Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Dekański | Marek | 2010 | Oborniki | UKS Sportowiec Oborniki | |
Grudzień | Maja | 2010 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Stankowska | Klaudia | 2010 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Skowron | Jagoda | 2010 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Pawlicki | Konrad | 2010 | Gniezno | Gtt Diament | |
waldek | Piotr | 2011 | poznan | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Olejniczak | Igor | 2010 | Poznań | KS AZS UAM THIATRLON POZNAŃ | |
Koper | Julia | 2010 | Poznań | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Galstyan | Maria | 2010 | SZCZECINEK | Triathlon Szczecinek | |
Szymanowski | Kacper | 2010 | Szczytniki | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Błachnio | Franek | 2010 | Nowe Iganie | Triathlon Siedlce Club | |
Błachnio | Antek | 2010 | Nowe Iganie | Triathlon Siedlce Club | |
Grochowski | Maksymilian | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Piotrowska | Konstancja | 2011 | Gniezno | ||
Sieszchuła | Patryk | 2011 | Gniezno | KONKRET Gniezno | |
Kapela | Karol | 2011 | Gniezno | KONKRET Gniezno | |
Piotrowska | Konstancja | 2011 | Gniezno | KONKRET Gniezno | |
Wiesner | Wojciech | 2010 | Gniezno | KONKRET Gniezno |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Gajb | Maria | 2008 | Poznań | KS AZS AWF POZNAŃ | |
Rybacka | Małgorzata | 2008 | Szczytniki | KS AZS AWF POZNAŃ | |
Tomczak | Weronika | 2009 | Gniezno | GTT Diament | |
Jaskólski | Wojciech | 2008 | Tarnowo Podgórne | UKS Lusowo | |
Bernat | Olga | 2009 | Suchy Las | KS UAM Triathlon Poznań | |
Dąbrowski | Michał | 2009 | Gniezno | Diament Gniezno | |
Gurdziołek | Alicja | 2009 | Niepruszewo | UKS Lusowo | |
Ferchmin | Franek | 2008 | Poznań | UAM Triathlon Poznań | |
Pisanko | Franciszek | 2008 | Dąbrowa | UKS Lusowo | |
WISIOREK | SEBASTIAN | 2009 | POZNAŃ | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Woszczyńska | Wiktoria | 2009 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Meisinger | Dominika | 2008 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
WOLSKA | WIKTORIA | 2009 | POZNAŃ | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Hibner | Zofia | 2008 | Tarnowo Podgórne | UKS Lusowo | |
Opiłowska | Michalina | 2008 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Skowron | Dominik | 2008 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Biskup | Kamil | 2009 | Poznan | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Świtalski | Witold | 2009 | Poznań | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Michalak | Krzysztof | 2008 | Poznań | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
waldek | jerzy | 2009 | poznan | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Siwonia | Lilianna | 2009 | SZCZECINEK | Triathlon Szczecinek | |
Kołodziej | Blanka | 2009 | SZCZECINEK | Triathlon Szczecinek | |
Stach | Hanna | 2009 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Ottenburger | Maksymilian | 2009 | Witkowo | GTT Diament | |
Glapa | Martyna | 2009 | Poznań | KS UAM Triathlon Poznań | |
Sikora | Julia | 2008 | Poznań | KS UAM Triathlon Poznań | |
Pietrzak | Weronika | 2009 | Poznan | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Podraza | Pola | 2009 | Borówiec | CityZen Poznań | |
