Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Ratka | Michał | 1980 | Piła | Zryte Jelenie | |
Konowecka | Paulina | 1989 | Piła | Akademia Treningu Sportowego Stachowscy | |
Kłodziński | Paweł | 1985 | Piła | Szkoła Jazdy Expert | |
Kop | Daniel | 1986 | Koronowo | ||
Sadowska | Mariola | 1973 | Piła | ||
Przewoźniak | Michał | 1985 | Piła | ||
Ciok | Justyna | 1976 | Piła | ||
Filipiak | Jakub | 1992 | Osiek Nad Notecią | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | |
Kunysz | Mieczysław | 1946 | Piła | ||
Przewoźniak | Barbara | 1986 | Piła | ||
Wentowski | Jarek | 1972 | PiŁa | 4Run Team Piła | |
Kamiński | Piotr | 1980 | Ujście | ||
Kamiński | Mirosław Piotr | 1978 | Warszawa | ||
Wnuk | Sławomir | 1976 | Śmiardowo Złotowskie | ||
Majkut | Anna | 1988 | Piła | ||
Jaworski | Maciej | 1981 | Piła | ||
Śmigiel | Magdalena | 1989 | Piła | ||
Perski | Patryk | 1998 | Piła | ||
Linka | Kamil | 1995 | Kaczory | ||
Początek | Michał | 1955 | Piła | niezrzeszony | |
Kubińska | Kamila | 1985 | Osiek Nad Notecią | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | |
Malinowski | Paweł | 1981 | Piła | ||
Knapińska | Monika | 1985 | Piła | ||
Kostrowicki | Jakub | 1981 | Piła | ||
Obidowski | Michał | KM PSP Oborniki | |||
Pinkowski | Artur |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Mirowski | Bartosz | 1984 | Piła | ||
Stadnik | Ewelina | 1979 | Wałcz | ||
Manikowski | Piotr | 1978 | Złotów | KP PSP Złotów | |
Zodrow | Norbert | 2001 | Chodzież | PCH RUN |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Krajniak | Tomasz | 1988 | Nowa Wieś Ujska | Colos Team | |
Gomoła | Ewelina | 1979 | Piła | ||
Adamski | Bartosz | 1996 | Piła | ||
Tomaszewska | Magdalena | 1978 | Piła | ||
Wałdoch | Rafał | 1994 | Wałcz | Team TERMINTORun | |
Gołata | Dawid | 1992 | Łukowiec | ||
Gołata | Dominik | 1996 | Koronowo | Osp Łukowiec | |
Pluciak | Rafał | 1972 | Piła | ||
Stromidło | Sebastian | 1978 | Piła | KB Aktywni Krzyż Wlkp. | |
Kulczyńska | Alicja | 1996 | Piła | - | |
Stromidło | Anna | 1982 | Piła | Browar Domowy Hatak | |
Gałka | Jarosław | 1984 | Piła | ||
Domblat | Izabela | 1996 | Piła | ||
Glapa | Łukasz | 1983 | Piła | ||
Kuba | Magdalena | 1981 | Wrocław | ||
Kaszuba | Artur | 1985 | Ługi | OSP Ługi | |
Kaszuba | Agnieszka | 1984 | Ługi | OSP Ługi | |
Barczyk | Dawid | 1988 | Chodzież | PCH_RUN | |
Rózga | Grzegorz | 1994 | Wałcz | TEAM TERMINATORUN | |
Saternus | Michał | 1975 | Piła | ||
Kamiński | Kacper | 1996 | Szamocin | ||
