Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Trojga | Wojciech | 2010 | Szczecin | Ironman Szczecin | |
Pawłaszek | Katarzyna | 2011 | Bezrzecze |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Gajb | Maria | 2008 | Poznań | KS AZS AWF POZNAŃ | |
Rybacka | Małgorzata | 2008 | Szczytniki | KS AZS AWF POZNAŃ | |
Tomczak | Weronika | 2009 | Gniezno | GTT Diament | |
Grędziński | Kacper | 2008 | Szczecin | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | |
Zieliński | Szymon | 2009 | Szczecin | CMS Szczecin | |
Zieliński | Dawid | 2009 | Szczecin | CMS Szczecin | |
Glapa | Martyna | 2009 | Poznan | KS UAM Triathlon Poznan | |
Pisanko | Franciszek | 2008 | Dąbrowa | UKS Lusowo | |
Kołodziej | Blanka | 2009 | SZCZECINEK | KLUB SPORTOWY TRIATHLON SZCZECINEK | |
Siwonia | Lilianna | 2009 | SZCZECINEK | KLUB SPORTOWY TRIATHLON SZCZECINEK | |
Gurdziołek | Alicja | 2009 | Niepruszewo | UKS Lusowo | |
Dąbrowski | Michał | 2009 | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | |
mituła | Karol | 2009 | SZCZECIN | CKS SZCZECIN | |
Kotlińska | Zofia | 2008 | Poznań | Poznań | |
NAWROCKA | LAURA | 2009 | SZCZECIN | KS WERWA SZCZECIN | |
Mucha | Igor | 2008 | Szczecin | KS WERWA SZCZECIN | |
Rogucka | Oliwia | 2008 | Szczecin | KS Werwa Szczecin | |
Zandhajm | Bartosz | 2008 | Szczecin | Werwa | |
Skupinski | Szymon | 2008 | Dobra | KS WERWA SZCZECIN | |
MAJCHRZAK | hANNA | 2008 | SZCZECIN | KLUB SPORTOWY WERWA SZCZECIN | |
Baran | Daria | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | |||
Krępa | Iga | Ks Ironman Prodmar Szczecin |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Pawłaszek | Hanna | 2007 | Bezrzecze | ||
Kowalik | Hubert | 2007 | Szczecin | MKP Szczecin | |
Pniewska | Aleksandra | 2006 | Szczecin | Ironman | |
Pietruszyńska | Joanna | 2006 | Pilchowo | MKP Szczecin | |
Dudek | Marysia | 2007 | Poznań | Uks lusowo | |
Tomaszewska | Klaudia | 2006 | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | |
Kasperowicz | Tadeusz | 2006 | Szczecin | Ironman CS Polska Szczecin | |
Mikołajczak | Malwina | 2006 | Poznań | KS UAM Triathlon Poznan | |
Ferchmin | Kacper | 2006 | Poznan | KS UAM Triathlon Poznan | |
Siwonia | Amelia | 2006 | SZCZECINEK | KLUB SPORTOWY TRIATHLON SZCZECINEK | |
Kłosowska | Judyta | 2007 | SZCZECINEK | KLUB SPORTOWY TRIATHLON SZCZECINEK | |
Leboda | Mateusz | 2007 | SZCZECINEK | KLUB SPORTOWY TRIATHLON SZCZECINEK | |
Majdański | Borys | 2007 | SZCZECIN | MKP SZCZECIN | |
Ładziak | Nadia | 2006 | szczecin | mkp szczecin | |
Basałaj | Milena | 2006 | Szczecin | MKP Szczecin | |
Polehoński | Tomasz | 2006 | Szczecinek | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | |
sobieśniewski | mariusz | 2007 | szczecin | KS WERWA SZCZECIN | |
Chrzan | Paweł | 2007 | Szczecin | Ks Ironman Prodmar Szczecin | |
Ślugajska | Karina | 2006 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | |
Leśny | Jan | 2006 | Gniezno | GTT Diament | |
Szewczyk | Szymon | 2006 | Szczecin | Werwa Szczecin | |
Nowak | Aleksander | Ks Ironman Prodmar Szczecin |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Tomczak | Maciej | 2005 | Gniezno | GTT Diament | |
