Kochani!
Przed Nami już ósma edycja charytatywnego Biegu Mikołajkowego!
Impreza odbędzie się już 5-go grudnia 2021 roku. Początek planowany jest na godzinę 14:30.
Półtora kilometrowa Trasa Rodzinna przebiegać będzie przez ul. Jana Pawła II.
Startujemy z ronda przy Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury ul. Jana Pawła II 8.
Meta zlokalizowana będzie przy Sali Sportowej na ul.Broniewskiego 3a.
Ponadto wzorem poprzedniej edycji w ramach Biegu Mikołajkowego odbędzie się "MIKOŁAJKOWA PIĄTKA" .
Będzie to wyścig z elektronicznym pomiarem czasu dla biegaczy chcących pokonać dystans 5 km.
Trasa również wiedzie ulicami Dusznik.
Szczegóły w regulaminie!
zapraszamy do zapisów :)
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kołecki | Maks | 2014 | Duszniki | ||
Kołecka | Antonina | 2008 | Duszniki | ||
Gogołkiewicz-Kołecka | Emilia | 1978 | Duszniki | ||
Kołecki | Tomasz | 1976 | Duszniki | ||
Borucki | Wojciech | 2011 | Podrzewie | ||
Borucki | Gabriel | 2015 | Podrzewie | ||
Jeziorecki | Krzysztof | 1986 | Pniewy | ||
Jeziorecka | Agnieszka | 1988 | Pniewy | ||
Jeziorecka | Aleksandra | 2013 | Pniewy | ||
Jeziorecki | Olivier | 2017 | Pniewy | ||
Jeziorecka-Borucka | Monika | 1985 | Podrzewie | Aktywnie w Pniewach | |
Robak | Emilka | 2021 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach Ultratime-trial-timing.pl | |
Robak | Joanna | 1982 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach Ultratime-trial-timing.pl | |
Robak | Arkadiusz | 1980 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach Ultratime-trial-timing.pl | |
Świder koniecpolski | Sebastian | 2011 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach Ultratime-trial-timing.pl | |
Wrembel | Karolina | 1980 | Lwówek Wlkp | ||
Grobelna | Laura | 2014 | Lwówek Wlkp | ||
Młynarek | Monika | 1986 | Duszniki | ||
Młynarek | Marta | 2018 | Duszniki | ||
Młynarek | Marcin | 1985 | Duszniki | ||
Górna | Paulina | 1987 | Duszniki | ||
Woźniak | Wiktor | 2016 | Duszniki | ||
Woźniak | Krzysztof | 1979 | Duszniki | ||
Przewoźny | Piotr | 1982 | Podrzewie | ||
Przewoźny | Damian | 2010 | Podrzewie | ||
Przewoźny | Leon | 2015 | Podrzewie | ||
Przewoźna | Gosia | 1983 | Podrzewie | ||
Glabisz | Małgorzata | 1988 | Pniewy | ||
Glabisz | Ignaś | 2019 | Pniewy | ||
Orlik | Marta | 1980 | Szamotuły | ||
Orlik | Sławek | 1979 | Szamotuły | ||
Orlik | Zuzanna | 2007 | Szamotuły | ||
Orlik | Nadia | 2010 | Szamotuły | ||
Grobelny | Sebastian | 1974 | Lwówek Wlkp | ||
Woźniczka | Anna | 1987 | Nowy Tomyśl | Aktywnie w Pniewach | |
Wojciechowska | Hanna | 2007 | Poznań | ||
Jena | Jadwiga | 1958 | Pniewy | 1958 | |
Przydanek | Małgorzata | 1982 | Duszniki | ||
Przydanek | Paweł | 1986 | Duszniki | ||
Przydanek | Jagoda | 2015 | Duszniki | ||
Przydanek | Agata | 2012 | Duszniki | ||
Szymański | Wojciech | 2017 | Duszniki | ||
