Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub | Jeżeli zaznaczyłeś TAK podaj nazwę drużyny | W jakiej dyscyplinie startujesz? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nowaliński | Piotrek | 1968 | Płock | Face Nordic Walking Team | X | Nordic Walking na 5 km | |
Gostomska | Aleksandra | 1978 | Płock | X | Nordic Walking na 5 km | ||
Radomski | Marcin | 1976 | Płock | Biegam W Sfetsze | X | Nordic Walking na 5 km | |
Cyparski | Marcin | 1979 | Płock | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 10 km | |
Degner | Damian | 1995 | Płock | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 5 km | |
Zaborowski | Łukasz | 1986 | Płock | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 5 km | |
Pesta | Marek | 1963 | Płock | NW CHDZIMY PO PŁOCKU | X | Nordic Walking na 5 km | |
Michalski | Waldemar | 1965 | Płock | X | Nordic Walking na 5 km | ||
Tarka | Piotr paweł | 1972 | PŁock | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 5 km | |
Baranowski | Romuald | 1968 | Płock | BIEGAM ZA ROMANEM | . | Bieg na 10 km | |
Leszczyński | Piotr | 1970 | PŁock | biegam w sfetsze | X | Nordic Walking na 5 km | |
Nowalińska | Anastazja | 2000 | Płock | Face Nordic Walking Team / I <3 NW Chodzimy po Płocku | X | Nordic Walking na 5 km | |
Smykowska | Magdalena | 1989 | Płock | X | Bieg na 10 km | ||
Kruk | Anna | 1996 | Płock | Gąbin Biega | X | Bieg na 5 km | |
Kruk | Emilia | 2003 | Płock | Gąbin Biega | X | Bieg na 5 km | |
Lewicki | Krzysztof | 1974 | Płock | X | Bieg na 5 km | ||
Drążkiewicz | Paulina | 2002 | Płock | Gąbin Biega | Gąbin Biega | Bieg na 10 km | |
Nawrocki | Paweł | 1983 | Płock | TKKF Płock | X | Bieg na 5 km | |
Gęsiarz | Szymon | 1983 | Płock | X | Bieg na 5 km | ||
Pająk | Dagmara | 1989 | Płock | . | Nordic Walking na 5 km | ||
Lisowski | Arkadiusz | 1978 | Nowe Proboszczewice | X | Bieg na 5 km | ||
Pająk | Łukasz | 1981 | Płock | X | Bieg na 10 km | ||
Brzeziński | Andrzej | 1972 | Biała | RYKOWISKO | X | Bieg na 10 km | |
Węglewska | Agnieszka | 1994 | Płock | X | Bieg na 5 km | ||
Lukowski | Grzegorz | 1979 | PŁock | Rodzinny Team Środkowa | Rodzinny Team Środkowa | Bieg na 5 km | |
Ostrowski | Rafał | 1982 | Płock | ActiveRunners Płock | ActiveRunners Płock | Bieg na 5 km | |
Starska | Ewa | 1955 | Płock | Nie | Nordic Walking na 5 km | ||
Miaśkiewicz | Marcin | 1983 | Płock | . | Bieg na 5 km | ||
Kreft | Piotr | 1989 | Płock | PGSPORT.PL | NIE | Bieg na 10 km | |
Pszczoła | Marek | 1978 | Płock | X | Bieg na 10 km | ||
Fusik | Weronika | 1984 | Płock | Biegam w Sfetsze | - | Bieg na 5 km | |
Białek | Ilona | 1986 | Płock | Nie | Bieg na 5 km | ||
Cak | Michał | 1987 | Bielsk | Orlen Running Team | Bieg na 10 km | ||
Pankowski | Zbigniew | 1949 | Płock | nie startuję w drużynie | Bieg na 10 km | ||
Pankowska | Urszula | 1953 | Płock | nie startuję w drużynie | Bieg na 5 km | ||
Petrykowski | Roman | 1959 | Płock | biegamPłock team | biegamPłock team | Bieg na 10 km | |
Kalota | Dariusz | 1972 | Płock | . | Bieg na 5 km | ||
Bromka | Piotr | 1980 | Maszewo Duże | . | Bieg na 5 km | ||
Piaskowski | Rafał | 1984 | Płock | X | Bieg na 5 km | ||
Mańkowska | Aneta | 1978 | Płock | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 10 km | |