konieczniak | Mateusz | 2008 | Rosnówko | AZS AWF Poznań | |
Tywoniuk | Michał | 2008 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Kaczmarek | Przemysław | 2009 | Zalasewo | AZS AWF Poznań Triathlon | |
Sudoł | Zofia | 2009 | Gdańsk | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | |
Onichimiuk | Alicja | 2008 | Poznań | KU AZS UAM Triathlon Poznań | |
Zwolinska | Amelia | 2008 | Gniezno | KS UAM Triathlon Poznan |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Piotrowska | Antonina | 2009 | Gniezno | KONKRET Gniezno | |
Kapela | Gabriela | 2009 | Gniezno | KONKRET Gniezno | |
Moskalik | Jan | 2008 | Gniezno | KONKRET Gniezno | |
Danielewicz | Emilia | 2009 | Gniezno | KONKRET Gniezno | |
Kuszak | Borys | 2009 | Gniezno | KONKRET Gniezno | |
Tanaś | Estera | 2009 | Gniezno | KONKRET Gniezno | |
Nowak | Aleksander | 2009 | Poznań | KU AZS UAM Triathlon Poznań |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Jończyk | Patryk | 2007 | Gdynia | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 GDYNIA | |
Tomaszewska | Klaudia | 2006 | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | |
Jankowiak | Wiktor | 2007 | Mrowino | UKS Lusowo | |
Ferchmin | Kacper | 2006 | Poznań | UAM Triathlon Poznań | |
Steifer | Filip | 2006 | Bolesławiec | ||
Dudek | Marysia | 2007 | Poznań | Uks lusowo | |
Grabianowska | Adrianna | 2007 | Poznań | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Staśkiewicz | Zofia | 2007 | Oborniki | UKS Sportowiec Oborniki | |
Cegłowska | maja | 2007 | poznań | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Stembalska | Weronika | 2007 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Śpiewak | Maja | 2007 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Czerwińska | Maja | 2007 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Stankowski | Maksymilan | 2006 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Ślugajska | Karina | 2006 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | |
Świtalska | Weronika | 2007 | Poznań | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Siedlecka | Alicja | 2007 | Oborniki | UKS Sportowiec Oborniki | |
Pawlicka | Dobrochna | 2007 | Gniezno | Gtt Diament | |
Rosin | Zofia | 2007 | Oborniki | UKS Sportowiec Oborniki | |
Leboda | Mateusz | 2007 | SZCZECINEK | Triathlon Szczecinek | |
Kłosowska | Judyta | 2007 | SZCZECINEK | Triathlon Szczecinek | |
Siwonia | Amelia | 2006 | SZCZECINEK | Triathlon Szczecinek | |
Sobiechowski | Kajetan | 2006 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Szczurowska | Ada | 2007 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Babisz | Aleksandra | 2006 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Pełech | Angela | 2007 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Woźniak | wiktor | 2007 | Powiercie | MLUKS TRIATHLON KOŁO | |
Mikołajczak | Malwina | 2006 | Poznań | KS UAMTriathlon Poznań | |
Isańska | Jadwiga | 2006 | Poznań | KS UAM Triathlon Poznań | |
Budzyńska | Maja | 2006 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | |
Gawrysiak | Maksymilian | 2006 | Poznań | KS UAM Triathlon Poznań | |
Pietruszyńska | Joanna | 2006 | Pilchowo | MKP Szczecin | |
