Trasa pływacka rozpoczyna się w Jeziorze Nowowarpieńskim, a kończy zaś po drugiej stronie Półwyspu Nowowarpieńskiego, w Zatoce Nowowarpieńskiej.
Trasa kolarska, oprócz doskonałej jakości asfaltu, oferuje brak wzniesień.
Trasa biegowa, wiedzie po Nowym Warpnie: tuż pod Ratuszem i Kościołem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz wzdłuż okalających go brzegów Jeziora Nowowarpieńskiego i Zatoki Nowowarpieńskiej.
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kiezik | Marcin | 1976 | Tanowo | IRONMAN CS Polska | |
Nowak | Roman | 1981 | Człuchów | Tridea Team | |
Krzysztofik | Sławek | 1979 | Mierzyn | ||
Gutowski | Tomasz | 1984 | Stargard | Mick o 'Amelika Huipû Triathlon Team | |
Tymul | Jakub | 1978 | Szczecin | Mick o' Amelika Huipû -Triathlon Team | |
Strugielski | Jakub | 1988 | Szczecin | RS Opony Team | |
Sobecki | Filip | 1976 | Bezrzecze/Szczecin | KS Ironman Polska | |
Rogiewicz | Remigiusz | 1978 | Mierzyn | KS IRONMAN CS POLSKA | |
KĘDZIERSKI | KRZYSZTOF | 1965 | TANOWO | SMT SZCZECIN | |
Kołecki | Mikołaj | 1984 | Szczecin | ||
panasiuk | tomasz | 1973 | szczecin | SMT Szczecin | |
Romański | Wojciech | 1977 | Szczecin | ||
Mazurek | Rafał | 1978 | Szczecin | c/s IRONMAN POLSKA | |
Gerula | Robert | 1969 | Warszawa | ||
Podleśny | Tomasz | 1977 | Szczecin | ||
Zalatukhin | Pavel | 1987 | Przecław | IRONRUN | |
Fałowski | Kamil | 1981 | Szczecin | GVT BMC | |
Kwieciński | Krzysztof | 1984 | Szczecin | SMT Szczecin | |
Wadas | Andrzej | 1983 | Szczecin | triatlĄ | |
Mańke | Karolina | 1987 | Police | ||
Wasil | Rafał | 1987 | Szczecin | ||
Krępa | Daniel | 1976 | Dobra | OldGTX | |
Śmieja | Bartosz | 1976 | Bezrzecze | ||
Kasperowicz | Dariusz | 1975 | Szczecin | ||
Mackiewicz | Joanna | 1986 | Berlin | Szybkie Kopyto | |
Chiżyk | Krzysztof | 1976 | Nowe Warpno | Nowe Warpno TRI | |
Kęszycki | Oskar | 1991 | Bezrzecze | AzeMonSters | |
Jakubowski | Lesław | 1959 | Gryfino | ||
Pilarski | Paweł | 1978 | Szczecin | DBK | |
KOŚMIDER | BARTOSZ | 1976 | SZCZECIN | ||
Czapiewski | Jarosław | 1979 | Szczecin | ||
Hinnel | Grzegorz | 1948 | Szczecin | ||
Kłodziński | Robert | 1968 | Szczecin | ||
MALISZEWSKI | PAWEL | 1983 | SZCZECIN | ||
Pytkowski | Arkadiusz | 1975 | Szczecin | ||
Ogrodowicz | Jacek | 1964 | Szczecin | Ale ... o co biega? | |
Rudź | Daniel | 1971 | Przecław | ||
Łopiński | Hubert | 1986 | Szczecin | ||
