Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
RUTKA | MAREK | MUAY Running Team | |||
PIETRZAK | GRZEGORZ | K.S. Leniwiec | |||
ADAMCZAK | ZBIGNIEW | KB ŚZAMOTUŁY | |||
NOWAK | GRZEGORZ PAWEŁ | parkrun poznań | |||
JACKIEWICZ | ARKADIUSZ | Biegam Bo Lubię Głogów | |||
LORENC | JOANNA | ENDORFINY WĄSOSZ | |||
KESLER | ANNA | walnięta z kopyta | |||
RADTKE | ARKADIUSZ | ||||
MAŁEK | PIOTR | KB Maraton Turek | |||
ŻYŻA | PIOTR | Athletics Team Prusice | |||
NOWAK | PAWEŁ | Supermaraton Kalisz | |||
RADTKE | ROBERT | ||||
PIOTROWSKI | JAROSŁAW | Active Nekla | |||
KIESLICH | MARIUSZ | ||||
NOWIŃSKI | RAFAŁ | ENDORFINA WSCHOWA | |||
STAŃKO | KRYSTIAN | SOŁTYSÓWKA | |||
HAUPA | MACIEJ | KS Debiut Wieleń | |||
GIERSZEWSKA | ANNA | KB Szamotuły | |||
WELTER | PRZEMYSŁAW (42) | KB Szamotuły | |||
SZMAJDA | DOMINIK | NIE MAM POMYSŁU | |||
KITA | LESZEK | ProGDar Marathon Team | |||
GRZEGORZEWSKI | RAFAL | ||||
SZUSZCZYŃSKI | MICHAŁ | ||||
HANYSZ | MAGDALENA | ||||
GRECKI | PAWEŁ | RST Software Masters | |||
POKOTYCKI | DENIS | ||||
JANKOWSKA | BARBARA | ||||
PIDEK | Marcin (42) | KS EXTREME TEAM OBORNIKI | |||
BAŁAMĄCEK | TOMEK | Progdar marathon team | |||
GARDYZA | JACEK | IPA Bydgoszcz / Nakielski KB | |||
SZPYRKA | MARIUSZ | ||||
SMORAWSKI | IRENEUSZ | Active Nekla | |||
WIŚNIEWSKI | ARTUR | intro | |||
LEWARDOWSKI | KONRAD | KUNY Strzeszyn | |||
LUDZKOWSKI | ANDRZEJ | KB Katorżnik Murowana Goślina | |||
KULESZA | GRZEGORZ | Night Runners Września | |||
LASKOWSKI | PAWEŁ | ||||
SOCHA | ROBERT | WSB w Dąbrowie Górniczej | |||
CZUBA | ROBERT | Orange Polska | |||
SERAFIŃSKI | MIROSŁAW | ||||
PĘDZIWIATR | PAWEŁ | ProGDar Marathon Team | |||
KURZAJCZYK | MARIUSZ | Supermaraton Kalisz | |||
BĘBEN | ARTUR | ProGDar Marathon Team | |||
CEJKO | SŁAWOMIR (42) | DRUŻYNA JEZUSA | |||
KUJAWIŃSKI | Artur | KB Maniac Poznań-MANIAC TEAM POLAND |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
GRZEGORZEWSKI | KONRAD | 4Fiter | |||
LASEK | Mikołaj | Pan Wuefista | |||
DROBNIK | BŁAŻEJ | Promień Opalenica | |||
NAPIERAŁA | TOMASZ | ABC Tax | |||
STAWSKI | MATEUSZ | ||||
BORKOWSKI | DAMIAN | Borkoś TEAM | |||
MUCHOWICZ | PAWEL | ||||
BUDZISZEWSKA | SANDRA | Endorfina Wschowa | |||
RATAJCZAK | KONRAD | Trochę już biegam ;) | |||
KUCZYŃSKI | PIOTR | NKB Chyży Nowy Tomyśl | |||
ZAJDEL | AREK | Auto Centrum Lis | |||
CHEŁMINIAK | MIŁOSZ | ||||
MIESZKOWSKI | ANDRZEJ | Zmęczeni już przed biegiem | |||
MARCINIAK | MACIEJ | ||||
