To już piąta edycja turnieju Seaking Cup w Czarnkowie (sic!)
Pięć lat ulicznej koszykówki w naszym mieście, która z roku na rok wchodzi na zupełnie inny poziom.
Mogę Was zapewnić że przygotujemy dużo zmian i niespodzianek, no ale karty będziemy dopiero odkrywać w kolejnych postach na naszym wydarzeniu!
______________________________________________________
Gramy w formule 3x3 w kategoriach open kobiet i mężczyzn,
- ekipy 3+1
- konkurs wsadów
- konkurs trójek
- konkursy dla publiczność
- konkursy i atrakcje dla dzieci!
______________________________________________________
Limity:
Open Men: 24
Open Women: 8
______________________________________________________
Zapraszamy również do współpracy z nami.
Kontakt na streetballczarnkow@gmail.com
Lub pod numerem telefonu 694 392 756
______________________________________________________
Aby dowiedzieć się więcej zapisujcie się na event oraz lajkujcie fanpage Klub TSD Streetball Czarnków
______________________________________________________
More info coming soon...
Lp | Lista zawodników | Drużyna | Miasto |
---|---|---|---|
Marcin Przybył/ Michał Kaczmarek/ Szymon Tabaczyński/ Tomasz Pajczyk/ | Animals | Czarnków | |
Adrian Załachowski/ Łukasz Jasiek/ Tomasz Jabkowski/ Jan Kowalski/ | Urodzeni Zabójcy | Ujście | |
Piotr Bielański/ Później Uzupełnię/ Przemysław Bełdzikowski/ Wojciech Kliszewski/ | CZARNA FUGA | Krosno Odrzańskie | |
Paweł Ludynia/ Marcin Moryń/ Marcin Pierzchała/ Maciej Kozuchowski/ | Ślepe Czmiele | Piła | |
Oskar Szymkowiak/ Jakub Banasiak/ Szymon Killian/ Bartek Marciniec/ | Speluno | Trzcianka | |
Artur Kłos/ Bartłomiej Lipiński/ Bartek Rajewicz/ Jakub Rutkowski/ | Ujście | Czarnków | |
Marek Mierzwa/ Grzegorz Nowak/ Tomasz Naplocha/ Może Będzie/ | Z Pierwszej Łapanki | Czarnków | |
Dominik Nowakowski/ Mariusz Pierzchała/ Damian Korczyński/ Paweł Cierpisz/ | Back to the Roots | Mogilno | |
Paweł Pawlikowski/ Kuba Koczan/ Kamil Olejnik/ Dawid Kondratowicz/ | BC Swiss Krono Żary | Żary | |
Hubert Florkiewicz/ Kamil Wolanin/ Łukasz Baraniecki/ Mateusz Bartkowiak/ | Siepacze | Szamotuły | |
Kornel Wygoda/ Wojciech Czapliński/ Krystian Jakusik/ Cezary Puchacz/ | Kuflowi Mocni | Trzcianka | |
Mateusz Czupryn/ Jakub Wudarczyk/ Szymon Barys/ Emil Wilczyński/ | DEAF HOSES | Radom | |
Budnikowski Szymon/ Mateusz Bilski/ Pweł Mowlik/ Mikołaj Smarzy/ | Ekipa Billa | Wronki | |
Paweł Smoczyk/ Jakub Kurkiewicz/ Dominik Maroszek/ Kamil Michalski/ | Nogi węża | Piła | |
Marcin Stróżyński/ Marek Kołodziejczyk/ Bartłomiej Ratajczak/ Igor Schweda/ | Old Hunters | Lubasz | |
Adam Łopatko/ Mateusz Relis/ Jan Baryczkowski/ Bartosz Mleczko/ | Vagos Team | Czarnków | |
Mariusz Buzzer/ Bartosz Perz/ Sebastian Popie/ Piotr Chalawa/ | #Betoniaki | Swarzedz | |
Jakub Nowak/ Jakub Simon/ Jakub Fiszer/ Michał . Samsoniwicz/ | Falkony Lift | Międzychód | |
Marek Baum/ Dominik Czajkowski/ Waldemar Szyszłowski/ Brak Brak/ | Chamany | Poznań | |
Bartosz Staszczyk/ Karol Wiciak/ Jakub Kloc/ Tomasz Sobecki/ | BaryKompany | Wałcz |
Lp | Lista zawodników | Drużyna | Miasto |
---|---|---|---|
Piotr Iwanowicz/ Julian Obara/ Kacper Korzeniewski/ Cezary Fryc/ | Wałcz |
Lp | Lista zawodników | Drużyna | Miasto |
---|---|---|---|
Smerfetki | Piła | ||
Natalia Hływa/ Helena Kolanowska/ Ania Łuczak/ Alicja Kucharska/ | Smerfetki | Piła | |
Magdalena Jurgiel/ Klaudia Amielko/ Daniela Banasiak/ Jan Kowalski/ | Lekko stronnicze | Jędrzejewo | |
Patrycja Krajewska/ Julia Golon/ Amelia Porębska/ Patrycja Krajewska/ | Plakers | Trzcianka | |
Wiktoria Zasada/ Wiktoria Sobiech/ Daria Nogal/ Aneta Rola/ | Dora Team | Bydgoszcz | |
Julia Kowalska/ Wiktoria Zbonik/ Natalia Piątek/ Jan Kowalski/ | Urodzinowe love | Piła | |
Julita Wasyl/ Zuzanna Malinowska/ Anna Boharewicz/ Joanna Rzeszutek/ | Grils in Braids | Czarnków |
Lp | Lista zawodników | Drużyna | Miasto |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|