Szymańska | Maria | 2015 | Duszniki | ||
Szymański | Szymon | 1984 | Duszniki | ||
Szymańska | Anna | 1984 | Duszniki | ||
Kinal | Angelika | 1991 | Duszniki | ||
Kinal | Kuba | 2018 | Duszniki | ||
Kinal | Krzysztof | 1989 | Duszniki | ||
Kinal | Pola | 2020 | Duszniki | ||
Guzek | Mateusz | 2004 | Duszniki | Komitet Dawidowski | |
Baran | Damian | 1983 | Grzebienisko | ||
Baran | Marcel | 2015 | Grzebienisko | ||
Baran | Laura | 2012 | Grzebienisko | ||
Antczak-Baran | Beata | 1981 | Grzebienisko | ||
Ratajczak | Adrian | 1990 | Glinno | ||
Marciniak | Natalia | 1987 | Duszniki | ||
Marciniak | Michał | 1985 | Duszniki | ||
Dura | Robert | 1989 | Opalenica | Grupa Piątkowa | |
Marciniak | Zofia | 2013 | Duszniki | ||
Marciniak | Urszula | 2015 | Duszniki | ||
Stawik | Monika | 1981 | Duszniki | ||
Konieczna | Joanna | 1982 | Duszniki | ||
Konieczny | Łukasz | 1986 | Duszniki | ||
Konieczna | Zuzanna | 2012 | Duszniki | ||
Konieczny | Filip | 2010 | Duszniki | ||
Bartkowiak | Katarzyna | 1992 | Lipnica | ||
Bartkowiak | Szymon | 2016 | Lipnica | ||
Bartkowiak | Maja | 2018 | Lipnica | ||
Patallas | Artur | 1976 | Duszniki | Niezniszczalni | |
Gnybek | Artur | 1979 | Duszniki | 30,04,1979 | |
Gnybek | Beata | 1981 | Duszniki | 30,04,1979 | |
Majewski | Janusz | 1977 | Duszniki | ||
Gnybek | Michał | 2010 | Duszniki | 30,04,1979 | |
Gnybek | Magda | 2015 | Duszniki | Gnybasy | |
Bajer | Paulina | 1979 | Duszniki | ||
Bajer | Eliza | 2000 | Duszniki | ||
Przewoźny | Remigiusz | 1978 | Duszniki | ||
Kozłowska | Wiktoria | 2007 | Poznań | UKS Diament Godów | |
Krzemieniewski | Jerzy | 1956 | Szamotuły | KB Szamotuły | |
Grzywaczyk | Artur | 1964 | Suchy Las | #BIEGACZE | |
Kozłowska | Karolina | 1983 | Poznań | UKS Diament Godów | |
Skuza | Daria | 1994 | Opalenica | ||
Kozłowski | Marcin | 1979 | Poznań | UKS Diament Godów | |
Duda | Jadwiga | 1957 | Szamotuły | KB Szamotuly | |
Kosikiewicz | Adam | 1966 | Duszniki | ||
Świtała | Lidia | 1989 | Trzcianka | ||
Świtała | Marcel | 2015 | Trzcianka | ||
Świtała | Wiktor | 2015 | Trzcianka | ||
Stachowiak | Dominik | 2007 | Duszniki Wlkp | ||
Pilarski | Norbert | 2007 | Duszniki Wielkopolskie | ||
Szajek | Zuzanna | 2004 | Trzcianka | ||
Szajek | Franciszek | 2014 | Trzcianka | ||
Bartkowiak | Przemysław | 1988 | Lipnica | ||
Michalska | Renata | 1977 | Granowo | 1977 | |
Michalski | Zbigniew | 1973 | Granowo | 1977 | |
Michalska | Maja | 2007 | Granowo | 1977 | |
Kulik | Wojciech | 1987 | Obrzycko | Fajny Kolektyw | |
Kulik | Alicja | 1986 | Obrzycko | Fajny Kolektyw | |
Kulik | Maja | 2014 | Obrzycko | Fajny Kolektyw | |
Kulik | Filip | 2020 | Obrzycko | Fajny Kolektyw | |
Spychała | Jacek | 1980 | Szamotuły | ||
Piaskowska | Klaudia | 2000 | Niewierz | ||
Fręśko | Mateusz | 1987 | Dobieżyn | ||
Łukaszewski | Dawid | 2004 | Duszniki | Komitet Dawidowski | |