KOCZOROWSKI | PAWEŁ | Polni Wojownicy Ustka | |||
TWARDOWSKI | PRZEMYSŁAW | Nubijscy Wojownicy | |||
PRZYWIECZERSKI | PAWEŁ | ||||
PALACZ | JONASZ | ||||
KRZYŻANIAK | AGNIESZKA | Night Runners | |||
BABIAK | BARTOSZ | ||||
JANKOWSKI | MACIEJ | ||||
GRYS | KRZYSZTOF | ||||
GOS | PIOTR | ||||
RENK | RAFAŁ | ||||
KOTZ | KRZYSZTOF | Nubijscy Wojownicy | |||
RATAJCZAK | RAJMUND | ||||
MICHALAK | MARCIN | ||||
CHYLIŃSKI | DAWID | ||||
PRZYBYLSKI (poz) | WOJCIECH | QUAY POZNAŃ | |||
KASIERSKI | PAWEŁ | ||||
ŁUBIEŃSKI | WOJCIECH (21) | ||||
CHMIELEWSKI | LESZEK | ||||
BOCHAN | LIDIA | ||||
CHUDY | ANDRZEJ | Kocham każdy kilometr | |||
PIELATOWSKI | ADAM | Dirty Sparrows | |||
WOLFIGIEL | MARCIN | DIRTY SPARROWS | |||
BANAŚ | DANIEL | ||||
NATKANIEC | KRYSTIAN | JanJul | |||
KACZMAREK | ROBERT | ||||
WICZUK-WICZEWSKI | MARCIN | Orange Polska | |||
GRACZYK | DAMIAN | Czerwonak Biega | |||
MARSZAŁEK | MAGDALENA | KONIUCHY OCR | |||
ANDRZEJEWSKI | BARTOSZ | GRA-COM Centrum Rowerowe Murowana Goślina | |||
PRUSINOWSKI | WALDEMAR | ||||
FLEISZAR | TYMOTEUSZ | WÓJTOWICZ TRI TEAM | |||
DEMBIŃSKI | MAREK | WÓJTOWICZ TRI TEAM | |||
PAJĄK | MONIKA | ||||
DYBIZBAŃSKI | PAWEŁ | ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM | |||
BARTOCHOWSKI | ŁUKASZ | Van Hooy Bike Manufaktur | |||
MICHALIK | MICHAŁ | ||||
RYDZEWSKI | MATEUSZ | ||||
MAJCHRZAK | MARCIN | ||||
NOWACZYK | DOMINIKA | Husaria Race Team | |||
WOŹNIAK | JAROSŁAW | Tarahumara Heavy Man | |||
BAUCZ | DANIEL | ||||
SKIERESZ | ARKADIUSZ | ||||
MATYSEK | IRENEUSZ | Samotny Wilk | |||
KLIKS | DARIUSZ | Zmęczeni już przed biegiem | |||
GRUSZKA | DARIUSZ | ||||
BARANIAK | PRZEMYSŁAW | SR Katorżnik Murowana Goślina | |||
WIŚNIEWSKA | JOANNA | ||||
BARBOUKOV | ALEXANDRE | Tsubaki Quay Rotterdam Marathon 2018 | |||
IGNERSKA | ROZALIA | Azazel | |||
PIOTRKOWSKA | ANNA | ||||
JAGIEŁKA | MARCIN | ||||
ZUBIK | IWONA | ||||
FIJAK | KAROLINA | ||||
BURZYŃSKA | KATARZYNA | ||||
SZÓSTEK-PALACZ | PAULA | ||||
CWOJDZINSKA | ANNA | ||||
KLEDZIK | MARCIN | ||||
ĆWIKLIŃSKA | ANNA | ||||
GRAJZER | JACEK | ||||
HLOŻEK | JOANNA | Hart Skoki | |||
CHYLIŃSKA | DOROTA |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|---|---|---|---|---|
SIBILSKI | TOMASZ | ProRunning Promotion | |||
STALICA | WOJCIECH | IzoErg | |||
PIESIK | MARIUSZ | Maniek Biegalski indywiduell | |||
BOGUSZ | MAREK | ||||
WANDEL | AGNIESZKA | Face Nordic Walking Team | |||
JANAS | MARIA | Biegacze Juniora - Runners Team | |||