Adamski | Przemysław | 1995 | Płock | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 5 km | |
Juzak | Dawid | 1988 | Płock | 1z2 | Bieg na 5 km | ||
Szmiga | Michał | 1988 | Płock | 1z2 | Bieg na 5 km | ||
Szałański | Michał | 1980 | Nowe Trzepowo | Brak | Bieg na 5 km | ||
Chandoszko | Gosia | 1984 | Plock | X | Bieg na 10 km | ||
Nowak | Mariusz | 1974 | Płock | START RUNNERS PROBOSZCZEWICE | Nie | Bieg na 10 km | |
Januszewska | Ewa | 1975 | Mała Wieś | Sokół Bodzanów | Sokół Bodzanów | Bieg na 10 km | |
Kalwas | Mateusz | 2005 | Mańkowo | NEXTREME | NEXTREME | Bieg na 10 km | |
Wójcik | Wojciech | 1977 | Płock | Mundurowi 1WBPanc | Brak | Bieg na 5 km | |
Lipczyński | Tomasz | 1984 | Płock | Grupa ELF | Bieg na 10 km | ||
Kuć | Rafał | 1988 | Płock | WOPR PŁOCK | WOPR | Bieg na 5 km | |
Budziło | Adam | 1972 | Płock | PTT DELTA | PTT DELTA | Bieg na 10 km | |
Irzyk | Piotr | 1979 | Płock | ZS Wyszogród | ZS Wyszogród | Bieg na 5 km | |
Świtalski | Krzysztof | 1982 | Płock | Fundacja SWD | Fundacja Szybciej Wyżej Dalej | Bieg na 10 km | |
Marszałek | Radosław | 1990 | Płock | Proforma | Nie | Bieg na 10 km | |
Mikos | Bartosz | 1987 | Płock | . | Bieg na 10 km | ||
Kaniewski | Bartłomiej | 2001 | Brudzeń Duży | CN-B Feniks | CN-B Feniks | Bieg na 5 km | |
Moczydłowska | Zuzia | 2003 | Gostynin | I LO CN-B Feniks | Feniks | Bieg na 5 km | |
Tarka | Marta | 1977 | Płock | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 5 km | |
Ziółek | Andrzej | 1969 | Płock | . | Bieg na 10 km | ||
Antosik | Tomasz | 2001 | Płock | CN-B Feniks | CN-B Feniks | Bieg na 5 km | |
Goliasz | Roksana | 2001 | Płock | Cn-b Feniks | Cn-b Feniks | Bieg na 5 km | |
Guzowski | Darek | 1967 | Płock | Ultra Pazur Team | Ultra Pazur Team | Bieg na 10 km | |
Malinowski | Piotr | 1968 | Płock | MTP - Wzgórze Tumskie | MTP wzgórze Tumskie | Bieg na 5 km | |
Grabarczyk | Jakub | 2001 | Strupczewo Duże | _ | Bieg na 5 km | ||
Górska | Monika | 1976 | Gostynin | .... | Bieg na 5 km | ||
Górski | Robert | 1975 | Gostynin | ... | Bieg na 5 km | ||
Bereszczynski | Adam | 2001 | Bielsk | Cnb Feniks | CNB Feniks | Bieg na 5 km | |
Szwech | Andrzej | 1978 | Biała | Młody i stary | . | Bieg na 5 km | |
Wiśniewski | Radosław | 1983 | Płock | MTP Wzgórze Tumskie | MTP Wzgórze Tumskie | Bieg na 5 km | |
Turalska | Aneta | 1991 | Sierpc | Biegaj z Dymkiem | Biegaj z Dymkiem | Bieg na 10 km | |
Sadowski | Łukasz | 1988 | Nowe Gulczewo | 1 | Bieg na 5 km | ||
Wajszczak | Tomek | 1980 | Płock | $ | Bieg na 10 km | ||
Przedpełski | Eryk | 2002 | Bodzanów | CN-B FENIKS | CN-B FENIKS | Bieg na 5 km | |
Wypłosz | Kacper | 2002 | Gostynin | CN-B FENIKS | CN-B FENIKS | Bieg na 5 km | |
Głuchowski | Dominik | 2002 | Tłuchowo | Feniks | CNB-Feniks | Bieg na 5 km | |
Karaszewski | Michał | 1984 | Płock | brak | Bieg na 5 km | ||
Olejniczak | Hubert | 1992 | Płock | Nie | Bieg na 5 km | ||
Sarnowska | Katarzyna | 1989 | Płock | RYKOWISKO | Nie | Bieg na 10 km | |
Maruszewski | Marcin | 1982 | Brwilno | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 5 km | |
Fałek | Rafał | 1981 | Warszawa | nie | Bieg na 10 km | ||
Adamczyk | Anna | 1981 | Dobrzyków | Nie | Bieg na 5 km | ||
