Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Duda | Natalia | 2010 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Trojga | Wojciech | 2010 | Szczecin | - | |
Kolodziejska | Lena | 2009 | Szczecin | Lubawska | |
Czachorowska | Marysia | 2009 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Tomczak | Weronika | 2009 | Gniezno | GTT Diament | |
Zajdlewicz | Pola | 2009 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Smolicz | Piotr | 2009 | Przecław | Gmina Kołbaskowo Biega | |
Ejchart | Dawid | 2009 | PRZECŁAW | ||
Dąbrowski | Michał | 2009 | Gniezno | Diament Gniezno | |
Kłoda | Iga | 2009 | Szczecin | ||
Zieliński | Dawid | 2009 | Szczecin | CMS Szczecin | |
Zieliński | Szymon | 2009 | Szczecin | CMS Szczecin | |
Mazurek | Kondrad | ||||
Rogacki | Adam | ||||
Janiak | Marek | Triathlon Siedlce Club |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Maziakowska | Anna | 2009 | szczecin |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jończyk | Patryk | 2007 | Gdynia | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 GDYNIA | |
Duda | Anna | 2007 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Chrzan | Paweł | 2007 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Rybacka | Małgorzata | 2008 | Szczytniki | Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia | |
Kolodziejska | Jagoda | 2007 | Szczecin | Lubawska | |
Gajb | Maria | 2008 | Poznań | Obiady Po Zawodach | |
Aspadarec | Filip | 2007 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Grędziński | Kacper | 2008 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Stocki | Paweł | 2007 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Kotlińska | Zofia | 2008 | Poznań | Obiady Po Zawodach | |
Hibner | Zofia | 2008 | Tarnowo Podgórne | UKS Lusowo | |
KRYWIEL | MAJA | 2008 | Szczecin | MKP Szczecin |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Łuczka | Jan | 2005 | Rokietnica | UKS Lusowo | |
Kostka | Maciej | 2005 | Chyby | UKS LUSOWO | |
Telej | Kacper | 2006 | Dołuje | GVT | |
Tomczak | Maciej | 2005 | Gniezno | GTT Diament | |
Budzyński | Jakub | 2005 | Gniezno | GTT Diament | |
Kasperowicz | Tadeusz | 2006 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Pisanko | Michał | 2005 | Dąbrowa | UKS Lusowo | |
Lewandowski | Michał | 2005 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Szymiczek | Zuzia | 2005 | Gniezno | Gtt Diament Gniezno | |
Łubiński | Michał | 2005 | Przylep | ||
Tomaszewska | Klaudia | 2006 | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | |
Pietraszuk | Wiktor | 2006 | Szczecin | DELF Gryfino | |
Ferchmin | Kacper | 2006 | Poznań | UAM Triathlon Poznań | |
Szymczak | Adam | 2005 | Chyby | UKS Lusowo | |
Ziemniewska | Aleksandra | 2006 | Kaźmierz | GKS Tarnovia | |
Gajda | Tomasz | 2005 | Szczecin | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | |
Wamka | Maksymilian | 2005 | Bydgoszcz | MUKS Piętnastka Bydgoszcz | |
Skrobanek | Hanna | 2005 | Szczecinek | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | |
Nowak | Aleksander | KS Ironman CS Polska | |||
Pniewska | Aleksandra | KS Ironman CS Polska |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Majorczyk | Bartosz | 2004 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | |
Grzybkowski | Kacper | 2004 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Zaremba | Przemysław | 2004 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Wolski | Wiktor | 2003 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Krępa | Igor | 2004 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Gleba | Jonasz | 2003 | Gniezno | Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe Diament | |
