NINJA RUN IV
Prove your skills.
Kiedy?
26-28.11.2021 ELIMINACJE
28.11.2021 PÓŁFINAŁY i FINAŁY
Gdzie?
Vera Sport
Siewna 15, Łódź
Jedyny taki tor NINJA w Polsce.
Zmierz się z nim i udowodnij swoje skille.
Uczestnicy pokonują tor po dwie osoby startując z jednym z rywali. O tym czy uda się ukończyć tor - decyduje tylko technika, siła mięśni oraz mocna głowa.
POZNAJ ZASADY
Przed Tobą wyzwanie podzielone na 3 etapy: eliminacje, półfinał i wielki finał.
Ukończenie eliminacji w pierwszej 70 uczestników (20 kobiet i 50 mężczyzn) z najlepszymi czasami lub najdalszym przejściem daje Ci przepustkę do drugiego etapu.
Ukończenie półfinału w pierwszej 16 uczestników (8 kobiet i 8 mężczyzn) - możliwość sprawdzenia się w finałowej potyczce.
Na poziomie I i II masz po 2 szanse na zmierzenie się z torem. Jeśli w eliminacjach spadniesz z przeszkody lub pokonasz ją w nieregulaminowy sposób - możesz ponownie podejść do przeszkody. W półfinałach i finałach masz tylko jedną próbę na każdą przeszkodę. W finale masz jedno podejście do toru.
Eliminacje - 2 podejścia do toru, możliwość dwukrtonego pokonania każdej przeszkody
Półfinał - 2 podejścia do toru, 1 podejście do każdej przeszkody.
Finał - 1 podejście do toru, 1 podejście do każdej przeszkody.
Limity czasowe: 6 minut kobiety, 4 minuty męźczyźni.
Na każdym etapie startujesz z jednym z rywali, ale UWAGA!
Rywale z pary nie eliminują się na wzajem. O przejściu do kolejnego etapu decyduje czas pokonania toru i jest on porónywany ze wszystkimi startującymi danej płci. Może więc się zdarzyć, że z danej pary przejdą dalej obie osoby, lub żadna lub tylko jedna.
Jeśli chcesz wystartować ze znajomym w parze to koniecznie zapiszcie się na ten sam dzień i tę samą godzinę i dajcie nam mailowo znać o wspólnym starcie na: biuro@ninjarunpoland.com (ze względów technicznych wspólny start jest możliwy jedynie z osobą tej samej płci).
HARMONOGRAM
Eliminacje
27.11 (piątek)
9:00 - 10:00 - biuro zawodów
10:00 - 14:00 - 1 grupa
14:00 - 15:00 - biuro zawodów
16:00 - 20:00 - 2 grupa
27.11 (sobota)
9:00 - 10:00 - biuro zawodów
10:00 - 14:00 - 3 grupa
14:00 - 15:00 - biuro zawodów
16:00 - 20:00 - 4 grupa
28.11 (niedziela)
9:00 - 10:00 - biuro zawodów
10:00 - 14:00 - 5 grupa
Półfinały i Finały
28.11 (niedziela)
16:00 - 20:00 – Start półfinałów o 16.00, po ich zakończeniu nastąpi półgodzinna przerwa, a następnie rozpoczną się Finały.
ZAPISY
Ceny: 169 zł do 14.11, 179 zł od 15.11 (199 zł w dniu zawodów).
