Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Makowski | Bogdan | 1957 | Płock | Płock Biega No Age Limit | |
Jasińska | Patrycja | 2003 | Skrwilno | SZCZUTOWO BIEGA | |
Cak | Michał | 1987 | Bielsk | Orlen Running Team | |
Miaśkiewicz | Marcin | 1983 | Płock | Aktywnie Uzależniamy Płock | |
Hejmej | Marta | 1996 | Płock | Deloitte Adventure Team | |
Orzechowski | Przemek | 1985 | Płock | Jungla Nextreme | |
Kluba | Jowita | 1991 | Płock | ||
Rzęsiewicz | Jolanta | 1968 | Rypin | RKS LECH RYPIN | |
Zgorzelski | Kamil | 1988 | Siemiątkowo | Płock Bieg No Age Limit | |
Łomnicki | Dariusz | 1964 | Płock | Płock Biega No Age Limit | |
Frączkowski | Krzysztof | 1960 | Rogozino | ||
Kosińska | Agnieszka | 1977 | Sierpc | ||
Rogowski | Piotr | 1985 | Płock | ||
Andraszak | Monika | 1977 | Płock | ||
Sosiński | Mateusz | 1988 | Czewinsk Nad Wisłą | ||
Pesta | Marcin | 1979 | Słupno | ||
Lewiński | Łukasz | 1982 | Gostynin | Gostynin Biega | |
Omiński | Krzysztof | 1973 | Płock | ||
Zajączkowska | Arleta | 1959 | Płock | Płock Biega No Age Limit | |
Tomczak | Krzysztof | 1982 | Staroźreby | ||
Veremchuk | Yuliia | 1987 | Warszawa | TEAMOCHAL BIEGAM BO LUBIĘ SPORTOWA PARA | |
Kowalski | Tomasz | 1982 | Płock | K&K Bielickie | |
Myśliwiec | Piotr | 1977 | Warszawa | #Aktywni po zawale #Sportowa para | |
jędrzejewski | marceli | 1974 | Gostynin | płock biega no age limit | |
Dobrzyński | Henryk | 1962 | Barczewko | ||
Mielnikiewicz | Weronika | 1984 | Murzynowo | ||
Szelągowski | Przemysław | 1977 | Bodzanów | Blichowo Belfer Team | |
Kurek | Krzysztof | 1974 | Płock | Płock Biega No Age Limit | |
Pesta | Krzysztof | 1990 | Płock | Krzy_Mar | |
Wieluńska | Jolanta | 1963 | Płock | Płock Biega No Age Limit | |
Ciećwierz | Marek | 1961 | Staroźreby | Stowarzyszenie Płock Biega NoAge limit | |
Grodzicki | Tomasz | 1987 | Płock | PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT | |
Grommunt | Piotr | 1980 | Płock | Tkkf Płock | |
Szczygielski | Adam | 1980 | Płock | ||
Sokołowski | Łukasz | 1991 | Zielonka | ||
Budkowska | Dorota | 1988 | Czerwińsk Nad Wisłą | ||
Plaskacz | Zbigniew | 1988 | Sierpc | ||
Bąbała | Angelika | 1990 | Bodzanów | ||
Musiał | Sebastian | 2000 | Warszawa | ||
Szczygielski | Mariusz | 1986 | Bodzanów | ||
KOWALSKI | RAFAŁ | 1977 | PŁock | ||
Babala | Dominika | 1995 | Bodzanow | Zaden | |
Pankiewicz | Michał | 1992 | Płock | ||
Adamkowski | Krzysztof | 1973 | Coiechanów | ||
Szabrański | Piotr | 1972 | Słupno | 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Pomiechówku | |
Kolasa | Andrzej | 1951 | Warszawa-wesoła | KS Biegające Ząbki | |
Kolasa | Barbara | 1956 | Warszawa-wesoła | KS Biegające Ząbki | |
Jasiński | Mateusz | 1993 | Płock | ||
Nowicka | Joanna | 1985 | Płock | ||
Nowicki | Artur | 1984 | Płock | ||
Rodzyński | Patrycjusz | 1979 | Toruń | ||
Piotrowski | Marcin | 1983 | Płock | ||
Rydzyński | Krzysztof | 1977 | Drobin | ||
Gierwatowski | Artur | 1974 | Cekanowo | ||
Zalewski | Tomasz | 1997 | Warszawa | ||
Nowakowski | Mateusz | 2000 | Szeligi | ||