Chrzan | Paulina | 2004 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Stocka | Elżbieta | 2004 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Kasperowicz | Zbigniew | 2004 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Sołtysiak | Urszula | 2004 | Sady | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Sołtysiak | Zofia | 2003 | Sady | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Guranowski | Wojciech | 2004 | Chyby | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Pachucka | Julita | 2003 | Poznań | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Kozłowski | Artur | 2004 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | |
Markowski | Patryk | 2003 | Susz | UKSTRSSUSZ | |
Siemianowski | Marcel | 2003 | Susz | UKS TRS SUSZ | |
Leśny | Franciszek | 2004 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | |
Bernat | Oskar | 2004 | Suchy Las | UAM TRIATHLON Poznań | |
Bieliński | Adam | 2004 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | |
Zawadzki | Miłosz | 2003 | Susz | UKS TRS SUSZ | |
Glapa | Filip | 2004 | Luboń | UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Ferchmin | Stanisław | 2003 | Poznań | UAM Triathlon Poznań | |
Sobowiec | Mateusz | 2003 | Bydgoszcz | MUKS Piętnastka Bydgoszcz | |
Kaczmarek | Sebastian | 2003 | Lusówko | GKS Tarnovia | |
Niewiadomski | Tymon | 2004 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Dąbkowski | Maciej | 2004 | Szczecinek | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | |
Borys | Antoni | 2004 | Szczecinek | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | |
Grześ | Kacper | 2003 | Szczecinek | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | |
Poodolak | Jakub | 2004 | Szczecin | Delf | |
Urbański | Stanisław | 2004 | Szczecin | KS Ironman CS Polska | |
Borkowski | Mikołaj | 2003 | Szczecin | ||
Kunikowski | Dorian | KS Ironman CS Polska |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jankowski | Adrian | 2001 | Szczecin | Ks Ironman C/S Polska | |
Mielke | Dawid | 2002 | Bażanowice | YMCA Kraków | |
Herwart | Jeremi | 2001 | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | |
Rybacki | Maksymilian | 2002 | Szczytniki | ||
Łuczka | Adam | 2002 | Rokietnica | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Juskowiak | Jakub | 2001 | Poznań | UAM triathlon Poznań | |
Isańska | Marysia | 2002 | Poznan | UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Woźniak | Joanna | 2001 | Szczecin | KS IRONMAN CS POLSKA | |
Falbogowski | Michał | 2002 | Poznań | UAM TRIATHLON Poznań | |
Wamka | Mateusz | 2001 | Bydgoszcz | MUKS Piętnastka Bydgoszcz | |
Sobków | Dominik | 2002 | Bydgoszcz | MUKS Piętnastka Bydgoszcz | |
Kalbarczyk | Kamil | 2001 | SUSZ | UKS TRS SUSZ | |
Albrecht | Maria | 2002 | Lusowo | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Biedrawa | Konrad | 2002 | Rumia | UKS Tri-Team Rumia | |
Stanglewicz | Marcin | 2002 | Rumia | UKS Tri-Team Rumia | |
Wieczorek | Miłosz | 2002 | Poznań | GKS Tarnovia | |
Gozdyra | Rafał | 2001 | Szczecin | KS IRONMAN CS POLSKA |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Drzewoszewski | Kamil | 2000 | Susz | UKS TRS SUSZ | |
Słomiński | Sebastian | 2000 | Świebodzice | ||