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jozefiak | Luki | 1981 | Pszczolki | biegun ninja team | |
Pasterczyk | Damian | 1992 | Tomaszów Mazowiecki | ||
Majerski | Michał | 1998 | Lubawka | ||
Osimowicz | Kamil | 1986 | Łódź | ||
Gadzińska | Dorota | 1999 | Susk Nowy | Biegun Ninja Team | |
Bandosz | Robert | 1990 | Sierpc | Biegun Ninja Team |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Run | Vikings | 1926 | Sulejów | Vikings Run |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kozłowski | Jakub | 1994 | Puławy | ||
Gaduła-Zawratyński | Jędrzej | 1995 | Łódź | Dzik Komando | |
Lauks | Jan | 1994 | Piotrków Trybunalski | Dzik Komando | |
Orichowski | Witalij | 1996 | Wrocław | Ninja Ospro Team | |
Hazan | Rafał | 1989 | Biała Podlaska | Rzymianie kontraatakują | |
Kalinowski | Szymon | 1991 | Opoczno | Viking Run Team | |
Witczak | Łukasz | 1993 | Sieradz | Rajsport Active Sieradz | |
Gałach | Nikodem | 2005 | Płock | Jungle Nextreme |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Szydlowski | Łukasz | 1983 | Piotrkolów Trybunalski | Piękni I Bestie |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kołakowski | Krzysztof | 1988 | Ciechanòw | RUNMAGEDDON | |
Trzeciak | Krzysztof | 1984 | Pabianice | Fabryka Dzika | |
Chodorski | Łukasz | 1997 | Sochocin | Psychiatryk Kopernika | |
Bagiński | Marcin | 1988 | Stargard | Ninja Rats | |
Jakubowska | Angelika | 1994 | Stargard | Ninja Rats | |
Kamecki | Krystian | 1988 | Zgierz | ||
Strupiński | Mateusz | 1996 | Kraków | Dragon Runners | |
Wochniak | Michał | 1992 | Łódź | Warriors Łódź | |
Zawistowski | Jakub | 1990 | Warszawa | OSPRO Ninja Team | |
Wojtaś | Bartłomiej | 1994 | Garwolin | ||
Ignaczak | Tomek | 1968 | Zelów | ||
Gach | Damian | 1993 | Świętochłowice | Kuźnia Damiana | |
Darga | Marcin | 1989 | Starzyno | WOLF TEAM/Spichlerz | |
Kołodziejczak | Mariusz | 1987 | Łódź | MiO | |
Paluch | Maciej | 1996 | Grodzisk Wielkopolski | ||
Michalski | Szymon | 1994 | Grodzisk Wielkopolski | ||
Wiśniewski | Arkadiusz | 1989 | Łódź | Warriors Łódź | |
Szymański | Bartłomiej | 1988 | Łódź | Warriors Łódź | |
Missala | Michał | 1976 | Warszawa | Power Training | |
Marchewka | Klaudia | 1993 | Kraków | ||
Deciuk | Teofil | 1995 | Zielona Góra | OSPRO Ninja Team | |
Kądziela | Michał | 1996 | Warszawa | ||
Sadowski | Tomasz | 1992 | Warszawa | NieWSzczepionkęTeam | |
Baranowska | Kasia | 1994 | Włocławek | Gorący Potok Team | |
Andrzejak | Amelia | 1996 | Warszawa | OSPRO Ninja Team | |
Mikulewicz | Przemysław | 1989 | Włocławek | MOVE TEAM | |
Gazurek | Kacper | 1992 | Reguły | OSPRO Ninja Team | |
Kowalska | Kinga | 2002 | Włocławek | ||
Cebulski | Marcin | 1992 | Bystrzyca | ||
Ziemba | Krzysztof | 1990 | Szczukocice | ||
Zawada | Borys | 1997 | Łódź | ||
Kieliszek | Konrad | 1995 | Rzeczyca | ||
Rzymski | Oskar | 2000 | Warszawa | ||
Misiura | Marcel | 2000 | Warszawa | ||
Fikus | Anna | 1987 | Płock | Klub Myszki Miki | |
Szustak | Przemysław | 1984 | Inowrocław | ||
Lewandowska | Marzena | 1983 | Włocławek | MOVE. Park Team | |
Pawłowski | Kamil | 1995 | Choceń | MOVE | |
Jańczuk | Przemysław | 1995 | Żarowo | Ospro Ninja Team |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jarzębska | Agnieszka | 1978 | Piaseczno | ||