Kozłowski | Artur | 2004 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | |
Kunikowski | Dorian | 2004 | Bezrzecze | Ks ironman prodmar Szczecin | |
Czachorowski | Igor | 2005 | szczecin | Ks Ironman Prodmar Szczecin | |
Pisanko | Michał | 2005 | Dąbrowa | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Sołtysiak | Urszula | 2004 | Sady | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Guranowski | Wojciech | 2004 | Chyby | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Szymczak | Adam | 2005 | Chyby | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Kostka | Maciej | 2005 | Chyby | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Łuczka | Jan | 2005 | Rokietnica | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Budzyński | Jakub | 2005 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | |
Leśny | Franciszek | 2004 | Gniezno | GTT Diament | |
Mróz | Dominik | 2005 | Szczecin | Stowarzyszenie Sportowe K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | |
Monica | Miłosz | 2005 | Szczecin | Stowarzyszenie Sportowe K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | |
Majorczyk | Bartosz | 2004 | Gniezno | GTT Diament Maciejka Gniezno | |
Bieliński | Adam | 2004 | Gniezno | GTT Diament Maciejka Gniezno | |
Kasperowicz | Zbigniew | 2004 | Szczecin | Ironman CS Polska Szczecin | |
Janicka | Paula | 2004 | Poznan | KS UAM Triathlon Poznan | |
Ferchmin | Aleksandra | 2004 | Poznan | KS UAM Triathlon Poznan | |
Glapa | Filip | 2004 | Poznań | KS UAM Triathlon Poznan | |
Łubiński | Michał | 2005 | Przylep | Ks Ironman Prodmar Szczecin | |
Talkowska | Oliwia | 2005 | SZCZECINEK | KLUB SPORTOWY TRIATHLON SZCZECINEK | |
Poremski | Bartosz | 2004 | Gniezno | GTT diament Gniezno | |
Falęcikowski | Mateusz | 2005 | Szczecin | Szkoła pływania Delfin Triathlon team | |
Skrobanek | Hanna | 2005 | Szczecinek | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | |
Borys | Antoni | 2004 | Szczecinek | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | |
Dąbkowski | Maciek | 2004 | Szczecinek | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | |
Baranek | Aleksandra | 2004 | Szczecinek | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | |
Kiełczewska | maja | 2005 | szczecin | iron man szczecin | |
Chrzan | Paulina | 2004 | Szczecin | Ks Ironman Prodmar Szczecin | |
Michalak | Dawid | GTT Diament Gniezno |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Rybacki | Maksymilian | 2002 | Szczytniki | ||
gleba | Jonasz | 2003 | Gniezno | GTT Diament Gnezno | |
Wolski | Wiktor | 2003 | Bezrzecze | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | |
Sołtysiak | Zofia | 2003 | Sady | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Albrecht | Maria | 2002 | Lusowo | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Łuczka | Adam | 2002 | Rokietnica | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Sokolowski | Julian | 2003 | Przeżmierowo | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Janicki | Karol | 2003 | Poznan | KU AZS UAM Poznan | |
Obuchowicz | Natasza | 2003 | Raszyn | Profi Team | |
Sárosi | Kristof | 2002 | Dobra | Ironman Prodmar Triathlon Szczecin | |
