SZTAFETA BIEGAMY POMAGAMY - „BIEGAMY DLA ALEXA’’
Alex ma dopiero 9 lat, a za sobą długą i bolesną walkę o sprawność. Ma jedno największe marzenie – by kiedyś nadszedł czas, w którym wózek inwalidzki już nigdy nie będzie mu potrzebny. Jest na to szansa. Aby jednak tak było, nie możemy przerwać intensywnej rehabilitacji, dlatego pobiegniemy aby spełniło się marzenie ALEXA!!!
Alex od urodzenia choruje na przepuklinę oponowo - rdzeniową, rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, pęcherz neurogenny oraz stopy końsko-szpotawe. Od niedawna zaczął nosić okulary z powodu rozwijającej się wady krótkowzroczności oraz astygmatyzmu.
Przeszedł już kilka poważnych operacji. Pierwsza, a zarazem najważniejsza, odbyła się gdy Alex był jeszcze w brzuchu. Następnie krótko po urodzeniu odbyła się operacja wszczepienia zastawki w główce. Później doszły dwie operacje stóp oraz operacja przepukliny pachwinowej, oraz kilka innych zabiegów chirurgicznych.
Kiedy Alex się urodził, okazało się, że od kolan w dół nie czuje nóg i nie rusza stopami. Jednak dzięki systematycznej rehabilitacji Alex ma szansę na to, aby w przyszłości być jak najbardziej samodzielnym mężczyzną. W tej chwili każdego dnia ciężko pracuje, by opanować naukę chodzenia o kulach. Rehabilitacja to niebywale ciężka praca, ale to też jedyna droga po sprawność DLATEGO TY I TWOJA DRUŻYNA MOŻECIE POMÓC ALEXOWI NA DRODZE PO SPRAWNOŚĆ!!!
PROGRAM IMPREZY:
godz. 09.00 – biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży,
godz. 10.30 – start biegu głównego Sztafeta Biegamy Pomagamy - „Biegamy dla Alexa”
DYSTANS:
Bieg główny 10 km – 5x2000m
Biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży
60 m roczniki 2013-2015
100m roczniki 2010-2012
200m roczniki 2007-2009
Lp | Lista zawodników | Drużyna | Miasto |
---|---|---|---|
Marcin "liber" Piotrowski/ Jacek ---/ Karolina Dołgoruki/ Paulina Błoch/ Kamila Pietz/ | Drużyna Libera | Oborniki | |
Jakub Przybysz/ Agata Kosmowska-Kaczmarek/ Paweł Arciszewski/ Justyna Palinkiewicz/ Wojciech Lis/ | Starostwo Powiatowe w Obornikach | Oborniki | |
Katarzyna Pawlik/ Magdalena Lewicka/ Marta Baier - jastrząbek/ Adam Pawlik/ Gniewko Dymek/ | Dziewczyny OKL-u | Oborniki | |
Łukasz Feliksiak/ Arkadiusz Pawlik/ Adam Stawicki/ Krystian Dombrowicz/ Mateusz Walkowiak/ | "Dziki" OKL-u | Oborniki | |
Kamila Kąkol/ Monika Bacik/ Małgorzata Borysowska/ Arkadiusz Chudzicki/ Mariusz Borysowski/ | RunForest Team | Oborniki | |
Jarosław Różycki/ Damian Przymusiński/ Marek Głuchy/ Tomasz Maluśki/ Dariusz Gilewski/ | #LutaTeam OKL | Oborniki | |
Damian Słotwiński/ Krystian Królak/ Vladyslav Golub/ Olivier Kończal/ Kacper Nowak/ | HAVI | Poznań | |
Kamila Kasperek/ Mariusz Luty/ Kinga Kubiatowicz/ Edyta Prętka/ Żaneta Kamińska/ | Ruukki | Oborniki | |
Norbert Jabłoński/ Dajan Nowak/ Patryk Wierzbicki/ Jakub Bukowski/ Patryk Kosmowski/ | Sparta Oborniki | Oborniki | |
Krzysztof Staniecki/ Sebastian Sarbaczewski/ Natalia Barta/ Paweł Nochowicz/ Sebastian Weymann/ | Stan team | Bąbliniec | |