Tomaszewski | Karol | 1987 | Łódź | ŁKW |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Oziemski | Arkadiusz | 1995 | Łódź | ||
Szczepański | Igor | 1991 | Warszawa | Wilk Trenuje Family | |
Mędelewski | Paweł | 1983 | Warszawa | Wilk Trenuje Family | |
Zaorski | Tomasz | 1992 | Poznań | OSPRO Ninja Team | |
Suliga | Rafał | 1989 | Kalisz | SSJ ACADEMY | |
Błaszczyk | Łukasz | 1995 | Łódź | Warriors Łódź | |
Bernacki | Krzysztof | 1984 | Rybnik | FIT MORE RYBNIK | |
Makowski | Marek | 1991 | Katowice | Cabon Silesia Sport | |
Jakuszek | Piotr | 1987 | Piaski | Hell's GYM OCR PĘPOWO | |
Małkus | Bartosz | 1987 | Pabianice | ||
Sobusiak | Iwo | 1994 | Warszawa | Wilk Trenuje Family | |
Stankowski | Robert | 1985 | Boleslawiec | ||
Ignaczak | Rajmund | 1990 | Boleslawiec | ||
Jakubowicz | Michał | 1998 | Gdańsk | 255 | |
Mazepa | Izabela | 1987 | Szczecinek | ||
Niecko | Grzegorz | 1990 | Gdańsk | 255 | |
Bulandra | Mariusz | 1989 | Zabrzeg | Wlasny | |
Górzyński | Konrad | 2005 | Warszawa | Bestie OCR Legionowo | |
Kowalczyk | Dawid | 1991 | Krasocin | ||
Dąbrowski | Tomasz | 1987 | Suwalki | Movement Arena Suwałki | |
Królikowski | Szymon | 1993 | Turek | ||
Kozubek | Sebastian | 1988 | Sieradz | RAJSPORT ACTIVE | |
Kozubek | Seweryn | 1996 | Sieradz | RAJSPORT ACTIVE | |
Włodarczyk | Dawid | 1990 | Sójki | Jungle Nextreme | |
Maksymiak | Karol | 1996 | Zielona Góra | ||
Tarazona-Lozano | Nelver | 1984 | Białystok | ||
Adamczewski | Arkadiusz | 1977 | Włocławek | ||
Koralewski | Bartosz | 1995 | Malanów | ||
Cymbałko | Katarzyna | 1992 | Bydgoszcz | Biegun Ninja Team | |
Woźnica | Kamil | 1987 | Warszawa | Green Goblins | |
Kosmowski | Łukasz | 1992 | Warszawa | POWER TRAINING | |
Dzierżanowski | Mateusz | 1995 | Opole | ||
Wieczorek | Daria | 1998 | Gdańsk | ||
Perekietko | Damian | 1998 | Wrocław | ||
Szubertowski | Kamil | 1997 | Brzoza | Wolf Team | |
Jarosz | David | 1988 | Bystrzyca Kłodzka | Mad Runners | |
Golis | Łukasz | 2002 | Łódź | VeraSport | |
Kalinin | Jarosław | 1996 | Wrocław | RAJSPORT ACTIVE | |
Kiępisty | Patryk | 1991 | Łódź | RAJSPORT ACTIVE | |
Szulwach | Czarek | 2005 | Gdynia | Biegun OCR Team |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Wiktorowicz | Mariusz | 1977 | Łódź | OSPRO NINJA TEAM |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Gawlak | Damian | 1994 | Warszawa | ||
Zabawski | Piotrek | 1982 | Warszawa | Biegun Ninja Team | |
Studniarz | Michał | 1988 | Łaziska Górne | SOCIOS SILESIA | |
Grudziński | Dawid | 2004 | Pruszków | Biegun Ninja Team | |
Lipiecki | Jacek | 1980 | Mikołów | Przeszkodowo.pl | |
Kasprzak | Sebastian | 1994 | Warszawa | ||
Grochoła | Michał | 1993 | Mikołów | Socios Silesia | |
Lech | Mateusz | 1994 | Otwock | ||
Łaciak | Mateusz | 2000 | Zabrze | ||
Kaniecki | Paweł | 1980 | Przemyśl | MIEJSCE BlokB | |
Warzecha | Filip | 1999 | Ruda Śląska | Kuźnia Damiana | |
Haracz | Oskar | 1995 | Wrocław | ||
Tkaczyk | Michał | 1995 | Mińsk Mazowiecki | Obstacle Center Team | |
Więckowski | Kuba | 1986 | Warszawa | OSPRO OCR | |
Staszewski | Rafał | 1994 | ŁÓdŹ | ||
Osiński | Jarosław | 1976 | Sochaczew | ||
Degoeva | Lyana | 1989 | Wola Grzymkowa | Warriors Łódź | |
Cieślukiewicz | Damian | 1996 | Warszawa | ||
Leśniewski | Patryk | 1993 | Piaseczno | Extreme Warrior Park | |
Marciniuk | Piotr | 1989 | Wrocław | ||