Kubiak | Maksymilian | 2004 | Kaźmierz | Komitet Dawidowski | |
Spychała | Oliwier | 2010 | Szamotuły | ||
Spychała | Nikola | 2013 | Szamotuły | ||
Rychlewski | Michał | 1980 | Szamotuły | ||
Rychlewski | Patryk | 2011 | Szamotuły | ||
Jeziorecki | Tomasz | 1990 | Podrzewie | ||
Piaskowska | Weronika | 2009 | Niewierz | ||
Jeziółkowska | Anna | 1985 | Pniewy | Gira Się Kręci/Aktywnie w Pniewach | |
Jeziółkowska | Marta | 2012 | Pniewy | Gira Się Kręci/Aktywnie w Pniewach | |
Jeziółkowska | Agata | 2014 | Pniewy | Gira Się Kręci/Aktywnie w Pniewach | |
Piechocka | Klaudia | 1991 | Duszniki | ||
Rzepa | Łukasz | 1987 | Duszniki | ||
Przewoźna | Basia | 1959 | Podrzewie | ||
Biedziak | Wiesia | 1963 | Duszniki | ||
Lemański | Natalia | 1992 | Duszniki | ||
Lemański | Mateusz | 1992 | Duszniki | ||
Lemański | Staś | 2015 | Duszniki | ||
Lemański | Mieczysław | 2020 | Duszniki | ||
Kobierska | Julka | 2007 | Duszniki Wielkopolskie | ||
Teclaw | Jan | 2015 | Otorowo | ||
Teclaw | Urszula | 2016 | Otorowo | ||
Teclaw | Sławomir | 1987 | Otorowo | ||
Łęcka | Justyna | 1978 | Otorowo | ||
Kubiak | Joanna | 2012 | Otorowo | ||
Kubiak | Emilia | 2010 | Otorowo | ||
Kubiak | Dominika | 2010 | Otorowo | ||
Gotowy | Dominik | 2010 | Duszniki | ||
Gotowy | Dawid | 2014 | Duszniki | ||
Gotowa | Beata | 1982 | Duszniki | ||
Libera | Marek | 2005 | Kunowo | Komitet Dawidowski | |
Nowaczynska | Joanna | 1981 | Duszniki | ||
Sieczkatrk | Pola | 2018 | Duszniki | ||
Sieczkarek | Bartosz | 1981 | Duszniki | ||
Piechocka | Angelika | 1997 | Duszniki | ||
Jedwabny | Jakub | 1994 | Sękowo | ||
Krukowski | Marcin | 1980 | Grzebienisko | ||
Krukowska | Anna | 1981 | Grzebienisko | ||
Krukowska | Maria | 2011 | Grzebienisko | ||
Krukowski | Jan | 2015 | Grzebienisko | ||
Stawik | Tomasz | 1991 | Duszniki | ||
Stawik | Gabriela | 2017 | Duszniki | ||
Starzak | Arkadiusz | 1986 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Libera | Marek | 2004 | Duszniki | Komitet Dawidowski | |
Obst | Maciej | 2003 | Młynkowo | ||
Subsar | Daria | 1981 | Sękowo | ||
Subsar | Zuzanna | 2007 | Sękowo | Born to Dance | |
Nowicka | Anna | 1961 | Dolne Pole | ||
Myszkowska | Marta | 1984 | Dolne Pole | ||
Myszkowska | Joanna | 2012 | Dolne Pole | ||
Myszkowski | Jan | 2011 | Dolne Pole | ||
Myszkowski | Remigiusz | 1984 | Dolne Pole | ||
Piechocka | Gabriela | 2017 | Duszniki | ||
Szymanek | Roksana | 2011 | Duszniki | ||
Kleszcz | Dagmara | 1987 | Duszniki Wlkp | ||
Kleszcz | Filip | 2015 | Duszniki Wlkp | ||
Wasielewska | Katarzyna | 1978 | Mieściska | ||
Wasielewska | Zofia | 2010 | Mieściska | ||
Wasielewska | Maria | 2013 | Mieściska | ||
Wasielewska | Zuzanna | 2016 | Mieściska | ||
Wasielewski | Paweł | 1974 | Mieściska | ||
Osińska | Izabela | 1983 | Duszniki | ||
Sołtysiak | Stanisław | 2016 | Duszniki | Pędzące Mikołaje | |
