Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Końka | Tomasz | 1980 | Cicha Góra | TEAM BEROTU | |
Sieroń | Kamil | 1991 | Nowy Tomyśl | TEAM BEROTU | |
Jena | Krzysztof | 1956 | Pniewy | TEAM POSTĘP PNIEWY | |
Nowak | Andrzej | 1975 | Kąkolewo 49a | Kąkolewo Biega | |
Intek | Marcin | 1978 | Nowy Tomyśl | TEAM BEROTU | |
Czekala | Monika | 1980 | Grodzisk Wielkopolski | KĄKOLEWO BIEGA | |
Nowak | Ewa | 1976 | Kąkolewo | KĄKOLEWO BIEGA | |
Kielian | Krzysztof | 1987 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Kurek | Robert | 1973 | Kurowo | ||
Kurek | Sylwia | 1975 | Kurowo | ||
MACIAG | Iwona | 1988 | Nowy Tomyśl | Klub Biegacza Bolewice | |
Kaniuk | Sławomir | 1970 | Grodzisk Wielkopolski | Grodziski Klub Biegacza | |
Popowicz | Katarzyna | 1995 | Dobieżyn | Popki team | |
Piątas | Krzysztof | 1979 | Nowy Tomyśl | ||
Piwecki | Piotr | 1991 | Kopanica | Wolsztyńska Akademia Biegowa | |
Krajewska | Jolanta | 1982 | Kopanki | ||
Szewczyk | Mati | 1990 | Chobienice | KKFP Wolsztyn | |
Ziemek | Tomasz | 1979 | Nowy Tomyśl | TEAM BEROTU | |
Kukawa | Hubert | 1983 | Opalenica | opalenicki klub biegacza | |
Wojtaszek | Wojtek | 1990 | Nowy Tomyśl | Liga Mistrzów | |
Kiersztan | Leszek | 1973 | Lwówek | Rozbiegany Lwówek | |
Maciejewski | Hubert | 1984 | Nowy Tomyśl | TEAM BEROTU | |
Lipowicz | Krzysztof | 1982 | Glinno | Liga Mistrzów | |
Bruździński | Piotr | 1989 | Cicha Góra | Liga Mistrzow | |
Dwornik | Michał | 1987 | Paproć | Liga Mistrzów | |
Grabski | Rafał | 1992 | Boruja Kościelna | TEAM BEROTU | |
Szkudlarek | Krzysztof | 1976 | Kościan | ALMA-EL TEAM | |
Biernacki | Rafał | 1975 | Kościan | ALMA-EL TEAM | |
Madoń | Krzysztof | 1975 | Oborniki Wlkp | ALMA-EL TEAM | |
Madoń | Renata | 1973 | Oborniki Wlkp | ALMA-EL TEAM | |
Kubiak | Ewelina | 1996 | Zbąszyń | ||
Dolecka-Jankiewicz | Monika | 1980 | Nowy Tomyśl | BBest | |
Piątas | Mariusz | 1983 | Nowy Tomyśl | ||
Lisek | Łukasz | 1990 | Nowy Tomyśl | Liga Mistrzów | |
Koza | Beata | 1982 | Bukowiec | NKB Chyży | |
Kaczor | Sławomir | 1976 | Bolewice | ||
Lehmann | Krzysztof | 1988 | Glinno | Phoenix Contact Wielkopolska | |
Malke | Patryk | 1987 | Nowy Tomyśl | ||
Dolecki | Arkadiusz | 1976 | Nowy Tomyśl | ||
Mocek | Marek | 1998 | Granowo | Danflor Team | |
Janowicz | Honorata | 1995 | Opalenica | Opalenicki Klub Biegacza | |
Końka | Magdalena | 1985 | Cicha Góra | TEAM BEROTU | |
Kowalczyk | Monika | 1986 | Poznań | PGE Akademia Judo Poznań | |
Kurcewicz-Waberska | Lidka | 1979 | Nowy Tomyśl | TEAM BEROTU | |
Tylka | Jonathan | 1994 | Poznań | ||
OSTAJEWSKI | TOMASZ | 1975 | Lwówek Wlkp | TEAM BEROTU | |
Lotka | Izabela | 1983 | Stary Tomyśl | TEAM BEROTU | |
Lotka | Jakub | 1983 | Stary Tomyśl | TEAM BEROTU | |
Janus | Piotr | 1991 | Nowy Tomyśl | - | |
LISEK | MIECZYSŁAW | 1959 | LwÓwek Wlkp | Rozbiegany Lwówek | |
KACHEL | KRZYSZTOF | 1991 | Pniewy | Kamraci | |