Kalińska | Katarzyna | 1977 | Szczecin | ||
Kaliński | Jacek | 1977 | szczecin | ||
Krzemiński | Grzegorz | 1972 | Żary | GT RAT | |
Nowicki | Marcin | 1978 | Mierzyn | GVT | |
Gajlewicz | Piotr | 1982 | Szczecin | ||
Pachnowski | Sławomir | 1985 | szczecin | ||
Łazaronek | Przemysław | 1977 | Szczecin | Mick o 'Amelika Huipû Triathlon Team | |
Derleta | Mateusz | 1992 | Szczecin | derMMed | |
Sterna | Anna | 1991 | Gorzów Wlkp. | ||
Derleta | Ryszard | 1962 | Szczecin | Dermmed | |
Derleta | Iwona | 1964 | Szczecin | Dermmed | |
Zajaczkowski | Robert | 1971 | Warzymice | Nie zrzeszony | |
Świerek | Andrzej | 1976 | Dołuje | IRONMAN C/S POLSKA SZCZECIN | |
Gwardiak | Bartłomiej | 1992 | Goleniów | Prime Cargo Poland | |
Lech | Jarek | 1975 | Dołuje | ||
MACIASZCZYk | Zbigniew | 1950 | Szczecin | Szybciej nie mogę | |
Szarek | Dominik | 1975 | Swinoujscie | Domtrans | |
Zapłata | Marek | 1956 | Kamieniec | ||
Dyczyński | Leszek | 1981 | Szczecin | MTR Team Szczecin | |
Gordon | Radosław | 1973 | Szczecin | ||
buda | bartosz | 1983 | szczecin | active | |
Luftmann | Cezary | 1978 | szczecin | ||
Świątek | Sebastian | 1976 | Szczecin | ||
Masłowska | Barbara | 1973 | Stargard | ||
Pryk | Rafał | 1975 | Goleniów | Rozbiegany Goleniów | |
Rzeszowski | Paweł | 1978 | Szczecin | ||
Wajdziak | Marcin | 1973 | Szczecin | ||
Masłowski | Artur | 1975 | Stargard | ||
Kwintal | Jan | 1973 | Krępsko | ||
Marasz | Zbigniew | 1980 | Police | ||
Krasa | Sławomir | 1976 | Szczecin | ||
Szarzec | Przemysław | 1979 | nowe warpno | NOWE WARPNO | |
Stasieniuk | Robert | 1963 | Szczecin | ||
Buda | Krzysztof | 1978 | Szczecin | ||
Nowakowicz | Jakub | 1995 | Wołczkowo | ||
Mendyka | Paweł | 1987 | Szczecin | ||
Piwoński | Rafał | 1991 | Zambrów | Sporteam Zambrów | |
Krasnodębski | Konrad | 1977 | Nowe Warpno | Lowe Lasy | |
Lebiedziewski | Maciej | 1986 | Przecław | Szczeciński Klub Wysokogórski | |
Zieliński | Karol | 1983 | Szczecin | ||
Gołdyn | Marek | 1982 | Koszalin | Tkkf Koszalin | |
urbanik | grzegorz | 1981 | Mierzyn | ||
Leo | Michał | 1969 | Gdynia | ||
Kornicz | Jacek | 1984 | Poznan | ||
Wyrozębski | Łukasz | 1982 | Police | ||
Hejman | Damian | 1988 | Szczecin | 12tri.pl | |
Żabski | Tomasz | 1980 | Warzymice | IronŻaba | |
Tomczak | Tomasz | 1975 | Bezrzecze | Bezrzecze | |
Kmieciak | Sławek | 1973 | Szczecin | Szczecin | |