Osiński | Szymon | 1983 | Duszniki | ||
Sołtysiak | Tomasz | 1985 | Duszniki | Pędzące Mikołaje | |
Sołtysiak | Aleksandra | 1988 | Duszniki | Pędzące Mikołaje | |
Osiński | Piotr | 2005 | Duszniki | ||
Nowak | Karolina | 1980 | Buk | ||
Mikita | Grzegorz | 1976 | Buk | ||
Molata | Filip | 2009 | Buk | ||
Wrzeszczyński | Karol | 1989 | Duszniki | ||
Szymanek | Edyta | 1984 | Duszniki Wlkp | ||
Roszyk | Estera | 2010 | Duszniki | ||
Roszyk | Jolanta | 1972 | Duszniki | ||
Kaczmarek | Małgorzata | 1986 | Duszniki | ||
Brzóstowicz | Michalina | 2016 | Duszniki | ||
Kaźmierczak | Franciszek | 2014 | Duszniki | ||
Brzóstowicz | Paweł | 1988 | Duszniki | ||
Grelka | Patrycja | 2005 | Duszniki | ||
Grelka | Martyna | 2008 | Duszniki | ||
Mańkowska | Izabela | 2008 | Duszniki | ||
Mańkowski | Kacper | 2008 | Duszniki | ||
Krysztofiak | Kinga | 1981 | Duszniki | ||
Krysztofiak | Pola | 2010 | Duszniki Wlkp | ||
Lemańska | Patrycja | 1994 | Duszniki |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Gogołkiewicz-Kołecka | Emilia | 1978 | Duszniki | ||
Jeziorecka-Borucka | Monika | 1985 | Podrzewie | Aktywnie w Pniewach | |
Starosta-Trela | Patrycja | 1991 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach/ Follow Mors | |
Robak | Joanna | 1982 | Pniewy | Aktywne w Pniewach UltraTime-trial-timing | |
Robak | Arkadiusz | 1980 | Pniewy | Aktywne w Pniewach UltraTime-trial-timing | |
Stępień | Maria | 1961 | Pniewy | Aktywnie w Pniewach | |
Starosta | Sławomir | 1973 | Ostroróg | Aktywnie w Pniewach | |
Woźniczka | Anna | 1987 | Nowy Tomyśl | Aktywnie w Pniewach | |
Grobelny | Sebastian | 1974 | Lwówek | TEAM BEROTU | |
Juśkiewicz | Sandra | 1991 | Sękowo | ||
Piaskowski | Artur | 1990 | Opalenica | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | |
Rolniczak | Joanna | 1980 | Trzcianka | ||
Jena | Krzysztof | 1956 | Pniewy | TEAM POSTĘP PNIEWY | |
Osękowski | Michał | 1988 | Wytomyśl | MAMY MIÓD Wytomyśl | |
Skórnicki | Mariusz | 1969 | Szamotuły | Sqoora Training | |
Janasiak | Piotr | 2005 | Szamotuły | ||
Skórnicki | Maciej | 1996 | Szamotuły | sqooraTraining | |
Janasiak | Jakub | 2004 | Szamotuły | ||
Janasiak | Krzysztof | 1976 | Szamotuły | ||
Paczkowska | Kasia | 1983 | Kiekrz | ||
Kucharski | Marcin | 1988 | Kwilcz | ||
Wolniewicz | Ryszard | 1961 | Pniewy | ||
Lewandowska | Martyna | 1996 | Wolsztyn | SQOORA Training | |
Beszterda | Dariusz | 1972 | Pniewy | Turowo | |
Kozłowska | Karolina | 1983 | Poznań | UKS Diament Godów | |
Kozłowski | Marcin | 1979 | Poznań | UKS Diament Godów | |
Kiersztan | Leszek | 1973 | Lwówek | Rozbiegany Lwówek | |
Duda | Jadwiga | 1957 | Szamotuły | KB Szamotuły | |
Grzywaczyk | Przemysław | 1992 | Suchy Las | Maratończyk Poznań | |
Kruszewska | Monika | 1989 | Poznań | KB DęBIEC | |
Dura | Robson | 1989 | Opalenica | Grupa Piątkowa | |