Piechota | Dariusz | 1979 | Satopy | Elektrorecykling | |
Kwiatkowski | Łukasz | 1979 | Satopy | ||
Perz | Marzenna | 1968 | Bukowiec | ||
Rosiński | Radosław | 1989 | Wolsztyn | #Feiferteam | |
Pukacki | Jarosław | 1976 | Nowy Tomyśl | Przyłęk Runing Team | |
Pietrzak | Adrian | 1984 | Pniewy | ||
Kmiećkowiak | Lena | 2006 | Nowy Tomyśl | ||
jasiński | Wiktor | 2006 | Opalenica | ||
Krajewski | Jakub | 1988 | Wolsztyn | ||
Rodewald | Mateusz | 1993 | Wronki | ||
Haliniak | Marek | 1977 | Nowy Tomyśl | NKB Chyży Nowy Tomyśl | |
Tic | Michał | 1990 | Grodzisk Wlkp | Tic Team | |
Pierzyński | Paweł | 1990 | Grodzisk Wielkopolski | Grodziski Klub Biegacza | |
Dokowicz | Jarek | 1973 | Cicha Góra | TEAM BEROTU | |
Stanek | Patryk | 1996 | Nowy Tomyśl | ||
Nowak | Przemysław | 1978 | Opalenica | Opalenicki Klub Biegacza | |
Nowaczyk | Bartosz | 1985 | Nowy Tomyśl | TEAM BEROTU | |
Prządka | Michał | 1979 | Opalenica | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | |
Feifer | Bartosz | 1988 | Wolsztyn | #FeiferTeam/Wolsztyńska Akademia Biegowa | |
Janowicz | Zbigniew | 1958 | Opalenica | Opalenicki Klub Biegacza | |
Koloshko | Oleh | 1990 | Paproć | ||
Grobelny | Sebastian | 1974 | Lwówek | TEAM BEROTU |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
JENA | JADWIGA | 1958 | Pniewy | ||
GUZEK | JACEK | 1976 | Nowy TomyŚl | ||
GUZEK | EWA | 1976 | Nowy TomyŚl | ||
GROSZKOWSKI | GRZEGORZ | 1978 | Nowy TomyŚl | ||
Jandy | Krzysztof | 1950 | Nowy Tomysl | Nowy Tomysl | |
Majewski | Maciej | 1966 | Poznań | lub wybierz z listy | |
Majewska | Dorota | 1968 | Poznań | lub wybierz z listy | |
Bendowski | Marek | 1962 | Grodzisk Wlkp | Grodziski Klub Biegacza | |
Bendowska | Aleksandra | 1962 | Grodzisk Wielkopolski | ||
Dudek | Agnieszka | 1974 | Granowo | ||
Krugiołka | Grzegorz | 1982 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Krugiolka | Renata | 1985 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Feliksiak | Marzena | 1977 | Pniewy | Babski Azyl | |
Tatarska | Magdalena | 1989 | Glinno | TEAM BEROTU | |
Rudawski | Maciej | 1983 | Trzciel | NORDIC SPORT 2021 | |
Kielian | Marta | 1988 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Okrzesik-Frąckowiak | Izabela | 1968 | Wieleń | NORDIC SPORT 2021 | |
fRĄCKOWIAK | rOMAN | 1968 | Wieleń | NORDIC SPORT 2021 | |
Tomczyk | Edward | 1948 | Poznań | Zielone Groszki Poznan | |
Cholewka | Jolanta | 1956 | Kostrzyn | Zielone Groszki Poznan | |
Owczarek | Henryka | 1946 | Poznań | Zielone Groszki Poznan | |
Angielczyk | Małgorzata | 1951 | Poznań | Zielone Groszki Poznan | |
Postek | Danuta | 1963 | Poznań | Zielone Groszki Poznan | |
Maślanka | Iwona | 1971 | Śmigiel | NORDIC SPORT 2021 | |
Pukacka | Dorota | 1973 | Nowy Tomyśl | Przyłęk Runing Team | |
Musiał | Damian | 1991 | Cicha Góra | Musiał team | |
Musiał | Halina | 1972 | Nowy Tomyśl | Musiał Team | |