Grochowska | Agnieszka | 1978 | Piła | ||
Pawlikowska | Dominika | 1984 | Dobrzyca | ||
Mielcarek | Tomasz | 1992 | Szydłowo | ||
Pietrucha | Katarzyna | 1988 | Piła | ||
Nowak | Michał | 1988 | Piła | ||
Narewska | Iwona | 1973 | Osiek Nad Notecią | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | |
Czyż | Janusz | 1977 | Budzyń | Budzyńskie Dziki | |
Zdunek | Natalia | 1986 | Piła | maciejfizjo | |
Olichowski | Mateusz | 1991 | Wałcz | WolfTeam | |
Olichowska | Marzena | 1985 | Wałcz | SurviWałTeam | |
Linka | Sara | 1996 | Kaczory | ||
Janik | Barbara | 1983 | Piła | ZASAPANI - HYDRO Trzcianka | |
CHOŁOTA | MAREK | 1979 | PiŁa | ||
Kucharczyk | Damian | 1985 | Różewo | Team TERMINATORun | |
Górski | Dawid | 1991 | Łukowiec | OSP ŁUKOWIEC | |
Glapa | Karol | 2000 | Piła | ||
Walczak | Maciej | 1993 | Piła | ||
Syrek | Ziemowit | 1992 | Piła | ||
Czechowicz | Miłosz | 1993 | Piła | Kolarski Klub Sportowiec Piła | |
Drożdż | Szymon | Centrum Nieruchomości Gajewski | |||
Kuźniacki | Jacek | ||||
Maret | Robert | LOKATOR NIERUCHOMOSCI | |||
Maret | Wacław | LOKATOR NIERUCHOMOSCI | |||
Wolski | Piotr | ||||
Kępińska | Wiktoria |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Rumińska | Ewelina | 1981 | Piła | SAILING TEAM FERAJNA | |
Glapa | Karol | 1983 | Piła |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jaroszewicz | Andrzej | 1987 | Piła | ||
Wojtania | Elzbieta | 1961 | Piła | ||
Tatera | Marta | 1990 | Piła | ||
Sowińska | Alicja | 1986 | Lubasz | Nordic Walking Lubasz | |
Gapińska | Sylwia | 1990 | Dziembowo | ||
Fedorski | Paweł | 1974 | Sulechów | ||
Fedorska | Anna | 1980 | Sulechów | ||
Ziółkowska | Marlena | 1983 | Stara Wiśniewka | OSP ŁUGI | |
Drobkiewicz | Ewa | 1982 | Stara Wiśniewka | OSP ŁUGI | |
Ziółkowski | Michał | 1982 | Stara Wiśniewka | OSP ŁUGI | |
Ziółkowska | Anna | 2006 | Stara Wiśniewka | OSP ŁUGI | |
Kaczmarek | Jolanta | 1958 | Stara Wiśniewka | OSP ŁUGI | |
Spychała | Anna | 1990 | Stara Wiśniewka | OSP Ługi | |
Spors | Sebastian | 1997 | Stara Wiśniewka | OSP Ługi | |
Gracz | Tadzik | 1997 | Zakrzewo | OSP ŁUGI | |
Rajewski | Sebastian | 1971 | Pila | ||
Kamiński | Jerzy | 1959 | Szamocin | ||
Lewandowski | Bartłomiej | 1996 | Wyrzysk | TSK Orzeł Osiek | |
Mazur | Oktawia | 1991 | Piła | ||
Kaszuba | Danuta | 1964 | Stara Wiśniewka | OSP Ługi | |
Graczyk | Mariusz | 1973 | Piła | ||
Rosenthal | Krzysztof | 1998 | Stara Wiśniewka | OSP ŁUGI | |
Rostankowska | Tatiana | 1979 | Piła | ||