Dobrzeniecki | Sławomir | 1976 | Sierpc | Przyjaciele | |
KASZUBSKI | MARCIN | 1978 | Ostrowite | ||
Jezierski | Zbigniew | 1978 | Rypin | OYAMA TEAM RYPIN | |
Walasiewicz | Anna | 1984 | Rypin | OYAMA TEAM RYPIN | |
Ciseł | Kamil | 1990 | Płock | ||
Szczutowska | Olga | 1974 | Stefanowo | ||
KAJAK | AGNIESZKA | 1982 | Żychlin | ROZBIEGANI ŻYCHLIN | |
Turek | Paweł | 1979 | Gąbin | Gąbin Biega | |
Zastawny | Krzysztof | 1996 | Płock | ||
Pawlak | Krzysztof | 1976 | Kutno | Kutno Biega | |
Marcinkowski | Marcin | 1988 | Płock | ||
Malanowski | Łukasz | 1988 | Płock | ||
Rajewski | Kuba | 1995 | Bodzanów | ||
Rajewski | Mateusz | 1989 | Białobrzegi | ||
Pawłowicz | Damian | 1995 | Kołczygłowy | ||
Jankowska | Katarzyna | 1965 | Rogowo | ||
Krzeszewski | Zbigniew | 1968 | Stanowo | Klub Biegacza Sokół Bodzanów | |
Woszczak | Jolanta | 1968 | Strzelin | Płock Bieg No Age Limit | |
Woszczak | Zbigniew | 1964 | Strzelin | Płock Bieg No Age Limit | |
Lewandowski | Grzegorz | 1976 | Bydgoszcz | Fixum Dyrdoom AG | |
Madej | Anna | 1975 | Bydgoszcz | Fixum Dyrdoom AG | |
Bonkowski | Paweł | 1969 | Włocławek | ||
Kowalczyk | Michał | 1977 | Lisica | ROZBIEGANI ŻYCHLIN | |
Bobrowski | Piotr | 1978 | Żyrardów | Tri Sebuś | |
Kolibczyński | Dariusz | 1971 | Płock | Płock Biega No Age limit | |
Borowski | Piotr | 1976 | Slupno | Slupno biega | |
BUGAŁA | SYLWESTER | 1974 | Łódź | ||
BUGAŁA | ANNA | 1978 | Łódź | ||
Gościniak | Patrycja | 1998 | Dobrzyków | ||
Rybicki | Szymon | 1997 | Płock | ||
Zajączkowski | Bogdan | 1959 | Plock | Płock Biega No Age Limit | |
Bonkowski | Wojciech | 2002 | Włocławek | ||
Błaszczyk | Konrad | 1988 | Młodzieszyn | ||
Domosławska | Daria | 1977 | Płock | TKKF Płock | |
Krusiewicz | Tomasz | 1981 | Łoziska | ||
Rzepecki | Dominik | 1978 | Nowe Grabie | ||
Dłużniewski | Michał | 1989 | Płock | ||
Podgórski | Patryk | 1975 | Płock | 64 Batalion Lekkiej Piechoty | |
Cieślak | Adrian | 1988 | Obory | ||
Olszewski | Daniel | 1997 | Warszawa | Team Dwa Ognie | |
STAŃCZAK | EDMUND | 1953 | PŁock | PŁOCK BIEGA | |
Wojciechowska | Justyna | 1981 | Hanwell | Drużyna ML | |
Popsuj | Paweł | 1988 | Płock | ||
Iskra | Artur | 1988 | Łąck | ||
Tarnowski | Marcin | 1977 | Warszawa | ||
Rybicki | Robert | 1968 | Gąsewo | Klub Biegacza Sokół Bodzanów | |
Rybicka | Agata | 1970 | Gąsewo | Klub Biegacza Sokół Bodzanów | |
Panecki | Krzysztof | 1984 | Bedlno | ||
Martynowski | Witold | 1969 | Rogozino | KLUB BIEGACZA SOKÓŁ BODZANÓW | |
Korniewicz | Katarzyna | 1977 | Kalisz | Kasia i Tomek Masters Kalisz | |
Filipowicz | Albert | 1972 | Tyrowo | TEAM Albert | |
Bielski | Dariusz | 1970 | Płock | ||
Kukułka | Klaudia | 1997 | Rzeszów |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Romanowska | Agnieszka | 1985 | Płońsk | Aktywność Rodzi Pozytywność | |
Żaglewski | Dariusz | 1978 | Płońsk | Aktywność Rodzi Pozytywność | |
Gieras | Wiktor | 2006 | Gąbin | PUL PŁOCK | |
Jaroszewski | Roman | 1967 | Płock | Płock Biega No Age Limit | |
Jaroszewska | Monika | 1974 | Płock | Płock Biega No Age Limit | |