Marciniak-Musiał | Natalia | 1991 | Cicha Góra |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Końka | Tomasz | TEAM BEROTU | / | M40-49 | 3 / 43 | 0:18:23 |
10 | Sieroń | Kamil | TEAM BEROTU | 3 / 19 | M30-39 | 9 / 43 | 0:19:47 |
46 | Jena | Krzysztof | TEAM POSTĘP PNIEWY | 3 / 3 | M60-69 | 38 / 43 | 0:26:48 |
35 | Nowak | Andrzej | Kąkolewo Biega | 8 / 12 | M40-49 | 29 / 43 | 0:24:12 |
2 | Intek | Marcin | TEAM BEROTU | / | M40-49 | 2 / 43 | 0:17:51 |
48 | Czekala | Monika | KĄKOLEWO BIEGA | 3 / 6 | K40-49 | 9 / 14 | 0:28:23 |
55 | Nowak | Ewa | KĄKOLEWO BIEGA | 6 / 6 | K40-49 | 13 / 14 | 0:31:36 |
5 | Kielian | Krzysztof | Aktywnie w Pniewach | 1 / 19 | M30-39 | 5 / 43 | 0:18:35 |
23 | Kurek | Robert | 3 / 3 | M50-59 | 20 / 43 | 0:22:31 | |
54 | Kurek | Sylwia | 5 / 6 | K40-49 | 12 / 14 | 0:29:45 | |
6 | MACIAG | Iwona | Klub Biegacza Bolewice | / | K30-39 | 1 / 14 | 0:18:37 |
11 | Kaniuk | Sławomir | Grodziski Klub Biegacza | 1 / 3 | M50-59 | 10 / 43 | 0:19:57 |
13 | Piwecki | Piotr | Wolsztyńska Akademia Biegowa | 4 / 19 | M30-39 | 12 / 43 | 0:20:07 |
19 | Krajewska | Jolanta | / | K40-49 | 2 / 14 | 0:21:37 | |
18 | Szewczyk | Mati | KKFP Wolsztyn | 7 / 19 | M30-39 | 17 / 43 | 0:20:56 |
25 | Ziemek | Tomasz | TEAM BEROTU | 7 / 12 | M40-49 | 21 / 43 | 0:22:52 |
8 | Kukawa | Hubert | opalenicki klub biegacza | 3 / 12 | M40-49 | 7 / 43 | 0:18:52 |
41 | Wojtaszek | Wojtek | Liga Mistrzów | 14 / 19 | M30-39 | 33 / 43 | 0:25:39 |
21 | Kiersztan | Leszek | Rozbiegany Lwówek | 2 / 3 | M50-59 | 19 / 43 | 0:21:58 |
40 | Maciejewski | Hubert | TEAM BEROTU | 13 / 19 | M30-39 | 32 / 43 | 0:25:24 |
47 | Dwornik | Michał | Liga Mistrzów | 18 / 19 | M30-39 | 39 / 43 | 0:27:11 |
9 | Grabski | Rafał | TEAM BEROTU | 2 / 19 | M30-39 | 8 / 43 | 0:19:14 |
51 | Szkudlarek | Krzysztof | ALMA-EL TEAM | 10 / 12 | M40-49 | 40 / 43 | 0:28:58 |
56 | Madoń | Krzysztof | ALMA-EL TEAM | 12 / 12 | M40-49 | 43 / 43 | 0:33:17 |
57 | Madoń | Renata | ALMA-EL TEAM | 1 / 1 | K50-59 | 14 / 14 | 0:33:18 |
39 | Kubiak | Ewelina | 2 / 2 | K16-29 | 8 / 14 | 0:25:19 | |
36 | Dolecka-Jankiewicz | Monika | BBest | 2 / 6 | K40-49 | 7 / 14 | 0:24:43 |
17 | Piątas | Mariusz | 5 / 12 | M40-49 | 16 / 43 | 0:20:37 | |
42 | Lisek | Łukasz | Liga Mistrzów | 15 / 19 | M30-39 | 34 / 43 | 0:25:46 |
30 | Lehmann | Krzysztof | Phoenix Contact Wielkopolska | 11 / 19 | M30-39 | 25 / 43 | 0:23:40 |
45 | Malke | Patryk | 17 / 19 | M30-39 | 37 / 43 | 0:26:21 | |
12 | Dolecki | Arkadiusz | 4 / 12 | M40-49 | 11 / 43 | 0:20:03 | |
22 | Janowicz | Honorata | Opalenicki Klub Biegacza | / | K16-29 | 3 / 14 | 0:21:59 |
24 | Końka | Magdalena | TEAM BEROTU | 1 / 2 | K30-39 | 4 / 14 | 0:22:44 |
50 | Kowalczyk | Monika | PGE Akademia Judo Poznań | 2 / 2 | K30-39 | 11 / 14 | 0:28:39 |
29 | Kurcewicz-Waberska | Lidka | TEAM BEROTU | 1 / 6 | K40-49 | 5 / 14 | 0:23:21 |