Markiewicz | Marcel | 2000 | Poznań | UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Bohater | Paulina | 2000 | Wrocław | UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Ratajczak | Magdalena | 1999 | Mogilno | UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
LEWANDOWSKA | OKTAWIA | 1999 | Szczecin | IRONMAN CS POLSKA | |
Skolasiński | Radek | 2000 | Susz | UKS TRS SUSZ | |
Goryński | Dawid | 2000 | susz | UKS TRS Susz | |
Paliński | Maciej | 2000 | Susz | UKS TRS SUSZ | |
Jarliński | Michał | 1999 | Rumia | UKS Tri-Team Rumia | |
Petters | Klaudia | 1999 | Bolesławiec | TS Akwedukt Kielce |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kolodziejski | Pawel | 1971 | Szczecin | KS Ironman C/S Polska Szczecin | |
Wilk | Adrian | 1998 | Police | KS IRONMAN CS POLSKA | |
Michałowski | Marcin | 1980 | Szczecin | Szczeciński klub rowerowy GRYFUS | |
Chrzan | Piotr | 1973 | Szczecin | Kolarze z Górki Ciśnij TEAM | |
Duda | Anna | 1975 | Szczecin | KS Ironman CS Polska Szczecin | |
Wojtczak | Szymon | 1983 | Szczecin | brightONE | |
Nowaczyk | Dawid | 1979 | Szczecin | CS Ironman | |
Lizura | Sławomir | 1983 | Biskupice | Hawajskie Rekiny | |
Łazaronek | Przemysław | 1977 | Szczecin | Hawajskie Rekiny | |
Grędziński | Artur | 1978 | Szczecin | Kolarze Z Górki "Ciśnij"TEAM | |
Matysiak | Kasia | 1993 | Szczecin | ||
Smęda | Bartosz | 1986 | Szczecin | IronMan CS Polska | |
Kokot | Krzysztof | 1992 | Szczecin | Ironman CS Polska | |
Świerek | Andrzej | 1976 | Dołuje | IRONMAN C/S POLSKA SZCZECIN | |
Janiak | Paweł | 1980 | Siedlce | Triathlon Siedlce Club | |
Szuman | Katarzyna | 1982 | Szczecin | ||
Zielińska | Dominika | 1980 | Szczecin | SMT Szczecin | |
Zaremba | Marek | 1981 | Bezrzecze | Ironman CS Polska | |
Walburg | Marek | 1976 | Szczecin | Cs ironmen szczecin | |
Szkaplewicz | Paweł | 1974 | Szczecin | ||
Przymusiński | Filip | UAM TRIATHLON Poznań | |||
Szczepański | Adam | KB Pionier Szczecin | |||
Stocka | Anna |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Stocka | Anna | 1977 | SZCZECIN | ||
Stocki | Łukasz | 1978 | SZCZECIN | KS Ironman CS Polska | |
Bagińska | Laura | 1991 | Szczecin |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | Trojga | Wojciech | - | 6 / 9 | 04:20.8 | ||
9 | Kolodziejska | Lena | Lubawska | 4 / 5 | 04:20.6 | ||
8 | Czachorowska | Marysia | KS Ironman CS Polska | 3 / 5 | 04:13.0 | ||
1 | Tomczak | Weronika | GTT Diament | 1 / 5 | 03:41.6 | ||
14 | Zajdlewicz | Pola | KS Ironman CS Polska | 5 / 5 | 06:38.6 | ||
11 | Smolicz | Piotr | Gmina Kołbaskowo Biega | 7 / 9 | 04:25.7 | ||
2 | Ejchart | Dawid | 1 / 9 | 03:50.1 | |||
3 | Dąbrowski | Michał | Diament Gniezno | 2 / 9 | 03:50.8 | ||
6 | Kłoda | Iga | 2 / 5 | 04:03.8 | |||
4 | Zieliński | Dawid | CMS Szczecin | 3 / 9 | 04:03.4 | ||
5 | Zieliński | Szymon | CMS Szczecin | 4 / 9 | 04:03.7 | ||
7 | Mazurek | Kondrad | 5 / 9 | 04:12.0 | |||
12 | Rogacki | Adam | 8 / 9 | 05:27.9 | |||
13 | Janiak | Marek | Triathlon Siedlce Club | 9 / 9 | 05:39.7 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jończyk | Patryk | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 GDYNIA | 1 / 5 | 06:21.5 | ||
2 | Duda | Anna | KS Ironman CS Polska | 1 / 7 | 06:44.7 | ||
7 | Chrzan | Paweł | KS Ironman CS Polska | 2 / 5 | 08:11.1 | ||
3 | Rybacka | Małgorzata | Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia | 2 / 7 | 07:25.6 | ||
11 | Kolodziejska | Jagoda | Lubawska | 7 / 7 | 10:09.1 | ||
4 | Gajb | Maria | Obiady Po Zawodach | 3 / 7 | 07:41.2 | ||
9 | Aspadarec | Filip | KS Ironman CS Polska | 3 / 5 | 08:42.5 | ||
