Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Rudziński | Tomasz | 1983 | Wyrzysk | klub biegowy TSK Orzeł Osiek | |
Czechowicz | Mikołaj | 2003 | Piła | PLKS GWDA PIŁA | |
Wojda | Piotr | 1992 | Chodzież | Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe | |
Majkut | Anna | 1988 | Piła | ||
Ratka | Michał | 1980 | Piła | e-fizjo team | |
Kuich | Piotr | 1966 | Złotów | Lill-sport | |
Białczyk | Mariusz | 1977 | Piła | LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA | |
Romecz-Kazik | Gabriela | 1979 | Złotów | ||
Salwa | Ewelina | 1983 | Piła | 4 Run Team Piła | |
Jeliński | Marcin | 1976 | Piła | ||
Kłaczyński | Mariusz | 1979 | Piła | ||
Jelińska | Patrycja | 1988 | Piła | ||
Oprządek | Anna | 1987 | Złotów | ||
Jaroszewicz | Andrzej | 1987 | Piła | Połamani | |
Szymczak | Monika | 1984 | Piła | Króliczki w plecaku | |
Pluciak | Rafał | 1972 | Piła | ||
Ślązak | Jagoda | 1981 | Trzcianka | ||
Leciej | Przemysław | 1987 | Piła | Połamani | |
Kulwas | Rafal | 1985 | Piła | Biegnę dla dziecka | |
Koźmiński | Leszek | 1970 | Piła | ||
Wyrwa-Krzyżańska | Joanna | 1968 | Piła | Króliczki w Plecaku | |
Filipiak | Jakub | 1992 | Osiek Nad Notecią | ||
Ambrozuk | Krzysztof | 1982 | Piła | Orca Precision Parts | |
Fąs | Mirosław | 1967 | Piła | ||
Czerwiński | Łukasz | 1986 | Zelgniewo | ||
Sikorski | Piotr | 1981 | Piła | 4 Run Team Piła/Giro di Zawada | |
Dąbek | Patryk | 1990 | Piła | Swiry | |
Stachyra | Joanna | 1982 | Piła | Swiry | |
Pabich | Krzysztof | 1973 | Piła | 4 Run Team Piła | |
Ciemięga | Emilia | 1992 | Piła | ||
Ciemięga | Marcin | 1969 | Piła | ||
Wolski | Piotr | 1968 | Krajenka | ||
Jezior | Miroslawa | 1967 | Piła | Klub Morsów Euforia | |
Lipińska | Kinga | 1967 | Piła | Klub Morsów Euforia | |
Gehrke | Robert | 1987 | Chodzież | PCH_RUN | |
Plucińska | Olga | 2006 | Piła | ||
Sanocka | Halina | 1953 | Piła | 4 Run Team Piła | |
Urbański | Paweł | 1991 | Witankowo | Team TERMINATORun | |
Alichniewicz | Michał | 1979 | Piła | 4 RUN TEAM PIŁA | |
Marciniak | Dariusz | 1980 | Piła | ||
Lajter | Jerzy | 1950 | Piła | 4 Run Team Piła | |
Hadzicki | Łukasz | 1988 | Piła | Wszystko w Twoich nogach | |
Wentowski | Jarek | 1972 | PiŁa | 4Run Team Piła | |
Towstokory | Marek | 1976 | ZŁotÓw | 12 WBOT | |
Wałdoch | Rafał | 1994 | Wałcz | Team TERMINATORun | |
BAZIMIEROWSKA | SYLWESTER | 1971 | Dolaszewo | Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo | |
Kubińska | Kamila | 1985 | Osiek Nad Notecią | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | |
Piotrowski | Andrzej | 1971 | Piła | ServiCo - IronPila.pl | |
Sienkiewicz Gadzikowska | Paulina | 1981 | Piła | Najlepsi Jelenie | |
Paplińska | Izabela | 1984 | Piła | ||
Knioła | Agnieszka | 1981 | Piła | ||
Knioła | łukasz | 1980 | Piła | WOLF TEAM | |
Grochowska | Agnieszka | 1978 | Pila | Luzne Majty | |
Wykurz | Krzysztof | 1975 | Piła | ||
Śmigiel | Magdalena | 1989 | Piła | ||
Zych | Darek | 1970 | Piła | 4Run Team | |
Szwedowicz | Agnieszka | 1985 | Piła | IM Inspiration | |
pimenau | Aliaksei | 1988 | Pila | ||
Kunysz | Mieczysław | 1946 | Piła | ||
Rózga | Grzegorz | 1994 | Wałcz | TEAM TERMINATORUN | |
Woźniak | Grzegorz | 1985 | Krajenka | 12WBOT/MOS KRAJENKA/WolfRace | |
Domagalski | Marcin | 1979 | Piła | ||
Mendyka | Artur | 1989 | Piła | Świry | |
Kucharczyk | Damian | 1985 | Różewo | Team TERMINATORun | |
Wawrzyniak | Mateusz | 1997 | Trzcianka | Mg Running Team Trzcianka | |
Jaworski | Maciej | 1981 | Piła | ||
Zdebik | Katarzyna | 1989 | Piła | ||
Pińkowski | Jarosłąw | 1978 | Pokrzywnica | Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo | |
Dwornicki | Mirosław | 1966 | Piła | ||
Margowski | Hubert | 2007 | Piła | PLKS GWDA PIŁA | |
Pilski | Hamer | 1984 | Piła | ||
Pilski | Patryk | 1984 | Piła | ||
Pilski | Ula | 1984 | Piła | ||
Pilski | Ania | 1984 | Piła | ||
Warszawski | Dawid | 2007 | Piła | Klub Kolarski "Sportowiec" Piła | |
Werenz | Szymon | 2006 | Piła | Kolarski Klub "Sportowiec" Piła | |
Ciemięga | Grzegorz | 1995 | Piła | ||
Łańska | Agata | 2006 | Piła | PLKS Gwda Piła |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Wyroślak | Martyna | 2002 | Poznań | AZS Poznań | |
Mazur | Anna | 1979 | Jastrowie | TeamTerminatoRun | |
Mazur | Tomasz | 1975 | Jastrowie | TeamTerminatoRun | |
Dwornicki | Miroslaw | 1966 | Pila |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|