MICHALCZYK | MARIOLA |
Lp | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Miasto | Klub |
---|
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUTKA | MAREK | MUAY Running Team | 1 / 40 | 3:10:36 | ||
2 | PIETRZAK | GRZEGORZ | K.S. Leniwiec | 2 / 40 | 3:13:37 | ||
3 | ADAMCZAK | ZBIGNIEW | KB ŚZAMOTUŁY | 3 / 40 | 3:16:29 | ||
4 | NOWAK | GRZEGORZ PAWEŁ | parkrun poznań | 4 / 40 | 3:27:44 | ||
5 | JACKIEWICZ | ARKADIUSZ | Biegam Bo Lubię Głogów | 5 / 40 | 3:28:16 | ||
6 | LORENC | JOANNA | ENDORFINY WĄSOSZ | 1 / 5 | 3:28:17 | ||
7 | KESLER | ANNA | walnięta z kopyta | 2 / 5 | 3:32:24 | ||
8 | RADTKE | ARKADIUSZ | 6 / 40 | 3:32:27 | |||
9 | MAŁEK | PIOTR | KB Maraton Turek | 7 / 40 | 3:38:34 | ||
10 | ŻYŻA | PIOTR | Athletics Team Prusice | 8 / 40 | 3:39:29 | ||
11 | NOWAK | PAWEŁ | Supermaraton Kalisz | 9 / 40 | 3:41:27 | ||
12 | RADTKE | ROBERT | 10 / 40 | 3:45:36 | |||
13 | PIOTROWSKI | JAROSŁAW | Active Nekla | 11 / 40 | 3:49:42 | ||
15 | KIESLICH | MARIUSZ | 13 / 40 | 3:52:37 | |||
16 | NOWIŃSKI | RAFAŁ | ENDORFINA WSCHOWA | 14 / 40 | 3:55:45 | ||
17 | STAŃKO | KRYSTIAN | SOŁTYSÓWKA | 15 / 40 | 3:58:55 | ||
18 | HAUPA | MACIEJ | KS Debiut Wieleń | 16 / 40 | 4:01:07 | ||
19 | GIERSZEWSKA | ANNA | KB Szamotuły | 3 / 5 | 4:04:47 | ||
20 | WELTER | PRZEMYSŁAW (42) | KB Szamotuły | 17 / 40 | 4:05:35 | ||
21 | SZMAJDA | DOMINIK | NIE MAM POMYSŁU | 18 / 40 | 4:11:06 | ||
22 | KITA | LESZEK | ProGDar Marathon Team | 19 / 40 | 4:13:26 | ||
23 | GRZEGORZEWSKI | RAFAL | 20 / 40 | 4:14:37 | |||
24 | SZUSZCZYŃSKI | MICHAŁ | 21 / 40 | 4:17:02 | |||
25 | HANYSZ | MAGDALENA | 4 / 5 | 4:17:26 | |||
26 | GRECKI | PAWEŁ | RST Software Masters | 22 / 40 | 4:17:52 | ||
27 | POKOTYCKI | DENIS | 23 / 40 | 4:18:34 | |||
28 | JANKOWSKA | BARBARA | 5 / 5 | 4:20:56 | |||
29 | PIDEK | Marcin (42) | KS EXTREME TEAM OBORNIKI | 24 / 40 | 4:22:49 | ||
30 | BAŁAMĄCEK | TOMEK | Progdar marathon team | 25 / 40 | 4:24:10 | ||
31 | GARDYZA | JACEK | IPA Bydgoszcz / Nakielski KB | 26 / 40 | 4:31:37 | ||
32 | SZPYRKA | MARIUSZ | 27 / 40 | 4:33:44 | |||
33 | SMORAWSKI | IRENEUSZ | Active Nekla | 28 / 40 | 4:36:01 | ||
34 | WIŚNIEWSKI | ARTUR | intro | 29 / 40 | 4:37:44 | ||
35 | LEWARDOWSKI | KONRAD | KUNY Strzeszyn | 30 / 40 | 4:39:41 | ||
36 | LUDZKOWSKI | ANDRZEJ | KB Katorżnik Murowana Goślina | 31 / 40 | 4:39:47 | ||
37 | KULESZA | GRZEGORZ | Night Runners Września | 32 / 40 | 4:40:23 | ||
38 | LASKOWSKI | PAWEŁ | 33 / 40 | 4:45:17 | |||