12 | Grędziński | Kacper | KS Ironman CS Polska | 5 / 5 | 10:32.1 | ||
10 | Stocki | Paweł | KS Ironman CS Polska | 4 / 5 | 08:49.7 | ||
6 | Kotlińska | Zofia | Obiady Po Zawodach | 5 / 7 | 07:57.8 | ||
8 | Hibner | Zofia | UKS Lusowo | 6 / 7 | 08:18.5 | ||
5 | KRYWIEL | MAJA | MKP Szczecin | 4 / 7 | 07:50.7 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | Łuczka | Jan | UKS Lusowo | 12 / 13 | 08:18.4 | ||
12 | Kostka | Maciej | UKS LUSOWO | 10 / 13 | 07:25.8 | ||
11 | Telej | Kacper | GVT | 9 / 13 | 07:20.6 | ||
1 | Tomczak | Maciej | GTT Diament | 1 / 13 | 06:11.6 | ||
8 | Budzyński | Jakub | GTT Diament | 6 / 13 | 07:02.7 | ||
18 | Lewandowski | Michał | KS Ironman CS Polska | 13 / 13 | 08:59.2 | ||
14 | Szymiczek | Zuzia | Gtt Diament Gniezno | 4 / 5 | 07:57.9 | ||
4 | Łubiński | Michał | 4 / 13 | 06:51.6 | |||
6 | Tomaszewska | Klaudia | GTT DIAMENT GNIEZNO | 2 / 5 | 06:58.3 | ||
10 | Pietraszuk | Wiktor | DELF Gryfino | 8 / 13 | 07:17.3 | ||
3 | Ferchmin | Kacper | UAM Triathlon Poznań | 3 / 13 | 06:48.4 | ||
9 | Szymczak | Adam | UKS Lusowo | 7 / 13 | 07:07.8 | ||
13 | Ziemniewska | Aleksandra | GKS Tarnovia | 3 / 5 | 07:40.9 | ||
15 | Gajda | Tomasz | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | 11 / 13 | 08:03.2 | ||
7 | Wamka | Maksymilian | MUKS Piętnastka Bydgoszcz | 5 / 13 | 06:58.4 | ||
5 | Skrobanek | Hanna | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | 1 / 5 | 06:54.1 | ||
2 | Nowak | Aleksander | KS Ironman CS Polska | 2 / 13 | 06:29.9 | ||
16 | Pniewska | Aleksandra | KS Ironman CS Polska | 5 / 5 | 08:07.7 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Majorczyk | Bartosz | GTT Diament Gniezno | 3 / 25 | 12:53.8 | ||
13 | Grzybkowski | Kacper | KS Ironman CS Polska | 13 / 25 | 13:56.7 | ||
19 | Zaremba | Przemysław | KS Ironman CS Polska | 19 / 25 | 14:33.6 | ||
11 | Wolski | Wiktor | KS Ironman CS Polska | 11 / 25 | 13:45.5 | ||
8 | Gleba | Jonasz | Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe Diament | 8 / 25 | 13:28.7 | ||
24 | Chrzan | Paulina | KS Ironman CS Polska | 2 / 4 | 15:48.7 | ||
25 | Stocka | Elżbieta | KS Ironman CS Polska | 3 / 4 | 15:51.6 | ||
20 | Sołtysiak | Urszula | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 1 / 4 | 14:44.2 | ||
27 | Sołtysiak | Zofia | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 4 / 4 | 16:06.6 | ||
15 | Guranowski | Wojciech | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 15 / 25 | 14:12.5 | ||
12 | Kozłowski | Artur | GTT Diament Gniezno | 12 / 25 | 13:51.8 | ||
23 | Markowski | Patryk | UKSTRSSUSZ | 22 / 25 | 15:29.8 | ||
2 | Siemianowski | Marcel | UKS TRS SUSZ | 2 / 25 | 12:36.5 | ||
14 | Leśny | Franciszek | GTT Diament Gniezno | 14 / 25 | 14:12.3 | ||
18 | Bernat | Oskar | UAM TRIATHLON Poznań | 18 / 25 | 14:32.4 | ||
17 | Bieliński | Adam | GTT Diament Gniezno | 17 / 25 | 14:26.7 | ||
16 | Zawadzki | Miłosz | UKS TRS SUSZ | 16 / 25 | 14:18.6 | ||
5 | Glapa | Filip | UAM TRIATHLON POZNAŃ | 5 / 25 | 13:08.1 | ||
10 | Ferchmin | Stanisław | UAM Triathlon Poznań | 10 / 25 | 13:42.6 | ||
1 | Sobowiec | Mateusz | MUKS Piętnastka Bydgoszcz | 1 / 25 | 12:27.0 | ||
9 | Kaczmarek | Sebastian | GKS Tarnovia | 9 / 25 | 13:29.3 | ||
28 | Niewiadomski | Tymon | KS Ironman CS Polska | 24 / 25 | 16:23.8 | ||
4 | Dąbkowski | Maciej | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | 4 / 25 | 13:03.7 | ||
7 | Borys | Antoni | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | 7 / 25 | 13:22.1 | ||