Doleżek | Krystian | 1979 | Szczecin | ||
Buczek | Krzysztof | 1979 | SZCZECIN | HQ MNC NE | |
Rożek | Łukasz | 1984 | Kobylanka | K.S. CKS-ORKA Szczecin | |
Cybulski | Jacek | 1981 | Szczecin | ||
Poterski | Paweł | 1984 | Gorzów Wlkp | ||
jacuński | jakub | 1986 | poznań | ||
Smorąg | Gracjan | 1989 | Skórzewo | ||
Szwed | Aleksander | 1975 | Mierzyn | ||
Sobolewska-Szwed | Ewelina | 1976 | Mierzyn | Mango Gatki Team | |
Zajda | Tomasz | 1984 | Szczecin | ||
Babiński | Sławek | 1974 | Szczecin | Hanmon.pl | |
Kubasik | Arkadiusz | 1980 | Gryifno | PGE Dolna ODra | |
SZCZYPEK | OLA | 1985 | szczecin | SMT SZCZECIN | |
Kowaleczko | Michał | 1982 | Szczecin | RIDERSCLUB KIJEWO SZCZECIN | |
Sęczkowski | Grzegorz | 1982 | Szczecin | ||
Jędruch | Kasia | 1986 | Szczecin | KMP Świnoujście | |
Ruta | Przemysław | 1981 | Szczecin | Motiv Home Team | |
Lubas | Rafał | 1977 | gryfino | ||
Wąż | Józef | 1951 | Gdynia | ||
Nowak | Paweł | 1977 | Dobra | GOGGLE PAE TEAM | |
NIEGREBECKI | BARTOSZ OSOm! | 1974 | Szczecin | OSOm! Runners | |
Kieszkowski | Adam | 1985 | Szczecin | ||
Weryk | Tomasz | 1971 | Bezrzecze | Wieczorne Bieganie | |
Pawlak | Mikołaj | 1976 | Poznań | Velocity | |
Andrzejewski | Piotr | 1959 | Świnoujście | Marynarka Wojenna Świnoujście | |
Frackowski | Slawomir | 1962 | Bezrzecze | Bezrzecze | |
Łokietek | Dariusz | 1969 | Szczecin | Salezjanie Biegające Łokcie | |
Paluch | Robert | 1973 | Szczecin | KW Szczecin | |
Reinecke | Tobias | 1979 | Kobylanka | ATR Agrohandel | |
Zieliński | Kamil | ||||
Czapski | Sławomir | ||||
Strzelec | Konrad | Mick o 'Amelika Huipû Triathlon Team |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Rogacki | Paweł | 1978 | Dobra | FABRYKA TRIATHLONU | |
Gmiński | Łukasz | 1979 | Szczecin | ||
Merchelski | Piotr | 1984 | Warszawa | BEZ CIŚNIEŃ | |
LEW | PIOTR | 1976 | Szczecin | ATAK LOGISTIK | |
Stanasiuk | Edyta | 1986 | Szczecin | ||
Płotkowska | Marta | 1978 | Szczecin | ||
Bobrowicz | Artur | 1984 | Goleniow | 3 batalion logistyczny Glewice | |
Ufniarz | Grzegorz | 1976 | Police | SKB DZIK | |
Lasota | Jakub | 1986 | Okonek | Włókniarz Okonek | |
Szymańska | Anna | 1958 | Goleniów | 1958 | |
Leśniowski | Piotr | 1982 | Opole | ||
MADEJ | Agata | 1987 | Poznań | Fabryka Mazaków | |
Lizura | Sławomir | 1983 | Biskupice | Mick O Amelika Huipu - Triathlon Team | |