Adamczyk | Kuba | 2005 | Dobrzyków | Nie | Bieg na 5 km | ||
Olszewski | Daniel | 2002 | Łoniewo | Feniks | Feniks | Bieg na 5 km | |
Ziółkowski | Kamil | 2001 | Płock | CN-B Feniks | CN-B Feniks | Bieg na 5 km | |
Wiśniewski | Remigiusz | 1968 | Kutno | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | ||
Michalak | Wiktor | 2001 | Łanięta | I LO PUL KUTNO | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | |
Kilijan | Błażej | 2001 | Gostynin | I LO PUL Kutno | I LO PUL Kutno | Bieg na 5 km | |
Kaźmierczak | Przemysław | 1982 | Kutno | PUL Kutno | PUL Kutno | Bieg na 5 km | |
Stasiak | Piotr | 2004 | Łęczyca | I LO PUL w Kutnie | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | |
Górski | Kuba | 2004 | Dąbrowice | I LO PUL KUTNO | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | |
Florczak | Igor | 2004 | Piątek | I LO PUL kutno | I LO PUL kutno | Bieg na 5 km | |
Kowalczyk | Mikolaj | 2003 | Kutno | I LO PUL KUTNO | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | |
Zachorski | Jan | 2004 | Kutno | I LO PUL KUTNO | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | |
Hovhannisyan | Natalia | 2001 | Bedlno | I LO PUL KUTNO | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | |
Wojtowski | Damian | 2002 | Kutno | I LO PUL KUTNO | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | |
Goszczyński | Kamil | 1999 | Płock | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 5 km | |
Ormińska | Nikola | 2002 | Gostynin | I LO PUL KUTNO | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | |
Szost | Sandra | 1990 | Płock | Plock Biega No Age Limit | PlockBiegaNoAgeLimit | Bieg na 5 km | |
Banasiak | Jakub | 2003 | Krośniewice | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | ||
Ślusarczyk | Maciej | 2004 | Krośniewice | I LO PUL w Kutnie | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | |
Czerwiński | Bartosz | 2004 | Olszówka | l LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | ||
Rogowska | Julia | 2004 | Krośniewice | I LO PUL kutno | Bieg na 5 km | ||
Ludwicka | Karina | 2004 | Olszówka | I LO KUTNO | Bieg na 5 km | ||
Marcinkowski | Michał | 1987 | Płock | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 10 km | |
Atliński | Mirek | 1982 | PŁock | Nie | Bieg na 5 km | ||
Jakubowski | Patryk | 2005 | Oporów | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | ||
Jędrzejewski | Łukasz | 1987 | Bielsk | Klub HDK Legion Płock | Klub HDK Legion Płock | Nordic Walking na 5 km | |
Kemicer | Igor | 2000 | Płock | Płock Biega No Age Limit | PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT | Bieg na 5 km | |
Dopieralski | Krystian | 2004 | Krośniewice | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | ||
Kajak | Agnieszka | 1982 | Żychlin | ROZBIEGANI ŻYCHLIN | Rozbiegani Żychlin | Bieg na 10 km | |
Andrzejczyk | Ryszard | 1964 | Plock | . | Bieg na 10 km | ||
Bienias | Konrad | 1990 | Płock | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 10 km | |
Suliński | Bartłomiej | 2000 | Płock | Brak | Bieg na 10 km | ||
Staniszewska | Magdalena | 1986 | Bielsk | . | Bieg na 10 km | ||
Rybicki | Alan | 2004 | Krośniewice | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | ||
Kamiński | Łukasz | 2004 | Bronno 58 | 1 LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | ||