6 | Grześ | Kacper | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | 6 / 25 | 13:15.3 | ||
21 | Poodolak | Jakub | Delf | 20 / 25 | 15:00.2 | ||
29 | Urbański | Stanisław | KS Ironman CS Polska | 25 / 25 | 19:08.5 | ||
22 | Borkowski | Mikołaj | 21 / 25 | 15:15.8 | |||
26 | Kunikowski | Dorian | KS Ironman CS Polska | 23 / 25 | 15:53.4 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Jankowski | Adrian | Ks Ironman C/S Polska | 5 / 12 | 18:58.2 | ||
12 | Herwart | Jeremi | GTT DIAMENT GNIEZNO | 11 / 12 | 22:20.8 | ||
1 | Rybacki | Maksymilian | 1 / 12 | 17:04.7 | |||
15 | Łuczka | Adam | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 12 / 12 | 24:07.3 | ||
3 | Juskowiak | Jakub | UAM triathlon Poznań | 3 / 12 | 17:59.6 | ||
13 | Isańska | Marysia | UAM TRIATHLON POZNAŃ | 2 / 3 | 23:04.8 | ||
7 | Woźniak | Joanna | KS IRONMAN CS POLSKA | 1 / 3 | 19:28.5 | ||
9 | Falbogowski | Michał | UAM TRIATHLON Poznań | 8 / 12 | 21:01.5 | ||
2 | Wamka | Mateusz | MUKS Piętnastka Bydgoszcz | 2 / 12 | 17:52.0 | ||
4 | Sobków | Dominik | MUKS Piętnastka Bydgoszcz | 4 / 12 | 18:00.2 | ||
10 | Kalbarczyk | Kamil | UKS TRS SUSZ | 9 / 12 | 21:58.5 | ||
14 | Albrecht | Maria | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 3 / 3 | 23:26.4 | ||
8 | Biedrawa | Konrad | UKS Tri-Team Rumia | 7 / 12 | 19:51.0 | ||
11 | Wieczorek | Miłosz | GKS Tarnovia | 10 / 12 | 22:11.5 | ||
6 | Gozdyra | Rafał | KS IRONMAN CS POLSKA | 6 / 12 | 19:12.4 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Drzewoszewski | Kamil | UKS TRS SUSZ | 7 / 8 | 32:12.0 | ||
3 | Słomiński | Sebastian | 3 / 8 | 28:57.4 | |||
4 | Markiewicz | Marcel | UAM TRIATHLON POZNAŃ | 4 / 8 | 29:42.9 | ||
8 | Bohater | Paulina | UAM TRIATHLON POZNAŃ | 2 / 3 | 31:32.6 | ||
10 | Ratajczak | Magdalena | UAM TRIATHLON POZNAŃ | 3 / 3 | 36:20.4 | ||
7 | Skolasiński | Radek | UKS TRS SUSZ | 6 / 8 | 31:30.6 | ||
2 | Goryński | Dawid | UKS TRS Susz | 2 / 8 | 27:51.2 | ||
5 | Paliński | Maciej | UKS TRS SUSZ | 5 / 8 | 30:16.4 | ||
1 | Jarliński | Michał | UKS Tri-Team Rumia | 1 / 8 | 27:13.7 | ||
6 | Petters | Klaudia | TS Akwedukt Kielce | 1 / 3 | 30:54.4 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Kolodziejski | Pawel | KS Ironman C/S Polska Szczecin | 9 / 16 | 30:30.6 | ||
8 | Michałowski | Marcin | Szczeciński klub rowerowy GRYFUS | 8 / 16 | 29:49.7 | ||
16 | Chrzan | Piotr | Kolarze z Górki Ciśnij TEAM | 15 / 16 | 33:49.1 | ||
4 | Nowaczyk | Dawid | CS Ironman | 4 / 16 | 28:08.6 | ||
14 | Lizura | Sławomir | Hawajskie Rekiny | 13 / 16 | 33:31.8 | ||
13 | Łazaronek | Przemysław | Hawajskie Rekiny | 12 / 16 | 33:11.7 | ||
15 | Grędziński | Artur | Kolarze Z Górki "Ciśnij"TEAM | 14 / 16 | 33:44.9 | ||
1 | Smęda | Bartosz | IronMan CS Polska | 1 / 16 | 24:04.6 | ||
3 | Kokot | Krzysztof | Ironman CS Polska | 3 / 16 | 26:10.6 | ||
10 | Świerek | Andrzej | IRONMAN C/S POLSKA SZCZECIN | 10 / 16 | 31:14.1 | ||
5 | Janiak | Paweł | Triathlon Siedlce Club | 5 / 16 | 28:38.0 | ||
12 | Szuman | Katarzyna | 1 / 3 | 32:53.7 | |||
17 | Zielińska | Dominika | SMT Szczecin | 2 / 3 | 34:52.7 | ||
7 | Zaremba | Marek | Ironman CS Polska | 7 / 16 | 29:14.3 | ||
6 | Walburg | Marek | Cs ironmen szczecin | 6 / 16 | 29:06.9 | ||
18 | Szkaplewicz | Paweł | 16 / 16 | 36:41.7 | |||
2 | Przymusiński | Filip | UAM TRIATHLON Poznań | 2 / 16 | 25:38.6 | ||
11 | Szczepański | Adam | KB Pionier Szczecin | 11 / 16 | 32:18.8 | ||
19 | Stocka | Anna | 3 / 3 | 44:14.9 |