Narewski | Waldemar | 1973 | Osiek Nad Notecią | ||
Janik | Maciej | 1980 | Piła | ZASAPANI - HYDRO Trzcianka | |
Lenartowicz | Stanisław | 1960 | Stara Lubianka | KS DERBY | |
Wnuk | Natalia | 2002 | Stara Wiśniewka | OSP ŁUGI | |
Siodła | beata | 1967 | Pila | ||
Gast | Violetta | 1965 | Wysoka | ||
Kostrowicka | Magda | 1982 | Piła | ||
Drożdż | Szymon | Centrum Nieruchomości Gajewski | |||
Kuźniacki | Jacek | ||||
Maret | Robert | LOKATOR NIERUCHOMOSCI | |||
Maret | Wacław | LOKATOR NIERUCHOMOSCI | |||
Wolski | Piotr | ||||
Kępińska | Wiktoria |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Góral | Andrzej | 1981 | Bydgoszcz | Solid Security Bydgoszcz |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | Ratka | Michał | Zryte Jelenie | 4 / 7 | M40-49 | 10 / 15 | 0:54:13 |
16 | Sadowska | Mariola | 1 / 2 | K40-49 | 5 / 7 | 1:00:45 | |
6 | Przewoźniak | Michał | 3 / 3 | M30-39 | 6 / 15 | 0:47:00 | |
22 | Ciok | Justyna | 2 / 2 | K40-49 | 7 / 7 | 1:15:53 | |
2 | Filipiak | Jakub | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | 1 / 3 | M30-39 | 2 / 15 | 0:37:25 |
10 | Kunysz | Mieczysław | 1 / 2 | M60+ | 9 / 15 | 0:52:30 | |
13 | Przewoźniak | Barbara | 3 / 5 | K30-39 | 3 / 7 | 0:56:23 | |
20 | Wentowski | Jarek | 4Run Team Piła | 1 / 1 | M50-59 | 14 / 15 | 1:03:02 |
9 | Kamiński | Piotr | 3 / 7 | M40-49 | 8 / 15 | 0:51:20 | |
8 | Wnuk | Sławomir | 2 / 7 | M40-49 | 7 / 15 | 0:50:53 | |
19 | Majkut | Anna | 5 / 5 | K30-39 | 6 / 7 | 1:01:53 | |
18 | Jaworski | Maciej | 7 / 7 | M40-49 | 13 / 15 | 1:01:52 | |
11 | Śmigiel | Magdalena | 2 / 5 | K30-39 | 2 / 7 | 0:52:34 | |
5 | Perski | Patryk | 2 / 2 | M16-29 | 5 / 15 | 0:45:52 | |
1 | Linka | Kamil | 1 / 2 | M16-29 | 1 / 15 | 0:35:11 | |
21 | Początek | Michał | niezrzeszony | 2 / 2 | M60+ | 15 / 15 | 1:06:02 |
7 | Kubińska | Kamila | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | 1 / 5 | K30-39 | 1 / 7 | 0:49:04 |
17 | Malinowski | Paweł | 6 / 7 | M40-49 | 12 / 15 | 1:01:33 | |
14 | Knapińska | Monika | 4 / 5 | K30-39 | 4 / 7 | 0:57:10 | |
3 | Kostrowicki | Jakub | 1 / 7 | M40-49 | 3 / 15 | 0:42:50 | |
4 | Obidowski | Michał | KM PSP Oborniki | 2 / 3 | M30-39 | 4 / 15 | 0:44:36 |
15 | Pinkowski | Artur | 5 / 7 | M40-49 | 11 / 15 | 0:57:10 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
38 | Krajniak | Tomasz | Colos Team | 10 / 11 | M30-39 | 26 / 29 | 0:34:51 |
41 | Gomoła | Ewelina | 4 / 6 | K40-49 | 13 / 16 | 0:38:16 | |
