | 0:15:49 | |
13 | Michałowska | Natalia | CS Ironman Szczecin | 3 / 5 | dziewczynki 10-12 lat | 6 / 8 | 0:14:19 |
14 | Przybylski | Franek | Zespół Szkół w Lipianach | 3 / 4 | chłopcy 10-12 lat | 8 / 10 | 0:15:03 |
15 | Sanecka | Maja | Delf Gryfino | 4 / 5 | dziewczynki 10-12 lat | 7 / 8 | 0:15:05 |
2 | Grabowska | Kalina | Delf Gryfino | 1 / 3 | młodziczka 13-14 lat | 1 / 8 | 0:10:34 |
1 | Turowski | Aleksander | Delf Gryfino | 1 / 3 | youth M 15-17 lat | 1 / 10 | 0:10:16 |
8 | Kowalewski | Maciej | Delf Gryfino | 1 / 3 | młodzik 13-14 lat | 6 / 10 | 0:12:47 |
11 | Kowalczyk | Małgorzata | Delf Gryfino | 3 / 3 | młodziczka 13-14 lat | 4 / 8 | 0:13:42 |
3 | Celmer | Bartosz | 2 / 3 | youth M 15-17 lat | 2 / 10 | 0:11:19 | |
4 | Kowalczyk | Paweł | 3 / 3 | youth M 15-17 lat | 3 / 10 | 0:11:50 | |
18 | Kloc | Borys | 4 / 4 | chłopcy 10-12 lat | 10 / 10 | 0:17:25 |