panasiuk | beata | 1973 | szczecin | ||
Młynarczyk | Piotr | 1984 | Police | Fabryka Triathlonu |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | Kiezik | Marcin | IRONMAN CS Polska | 7 / 31 | M40-49 | 26 / 89 | 2:32:02 |
2 | Nowak | Roman | Tridea Team | / | M30-39 | 2 / 89 | 2:12:00 |
84 | Krzysztofik | Sławek | 36 / 39 | M30-39 | 81 / 89 | 3:01:57 | |
43 | Gutowski | Tomasz | Mick o 'Amelika Huipû Triathlon Team | 20 / 39 | M30-39 | 42 / 89 | 2:41:01 |
66 | Tymul | Jakub | Mick o' Amelika Huipû -Triathlon Team | 31 / 39 | M30-39 | 65 / 89 | 2:50:30 |
89 | Strugielski | Jakub | RS Opony Team | 7 / 7 | M18-29 | 85 / 89 | 3:14:18 |
5 | Sobecki | Filip | KS Ironman Polska | 1 / 31 | M40-49 | 5 / 89 | 2:17:08 |
53 | KĘDZIERSKI | KRZYSZTOF | SMT SZCZECIN | 5 / 6 | M50-59 | 52 / 89 | 2:45:00 |
85 | panasiuk | tomasz | SMT Szczecin | 30 / 31 | M40-49 | 82 / 89 | 3:03:53 |
80 | Romański | Wojciech | 27 / 31 | M40-49 | 77 / 89 | 2:59:31 | |
41 | Mazurek | Rafał | c/s IRONMAN POLSKA | 19 / 39 | M30-39 | 40 / 89 | 2:40:41 |
4 | Zalatukhin | Pavel | IRONRUN | 1 / 39 | M30-39 | 4 / 89 | 2:16:06 |
3 | Fałowski | Kamil | GVT BMC | / | M30-39 | 3 / 89 | 2:13:58 |
23 | Kwieciński | Krzysztof | SMT Szczecin | 10 / 39 | M30-39 | 23 / 89 | 2:30:48 |
87 | Wadas | Andrzej | triatlĄ | 38 / 39 | M30-39 | 84 / 89 | 3:12:47 |
71 | Mańke | Karolina | / | K30-39 | 2 / 6 | 2:54:37 | |
47 | Wasil | Rafał | 23 / 39 | M30-39 | 46 / 89 | 2:43:33 | |
61 | Krępa | Daniel | OldGTX | 19 / 31 | M40-49 | 60 / 89 | 2:48:05 |
22 | Śmieja | Bartosz | 6 / 31 | M40-49 | 22 / 89 | 2:30:48 | |
75 | Kasperowicz | Dariusz | 25 / 31 | M40-49 | 72 / 89 | 2:57:31 | |
30 | Chiżyk | Krzysztof | Nowe Warpno TRI | 9 / 31 | M40-49 | 30 / 89 | 2:34:20 |
27 | Kęszycki | Oskar | AzeMonSters | 4 / 7 | M18-29 | 27 / 89 | 2:32:10 |
24 | Jakubowski | Lesław | 2 / 6 | M50-59 | 24 / 89 | 2:31:28 | |
33 | Pilarski | Paweł | DBK | 15 / 39 | M30-39 | 33 / 89 | 2:36:06 |
67 | Czapiewski | Jarosław | 32 / 39 | M30-39 | 66 / 89 | 2:52:10 | |
91 | Hinnel | Grzegorz | 2 / 3 | M60-69 | 86 / 89 | 3:17:07 | |
45 | MALISZEWSKI | PAWEL | 21 / 39 | M30-39 | 44 / 89 | 2:42:19 | |
83 | Pytkowski | Arkadiusz | 29 / 31 | M40-49 | 80 / 89 | 3:00:27 | |
70 | Rudź | Daniel | 23 / 31 | M40-49 | 69 / 89 | 2:52:45 | |
64 | Łopiński | Hubert | 30 / 39 | M30-39 | 63 / 89 | 2:49:35 | |
44 | Krzemiński | Grzegorz | GT RAT | 13 / 31 | M40-49 | 43 / 89 | 2:42:04 |