Rogowski | Marcin | 2002 | Szczecin | Szkoła Pływania Delfin - Thriatlon Team | |
Krępa | Igor | Ks Ironman Prodmar Szczecin |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jankowski | Adrian | 2001 | Szczecin | Ks Ironman Prodmar Szczecin | |
Woźniak | Joanna | 2001 | Szczecin | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | |
Zachwieja | Agata | 2001 | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | |
Juskowiak | Jakub | 2001 | Poznan | KU AZS UAM Poznan | |
Markiewicz | Marcel | 2000 | Poznań | KU AZS UAM Poznan |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Szkaplewicz | Paweł | 1974 | Szczecin | PTMA Szczecin | |
Rodziewicz | Adrianna | 1998 | Szczecin | ||
Zielińska | Dominika | 1980 | Szczecin | SMT Szczecin | |
Świerek | Andrzej | 1976 | Dołuje | IRONMAN SZCZECIN | |
Klincewicz | Adrian | 1997 | Gorzów Wielkopolski | Ks Ironman Prodmar Szczecin | |
Falbogowski | Maciej | 1999 | Poznań | KU AZS UAM Poznan | |
Smęda | Bartosz | 1986 | Szczecin | IronMan CS Polska | |
Szneider | Stanisław | 1955 | Szczecin | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | |
Joński | Michał | 1996 | Szczecin | ||
Miśkiewicz | Rafał | 1997 | Pyrzyce | AZS ZUT | |
Wilk | Adrian | 1998 | Police | KS IRONMAN CS POLSKA |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Wójcik | Damian | 1970 | Darłowo | Runnerswalde Darłowo | |
Fijolek | Krzysztof | 1975 | Police | VIKING BIKE TEAM | |
Szatanek | Julia | 1999 | Dobra |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trojga | Wojciech | Ironman Szczecin | 1 / 1 | 03:43.2 | ||
2 | Pawłaszek | Katarzyna | 1 / 1 | 03:58.3 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Gajb | Maria | KS AZS AWF POZNAŃ | 3 / 12 | 07:45.1 | ||
1 | Rybacka | Małgorzata | KS AZS AWF POZNAŃ | 1 / 12 | 07:31.6 | ||
4 | Tomczak | Weronika | GTT Diament | 4 / 12 | 07:54.1 | ||
14 | Grędziński | Kacper | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | 6 / 9 | 08:44.3 | ||
9 | Zieliński | Szymon | CMS Szczecin | 3 / 9 | 08:18.1 | ||
12 | Zieliński | Dawid | CMS Szczecin | 4 / 9 | 08:27.7 | ||
2 | Glapa | Martyna | KS UAM Triathlon Poznan | 2 / 12 | 07:32.6 | ||
6 | Pisanko | Franciszek | UKS Lusowo | 1 / 9 | 08:03.9 | ||
10 | Siwonia | Lilianna | KLUB SPORTOWY TRIATHLON SZCZECINEK | 7 / 12 | 08:19.4 | ||
7 | Gurdziołek | Alicja | UKS Lusowo | 6 / 12 | 08:09.0 | ||
8 | Dąbrowski | Michał | GTT DIAMENT GNIEZNO | 2 / 9 | 08:17.4 | ||
13 | mituła | Karol | CKS SZCZECIN | 5 / 9 | 08:44.0 | ||
5 | Kotlińska | Zofia | Poznań | 5 / 12 | 08:03.1 | ||
21 | NAWROCKA | LAURA | KS WERWA SZCZECIN | 12 / 12 | 11:48.4 | ||
19 | Mucha | Igor | KS WERWA SZCZECIN | 9 / 9 | 10:31.4 | ||
20 | Rogucka | Oliwia | KS Werwa Szczecin | 11 / 12 | 10:42.0 | ||
16 | Zandhajm | Bartosz | Werwa | 8 / 9 | 10:14.1 | ||
15 | Skupinski | Szymon | KS WERWA SZCZECIN | 7 / 9 | 09:00.2 | ||
17 | MAJCHRZAK | hANNA | KLUB SPORTOWY WERWA SZCZECIN | 9 / 12 | 10:17.3 | ||
11 | Baran | Daria | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | 8 / 12 | 08:24.9 | ||
18 | Krępa | Iga | Ks Ironman Prodmar Szczecin | 10 / 12 | 10:18.1 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | Pawłaszek | Hanna | 6 / 11 | 07:22.5 | |||