Sawicka | Olga | 2006 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Wrzeszczyńska | Marta | 2007 | Palędzie | Warta Poznań | |
Kolaśniewski | Jakub | 2006 | Poznań | ||
Sudoł | Jakub | 2007 | Gdańsk | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | |
Bogucki | Michał | 2007 | Koło | MLUKS TRIATHLON KOŁO | |
Zarychta | Jan | 2007 | Koło | MLUKS TRIATHLON KOŁO | |
Sikorska | Weronika | 2007 | Koło | MLUKS TRIATHLON KOŁO | |
Nowak | Aleksander | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Minkow | Damjan | 2006 | Gniezno | KONKRET Gniezno | |
Kiełpińska | nastasia | 2007 | Gniezno | KONKRET Gniezno | |
Kiełpińska | nastasia | 2007 | Gniezno | KONKRET Gniezno | |
Kuśmierek | Wiktor | 2007 | Kowalewek | Konińskie Towarzystwo Pływackie Iskra | |
Pasińska | Marta | 2006 | Nieporęt | SP JÓZEFÓW |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Leśny | Franciszek | 2004 | Gniezno | GTT Diament | |
Pisanko | Michał | 2005 | Dądrowa | UKS Lusowo | |
Kostka | Maciej | 2005 | Chyby | UKS Lusowo | |
Szymczak | Adam | 2005 | Chyby | UKS Lusowo | |
Kuźma | Julian | 2005 | Poznań | UKS Lusowo | |
Łuczka | Jan | 2005 | Rokietnica | UKS Lusowo | |
Guranowski | Wojciech | 2005 | Chyby | UKS Lusowo | |
Wieczorkiewicz | Igor | 2004 | Dąbrówka | UKS Lusowo | |
Soltysiak | Ula | 2004 | Sady | UKS Lusowo | |
Tomczak | Maciej | 2005 | Gniezno | GTT Diament | |
Majorczyk | Bartosz | 2004 | Gniezno | GTT DIAMENT MACIEJKA GNIEZNO | |
Bernat | Oskar | 2004 | Suchy Las | UAM TRIATHLON Poznań | |
Kozłowski | Artur | 2004 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | |
Bielinski | Adam | 2004 | Gniezno | GTT Diament Maciejka Gniezno | |
Ferchmin | Aleksandra | 2004 | Poznań | UAM Triathlon Poznań | |
Budzyński | Jakub | 2005 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | |
Onoszko | Anna | 2005 | Poznań | Warta Poznań | |
Król | Piotr | 2004 | Głogów | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | |
Mróz | Dominik | 2005 | Szczecin | Stowarzyszenie Sportowe K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | |
Monica | Miłosz | 2005 | Szczecin | Stowarzyszenie Sportowe K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | |
Talkowska | Oliwia | 2005 | Szczecinek | Triathlon Szczecinek | |
Horsten | Tymon | 2005 | Gdańsk | Tri Talent Team Gdańsk | |
Michalak | Dawid | 2004 | Wełnica | Gtt Diament Gniezno | |
Janicka | Paula | 2004 | Poznań | KS UAM Triathlon Poznań | |
Glapa | Filip | 2004 | Poznań | KS UAM Triathlon Poznań | |
LEŚNIEWSKA | DOMINIKA | 2004 | Oborniki | KS EXTREME TEAM OBORNIKI | |
momot | Ewelina | 2005 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | |
Kryszak | Igor | 2004 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | |
Ottenburger | Jeremiasz | 2004 | Witkowo | GTT Diament | |
Kaczmarek | Jakub | 2004 | Zalasewo | KS AZS AWF POZNAŃ | |
Kaczmarek | Jakub | 2005 | Osiek Mały | MLUKS TRIATHLON KOŁO | |
Kunikowski | Dorian | 2004 | Bezrzecze | Ks ironman prodmar Szczecin | |
Czachorowski | Igor | 2005 | szczecin | Ks Ironman Prodmar Szczecin | |
Maciołek | Bartłomiej | 2005 | Włocławek | KS AZS AWF Wrocław | |
Kiełczewska | Maja | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kuszak | Maksymilian | 2005 | Gniezno | KONKRET Gniezno | |
Pasinski | Kacper | 2004 | Nieporęt | SP JÓZEFÓW | |