Krystian Odwrot/ Jakub Saroski/ Piotr Kaczmarek/ Aleksandra Saroska/ Maciej Feldmann/ | DSO | Oborniki | |
Olga Śrama/ Alicja Siedlecka/ Emilia Sibrecht/ Agnieszka Kuc/ Julia Włodarczak/ | GWARDIA OKL | Oborniki | |
Dawid Kozłowski/ Damian Korbal/ Zbigniew Naparty/ Marek Talar/ Mariusz Luty/ | KĘSY TEAM 1 | Oborniki | |
Ewelina Janiszewska/ Dorota Drożdż/ Małgorzata Adamczyk/ Barbara Zaranek/ Marcin Nadstaga/ | KĘSY TEAM 2 | Oborniki | |
Ilona Strzelczyk/ Iwona Chmielarczyk/ Malwina Wieczorek/ Zenon Talar/ Anna Morka/ | KĘSY TEAM 3 | Oborniki | |
Agnieszka Szatkowska/ Lidia Kizior-Pietrzak/ Karolina Morka/ Rafał Witek/ Ania Wencka/ | KĘSY TEAM 4 | Oborniki | |
Ania Nadstaga/ Marta Skórska/ Bożena Grządzielewska/ Natalia Kośmicka/ Ania Kęsy/ | KĘSY TEAM 5 | Oborniki | |
Iwona Olech/ Ilona Bernat/ Barbara Frąckowiak/ Dorota Biedna/ Andrzej Skowron/ | Kiszewo | Oborniki | |
Kuba Malinowski/ Fabian Nowak/ Joanna Gładecka/ Dariusz Koralewski/ Robert Stachowiak/ | DT SWISS koła | Oborniki | |
Mateusz Telatycki/ Małgorzata Jaroszko/ Bartosz Jarusz/ Krzysztof Pocentek/ Mikołaj Hurysz/ | DT SWISS nyple | Oborniki | |
Anita Morka/ Magdalena Łukaszewska/ Maciej Winiecki/ Miłosz Siwicki/ Alicja Biedna/ | DT SWISS piasty | Oborniki | |
Michał Jażdżewski/ Agnieszka Jażdzewska/ Aleksandra Migaszewska/ Anna Głuchy/ Krzysztof Kołodziejczyk/ | DT SWISS szprychy | Oborniki | |
Radek Wojtkowiak/ Prymek Śmichurski/ Kasia Golda-Wojtkowiak/ Piotr Ostrowicki/ Marcin Basiński/ | KĘSY TEAM 6 | Oborniki | |
Dariusz Bielawiak/ Dawid Bielawiak/ Bartosz Sobkowiak/ Bartosz Fryske/ Roman Gruszszczyński/ | BIEGUSY. PL | Oborniki | |
Mikołaj Nożewnik/ Dominik Filipiak/ Michał Jackowiak/ Wojciech Ceglarek/ Jacek Mituta/ | Połajewo | Połajewo | |
Anna Łuczak/ Michał Jamroż/ Barbara Mikołajczak/ Arkadiusz Bąk/ Aleksandra Plasecka/ | Zeelandia TEAM | Tarnowo Podgórne | |
Damian Krotecki/ Łukasz Kołodziej/ Hubert Sawiński/ Dawid Szeliga/ Michał Gokiert/ | Biegożercy | Ludomy | |
Adriana Mańkowska/ Edyta Czerwińska/ Ilona Piechowiak/ Milena Sołtys/ Agnieszka Nowak/ | BeeAthletic Team 1 | Oborniki | |
Marta Janus/ Martyna Gradzik/ Paulina Molińska/ Julia Kasprzak/ Anna Małłek/ | BeeAthletic Team 2 | Oborniki | |
Przemysław Majchrzak/ Łukasz Stachowiak/ Bogumiła Andrzejak/ Błażej Kula/ Hubert Naparty/ | Ruukki Team | Oborniki | |
Patrycja Fajok/ Artur Wencel/ Bartek Napierała/ Michał Turek/ Gracjan Stankiewicz/ | JUST A FIT | Oborniki | |
Tomasz Lis/ Maciej Kuklewski/ Sajmon Turostowski/ Bartosz Niedzielski/ Mikołaj Gradzik/ | Cartel z Medelin | Oborniki | |
Waldemar Jastrząbek/ Cezary Wota/ Hubert Kukuła/ Paweł Dębniak/ Jędrzej Kośmicki/ | Ks Orkan Objezierze | Oborniki | |
Agnieszka Adamiak-Piasecka/ Agnieszka Basińska/ Edyta Bieniek-Śmichurska/ Monika Kęsy/ Szymon Kokot/ | KĘSY TEAM 7 | Oborniki | |
Maciej Kutka/ Marek Kasprzak/ Kamila Przybył/ Kamil Steinke/ Dariusz Steinke/ | Pomaganie jest fajne | Rogoźno | |
Urszula Kafarska/ Anna Pec/ Agnieszka Szymańska/ Katarzyna Dombrowski/ Katarzyna Stroińska/ | SKS Oborniki Team 2 | Oborniki | |