9 | Kowalik | Hubert | MKP Szczecin | 5 / 11 | 07:12.2 | ||
18 | Pniewska | Aleksandra | Ironman | 11 / 11 | 08:34.2 | ||
5 | Pietruszyńska | Joanna | MKP Szczecin | 2 / 11 | 06:46.4 | ||
13 | Dudek | Marysia | Uks lusowo | 7 / 11 | 07:47.7 | ||
7 | Tomaszewska | Klaudia | GTT DIAMENT GNIEZNO | 3 / 11 | 07:01.6 | ||
20 | Kasperowicz | Tadeusz | Ironman CS Polska Szczecin | 9 / 11 | 09:37.5 | ||
2 | Mikołajczak | Malwina | KS UAM Triathlon Poznan | 1 / 11 | 06:37.8 | ||
3 | Ferchmin | Kacper | KS UAM Triathlon Poznan | 2 / 11 | 06:43.9 | ||
16 | Siwonia | Amelia | KLUB SPORTOWY TRIATHLON SZCZECINEK | 10 / 11 | 08:18.1 | ||
14 | Kłosowska | Judyta | KLUB SPORTOWY TRIATHLON SZCZECINEK | 8 / 11 | 08:01.7 | ||
12 | Leboda | Mateusz | KLUB SPORTOWY TRIATHLON SZCZECINEK | 6 / 11 | 07:40.9 | ||
4 | Majdański | Borys | MKP SZCZECIN | 3 / 11 | 06:45.2 | ||
8 | Ładziak | Nadia | mkp szczecin | 4 / 11 | 07:05.2 | ||
10 | Basałaj | Milena | MKP Szczecin | 5 / 11 | 07:16.4 | ||
6 | Polehoński | Tomasz | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | 4 / 11 | 06:54.6 | ||
21 | sobieśniewski | mariusz | KS WERWA SZCZECIN | 10 / 11 | 10:49.4 | ||
19 | Chrzan | Paweł | Ks Ironman Prodmar Szczecin | 8 / 11 | 08:47.5 | ||
15 | Ślugajska | Karina | GTT Diament Gniezno | 9 / 11 | 08:07.5 | ||
17 | Leśny | Jan | GTT Diament | 7 / 11 | 08:18.9 | ||
22 | Szewczyk | Szymon | Werwa Szczecin | 11 / 11 | 14:21.5 | ||
1 | Nowak | Aleksander | Ks Ironman Prodmar Szczecin | 1 / 11 | 06:36.5 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Tomczak | Maciej | GTT Diament | 5 / 23 | 13:35.7 | ||
6 | Kozłowski | Artur | GTT Diament Gniezno | 6 / 23 | 13:42.2 | ||
10 | Kunikowski | Dorian | Ks ironman prodmar Szczecin | 10 / 23 | 13:59.6 | ||
23 | Czachorowski | Igor | Ks Ironman Prodmar Szczecin | 17 / 23 | 15:33.2 | ||
11 | Pisanko | Michał | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 11 / 23 | 14:01.1 | ||
17 | Sołtysiak | Urszula | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 3 / 7 | 14:52.3 | ||
9 | Guranowski | Wojciech | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 9 / 23 | 13:57.7 | ||
24 | Szymczak | Adam | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 18 / 23 | 15:38.7 | ||
13 | Kostka | Maciej | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 12 / 23 | 14:03.7 | ||
26 | Łuczka | Jan | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 20 / 23 | 16:11.9 | ||
20 | Budzyński | Jakub | GTT Diament Gniezno | 16 / 23 | 15:10.6 | ||
15 | Leśny | Franciszek | GTT Diament | 13 / 23 | 14:32.7 | ||
7 | Mróz | Dominik | Stowarzyszenie Sportowe K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | 7 / 23 | 13:51.9 | ||
18 | Monica | Miłosz | Stowarzyszenie Sportowe K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | 15 / 23 | 14:55.5 | ||
2 | Majorczyk | Bartosz | GTT Diament Maciejka Gniezno | 2 / 23 | 12:48.1 | ||
8 | Bieliński | Adam | GTT Diament Maciejka Gniezno | 8 / 23 | 13:53.9 | ||
27 | Kasperowicz | Zbigniew | Ironman CS Polska Szczecin | 21 / 23 | 16:23.0 | ||
14 | Janicka | Paula | KS UAM Triathlon Poznan | 2 / 7 | 14:14.4 | ||