Wojakiewicz | Matylda | 2005 | Włocławek | KS AZS AWF Wrocław |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Rybacki | Maksymilian | 2002 | Szczytniki | ||
Janicki | Karol | 2003 | Gostyń | KU AZS UAM Poznań | |
gleba | Jonasz | 2003 | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | |
Obuchowicz | Natasza | 2003 | Raszyn | Profi Team | |
Pawlak | Wojciech | 2003 | Poznań | KS POSNANIA | |
Falbogowski | Michał | 2002 | Poznań | UAM TRIATHLON Poznań | |
Stroińska | Kasia | 2002 | OBORNIKI | SKS OBORNIKI | |
Wieczorek | Miłosz | 2002 | Poznań | UAM Triathlon Poznań | |
Albrecht | Maria | 2002 | Tarnowo Podgórne | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Sołtysiak | Zofia | 2003 | Sady | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Łuczka | Adam | 2002 | Rokietnica | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Sokolowski | Julian | 2003 | Przeżmierowo | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Machoński | Tymon | 2003 | Dąbrowa | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | |
Olczak | Jakub | 2003 | Kościelec | MLUKS TRIATHLON KOŁO | |
Horsten | Bastian | 2003 | Gdańsk | Tri Talent Team Gdańsk | |
Radecki | Jakub | 2003 | Poznań | UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Rekawek | Bartek | 2002 | Siedlce | UKS G-8 Bielany | |
Michalski | Jakub | 2003 | Ślesin | Iskra Konin | |
Wolski | Wiktor | 2003 | Bezrzecze | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | |
Sárosi | Kristof | 2002 | Dobra | Ironman Prodmar Triathlon Szczecin | |
Kasprzak | Wiktor | 2002 | Warka | UKS G8 BIELANY WARSZAWA | |
Wojakiewicz | Matylda | 2003 | Włocławek | KS AZS AWF Wrocław | |
Krawiec | Laura | 2003 | Włocławek | KS AZS AWF Wrocław | |
Serafin | Dominika | 2002 | Włocławek | KS AZS AWF Wrocław |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Chrzanowski | jan | 2003 | Belgradzka, 73 | UKS Dwójka Morena Gdańsk | |
Hnatyk | Damian | 2003 | Gdańsk | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Kowalski | Kuba | 2000 | Gniezno | UKS G-8 Bielany | |
Woźniak | Joanna | 2001 | Szczecin | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | |
Zachwieja | Agata | 2001 | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | |
Jankowski | Adrian | 2001 | Szczecin | KS IRONMAN Prodmar Szczecin | |
Sudak | Zuzia | 2001 | Milanówek | UKS g-8 Bielany Warszawa | |
Juskowiak | Jakub | 2001 | Poznań | KU AZS UAM Poznań | |
Horsten | Dorian | 2001 | Gdańsk | Tri Talent Team Gdańsk | |
Sudak | Magdalena | 2000 | Milanówek | UKS G-8 Bielany | |
Markiewicz | Marcel | 2000 | Poznań | KU AZS UAM TRIATHLO | |
Bohater | Paulina | 2000 | Wrocław | SSP ORKA IŁAWA | |
Latusek | Szymon | 2000 | Wola | Uam Poznań | |
Głuszkowski | Mateusz | 2001 | sierosław | CITY ZEN | |
Jadczak | Monika | 2001 | Krotoszyn | Krotoszyńska Grupa Biegowa | |
Kuczma | Stanisław | 2001 | Gortatowo | AZS AWF POZNAŃ |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Falbogowski | Maciej | 1999 | Poznań | UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Krawczyk | Jacek | 1996 | Poznań | UKS Tri Team Rumia | |
Szczucińska | Anna | 1979 | Poznań | ||
Ratajczak | Magdalena | 1999 | Mogilno | UAM TRIATHLON POZNAŃ | |
Cieślik | Mateusz | 1998 | Strzelce Krajeńskie | UAM TRIATHLON Poznań | |
