Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Radowski | Roman | 1981 | Złotów | Bieg Spartakusa | |
Kozłowski | Sebastian | 1998 | Jastrowie | MTB JASTROWIE |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Sokołowski | Maciej | 1979 | Koszalin | Biegolas Koszalin |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Szypkowski | Marek | 1977 | Chwiram | NOTEĆ OCR CZARNKÓW | |
Seweryn | Mirosław | 1975 | Orle | Big Yellow Foot Adventure team |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Łukawski | Mariusz | 1988 | Świeszyno | 8 pplot | |
Piosik | Norbert | 1998 | Piła | Helenka Team | |
Piosik | Arkadiusz | 1994 | Piła | Helenka Team | |
Rykała | Justyna | 1995 | Nowa Wiśniewka | Helenka Team | |
Rykała | Krzysztof | 1981 | Police | Helenka Team | |
Mendyka | Artur | 1989 | Piła | Świry | |
Spychała | Bartłomiej | 2006 | Zakrzewo | Helenka Team | |
Rykała | Klaudia | 2006 | Police | Helenka Team | |
Szczęśniak | Dawid | 1997 | Lipka | ||
Czarnocki | Kamil | 1984 | Mierzyn | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | |
Koziarska | Justyna | 1994 | Piła | ||
Koziarski | Łukasz | 1996 | Piła | ||
Wacławiak | Katarzyna | 1994 | Poznań | ||
Kowalska | Aleksandra | 1996 | Wysoka | ||
Koselke | Agnieszka | 1987 | Złotów | Chude byki | |
Wielgus | Grzegorz | 1979 | Złotów | Chude byki | |
Kolera | Grzegorz | 1985 | Złotów | Chude byki |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Gulatowska | Klaudia | 1984 | Klukowa Huta |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jordan | Robert | 1974 | Grzebienisko | Tarnowo Podgórne Biega | |
Romanowski | Przemysław | 1984 | Szczecinek | TeamBiegowySzczecinek | |
Domaracki | Jacek | 1970 | Kiełpino | Team Kronospan |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jabłonka | Radek | 1977 | Nowy Dwór Mazowiecki | DZIADY OCR | |
Aaaaaa | Aaaaaa | 1990 | Aaaa | ||
Kobra | Michał | 1989 | Chicago | Xxx |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Bąk | Tomasz | 1984 | Złocieniec | Na przypale albo wcale!!! | |
Szklorz | Sylwester | 1969 | Katowice | Republika |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Knozowska | Bozena | 1982 | Piła | Black Birds | |
Ptak | Tomasz | 1979 | Piła | Black Birds | |
Kirpa | Nikolas | 1999 | Piła | Black Birds | |
Konieczny | Alan | 1998 | Piła | Black Birds | |
Stachyra | Joanna | 1982 | Piła | Black Birds | |
Foszcz | Bartosz | 2000 | Piła | Black Birds | |
Cyrankowski | Patryk | 2002 | Jastrowie | Black Birds |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Bąk | Tomasz | 1984 | Złocieniec | Na przypale albo wcale!!! |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Olczyk | MARCIN | 1988 | Trąbki Wielkie | ||
Królik | Mariusz | 1989 | Słupsk | Team Kroliczenko | |
Kowalski | Marcin | 1988 | Starogard Gdanski |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Zywert | Agnieszka | 1979 | Pobiedziska | SPARTANIE DZIECIOM |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Parafińczuk | Franciszek | 2016 | Szczecinek | Ocr&Ninja Kids Szczecinek | |
Bąk | Lena | 2015 | Złocieniec | Na przypale albo wcale!!! | |
Błaszyk | przemek | 2018 | Miasto | ||
Pawłowski | Tymon | 2018 | Szczecinek | ||
Straszkiewicz | Tomek | 2018 | Szczecinek | OCR&Ninja Szczecinek | |
Łukawska | Dagmara | 2017 | Świeszyno | ||
ZAWADA | ADRIANA EWA | 2019 | Szczecinek | ACROSPORT KOŁOBRZEG | |
ZAWADA | SEBASTIAN | 2012 | Szczecinek | ACROSPORT KOŁOBRZEG | |
SZUBERT | ZOFIA | 2018 | Szczecinek | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | |
Wiatrowski | Maciej | 2016 | Szczecinek | OCR&Ninja Szczecinek | |
Artym | Krzysztof | 2010 | Szczecin | ||
Rykała | Julia | 2014 | Police | Helenka Team | |
Rykała | Jakub | 2016 | Police | Helenka Team | |
Kowalski | Filip | 2016 | Starogard Gdanski | ||
Kowalska | Laura | 2018 | Starogard Gdanski | ||
Skawiński | Antoni | 2016 | Szczecinek | OCR&Ninja Szczecinek |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Chorążak-Różycka | Gaja | 2018 | Wybcz | ||
WILIŃSKA | EMILKA | 2015 | Pobiedziska | ||
Błaszyk | Agata | 2018 | Miasto | ||
Bochniarz | Szymon | 2016 | Szczecinek | OCR & Ninja Szczecinek | |
Majewski | Kajtek | 2011 | Szczecin | Wy-Biegani Szczecin | |
Wołyńska | Agata | 2016 | Szczecinek | OCR & Ninja Szczecinek |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|