39 | SOCHA | ROBERT | WSB w Dąbrowie Górniczej | 34 / 40 | 4:47:09 | ||
40 | CZUBA | ROBERT | Orange Polska | 35 / 40 | 4:47:41 | ||
41 | SERAFIŃSKI | MIROSŁAW | 36 / 40 | 4:57:26 | |||
42 | PĘDZIWIATR | PAWEŁ | ProGDar Marathon Team | 37 / 40 | 5:01:03 | ||
43 | KURZAJCZYK | MARIUSZ | Supermaraton Kalisz | 38 / 40 | 5:12:02 | ||
44 | BĘBEN | ARTUR | ProGDar Marathon Team | 39 / 40 | 5:13:30 | ||
45 | CEJKO | SŁAWOMIR (42) | DRUŻYNA JEZUSA | 40 / 40 | 5:45:18 | ||
14 | KUJAWIŃSKI | Artur | KB Maniac Poznań-MANIAC TEAM POLAND | 12 / 40 | 3:50:42 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRZEGORZEWSKI | KONRAD | 4Fiter | 1 / 58 | 1:30:00 | ||
2 | LASEK | Mikołaj | Pan Wuefista | 2 / 58 | 1:32:11 | ||
3 | DROBNIK | BŁAŻEJ | Promień Opalenica | 3 / 58 | 1:37:42 | ||
4 | NAPIERAŁA | TOMASZ | ABC Tax | 4 / 58 | 1:38:40 | ||
5 | STAWSKI | MATEUSZ | 5 / 58 | 1:40:19 | |||
6 | BORKOWSKI | DAMIAN | Borkoś TEAM | 6 / 58 | 1:42:16 | ||
7 | MUCHOWICZ | PAWEL | 7 / 58 | 1:42:36 | |||
8 | BUDZISZEWSKA | SANDRA | Endorfina Wschowa | 1 / 17 | 1:42:37 | ||
9 | RATAJCZAK | KONRAD | Trochę już biegam ;) | 8 / 58 | 1:43:26 | ||
10 | KUCZYŃSKI | PIOTR | NKB Chyży Nowy Tomyśl | 9 / 58 | 1:43:37 | ||
11 | ZAJDEL | AREK | Auto Centrum Lis | 10 / 58 | 1:44:21 | ||
12 | CHEŁMINIAK | MIŁOSZ | 11 / 58 | 1:44:21 | |||
13 | MIESZKOWSKI | ANDRZEJ | Zmęczeni już przed biegiem | 12 / 58 | 1:45:37 | ||
14 | MARCINIAK | MACIEJ | 13 / 58 | 1:47:05 | |||
15 | KOCZOROWSKI | PAWEŁ | Polni Wojownicy Ustka | 14 / 58 | 1:47:22 | ||
16 | TWARDOWSKI | PRZEMYSŁAW | Nubijscy Wojownicy | 15 / 58 | 1:47:32 | ||
17 | PRZYWIECZERSKI | PAWEŁ | 16 / 58 | 1:47:39 | |||
18 | PALACZ | JONASZ | 17 / 58 | 1:47:58 | |||
19 | KRZYŻANIAK | AGNIESZKA | Night Runners | 2 / 17 | 1:48:14 | ||
20 | BABIAK | BARTOSZ | 18 / 58 | 1:48:19 | |||
21 | JANKOWSKI | MACIEJ | 19 / 58 | 1:48:35 | |||
22 | GRYS | KRZYSZTOF | 20 / 58 | 1:48:48 | |||
23 | GOS | PIOTR | 21 / 58 | 1:49:36 | |||
24 | RENK | RAFAŁ | 22 / 58 | 1:49:46 | |||
25 | KOTZ | KRZYSZTOF | Nubijscy Wojownicy | 23 / 58 | 1:49:52 | ||
26 | RATAJCZAK | RAJMUND | 24 / 58 | 1:50:50 | |||
27 | MICHALAK | MARCIN | 25 / 58 | 1:51:09 | |||
28 | CHYLIŃSKI | DAWID | 26 / 58 | 1:51:49 | |||
29 | PRZYBYLSKI (poz) | WOJCIECH | QUAY POZNAŃ | 27 / 58 | 1:51:57 | ||
30 | KASIERSKI | PAWEŁ | 28 / 58 | 1:52:44 | |||
31 | ŁUBIEŃSKI | WOJCIECH (21) | 29 / 58 | 1:53:23 | |||
32 | CHMIELEWSKI | LESZEK | 30 / 58 | 1:53:39 | |||