Grembski | Maciej | 1992 | Głogów | CSGT Głogów / KP PSP Głogów | |
Wilk | Adrian | 1998 | Police | KS IRONMAN | |
Bruździak | Maciek | 1998 | Borkowo | UKS Dwójka Morena Gdańsk | |
Zalewski | Igor | 1993 | Włocławek | Triathlon Club Wrocław | |
Śliwka | Jakub | 1999 | Błonie | UKS G8-BIELANY WARSZAWA | |
Krasuska-Błachnio | Ewa | 1985 | Nowe Iganie | Triathlon Siedlce Club |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
Bohater | Piotr | 1978 | Wrocław | Triathlon Hero Club |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Sieszchuła | Patryk | KONKRET Gniezno | 4 / 8 | 03:28.7 | ||
9 | Kapela | Karol | KONKRET Gniezno | 6 / 8 | 03:47.6 | ||
4 | Piotrowska | Konstancja | KONKRET Gniezno | 2 / 7 | 03:18.5 | ||
7 | Wiesner | Wojciech | KONKRET Gniezno | 5 / 8 | 03:37.8 | ||
1 | Dekański | Marek | UKS Sportowiec Oborniki | 1 / 8 | 03:06.1 | ||
8 | Grudzień | Maja | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 3 / 7 | 03:40.0 | ||
11 | Stankowska | Klaudia | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 4 / 7 | 03:57.7 | ||
12 | Skowron | Jagoda | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 5 / 7 | 04:10.1 | ||
5 | Pawlicki | Konrad | Gtt Diament | 3 / 8 | 03:23.6 | ||
14 | waldek | Piotr | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | 8 / 8 | 04:45.7 | ||
3 | Koper | Julia | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | 1 / 7 | 03:16.7 | ||
15 | Galstyan | Maria | Triathlon Szczecinek | 7 / 7 | 05:25.3 | ||
10 | Szymanowski | Kacper | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | 7 / 8 | 03:52.9 | ||
2 | Grochowski | Maksymilian | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | 2 / 8 | 03:12.5 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Gajb | Maria | KS AZS AWF POZNAŃ | 4 / 22 | 06:43.1 | ||
3 | Rybacka | Małgorzata | KS AZS AWF POZNAŃ | 2 / 22 | 06:37.1 | ||
14 | Tomczak | Weronika | GTT Diament | 9 / 22 | 07:22.0 | ||
6 | Jaskólski | Wojciech | UKS Lusowo | 2 / 13 | 06:48.0 | ||
27 | Bernat | Olga | KS UAM Triathlon Poznań | 18 / 22 | 07:55.4 | ||
24 | Dąbrowski | Michał | Diament Gniezno | 9 / 13 | 07:49.3 | ||
2 | Piotrowska | Antonina | KONKRET Gniezno | 1 / 22 | 06:33.4 | ||
30 | Kapela | Gabriela | KONKRET Gniezno | 19 / 22 | 08:19.0 | ||
9 | Moskalik | Jan | KONKRET Gniezno | 4 / 13 | 06:56.9 | ||
32 | Danielewicz | Emilia | KONKRET Gniezno | 21 / 22 | 08:44.1 | ||
21 | Kuszak | Borys | KONKRET Gniezno | 8 / 13 | 07:43.9 | ||
13 | Gurdziołek | Alicja | UKS Lusowo | 8 / 22 | 07:16.4 | ||
28 | Ferchmin | Franek | UAM Triathlon Poznań | 10 / 13 | 08:01.0 | ||
8 | Pisanko | Franciszek | UKS Lusowo | 3 / 13 | 06:55.2 | ||
35 | Woszczyńska | Wiktoria | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 22 / 22 | 09:52.1 | ||
15 | WOLSKA | WIKTORIA | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | 10 / 22 | 07:25.5 | ||
11 | Hibner | Zofia | UKS Lusowo | 6 / 22 | 07:12.8 | ||
25 | Opiłowska | Michalina | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 16 / 22 | 07:50.0 | ||
10 | Skowron | Dominik | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 5 / 13 | 07:10.4 | ||
29 | Michalak | Krzysztof | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | 11 / 13 | 08:06.6 | ||
33 | waldek | jerzy | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | 12 / 13 | 09:19.5 | ||