Maciej Adamczyk/ Krzysztof Sobota/ Artur Adamczak/ Arkadiusz Bukowski/ Tomek Rutkowski/ | SKS Oborniki Team 1 | Oborniki | |
Michał Włudarczak/ Justyna Frąckowiak/ Jarosław Piotrowski/ Kamil Naskręt/ Marcin Pietz/ | BeeAthletic team 3 | Oborniki | |
Norbert Naparty/ Bartosz Miłaszewski/ Jeremiasz Michalak/ Michał Grabiarz/ Mariusz Szyszka/ | Rożnovia Rożnowo | Oborniki | |
Marcin Turek/ Dawid Gałka/ Krzysztof Oleksiuk/ Jakub Oleksiuk/ Maciej Białek/ | FC OBORNIKI | Oborniki |
Lp | Lista zawodników | Drużyna | Miasto |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Trawińska | Julia | 2015 | Oborniki | ||
Gustowska | Julita | 2015 | Oborniki | ||
Napierała | Nikodem | 2014 | Oborniki | ||
Nowak | Antonina | 2013 | Oborniki | ||
Nowak | Leokadia | 2017 | Oborniki | ||
Kaczmarek | Aleksandra | 2015 | Oborniki | ||
Nowak | Grzegorz | 2014 | Oborniki | ||
Bacik | Aleksandra | 2016 | Oborniki | ||
Żołędziowski | Jakub | 2013 | Lwówek | ||
Żołędziowska | Marianna | 2015 | Lwówek | ||
Koczkodaj | Amelia | 2013 | Oborniki | Akademia Piłkarska Oborniki | |
Sobkowiak | Zuzanna | 2013 | Szamotuły | ||
Maciejewski | Mikołaj | 2016 | Lwówek | ||
Nowicka | Małgorzata | 2015 | Oborniki | ||
Jarzębowski | Stanisław | 2016 | Oborniki | Oborniki | |
Buczkowska | Hanna | 2013 | Gniezno | LKS Atleta Gniezno | |
Szymańska | Hanna | 2015 | Oborniki Wlkp. | ||
Jastrząbek | Jan | 2015 | Oborniki | APO OBORNIKI | |
Walenciak | Anastazja | 2015 | Oborniki | ||
Dołgoruki | Nikola | 2013 | Bogdanowo | ||
Marczyńska | Pola | 2013 | Oborniki | ||
Marczyńska | Kaja | 2015 | Oborniki | ||
Stachowiak | Lena | 2016 | Oborniki | ||
Lewandowska | Emilia | 2015 | Oborniki | ||
Pawlik | Maria | 2014 | Oborniki | ||
Lewicki | Bartłomiej | 2013 | Oborniki | ||
Pawlik | Dominik | 2014 | Oborniki | ||
Świerkowski | Jakub | 2014 | Oborniki | ||
Świerkowski | Kacper | 2015 | Oborniki | ||
Gladecki | Paweł | 2015 | Oborniki | ||
Pytel | Dominik | 2015 | Oborniki | ||
Przymusiński | Filip | 2015 | Oborniki | ||
Zagrodnik | Rozalia | 2015 | Oborniki | ||
Adamczyk | Julia | 2013 | Oborniki | ||
Pieszyk | Mikołaj | 2014 | Oborniki | ||
Tuszyńska | Zuzanna | 2014 | Bogdanowo | ||
Tuszyńska | Małgorzata | 2015 | Bogdanowo |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Nowak | Zofia | 2011 | Oborniki | ||
Przedwojska | Anna | 2010 | Oborniki | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | |
Borysowska | Zuzanna | 2010 | Oborniki | ||
Bacik | Anna | 2011 | Bogdanowo | ||
Dombrowicz | Basia | 2011 | Oborniki | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | |
Dombrowicz | Wojtek | 2012 | Oborniki | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | |
Jazdzewska | Michalina | 2011 | Oborniki | ||
Jazdzewski | Stanisław | 2012 | Oborniki | ||
Słupska | Julia | 2012 | Bogdanowo | Olk lekkoatletyka | |
Nowicka | Zuzanna | 2012 | Oborniki | ||
Szymański | Michał | 2012 | Oborniki Wlkp. | ||
Winiecki | Jakub | 2011 | Oborniki | Oborniki | |