Citkowska | Julia | 2000 | Wronki | ||
Gierczyńska | Nicola | 2001 | Szczuczyn | ||
Leśniak | Michał | 1984 | Ceradz Dolny | ASICS FrontRunner / @biegiem_po_europie | |
Pajor | Martyna | 2000 | Wronki | ||
Popowicz | Kasia | 1995 | Dobieżyn | Popki Team | |
Warguła | Kasia | 2000 | Szamotuły | ||
Haremza | Maciej | 1984 | Daszewice | Za linią mety | |
Grzywaczyk | Artur | 1964 | Suchy Las | Maratończyk Poznań | |
Przewoźny | Piotr | 1983 | Buk | ||
Spychała | Agnieszka | 1984 | Szamotuły | ||
Pałosz | Michalina | 1988 | Szamotuły | ||
Janasiak | Magdalena | 1975 | Szamotuły | ||
DegÓrska | Marzena | 1981 | Pniewy | ||
Brych | Katarzyna | 1991 | Pniewy | ||
Pigła | Michał | 1981 | Kiączyn | Sportowy Kaźmierz | |
Pigła | Maja | 1982 | Kiączyn | Sportowy Kaźmierz | |
Owczarczak | Monika | 1984 | Poznań | Sportowy Kaźmierz | |
Kośmider | Izabela | 1979 | Pniewy | ||
Sowiński | Jarosław | 1963 | Tulce | ||
Stopa | Sebastian | 1996 | Duszniki | ||
Kulik | Wojciech | 1987 | Obrzycko | Fajny Kolektyw | |
Spychała | Jacek | 1980 | Szamotuły | ||
Kucza | Maciej | 1971 | Pniewy | ||
Szukała | Adrian | 1990 | Wronki | Wroniecki Klub Biegacza | |
Pochłopień | Agnieszka | 1994 | Wronki | ||
Głuchy | Marek | 1982 | Oborniki | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | |
Głuchy | Damian | 1985 | Sękowo | ||
Rychlewski | Michał | 1980 | Szamotuły | ||
Olszowska-Hoły | Magdalena | 1983 | Pniewy | ||
Jeziółkowska | Anna | 1985 | Pniewy | Gira Się Kręci/Aktywnie w Pniewach | |
Frankowski | Marcin | 1986 | Sędzinko | #RunFranekRun | |
Bandura | Karol | 1983 | Wronki | Wroniecki Klub Biegacza | |
Oleksy | Radek | 1987 | Wronki | Wroniecki klub biegacza | |
Mrowinski | Slawek | 1976 | Wronki | ||
Kozlowska | Katarzyna | 1981 | Poznań | #biegiemwlas | |
Szafrański | Maciej | 1987 | Poznań | #biegiemwlas | |
Wiśniewski | Michał | 1990 | Duszniki | ||
Juraszek-Maciejewska | Ewelina | 1979 | Ostroróg | ||
Wurst | Patryk | 1989 | Gaj Wielki | Zabiegany Dżejuś | |
Krzysztoszek | Jakub | 2005 | Duszniki | ||
Krzysztoszek | Marcin | 1977 | Duszniki | ||
Kardacz | Norbert | 1976 | Podrzewie | ||
Golcz | Jacek | 1970 | Pniewy | ||
Odwrot | Karolina | 1986 | Wielonek | ||
Gotowy | Piotr | 1980 | Duszniki | ||
Przewoźna | Jolanta | 1975 | Buk | ||
Przewoźny | Krzysztof | 1968 | Buk | ||
Piechowiak | Mikołaj | 1986 | Pniewy | Drużyna Szpiku | |
Stopa | Hubert | 1997 | Duszniki | ||
Oszmałek | Sebastian | 1990 | Sieraków Wlkp. | Stado Ogierów Sieraków | |
Muchajer | Stanisław | 1957 | Pniewy | PPK PNIEWY | |
Serafin | Aleksandra | 1994 | Sieraków Wlkp. | ||
Subsar | Aleksandra | 2005 | Sękowo | GKS Tarnovia Sekcja L.A | |
Pudliszewski | Ignacy | 2005 | Kościan | Szymanowski TEAM | |
Wojciechowska | Klara | 1996 | Opalenica | ||
Wojciechowski | Robert | 1971 | Opalenica | ||
Drgas | Szymon | 1985 | Duszniki | ||
Jagodzik | Michał | 1987 | Leszno | #FeiferTrenuje | |