22 | Siwonia | Lilianna | Triathlon Szczecinek | 14 / 22 | 07:44.1 | ||
20 | Kołodziej | Blanka | Triathlon Szczecinek | 13 / 22 | 07:40.9 | ||
31 | Stach | Hanna | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 20 / 22 | 08:31.2 | ||
7 | Glapa | Martyna | KS UAM Triathlon Poznań | 5 / 22 | 06:51.3 | ||
18 | Sikora | Julia | KS UAM Triathlon Poznań | 12 / 22 | 07:29.8 | ||
4 | Pietrzak | Weronika | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | 3 / 22 | 06:42.1 | ||
23 | Podraza | Pola | CityZen Poznań | 15 / 22 | 07:46.9 | ||
1 | konieczniak | Mateusz | AZS AWF Poznań | 1 / 13 | 06:27.0 | ||
19 | Tywoniuk | Michał | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 7 / 13 | 07:38.2 | ||
34 | Kaczmarek | Przemysław | AZS AWF Poznań Triathlon | 13 / 13 | 09:42.3 | ||
17 | Sudoł | Zofia | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | 11 / 22 | 07:29.2 | ||
12 | Onichimiuk | Alicja | KU AZS UAM Triathlon Poznań | 7 / 22 | 07:13.5 | ||
26 | Zwolinska | Amelia | KS UAM Triathlon Poznan | 17 / 22 | 07:54.7 | ||
16 | Nowak | Aleksander | KU AZS UAM Triathlon Poznań | 6 / 13 | 07:28.0 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jończyk | Patryk | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 GDYNIA | 1 / 13 | 05:46.9 | ||
30 | Kiełpińska | nastasia | KONKRET Gniezno | 20 / 23 | 07:57.1 | ||
9 | Tomaszewska | Klaudia | GTT DIAMENT GNIEZNO | 4 / 23 | 06:25.0 | ||
8 | Ferchmin | Kacper | UAM Triathlon Poznań | 5 / 13 | 06:08.3 | ||
6 | Steifer | Filip | 3 / 13 | 06:06.3 | |||
14 | Dudek | Marysia | Uks lusowo | 8 / 23 | 06:57.7 | ||
28 | Grabianowska | Adrianna | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | 19 / 23 | 07:53.7 | ||
16 | Staśkiewicz | Zofia | UKS Sportowiec Oborniki | 9 / 23 | 06:59.3 | ||
27 | Cegłowska | maja | KS AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | 18 / 23 | 07:52.0 | ||
21 | Stembalska | Weronika | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 12 / 23 | 07:15.2 | ||
26 | Śpiewak | Maja | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 17 / 23 | 07:49.8 | ||
32 | Czerwińska | Maja | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 21 / 23 | 08:08.9 | ||
24 | Ślugajska | Karina | GTT Diament Gniezno | 15 / 23 | 07:26.6 | ||
10 | Siedlecka | Alicja | UKS Sportowiec Oborniki | 5 / 23 | 06:44.2 | ||
18 | Pawlicka | Dobrochna | Gtt Diament | 10 / 23 | 07:09.4 | ||
13 | Rosin | Zofia | UKS Sportowiec Oborniki | 7 / 23 | 06:49.9 | ||
17 | Leboda | Mateusz | Triathlon Szczecinek | 8 / 13 | 07:02.7 | ||
23 | Siwonia | Amelia | Triathlon Szczecinek | 14 / 23 | 07:24.1 | ||
7 | Sobiechowski | Kajetan | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 4 / 13 | 06:06.4 | ||
19 | Babisz | Aleksandra | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 11 / 23 | 07:11.4 | ||
22 | Pełech | Angela | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 13 / 23 | 07:23.6 | ||
31 | Woźniak | wiktor | MLUKS TRIATHLON KOŁO | 11 / 13 | 08:08.4 | ||
4 | Mikołajczak | Malwina | KS UAMTriathlon Poznań | 2 / 23 | 05:59.8 | ||
33 | Isańska | Jadwiga | KS UAM Triathlon Poznań | 22 / 23 | 08:14.1 | ||
25 | Budzyńska | Maja | GTT Diament Gniezno | 16 / 23 | 07:39.4 | ||
20 | Gawrysiak | Maksymilian | KS UAM Triathlon Poznań | 9 / 13 | 07:14.6 | ||