Marciniak | Pascal | 1992 | Wola Grzymkowa | ||
Boruc | Tomasz | 1980 | Wołomin | ||
Samoraj | Ireneusz | 1993 | Brwinów | ||
Szczygielska | Julia | 1989 | Gliwice | SOCIOS SILESIA | |
Cicha | Natalia | 1997 | Kopanica | Biegun Ninja Team | |
Kulig | Paula | 1997 | Gniezno | Biegun Ninja Team | |
Cirocki | Wiesław | 1983 | Reda | ||
Serafiński | Maciej | 1996 | Konin | RAJSPORT ACTIVE | |
Jonaczyk | Kasia | 1997 | Gdańsk | Biegun ninja team | |
Kot | Marcin | 1985 | Zawiercie | ||
Kasza | Rafal | 1984 | Zielona Gora | RADNY MIASTA ZIELONA GÓRA | |
Filipek | Carolina | 1995 | Piaseczno | ||
Cesarz | Wojciech | 1992 | Częstochowa | ||
Biliński | Dawid | 1991 | Brzeg | ||
Jakubik | Dawid | 1994 | Piotrków Trybunalski | BEMYTURTLE | |
Mantycki | Rafał | 1990 | Lublin | OSPRO Ninja Team | |
Murawski | Paweł | 1989 | Warszawa | Biegun Ninja Team | |
Konieczna | Żaneta | 2002 | Kraszewice | Dragon Runners | |
Toman | Karolina | 1995 | Rybnik | ||
Sokołowski | Władysław | 2001 | Kraków | Dragon Runners | |
Drzewiecki | Damian | 1999 | Łódź | Direct Sport | |
Drzewiecki | Krystian | 1995 | Łódź | Direct Sport | |
Krajewski | Robert | 1984 | Mysłowice | ||
Surmach | Andrei | 1989 | Warszawa | ||
Sielczak-Rum | Jakub | 1991 | Wrocław | ||
Kowalski | Jakub | 2004 | Inowłódz | ||
Muszyński | Filip | 1986 | Barcin | ||
Żurawik | Rafał | 1987 | Kraków | Lemon Team | |
Jarosz | Jarosław | 1995 | Krawce | OSPRO Ninja Team | |
Spławski | Krzysztof | 1991 | Zielona Góra | Biegun Ninja Team | |
Rychlewski | Wojciech | 2001 | Kobyłka | OSPRO Ninja Team | |
Dąbrowski | Adam | 1990 | Warszawa | United Runners | |
Łyszkiewicz | Roger | 1984 | Pruszków | Obstacle Center Team | |
Libront | Anna | 1997 | Poznań | ||
Lebioda | Marcin | 1993 | Rybnik | Socios Silesia | |
Skrodzki | Mateusz | 1991 | Gdańsk | Biegun Ninja Team | |
Miodek | Adrian | 1983 | Opalenica | Dirty Sparrows | |
Fałatowicz | Radosław | 1982 | Legionowo | ||
Dąbrowski | Adam | 1996 | Gliwice | ||
Fojcik | Igor | 1997 | Rybnik | Tartak ninja | |
Czaplicki | Krystian | 1994 | Gdynia | Biegun Ninja Team | |
Matyszewski | Grzegorz | 1996 | Gdańsk | Biegun Ninja Team | |
Knade | Barbra | 1991 | Swarzędz | Euphoria | |
Talarko | Mateusz | 2001 | Lublin | Gym Lublin | |
Hellwich | Łukasz | 1993 | Bielsko | MMA DEVIL Międzychód | |
Marciniak | Jakub | 1995 | Czemierniki | Gym Lublin | |
Jankowiak | Filip | 1995 | Poznań | ||
Czarnołęcki | Kamil | 1983 | Skierniewice | ||
Piwnik | Bartosz | 1993 | Kraków | Lemon Team | |
Skrzeczyński | Sławomir | 1976 | Rabka-zdrój | Lemon Team | |
Burdzy | Daniel | 1995 | Legionowo | Bestie OCR Legionowo | |
Talar | Jacek | 1993 | Sadlinki | Capoeira Kwidzyn | |
Wysocki | Jarosław | 1985 | Łaziska Średnie | ||
Góra | Dawid | 1998 | Bogucice | Dragon Runners | |
Burs | Klaudia | 2001 | Kobyłka | OSPRO Ninja Team | |
Przybył | Adam | 1997 | Żydów | ||
Karbowy | Mateusz | 1998 | Żary | Biegun Ninja Team | |
Psut | Kamil | 1993 | Tomaszów Mazowiecki | MelvitTeam | |
Stankowski | Robert | 1985 | Boleslawiec | ||
Golsztajn | Mateusz | 1993 | Boleslawiec |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Błaszczyk | Brunon | 1988 | Warszawa | Borsuk Crew | |
Jarzyna | Aleksander | 2003 | Brwinów | OSPRO Ninja Team | |
Kłos | Cezary | 1991 | Ciechocinek |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|