Kucz | PaweŁ | 1979 | Duszniki | SEKCJA BOKSERSKA | |
Kucz | Renata | 1979 | Duszniki | SEKCJA BOKSERSKA | |
Kucz | Nikodem | 2004 | Duszniki | SEKCJA BOKSERSKA | |
Kucz | Nelli | 2004 | Duszniki | SEKCJA BOKSERSKA | |
Włodarczyk | Marta | 1983 | Szamotuły | KB Szamotuły | |
Budzioch | Tadeusz | 1962 | Duszniki | ||
Perz | Darek | 1986 | Szczuczyn | ||
Kuranowski | Stanisław | 1963 | Grzebienisko | ||
Deryło | Janeczka | 1972 | Grzebienisko | ||
Kuranowski | Dawid | 2004 | Grzebienisko | ||
Leśniak | Julianna | 2005 | Ceradz Dolny | GKS Tarnovia Sekcja L.A |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Michalska | Renata | 1977 | Granowo | 1977 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
70 | Gogołkiewicz-Kołecka | Emilia | 30 / 38 | 0:30:38 | |||
26 | Jeziorecka-Borucka | Monika | Aktywnie w Pniewach | 5 / 38 | 0:24:22 | ||
29 | Robak | Joanna | Aktywne w Pniewach UltraTime-trial-timing | 6 / 38 | 0:24:57 | ||
66 | Stępień | Maria | Aktywnie w Pniewach | 26 / 38 | 0:29:47 | ||
35 | Woźniczka | Anna | Aktywnie w Pniewach | 10 / 38 | 0:25:34 | ||
33 | Grobelny | Sebastian | TEAM BEROTU | 25 / 44 | 0:25:32 | ||
81 | Juśkiewicz | Sandra | 37 / 38 | 0:35:23 | |||
3 | Piaskowski | Artur | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | 3 / 44 | 0:18:04 | ||
46 | Jena | Krzysztof | TEAM POSTĘP PNIEWY | 31 / 44 | 0:26:51 | ||
37 | Skórnicki | Mariusz | Sqoora Training | 27 / 44 | 0:25:45 | ||
1 | Skórnicki | Maciej | sqooraTraining | 1 / 44 | 0:18:00 | ||
17 | Paczkowska | Kasia | 2 / 38 | 0:22:52 | |||
7 | Kucharski | Marcin | 7 / 44 | 0:20:27 | |||
11 | Lewandowska | Martyna | SQOORA Training | 1 / 38 | 0:21:03 | ||
45 | Beszterda | Dariusz | Turowo | 30 / 44 | 0:26:20 | ||
56 | Kozłowska | Karolina | UKS Diament Godów | 21 / 38 | 0:28:18 | ||
55 | Kozłowski | Marcin | UKS Diament Godów | 35 / 44 | 0:28:18 | ||
22 | Kiersztan | Leszek | Rozbiegany Lwówek | 19 / 44 | 0:23:41 | ||
58 | Duda | Jadwiga | KB Szamotuły | 23 / 38 | 0:28:19 | ||
59 | Grzywaczyk | Przemysław | Maratończyk Poznań | 36 / 44 | 0:28:19 | ||
57 | Kruszewska | Monika | KB DęBIEC | 22 / 38 | 0:28:19 | ||
18 | Dura | Robson | Grupa Piątkowa | 16 / 44 | 0:23:12 | ||
23 | Citkowska | Julia | 4 / 38 | 0:23:50 | |||
47 | Gierczyńska | Nicola | 16 / 38 | 0:27:04 | |||
2 | Leśniak | Michał | ASICS FrontRunner / @biegiem_po_europie | 2 / 44 | 0:18:02 | ||
42 | Pajor | Martyna | 13 / 38 | 0:26:05 | |||
30 | Popowicz | Kasia | Popki Team | 7 / 38 | 0:25:07 | ||
79 | Warguła | Kasia | 35 / 38 | 0:33:12 | |||
4 | Haremza | Maciej | Za linią mety | 4 / 44 | 0:18:13 | ||
60 | Grzywaczyk | Artur | Maratończyk Poznań | 37 / 44 | 0:28:19 | ||
8 | Przewoźny | Piotr | 8 / 44 | 0:20:36 | |||
71 | Spychała | Agnieszka | 31 / 38 | 0:30:47 | |||
44 | Pałosz | Michalina | 15 / 38 | 0:26:12 | |||