1 | Glapa | Filip | KS UAM Triathlon Poznan | 1 / 23 | 12:36.2 | ||
16 | Łubiński | Michał | Ks Ironman Prodmar Szczecin | 14 / 23 | 14:50.9 | ||
21 | Talkowska | Oliwia | KLUB SPORTOWY TRIATHLON SZCZECINEK | 5 / 7 | 15:23.9 | ||
25 | Poremski | Bartosz | GTT diament Gniezno | 19 / 23 | 16:07.2 | ||
30 | Falęcikowski | Mateusz | Szkoła pływania Delfin Triathlon team | 23 / 23 | 18:41.7 | ||
19 | Skrobanek | Hanna | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | 4 / 7 | 15:02.9 | ||
3 | Borys | Antoni | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | 3 / 23 | 12:52.2 | ||
4 | Dąbkowski | Maciek | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | 4 / 23 | 13:17.4 | ||
22 | Baranek | Aleksandra | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | 6 / 7 | 15:26.1 | ||
12 | Kiełczewska | maja | iron man szczecin | 1 / 7 | 14:03.6 | ||
28 | Chrzan | Paulina | Ks Ironman Prodmar Szczecin | 7 / 7 | 16:24.7 | ||
29 | Michalak | Dawid | GTT Diament Gniezno | 22 / 23 | 17:37.1 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rybacki | Maksymilian | 1 / 9 | 19:41.6 | |||
3 | gleba | Jonasz | GTT Diament Gnezno | 3 / 9 | 21:07.2 | ||
4 | Wolski | Wiktor | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | 4 / 9 | 21:12.5 | ||
12 | Sołtysiak | Zofia | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 3 / 3 | 26:06.0 | ||
10 | Albrecht | Maria | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 2 / 3 | 25:12.2 | ||
8 | Łuczka | Adam | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 7 / 9 | 24:02.8 | ||
9 | Sokolowski | Julian | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 8 / 9 | 24:53.3 | ||
2 | Janicki | Karol | KU AZS UAM Poznan | 2 / 9 | 20:35.1 | ||
6 | Obuchowicz | Natasza | Profi Team | 1 / 3 | 22:03.4 | ||
5 | Sárosi | Kristof | Ironman Prodmar Triathlon Szczecin | 5 / 9 | 21:26.8 | ||
11 | Rogowski | Marcin | Szkoła Pływania Delfin - Thriatlon Team | 9 / 9 | 25:58.3 | ||
7 | Krępa | Igor | Ks Ironman Prodmar Szczecin | 6 / 9 | 23:05.9 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Jankowski | Adrian | Ks Ironman Prodmar Szczecin | 2 / 3 | 30:35.7 | ||
4 | Woźniak | Joanna | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | 1 / 2 | 32:53.5 | ||
5 | Zachwieja | Agata | GTT DIAMENT GNIEZNO | 2 / 2 | 34:43.8 | ||
1 | Juskowiak | Jakub | KU AZS UAM Poznan | 1 / 3 | 30:26.8 | ||
3 | Markiewicz | Marcel | KU AZS UAM Poznan | 3 / 3 | 32:50.4 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Szkaplewicz | Paweł | PTMA Szczecin | 6 / 8 | 35:06.6 | ||
9 | Rodziewicz | Adrianna | 2 / 2 | 36:46.4 | |||
7 | Zielińska | Dominika | SMT Szczecin | 1 / 2 | 35:18.0 | ||
5 | Świerek | Andrzej | IRONMAN SZCZECIN | 5 / 8 | 31:50.2 | ||
4 | Klincewicz | Adrian | Ks Ironman Prodmar Szczecin | 4 / 8 | 28:50.6 | ||
3 | Falbogowski | Maciej | KU AZS UAM Poznan | 3 / 8 | 25:59.5 | ||
1 | Smęda | Bartosz | IronMan CS Polska | 1 / 8 | 25:01.0 | ||
10 | Szneider | Stanisław | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | 8 / 8 | 43:48.0 | ||
8 | Miśkiewicz | Rafał | AZS ZUT | 7 / 8 | 35:19.4 | ||
2 | Wilk | Adrian | KS IRONMAN CS POLSKA | 2 / 8 | 25:36.4 |