Jastrząbek | Franciszek | 2012 | Oborniki | APO OBORNIKI | |
Walenciak | Zofia | 2011 | Oborniki | ||
Feliksiak | Bartosz | 2012 | Oborniki | ||
Pietruszewska | Julia | 2012 | Oborniki | Extreme | |
Pietruszewska | Wiktoria | 2011 | Oborniki | Extreme | |
Lewandowski | Maciej | 2010 | Oborniki | UKS Dwójka | |
Czaban | Kaja | 2011 | Kowanówko | ||
Pawlik | Jan | 2012 | Oborniki | ||
Pawlik | Krzysztof | 2010 | Oborniki | ||
Schefke | Borys | 2011 | Kowanówko | Extreme | |
Jastrząbek | Marcelina | 2010 | Rożnowo | APR GLADIATOR | |
Pawlik | Zuzanna | 2012 | Oborniki | ||
Kula | Blanka | 2010 | Kowanówko | APR Gladiator Oborniki | |
Chorążyczewska | Hanna | 2010 | Oborniki | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | |
Lis | Oliwia | 2011 | Oborniki | ||
Gładecki | Wojciech | 2010 | Oborniki | ||
Hancyk | Maja | 2011 | Oborniki | ||
Goman | Oliwier | 2012 | Bogdanowo | Olk lekkoatletyka | |
Kontowska | Wiktoria | 2010 | Oborniki | UKS2 Oborniki | |
Filipiak | Zosia | 2012 | Oborniki | Olk lekkoatletyka | |
Rembacz | Alexander | 2010 | Oborniki | ||
Zaranek | Fabian | 2012 | Uścikowo | ||
Wiczyński | Michał | 2012 | Oborniki | ||
Szafrański | Bartosz | 2012 | Oborniki | ||
Czesiewicz | Amelia | 2012 | Oborniki | ||
Niedbalska | Blanka | 2012 | Oborniki | ||
Adamczyk | Zuzanna | 2011 | Oborniki | JUST A FIT | |
Przymusińska | Gabriela | 2011 | Oborniki | ||
Zagrodnik | Lena | 2012 | Oborniki | ||
Szpryngiel | Liwia | 2012 | Oborniki | ||
Piasecka | Gabriela | 2012 | Oborniki | Extreme Team | |
Cieślak | Nikola | 2012 | Bogdanowo | ||
Dębniak | Maciej | 2012 | Bąblin | SP 2 Oborniki | |
Szrama | Kuba | 2012 | Oborniki | Extreme | |
Mamak | Michał | 2010 | Oborniki | Extreme | |
Przybyłek | Małgorzata | 2010 | Oborniki | ||
Plewa | Wiktoria | 2011 | Oborniki | ||
Rydzewski | Nikodem | 2011 | Oborniki | ||
Pieszyk | Nina | 2012 | Oborniki |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Przedwojska | Anna | 2010 | Oborniki | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | |
Modlisz | Olga | 2011 | Ludomy | ||
Filipiak | Zofia | 2012 | Oborniki | ||
Piechowiak | Maja | 2010 | Uścikowo |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kaczmarek | Julian | 2009 | Oborniki | ||
Lutomski | Jakub | 2009 | Oborniki | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | |
Adamczyk | Kacper | 2008 | Oborniki | JUST A FIT | |
Gurdak | Pola | 2009 | Kowanówko | Sp3 | |
Lewicki | Aleksander | 2009 | Oborniki | ||
Lis | Zuzanna | 2009 | Oborniki | ||
Hancyk | Wiktoria | 2008 | Oborniki | ||
Pytel | Julia | 2009 | Oborniki | ||
Dyżlą | Agnieszka | 2008 | Oborniki | ||
Wiśniewski | Oliwier | 2009 | Oborniki | ||
Cichacki | Marcin | 2009 | Oborniki | ||
Pietz | Kornelia | 2009 | Oborniki | Oborniki | |
Sobański | Marcel | 2007 | Oborniki | Soban TEAM | |
Sobańska | Zuzanna | 2009 | Oborniki | Soban TEAM | |
Pietz | Jakub | 2009 | Oborniki | Oborniki | |
Chrzan | Martyna | 2009 | Oborniki |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|