Wudarczyk | Tomasz | 1961 | Władysławowo | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
Mieszkowski | Damian | 1990 | Ząbki | ||
Gadomski | Łukasz | 1986 | Płońsk | Aktywność Rodzi Pozytywność | |
Duklanowska | Angelika | 1992 | Płońsk | Aktywność Rodzi Pozytywność | |
Denkiewicz | Jacek | 1985 | Zawidz Kościelny | ||
Kozłowski | Łukasz | 1991 | Płock | ||
Kowalczyk | Łukasz | 1981 | Płock | ||
Ziemiński | Mariusz | 1979 | Plock | ||
Krasoń | Beata | 1993 | Łódź | ||
Giżyński | Przemysław | 1979 | Płock | TKKF PŁOCK | |
Dzięgielewski | Andrzej | 1967 | Żychlin | ROZBIEGANI-ŻYCHLIN | |
Kordulasiński | Jarek | 1987 | Płock | ||
Korczak | Krzysztof | 1983 | Golub-dobrzyń | Endo Golub-Dobrzyń | |
Strzelczak | Damian | 1990 | Ciolkowo | ||
Miereczko | Maciek | 1979 | Wloclawek | Vectra Wloclawek | |
Niewiadomska | Justyna | 1989 | Gąbin | ||
Wilicka | Elżbieta | 1970 | Płock | ||
Modzelewski | Dariusz | 1958 | Pawłowice | Geodar | |
Fabisiak | Andrzej | 1964 | Sulejówek | Zarażeni Bólem | |
Fabisiak | Ewa | 1967 | Sulejówek | Zarażeni Bólem | |
Gor | Ania | 1975 | Waw | ||
Michalski | Piotr | 1979 | Cheltenham | Almost Athletes | |
Paluch | Henryk | 1970 | Włocławek | ||
Trzaskawka | Marta | 1993 | Gniezno | ||
Kacprzyk | Alex | 1972 | Warszawa | RP Runners | |
Ciborski | Jakub | 1977 | Warszawa | ||
Korczak | Krzysztof | 1983 | Golub-dobrzyń | Endo Golub-Dobrzyń | |
dziarnowski | wlodek | 1960 | Plock | Mechanika Zdrowia | |
Grzymała | Sebastian | 1981 | Płock | ||
Szczepanik | Mateusz | 2007 | Kutno | ||
Kujawa | Krzysztof | 1974 | Płock | WIĘCKOWSKI TEAM | |
Bajorek | Piotr | 1960 | Brodnica | Stowarzyszenie Brodnica biega |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Mosakowska | Alicja | 2016 | Płock | ||
Cak | Michalina | 2017 | Bielsk | ||
Orzechowski | Grzegorz | 2014 | Płock | Jungle Nextreme | |
Zgorzelski | Aleksander | 2018 | Siemiątkowo | Płock Bieg No Age Limit | |
Stafirska | Natasza | 2013 | Cekanowo | ||
Rudzki | Kacper | 2013 | Biała Podlaska | Szkoła Podstawowa Nr 5 Biała Podlaska | |
Elwertowski | Kuba | 2019 | Płock | ||
Dutkiewicz | Maja | 2017 | Płock | ||
Pawłowski | Szymon | 2019 | Płock | ||
Pawłowska | Anna | 2013 | Płock | ||
Grodzicka | Amelia | 2017 | Płock | ||
Grodzicki | Maksymilian | 2019 | Płock | PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT | |
Przychodzień | Olga | 2013 | Stare Babice | UKS SPORTING Zielonki | |
Franczak | Szymon | 2019 | Słupno | ||
Komorowski | Jędrzej | 2017 | Płock | ||
Kozińska | Gabriela | 2018 | Płock | ||
Cieślak | Norbert | 2016 | Obory | ||
Cisło | Mikołaj | 2017 | Warszawa | ||
Cisło | Teodor | 2017 | Warszawa | ||
Żórawski | Florian | 2017 | Płock | ||
Dolińska | Gabriela | 2016 | Brudzeń Duży | Jungle Ninja Płock | |
Doliński | Aleksander | 2018 | Brudzeń Duży | Jungle Ninja Płock | |
smoliński | Bartosz | 2014 | Płock | ||
smoliński | Szymon | 2014 | Płock | ||
Kalinowska | Gabriela | 2017 | Orłowo 10a |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Budek | Alicja | 2018 | Płock |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|