10 | Nowicki | Marcin | GVT | 5 / 39 | M30-39 | 10 / 89 | 2:22:59 |
54 | Gajlewicz | Piotr | 24 / 39 | M30-39 | 53 / 89 | 2:45:08 | |
14 | Pachnowski | Sławomir | 6 / 39 | M30-39 | 14 / 89 | 2:25:29 | |
20 | Łazaronek | Przemysław | Mick o 'Amelika Huipû Triathlon Team | 5 / 31 | M40-49 | 20 / 89 | 2:30:35 |
1 | Derleta | Mateusz | derMMed | / | M18-29 | 1 / 89 | 2:11:47 |
34 | Sterna | Anna | / | K18-29 | 1 / 6 | 2:36:34 | |
19 | Derleta | Ryszard | Dermmed | 1 / 6 | M50-59 | 19 / 89 | 2:30:22 |
74 | Zajaczkowski | Robert | Nie zrzeszony | 24 / 31 | M40-49 | 71 / 89 | 2:57:07 |
6 | Świerek | Andrzej | IRONMAN C/S POLSKA SZCZECIN | 2 / 31 | M40-49 | 6 / 89 | 2:17:08 |
12 | Gwardiak | Bartłomiej | Prime Cargo Poland | 2 / 7 | M18-29 | 12 / 89 | 2:23:49 |
48 | Lech | Jarek | 14 / 31 | M40-49 | 47 / 89 | 2:43:59 | |
69 | Zapłata | Marek | 1 / 3 | M60-69 | 68 / 89 | 2:52:31 | |
25 | Dyczyński | Leszek | MTR Team Szczecin | 11 / 39 | M30-39 | 25 / 89 | 2:31:36 |
63 | Gordon | Radosław | 20 / 31 | M40-49 | 62 / 89 | 2:49:24 | |
31 | buda | bartosz | active | 13 / 39 | M30-39 | 31 / 89 | 2:35:23 |
78 | Luftmann | Cezary | 35 / 39 | M30-39 | 75 / 89 | 2:58:44 | |
88 | Masłowska | Barbara | 1 / 2 | K40-49 | 4 / 6 | 3:14:14 | |
42 | Pryk | Rafał | Rozbiegany Goleniów | 12 / 31 | M40-49 | 41 / 89 | 2:40:46 |
59 | Wajdziak | Marcin | 18 / 31 | M40-49 | 58 / 89 | 2:47:34 | |
37 | Masłowski | Artur | 11 / 31 | M40-49 | 36 / 89 | 2:37:07 | |
56 | Marasz | Zbigniew | 26 / 39 | M30-39 | 55 / 89 | 2:46:40 | |
76 | Szarzec | Przemysław | NOWE WARPNO | 33 / 39 | M30-39 | 73 / 89 | 2:57:55 |
50 | Stasieniuk | Robert | 4 / 6 | M50-59 | 49 / 89 | 2:44:17 | |
8 | Buda | Krzysztof | 3 / 39 | M30-39 | 8 / 89 | 2:20:37 | |
29 | Mendyka | Paweł | 12 / 39 | M30-39 | 29 / 89 | 2:34:08 | |
18 | Piwoński | Rafał | Sporteam Zambrów | 3 / 7 | M18-29 | 18 / 89 | 2:29:42 |
93 | Krasnodębski | Konrad | Lowe Lasy | 31 / 31 | M40-49 | 88 / 89 | 3:24:25 |
40 | Lebiedziewski | Maciej | Szczeciński Klub Wysokogórski | 18 / 39 | M30-39 | 39 / 89 | 2:38:14 |
7 | Zieliński | Karol | 2 / 39 | M30-39 | 7 / 89 | 2:18:35 | |
39 | Gołdyn | Marek | Tkkf Koszalin | 17 / 39 | M30-39 | 38 / 89 | 2:37:28 |
57 | urbanik | grzegorz | 27 / 39 | M30-39 | 56 / 89 | 2:47:28 | |
51 | Leo | Michał | 16 / 31 | M40-49 | 50 / 89 | 2:44:44 | |