Motyka | Jakub | 2004 | Kłodawa | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | ||
Kordulasiński | Jarek | 1987 | Płock | Płock biega no age limit | PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT | Bieg na 10 km | |
Wróblewski | Damian | 1988 | Płock | . | Bieg na 5 km | ||
Malinowski | Rafał | 1978 | Płock | Rykowisko | Rykowisko | Bieg na 10 km | |
Łysio | Julia | 2004 | Kutno | I LO PUL KUTNO | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | |
Wasilewska | Wiktoria | 2004 | Kutno | I LO PUL KUTNO | I LO PUL KUTNO | Bieg na 5 km | |
Kotarski | Bartek | 2004 | Szarowizna11 | - | Bieg na 5 km | ||
Wiśniewski | Daniel | 2000 | Lubień Kujawski | Brak | Bieg na 10 km | ||
Szczodrowska | Magdalena | 1994 | Wyszogród | Nie | Bieg na 5 km | ||
Żeberkiewicz | Dawid | 1976 | Płock | Drużyna Pierścienia | Bieg na 5 km | ||
Stawski | Pawel | 1981 | Płock | Active Runners Płock/Rykowisko Team | Active Runners Płock | Bieg na 5 km | |
Kowalkowska | Magdalena | 1978 | Płock | Biegam za Romkiem | Biegam za Romkiem | Bieg na 5 km | |
Żeberkiewicz | Nadia | 2005 | Płock | Drużyna Pierścienia | Bieg na 5 km | ||
Kryszkowska | Beata | 1982 | Wyszogród | Nie | Bieg na 5 km | ||
Kryszkowski | Mariusz | 1977 | Słubice | Nie | Bieg na 5 km | ||
Ślubowska | Katarzyna | 1982 | Płock | Tygryski | Tygryski | Bieg na 10 km | |
Ślubowska | Malwina | 1984 | Płock | Tygryski | Bieg na 10 km | ||
Tomaszewska | Izabela | 1984 | Psary | Sokół Bodzanów | Bieg na 5 km | ||
Kaźmierski | Hubert | 1992 | Biała | Nie | Bieg na 10 km | ||
Stawicki | Zbigniew | 1971 | Płock | biegamPłock team | biegamPłock team | Bieg na 10 km | |
Szczygielski | Adam | 1980 | Płock | Fundacja SWD | Brak | Bieg na 10 km | |
Kacprzak | Beata | 1983 | Mała Wieś | - | Bieg na 5 km | ||
Iskra | Artur | 1988 | Łąck | wybierz | . | Bieg na 10 km | |
Łyziński | Sylwester | 1982 | Łąck | wybierz | . | Bieg na 10 km | |
Tomaszewski | Robert | 1986 | Płock | Brak | Bieg na 5 km | ||
Berent | Wioletta | 1976 | Skrwilno | nie | Bieg na 10 km | ||
Zielińska | Nina | 2000 | Gąbin | . | Bieg na 5 km | ||
Mazurkiewicz | Adam | 1977 | Płock | HydroMoc Płock | HydroMoc Płock | Bieg na 10 km | |
Wojda | Mariusz | 1984 | Płock | Nie mam jabłek | Bieg na 5 km | ||
Zakrzewska | Magdalena | 1982 | Brwilno | - | Nordic Walking na 5 km | ||
Zakrzewski | Antoni | 2008 | Brwilno | - | Nordic Walking na 5 km | ||
Klimkiewicz | Marta | 1992 | Płock | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 5 km | |
Kalinowska | Agnieszka | 1974 | Płock | Tygryski | Tygryski | Bieg na 5 km | |
Kalinowski | Robert | 1972 | Płock | Tygryski | Tygryski | Bieg na 5 km | |
Bielski | Jaroslaw | 1970 | Płock | Loza Szydercow | nie | Bieg na 10 km | |
Szabrański | Piotr | 1972 | Słupno | 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Płocku | 64 Batalion Lekkiej Piechoty | Bieg na 5 km | |
Olczak | Marcin | 1981 | Płock | . | Bieg na 5 km | ||
Idzik | Przemek | 1987 | Płock | Idzik Team | Idzik Team | Bieg na 10 km | |
Idzik | Cezary | 1985 | Płock | Idzik Team | Idzik Team | Bieg na 10 km | |
Zawadzka | Kinga | 1981 | Sikórz | Nie mamy nazwy | Bieg na 5 km | ||