31 | Tylka | Jonathan | 1 / 3 | M16-29 | 26 / 43 | 0:23:54 | |
7 | OSTAJEWSKI | TOMASZ | TEAM BEROTU | 2 / 12 | M40-49 | 6 / 43 | 0:18:41 |
49 | Lotka | Izabela | TEAM BEROTU | 4 / 6 | K40-49 | 10 / 14 | 0:28:24 |
52 | Lotka | Jakub | TEAM BEROTU | 11 / 12 | M40-49 | 41 / 43 | 0:29:04 |
26 | Janus | Piotr | - | 8 / 19 | M30-39 | 22 / 43 | 0:22:56 |
14 | LISEK | MIECZYSŁAW | Rozbiegany Lwówek | 1 / 3 | M60-69 | 13 / 43 | 0:20:13 |
27 | KACHEL | KRZYSZTOF | Kamraci | 9 / 19 | M30-39 | 23 / 43 | 0:22:57 |
16 | Rosiński | Radosław | #Feiferteam | 6 / 19 | M30-39 | 15 / 43 | 0:20:19 |
38 | Pukacki | Jarosław | Przyłęk Runing Team | 9 / 12 | M40-49 | 31 / 43 | 0:25:04 |
53 | Pietrzak | Adrian | 19 / 19 | M30-39 | 42 / 43 | 0:29:39 | |
33 | Kmiećkowiak | Lena | 1 / 2 | K16-29 | 6 / 14 | 0:24:02 | |
32 | jasiński | Wiktor | 2 / 3 | M16-29 | 27 / 43 | 0:24:01 | |
37 | Krajewski | Jakub | 12 / 19 | M30-39 | 30 / 43 | 0:24:59 | |
28 | Tic | Michał | Tic Team | 10 / 19 | M30-39 | 24 / 43 | 0:23:19 |
44 | Pierzyński | Paweł | Grodziski Klub Biegacza | 16 / 19 | M30-39 | 36 / 43 | 0:26:07 |
34 | Stanek | Patryk | 3 / 3 | M16-29 | 28 / 43 | 0:24:02 | |
4 | Nowak | Przemysław | Opalenicki Klub Biegacza | 1 / 12 | M40-49 | 4 / 43 | 0:18:30 |
15 | Nowaczyk | Bartosz | TEAM BEROTU | 5 / 19 | M30-39 | 14 / 43 | 0:20:14 |
20 | Prządka | Michał | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | 6 / 12 | M40-49 | 18 / 43 | 0:21:48 |
1 | Feifer | Bartosz | #FeiferTeam/Wolsztyńska Akademia Biegowa | / | M30-39 | 1 / 43 | 0:17:31 |
43 | Janowicz | Zbigniew | Opalenicki Klub Biegacza | 2 / 3 | M60-69 | 35 / 43 | 0:25:51 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | JENA | JADWIGA | 15 / 15 | 0:27:07 | |||
11 | Bendowski | Marek | Grodziski Klub Biegacza | 5 / 6 | 0:41:23 | ||
16 | Bendowska | Aleksandra | 11 / 15 | 0:44:45 | |||
13 | Dudek | Agnieszka | 8 / 15 | 0:42:34 | |||
7 | Krugiołka | Grzegorz | Aktywnie w Pniewach | 4 / 6 | 0:37:26 | ||
8 | Feliksiak | Marzena | Babski Azyl | 4 / 15 | 0:37:26 | ||
9 | Tatarska | Magdalena | TEAM BEROTU | 5 / 15 | 0:40:34 | ||
4 | Okrzesik-Frąckowiak | Izabela | NORDIC SPORT 2021 | 2 / 15 | 0:33:50 | ||
1 | fRĄCKOWIAK | rOMAN | NORDIC SPORT 2021 | 1 / 6 | 0:32:06 | ||
5 | Tomczyk | Edward | Zielone Groszki Poznan | 3 / 6 | 0:35:40 | ||
15 | Cholewka | Jolanta | Zielone Groszki Poznan | 10 / 15 | 0:43:39 | ||
20 | Owczarek | Henryka | Zielone Groszki Poznan | 14 / 15 | 0:47:55 | ||
14 | Angielczyk | Małgorzata | Zielone Groszki Poznan | 9 / 15 | 0:43:12 | ||
6 | Postek | Danuta | Zielone Groszki Poznan | 3 / 15 | 0:37:03 | ||
3 | Maślanka | Iwona | NORDIC SPORT 2021 | 1 / 15 | 0:33:31 | ||
12 | Pukacka | Dorota | Przyłęk Runing Team | 7 / 15 | 0:41:26 | ||
19 | Musiał | Damian | Musiał team | 6 / 6 | 0:47:26 | ||
18 | Musiał | Halina | Musiał Team | 13 / 15 | 0:47:21 | ||
17 | Marciniak-Musiał | Natalia | 12 / 15 | 0:47:19 |