94 | Kornicz | Jacek | 39 / 39 | M30-39 | 89 / 89 | 3:43:04 | |
15 | Wyrozębski | Łukasz | 7 / 39 | M30-39 | 15 / 89 | 2:27:01 | |
11 | Hejman | Damian | 12tri.pl | 1 / 7 | M18-29 | 11 / 89 | 2:23:17 |
60 | Żabski | Tomasz | IronŻaba | 28 / 39 | M30-39 | 59 / 89 | 2:47:52 |
17 | Tomczak | Tomasz | Bezrzecze | 4 / 31 | M40-49 | 17 / 89 | 2:29:08 |
28 | Kmieciak | Sławek | Szczecin | 8 / 31 | M40-49 | 28 / 89 | 2:32:20 |
9 | Doleżek | Krystian | 4 / 39 | M30-39 | 9 / 89 | 2:21:44 | |
77 | Rożek | Łukasz | K.S. CKS-ORKA Szczecin | 34 / 39 | M30-39 | 74 / 89 | 2:58:28 |
86 | Poterski | Paweł | 37 / 39 | M30-39 | 83 / 89 | 3:08:23 | |
82 | Smorąg | Gracjan | 6 / 7 | M18-29 | 79 / 89 | 3:00:00 | |
81 | Szwed | Aleksander | 28 / 31 | M40-49 | 78 / 89 | 2:59:54 | |
95 | Sobolewska-Szwed | Ewelina | Mango Gatki Team | 2 / 2 | K40-49 | 6 / 6 | 3:44:13 |
16 | Zajda | Tomasz | 8 / 39 | M30-39 | 16 / 89 | 2:29:02 | |
21 | Kubasik | Arkadiusz | PGE Dolna ODra | 9 / 39 | M30-39 | 21 / 89 | 2:30:39 |
90 | SZCZYPEK | OLA | SMT SZCZECIN | 1 / 1 | K30-39 | 5 / 6 | 3:17:00 |
46 | Sęczkowski | Grzegorz | 22 / 39 | M30-39 | 45 / 89 | 2:43:19 | |
73 | Jędruch | Kasia | KMP Świnoujście | / | K30-39 | 3 / 6 | 2:56:37 |
62 | Ruta | Przemysław | Motiv Home Team | 29 / 39 | M30-39 | 61 / 89 | 2:48:54 |
13 | Lubas | Rafał | 3 / 31 | M40-49 | 13 / 89 | 2:25:13 | |
92 | Wąż | Józef | 3 / 3 | M60-69 | 87 / 89 | 3:23:21 | |
36 | Nowak | Paweł | GOGGLE PAE TEAM | 10 / 31 | M40-49 | 35 / 89 | 2:37:00 |
79 | NIEGREBECKI | BARTOSZ OSOm! | OSOm! Runners | 26 / 31 | M40-49 | 76 / 89 | 2:58:59 |
35 | Kieszkowski | Adam | 16 / 39 | M30-39 | 34 / 89 | 2:36:43 | |
49 | Weryk | Tomasz | Wieczorne Bieganie | 15 / 31 | M40-49 | 48 / 89 | 2:44:11 |
38 | Andrzejewski | Piotr | Marynarka Wojenna Świnoujście | 3 / 6 | M50-59 | 37 / 89 | 2:37:26 |
72 | Frackowski | Slawomir | Bezrzecze | 6 / 6 | M50-59 | 70 / 89 | 2:56:09 |
65 | Łokietek | Dariusz | Salezjanie Biegające Łokcie | 21 / 31 | M40-49 | 64 / 89 | 2:50:23 |
58 | Paluch | Robert | KW Szczecin | 17 / 31 | M40-49 | 57 / 89 | 2:47:29 |
55 | Reinecke | Tobias | ATR Agrohandel | 25 / 39 | M30-39 | 54 / 89 | 2:46:01 |
32 | Zieliński | Kamil | 14 / 39 | M30-39 | 32 / 89 | 2:35:37 | |
68 | Czapski | Sławomir | 22 / 31 | M40-49 | 67 / 89 | 2:52:11 | |
52 | Strzelec | Konrad | Mick o 'Amelika Huipû Triathlon Team | 5 / 7 | M18-29 | 51 / 89 | 2:44:58 |