Paszkiewicz | Magdalena | 1983 | Płock | Night Runnes Płock | Night Runnes Płock | Bieg na 5 km | |
Klus | Dorota | 1978 | Wyszogród | ZS Wyszogród | ZS Wyszogród | Bieg na 5 km | |
Koper | Aleksandra | 1999 | Bodzanów | Szybkie do biegania | - | Bieg na 5 km | |
Paszkiewicz | Rafał | 1978 | Płock | PTT DELTA | PTT DELTA | Bieg na 5 km | |
Olejniczak | Ewelina | 1999 | Gąbin | Szybkie do biegania | - | Bieg na 5 km | |
Wieluńska | Jolanta | 1963 | Płock | Płock Biega No Age Limit | nie dotyczy | Bieg na 10 km | |
Karaszewski | Marek | 1978 | Płock | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 10 km | |
Tomczak | Damian | 1986 | Kutno | 1 Liceum Ogólnokształcące PUL Kutno | 1 Liceum Ogólnokształcące PUL Kutno | Bieg na 5 km | |
Miecznikowski | Łukasz | 1984 | Płock | 64 Batalion Lekkiej Piechoty | 64 Batalion Piechty Lekkiej | Bieg na 5 km | |
Siemiątkowski | Marcin | 1984 | Gąbin | DALEJ | dalej | Bieg na 10 km | |
Jędrzejczak | Michał | 1999 | Białe | - | Bieg na 5 km | ||
Miszczak | Sławomir | 1977 | Ogorzelice | --- | 64 Batalion Lekkiej Piechoty | Bieg na 5 km | |
Rypiński | Łukasz | 1984 | Mańkowo | . | Bieg na 5 km | ||
Kmieciak | Marcin | 1979 | Płock | Brak | Bieg na 5 km | ||
Kwiatkowska | Ania | 1989 | Stare Miasto | Nie | Bieg na 10 km | ||
Domosławska | Daria | 1977 | Płock | Daria Domosławska | Bieg na 5 km | ||
Możdżonek | Adrian | 1998 | Płock | . | Bieg na 5 km | ||
Małecki | Dariusz | 1965 | Płock | WOT | WOT 64 BLP w Płocku | Bieg na 5 km | |
Langa | Justyna | 1983 | Konin | Nie | Bieg na 5 km | ||
Giermazińska | Ewa | 1985 | Konin | Nie | Bieg na 5 km | ||
Żurkowski | Michał | 1980 | Płock | 64 Batalion Lekkiej Piechoty | 64 Batalion Lekkiej Piechoty | Bieg na 5 km | |
Grommunt | Piotr | 1980 | Płock | TKKF PŁOCK | nie | Bieg na 10 km | |
Urbański | Paweł | 1985 | Płock | . | Bieg na 5 km | ||
Brzózka | Krzysiek | 1972 | Płock | Active Runners Płock | Active Runners Płock | Bieg na 5 km |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Suchodolski | Wiesław | 1958 | Ciechanów | TEAM NW CIECHANÓW | |
Długokęcki | Krzysztof | 1953 | Ciechanów | TEAM NW CIECHANÓW | |
Szulborski | Darek | 1968 | Płock | ||
Stelmaszewska | Renata | 1966 | Żychlin | ROZBIEGANI ŻYCHLIN | |
Sujkowski | Marcin | 1980 | Sierpc | ||
Wasylkowska | Kinga | 1984 | Sierpc | ||
Kaczorowska | Martyna | 1983 | Sochaczew | ||
Koziatek | Mariusz | 1972 | Warszawa | ||
Mackowska | Edyta | 1986 | Płock | ||
Kowalczyk | Mikołaj | 2003 | Kutno | I LO PUL KUTNO | |
Szczepański | Michał | 2004 | Borów | 1 LO PUL KUTNO | |
Jakubowski | Robert | 2004 | Oporów | ||
Ciura | Arkadiusz | 2003 | Kutno | ||
Krajewski | Piotr | 1990 | Słupno | Plock Biega No Age Limit | |
Karaszewski | Rafał | 1985 | Płock | Fundacja Szybciej Wyżej Dalej | |
Szałamacha | Mateusz | 2002 | Wola Pierowa | I LO pul kutno | |
Wiśniewski | Marcin | 2002 | Szczutowo | ||
Ziemiński | Bartosz | 1985 | Płock | PTT Delta | |
Różański | Mirosław | 1969 | Tłuchowo | ||
Kawecka | Anna | 1989 | Płock | ||
Zambrzycki | Maciej | 1981 | Płock | ||
Wilczyński | Jakub | 1985 | Płock | ||
Gapińska | Katarzyna | 1975 | Płock | ||
Pogłud | Mateusz | 1990 | Płock | MTP Wzgórze Tumskie | |
Gaworska | Bogumila | 1974 | Płock |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|