40 | Adamski | Bartosz | 9 / 9 | M16-29 | 28 / 29 | 0:37:11 | |
44 | Tomaszewska | Magdalena | 6 / 6 | K40-49 | 15 / 16 | 0:41:13 | |
6 | Wałdoch | Rafał | Team TERMINTORun | 4 / 9 | M16-29 | 6 / 29 | 0:21:54 |
17 | Gołata | Dawid | 5 / 11 | M30-39 | 15 / 29 | 0:24:44 | |
5 | Gołata | Dominik | Osp Łukowiec | 3 / 9 | M16-29 | 5 / 29 | 0:21:38 |
30 | Pluciak | Rafał | 1 / 2 | M50-59 | 23 / 29 | 0:30:21 | |
10 | Stromidło | Sebastian | KB Aktywni Krzyż Wlkp. | 3 / 5 | M40-49 | 8 / 29 | 0:23:28 |
28 | Kulczyńska | Alicja | - | 2 / 4 | K16-29 | 6 / 16 | 0:29:31 |
23 | Stromidło | Anna | Browar Domowy Hatak | 1 / 6 | K40-49 | 4 / 16 | 0:27:27 |
21 | Gałka | Jarosław | 6 / 11 | M30-39 | 18 / 29 | 0:27:00 | |
45 | Domblat | Izabela | 4 / 4 | K16-29 | 16 / 16 | 0:46:24 | |
39 | Glapa | Łukasz | 11 / 11 | M30-39 | 27 / 29 | 0:35:31 | |
43 | Kuba | Magdalena | 5 / 6 | K40-49 | 14 / 16 | 0:40:55 | |
25 | Kaszuba | Artur | OSP Ługi | 7 / 11 | M30-39 | 21 / 29 | 0:28:08 |
37 | Kaszuba | Agnieszka | OSP Ługi | 6 / 6 | K30-39 | 12 / 16 | 0:33:44 |
12 | Barczyk | Dawid | PCH_RUN | 2 / 11 | M30-39 | 10 / 29 | 0:24:13 |
14 | Rózga | Grzegorz | TEAM TERMINATORUN | 6 / 9 | M16-29 | 12 / 29 | 0:24:26 |
42 | Saternus | Michał | 5 / 5 | M40-49 | 29 / 29 | 0:39:45 | |
18 | Kamiński | Kacper | 7 / 9 | M16-29 | 16 / 29 | 0:25:13 | |
27 | Grochowska | Agnieszka | 2 / 6 | K40-49 | 5 / 16 | 0:29:17 | |
34 | Pawlikowska | Dominika | 4 / 6 | K30-39 | 9 / 16 | 0:31:44 | |
33 | Pietrucha | Katarzyna | 3 / 6 | K30-39 | 8 / 16 | 0:31:42 | |
32 | Nowak | Michał | 9 / 11 | M30-39 | 25 / 29 | 0:31:42 | |
29 | Narewska | Iwona | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | 3 / 6 | K40-49 | 7 / 16 | 0:30:00 |
20 | Czyż | Janusz | Budzyńskie Dziki | 4 / 5 | M40-49 | 17 / 29 | 0:26:44 |
9 | Zdunek | Natalia | maciejfizjo | 1 / 6 | K30-39 | 2 / 16 | 0:22:31 |
2 | Olichowski | Mateusz | WolfTeam | 1 / 11 | M30-39 | 2 / 29 | 0:18:42 |
19 | Olichowska | Marzena | SurviWałTeam | 2 / 6 | K30-39 | 3 / 16 | 0:26:19 |
7 | Linka | Sara | 1 / 4 | K16-29 | 1 / 16 | 0:22:07 | |
35 | Janik | Barbara | ZASAPANI - HYDRO Trzcianka | 5 / 6 | K30-39 | 10 / 16 | 0:33:28 |
4 | CHOŁOTA | MAREK | 1 / 5 | M40-49 | 4 / 29 | 0:20:41 | |
16 | Kucharczyk | Damian | Team TERMINATORun | 4 / 11 | M30-39 | 14 / 29 | 0:24:40 |
26 | Górski | Dawid | OSP ŁUKOWIEC | 8 / 11 | M30-39 | 22 / 29 | 0:28:30 |
24 | Glapa | Karol | 8 / 9 | M16-29 | 20 / 29 | 0:27:33 | |
13 | Walczak | Maciej | 5 / 9 | M16-29 | 11 / 29 | 0:24:16 | |