5 | Pietruszyńska | Joanna | MKP Szczecin | 3 / 23 | 06:01.7 | ||
12 | Sawicka | Olga | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 6 / 23 | 06:48.0 | ||
3 | Wrzeszczyńska | Marta | Warta Poznań | 1 / 23 | 05:58.9 | ||
29 | Kolaśniewski | Jakub | 10 / 13 | 07:54.6 | |||
11 | Sudoł | Jakub | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | 6 / 13 | 06:45.4 | ||
15 | Kuśmierek | Wiktor | Konińskie Towarzystwo Pływackie Iskra | 7 / 13 | 06:59.2 | ||
34 | Bogucki | Michał | MLUKS TRIATHLON KOŁO | 12 / 13 | 08:27.2 | ||
35 | Zarychta | Jan | MLUKS TRIATHLON KOŁO | 13 / 13 | 08:45.5 | ||
36 | Sikorska | Weronika | MLUKS TRIATHLON KOŁO | 23 / 23 | 09:05.2 | ||
2 | Nowak | Aleksander | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | 2 / 13 | 05:56.7 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | Leśny | Franciszek | GTT Diament | 15 / 26 | 13:17.8 | ||
10 | Pisanko | Michał | UKS Lusowo | 10 / 26 | 12:50.1 | ||
17 | Kostka | Maciej | UKS Lusowo | 14 / 26 | 13:17.2 | ||
26 | Szymczak | Adam | UKS Lusowo | 20 / 26 | 14:22.9 | ||
31 | Kuźma | Julian | UKS Lusowo | 25 / 26 | 15:33.2 | ||
29 | Łuczka | Jan | UKS Lusowo | 23 / 26 | 14:56.1 | ||
9 | Guranowski | Wojciech | UKS Lusowo | 9 / 26 | 12:47.6 | ||
21 | Soltysiak | Ula | UKS Lusowo | 5 / 8 | 13:39.7 | ||
3 | Tomczak | Maciej | GTT Diament | 3 / 26 | 12:15.7 | ||
2 | Majorczyk | Bartosz | GTT DIAMENT MACIEJKA GNIEZNO | 2 / 26 | 11:46.7 | ||
14 | Bernat | Oskar | UAM TRIATHLON Poznań | 13 / 26 | 13:02.6 | ||
4 | Kozłowski | Artur | GTT Diament Gniezno | 4 / 26 | 12:27.2 | ||
13 | Kuszak | Maksymilian | KONKRET Gniezno | 12 / 26 | 12:56.9 | ||
6 | Bielinski | Adam | GTT Diament Maciejka Gniezno | 6 / 26 | 12:40.7 | ||
19 | Ferchmin | Aleksandra | UAM Triathlon Poznań | 4 / 8 | 13:30.1 | ||
24 | Budzyński | Jakub | GTT Diament Gniezno | 19 / 26 | 13:53.9 | ||
16 | Onoszko | Anna | Warta Poznań | 3 / 8 | 13:16.3 | ||
20 | Król | Piotr | Centrum Sportowe Głogowski Triathlon | 16 / 26 | 13:37.4 | ||
5 | Mróz | Dominik | Stowarzyszenie Sportowe K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | 5 / 26 | 12:37.9 | ||
22 | Monica | Miłosz | Stowarzyszenie Sportowe K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | 17 / 26 | 13:46.9 | ||
25 | Talkowska | Oliwia | Triathlon Szczecinek | 6 / 8 | 14:00.0 | ||
7 | Horsten | Tymon | Tri Talent Team Gdańsk | 7 / 26 | 12:42.6 | ||
33 | Michalak | Dawid | Gtt Diament Gniezno | 26 / 26 | 15:57.6 | ||
15 | Janicka | Paula | KS UAM Triathlon Poznań | 2 / 8 | 13:07.5 | ||
1 | Glapa | Filip | KS UAM Triathlon Poznań | 1 / 26 | 11:15.0 | ||
32 | LEŚNIEWSKA | DOMINIKA | KS EXTREME TEAM OBORNIKI | 7 / 8 | 15:41.2 | ||
34 | momot | Ewelina | GTT Diament Gniezno | 8 / 8 | 16:39.8 | ||
28 | Kryszak | Igor | GTT Diament Gniezno | 22 / 26 | 14:51.0 | ||
23 | Kaczmarek | Jakub | KS AZS AWF POZNAŃ | 18 / 26 | 13:47.3 | ||
30 | Kaczmarek | Jakub | MLUKS TRIATHLON KOŁO | 24 / 26 | 15:30.8 | ||
12 | Kunikowski | Dorian | Ks ironman prodmar Szczecin | 11 / 26 | 12:55.8 | ||
27 | Czachorowski | Igor | Ks Ironman Prodmar Szczecin | 21 / 26 | 14:25.5 | ||
8 | Maciołek | Bartłomiej | KS AZS AWF Wrocław | 8 / 26 | 12:45.1 | ||