49 | DegÓrska | Marzena | 17 / 38 | 0:27:23 | |||
50 | Brych | Katarzyna | 18 / 38 | 0:27:36 | |||
43 | Pigła | Maja | Sportowy Kaźmierz | 14 / 38 | 0:26:11 | ||
34 | Owczarczak | Monika | Sportowy Kaźmierz | 9 / 38 | 0:25:34 | ||
67 | Kośmider | Izabela | 27 / 38 | 0:29:58 | |||
74 | Sowiński | Jarosław | 43 / 44 | 0:31:27 | |||
28 | Spychała | Jacek | 23 / 44 | 0:24:50 | |||
16 | Kucza | Maciej | 15 / 44 | 0:22:37 | |||
13 | Szukała | Adrian | Wroniecki Klub Biegacza | 12 / 44 | 0:21:30 | ||
63 | Pochłopień | Agnieszka | 24 / 38 | 0:28:25 | |||
15 | Głuchy | Marek | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | 14 / 44 | 0:21:51 | ||
14 | Głuchy | Damian | 13 / 44 | 0:21:50 | |||
19 | Olszowska-Hoły | Magdalena | 3 / 38 | 0:23:14 | |||
31 | Jeziółkowska | Anna | Gira Się Kręci/Aktywnie w Pniewach | 8 / 38 | 0:25:20 | ||
6 | Frankowski | Marcin | #RunFranekRun | 6 / 44 | 0:19:54 | ||
52 | Kozlowska | Katarzyna | #biegiemwlas | 19 / 38 | 0:27:42 | ||
5 | Szafrański | Maciej | #biegiemwlas | 5 / 44 | 0:19:19 | ||
65 | Wiśniewski | Michał | 40 / 44 | 0:29:46 | |||
82 | Juraszek-Maciejewska | Ewelina | 38 / 38 | 0:36:15 | |||
21 | Wurst | Patryk | Zabiegany Dżejuś | 18 / 44 | 0:23:38 | ||
72 | Krzysztoszek | Jakub | 41 / 44 | 0:30:54 | |||
73 | Krzysztoszek | Marcin | 42 / 44 | 0:30:54 | |||
20 | Kardacz | Norbert | 17 / 44 | 0:23:30 | |||
32 | Golcz | Jacek | 24 / 44 | 0:25:21 | |||
68 | Odwrot | Karolina | 28 / 38 | 0:30:11 | |||
53 | Gotowy | Piotr | 34 / 44 | 0:28:05 | |||
80 | Przewoźna | Jolanta | 36 / 38 | 0:34:08 | |||
25 | Przewoźny | Krzysztof | 21 / 44 | 0:24:13 | |||
9 | Piechowiak | Mikołaj | Drużyna Szpiku | 9 / 44 | 0:20:39 | ||
48 | Stopa | Hubert | 32 / 44 | 0:27:20 | |||
41 | Oszmałek | Sebastian | Stado Ogierów Sieraków | 29 / 44 | 0:26:02 | ||
51 | Muchajer | Stanisław | PPK PNIEWY | 33 / 44 | 0:27:36 | ||
40 | Serafin | Aleksandra | 12 / 38 | 0:26:02 | |||
38 | Subsar | Aleksandra | GKS Tarnovia Sekcja L.A | 11 / 38 | 0:25:47 | ||
12 | Pudliszewski | Ignacy | Szymanowski TEAM | 11 / 44 | 0:21:16 | ||
64 | Wojciechowska | Klara | 25 / 38 | 0:28:27 | |||
61 | Wojciechowski | Robert | 38 / 44 | 0:28:22 | |||
27 | Drgas | Szymon | 22 / 44 | 0:24:25 | |||
10 | Jagodzik | Michał | #FeiferTrenuje | 10 / 44 | 0:20:57 | ||
76 | Kucz | PaweŁ | SEKCJA BOKSERSKA | 44 / 44 | 0:33:11 | ||
78 | Kucz | Renata | SEKCJA BOKSERSKA | 34 / 38 | 0:33:11 | ||
36 | Kucz | Nikodem | SEKCJA BOKSERSKA | 26 / 44 | 0:25:39 | ||
77 | Kucz | Nelli | SEKCJA BOKSERSKA | 33 / 38 | 0:33:11 | ||
75 | Włodarczyk | Marta | KB Szamotuły | 32 / 38 | 0:31:38 | ||
39 | Perz | Darek | 28 / 44 | 0:25:59 | |||
62 | Kuranowski | Stanisław | 39 / 44 | 0:28:25 | |||
54 | Deryło | Janeczka | 20 / 38 | 0:28:06 | |||
24 | Kuranowski | Dawid | 20 / 44 | 0:23:59 | |||
69 | Leśniak | Julianna | GKS Tarnovia Sekcja L.A | 29 / 38 | 0:30:23 |