15 | Syrek | Ziemowit | 3 / 11 | M30-39 | 13 / 29 | 0:24:38 | |
3 | Czechowicz | Miłosz | Kolarski Klub Sportowiec Piła | 2 / 9 | M16-29 | 3 / 29 | 0:20:20 |
1 | Drożdż | Szymon | Centrum Nieruchomości Gajewski | 1 / 9 | M16-29 | 1 / 29 | 0:18:38 |
8 | Kuźniacki | Jacek | 2 / 5 | M40-49 | 7 / 29 | 0:22:22 | |
11 | Maret | Robert | LOKATOR NIERUCHOMOSCI | 9 / 29 | 0:24:03 | ||
22 | Maret | Wacław | LOKATOR NIERUCHOMOSCI | 1 / 1 | M60+ | 19 / 29 | 0:27:07 |
31 | Wolski | Piotr | 2 / 2 | M50-59 | 24 / 29 | 0:31:21 | |
36 | Kępińska | Wiktoria | 3 / 4 | K16-29 | 11 / 16 | 0:33:31 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Jaroszewicz | Andrzej | 3 / 13 | 0:38:15 | |||
16 | Wojtania | Elzbieta | 7 / 13 | 0:47:04 | |||
8 | Tatera | Marta | 3 / 13 | 0:41:48 | |||
6 | Sowińska | Alicja | Nordic Walking Lubasz | 2 / 13 | 0:40:14 | ||
7 | Fedorski | Paweł | 5 / 13 | 0:40:19 | |||
5 | Fedorska | Anna | 1 / 13 | 0:40:13 | |||
25 | Ziółkowska | Marlena | OSP ŁUGI | 13 / 13 | 0:51:10 | ||
18 | Drobkiewicz | Ewa | OSP ŁUGI | 8 / 13 | 0:48:07 | ||
19 | Ziółkowski | Michał | OSP ŁUGI | 11 / 13 | 0:48:07 | ||
13 | Kaczmarek | Jolanta | OSP ŁUGI | 4 / 13 | 0:45:17 | ||
10 | Spors | Sebastian | OSP Ługi | 7 / 13 | 0:43:47 | ||
11 | Gracz | Tadzik | OSP ŁUGI | 8 / 13 | 0:43:47 | ||
1 | Rajewski | Sebastian | 1 / 13 | 0:34:22 | |||
9 | Kamiński | Jerzy | 6 / 13 | 0:42:11 | |||
2 | Lewandowski | Bartłomiej | TSK Orzeł Osiek | 2 / 13 | 0:37:31 | ||
14 | Kaszuba | Danuta | OSP Ługi | 5 / 13 | 0:45:18 | ||
4 | Graczyk | Mariusz | 4 / 13 | 0:40:05 | |||
17 | Rosenthal | Krzysztof | OSP ŁUGI | 10 / 13 | 0:47:33 | ||
23 | Rostankowska | Tatiana | 12 / 13 | 0:49:12 | |||
12 | Narewski | Waldemar | 9 / 13 | 0:43:51 | |||
24 | Janik | Maciej | ZASAPANI - HYDRO Trzcianka | 12 / 13 | 0:50:21 | ||
26 | Lenartowicz | Stanisław | KS DERBY | 13 / 13 | 0:34:44 | ||
15 | Wnuk | Natalia | OSP ŁUGI | 6 / 13 | 0:46:54 | ||
21 | Siodła | beata | 10 / 13 | 0:48:48 | |||
20 | Gast | Violetta | 9 / 13 | 0:48:48 | |||
22 | Kostrowicka | Magda | 11 / 13 | 0:49:12 | |||
1 | Drożdż | Szymon | Centrum Nieruchomości Gajewski | 1 / 9 | M16-29 | 1 / 29 | 0:18:38 |
8 | Kuźniacki | Jacek | 2 / 5 | M40-49 | 7 / 29 | 0:22:22 | |
11 | Maret | Robert | LOKATOR NIERUCHOMOSCI | 9 / 29 | 0:24:03 | ||
22 | Maret | Wacław | LOKATOR NIERUCHOMOSCI | 1 / 1 | M60+ | 19 / 29 | 0:27:07 |
31 | Wolski | Piotr | 2 / 2 | M50-59 | 24 / 29 | 0:31:21 | |
36 | Kępińska | Wiktoria | 3 / 4 | K16-29 | 11 / 16 | 0:33:31 |