11 | Kiełczewska | Maja | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | 1 / 8 | 12:54.5 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Janicki | Karol | KU AZS UAM Poznań | 3 / 15 | 18:10.5 | ||
6 | gleba | Jonasz | GTT DIAMENT GNIEZNO | 6 / 15 | 18:58.2 | ||
8 | Obuchowicz | Natasza | Profi Team | 1 / 7 | 19:11.7 | ||
13 | Pawlak | Wojciech | KS POSNANIA | 11 / 15 | 20:03.3 | ||
12 | Stroińska | Kasia | SKS OBORNIKI | 2 / 7 | 20:02.0 | ||
11 | Wieczorek | Miłosz | UAM Triathlon Poznań | 10 / 15 | 19:46.0 | ||
19 | Albrecht | Maria | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 6 / 7 | 22:55.0 | ||
21 | Sołtysiak | Zofia | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 7 / 7 | 23:36.6 | ||
22 | Sokolowski | Julian | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | 15 / 15 | 24:03.0 | ||
15 | Olczak | Jakub | MLUKS TRIATHLON KOŁO | 12 / 15 | 20:32.9 | ||
5 | Horsten | Bastian | Tri Talent Team Gdańsk | 5 / 15 | 18:53.9 | ||
20 | Radecki | Jakub | UAM TRIATHLON POZNAŃ | 14 / 15 | 23:16.2 | ||
1 | Chrzanowski | jan | UKS Dwójka Morena Gdańsk | 1 / 15 | 17:39.1 | ||
4 | Rekawek | Bartek | UKS G-8 Bielany | 4 / 15 | 18:14.9 | ||
2 | Hnatyk | Damian | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | 2 / 15 | 18:08.9 | ||
17 | Michalski | Jakub | Iskra Konin | 13 / 15 | 22:05.3 | ||
9 | Wolski | Wiktor | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | 8 / 15 | 19:37.6 | ||
10 | Sárosi | Kristof | Ironman Prodmar Triathlon Szczecin | 9 / 15 | 19:38.7 | ||
7 | Kasprzak | Wiktor | UKS G8 BIELANY WARSZAWA | 7 / 15 | 19:02.3 | ||
14 | Wojakiewicz | Matylda | KS AZS AWF Wrocław | 3 / 7 | 20:22.7 | ||
16 | Krawiec | Laura | KS AZS AWF Wrocław | 4 / 7 | 20:42.3 | ||
18 | Serafin | Dominika | KS AZS AWF Wrocław | 5 / 7 | 22:21.7 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Kowalski | Kuba | UKS G-8 Bielany | 2 / 8 | 26:53.9 | ||
10 | Woźniak | Joanna | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | 2 / 5 | 29:53.7 | ||
12 | Zachwieja | Agata | GTT DIAMENT GNIEZNO | 4 / 5 | 32:02.8 | ||
7 | Jankowski | Adrian | KS IRONMAN Prodmar Szczecin | 6 / 8 | 28:50.8 | ||
6 | Sudak | Zuzia | UKS g-8 Bielany Warszawa | 1 / 5 | 28:22.8 | ||
3 | Juskowiak | Jakub | KU AZS UAM Poznań | 3 / 8 | 27:07.2 | ||
1 | Horsten | Dorian | Tri Talent Team Gdańsk | 1 / 8 | 26:37.5 | ||
8 | Markiewicz | Marcel | KU AZS UAM TRIATHLO | 7 / 8 | 29:02.7 | ||
11 | Bohater | Paulina | SSP ORKA IŁAWA | 3 / 5 | 31:01.9 | ||
9 | Latusek | Szymon | Uam Poznań | 8 / 8 | 29:39.6 | ||
4 | Głuszkowski | Mateusz | CITY ZEN | 4 / 8 | 27:55.0 | ||
13 | Jadczak | Monika | Krotoszyńska Grupa Biegowa | 5 / 5 | 34:34.9 | ||
5 | Kuczma | Stanisław | AZS AWF POZNAŃ | 5 / 8 | 28:17.9 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Falbogowski | Maciej | UAM TRIATHLON POZNAŃ | 2 / 7 | 26:14.7 | ||
8 | Szczucińska | Anna | 1 / 2 | 40:52.6 | |||
5 | Cieślik | Mateusz | UAM TRIATHLON Poznań | 5 / 7 | 26:49.5 | ||
7 | Grembski | Maciej | CSGT Głogów / KP PSP Głogów | 7 / 7 | 30:19.2 | ||
3 | Wilk | Adrian | KS IRONMAN | 3 / 7 | 26:36.6 | ||
1 | Bruździak | Maciek | UKS Dwójka Morena Gdańsk | 1 / 7 | 25:50.7 | ||
4 | Zalewski | Igor | Triathlon Club Wrocław | 4 / 7 | 26:45.2 | ||
6 | Śliwka | Jakub | UKS G8-BIELANY WARSZAWA | 6 / 7 | 27:29.2 | ||
9 | Krasuska-Błachnio | Ewa | Triathlon Siedlce Club | 2 / 2 | 43:32.8 |