33 | BOCHAN | LIDIA | 3 / 17 | 1:53:44 | |||
34 | CHUDY | ANDRZEJ | Kocham każdy kilometr | 31 / 58 | 1:56:00 | ||
35 | PIELATOWSKI | ADAM | Dirty Sparrows | 32 / 58 | 1:56:33 | ||
36 | WOLFIGIEL | MARCIN | DIRTY SPARROWS | 33 / 58 | 1:56:39 | ||
37 | BANAŚ | DANIEL | 34 / 58 | 1:56:49 | |||
38 | NATKANIEC | KRYSTIAN | JanJul | 35 / 58 | 1:57:14 | ||
39 | KACZMAREK | ROBERT | 36 / 58 | 1:57:14 | |||
40 | WICZUK-WICZEWSKI | MARCIN | Orange Polska | 37 / 58 | 1:57:29 | ||
41 | GRACZYK | DAMIAN | Czerwonak Biega | 38 / 58 | 2:00:31 | ||
42 | MARSZAŁEK | MAGDALENA | KONIUCHY OCR | 4 / 17 | 2:00:41 | ||
43 | ANDRZEJEWSKI | BARTOSZ | GRA-COM Centrum Rowerowe Murowana Goślina | 39 / 58 | 2:01:21 | ||
44 | PRUSINOWSKI | WALDEMAR | 40 / 58 | 2:04:10 | |||
45 | FLEISZAR | TYMOTEUSZ | WÓJTOWICZ TRI TEAM | 41 / 58 | 2:04:25 | ||
46 | DEMBIŃSKI | MAREK | WÓJTOWICZ TRI TEAM | 42 / 58 | 2:04:26 | ||
47 | PAJĄK | MONIKA | 5 / 17 | 2:05:38 | |||
48 | DYBIZBAŃSKI | PAWEŁ | ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM | 43 / 58 | 2:05:43 | ||
49 | BARTOCHOWSKI | ŁUKASZ | Van Hooy Bike Manufaktur | 44 / 58 | 2:05:43 | ||
50 | MICHALIK | MICHAŁ | 45 / 58 | 2:05:46 | |||
51 | RYDZEWSKI | MATEUSZ | 46 / 58 | 2:05:59 | |||
52 | MAJCHRZAK | MARCIN | 47 / 58 | 2:06:42 | |||
53 | NOWACZYK | DOMINIKA | Husaria Race Team | 6 / 17 | 2:06:46 | ||
54 | WOŹNIAK | JAROSŁAW | Tarahumara Heavy Man | 48 / 58 | 2:10:51 | ||
55 | BAUCZ | DANIEL | 49 / 58 | 2:10:51 | |||
56 | SKIERESZ | ARKADIUSZ | 50 / 58 | 2:10:51 | |||
57 | MATYSEK | IRENEUSZ | Samotny Wilk | 51 / 58 | 2:11:37 | ||
58 | KLIKS | DARIUSZ | Zmęczeni już przed biegiem | 52 / 58 | 2:12:06 | ||
59 | GRUSZKA | DARIUSZ | 53 / 58 | 2:16:05 | |||
60 | BARANIAK | PRZEMYSŁAW | SR Katorżnik Murowana Goślina | 54 / 58 | 2:16:18 | ||
61 | WIŚNIEWSKA | JOANNA | 7 / 17 | 2:17:18 | |||
62 | BARBOUKOV | ALEXANDRE | Tsubaki Quay Rotterdam Marathon 2018 | 55 / 58 | 2:19:18 | ||
63 | IGNERSKA | ROZALIA | Azazel | 8 / 17 | 2:19:47 | ||
64 | PIOTRKOWSKA | ANNA | 9 / 17 | 2:23:15 | |||
65 | JAGIEŁKA | MARCIN | 56 / 58 | 2:23:38 | |||
66 | ZUBIK | IWONA | 10 / 17 | 2:29:01 | |||
67 | FIJAK | KAROLINA | 11 / 17 | 2:29:36 | |||
68 | BURZYŃSKA | KATARZYNA | 12 / 17 | 2:29:37 | |||
69 | SZÓSTEK-PALACZ | PAULA | 13 / 17 | 2:29:37 | |||
70 | CWOJDZINSKA | ANNA | 14 / 17 | 2:36:25 | |||
71 | KLEDZIK | MARCIN | 57 / 58 | 2:36:26 | |||
72 | ĆWIKLIŃSKA | ANNA | 15 / 17 | 2:36:49 | |||
73 | GRAJZER | JACEK | 58 / 58 | 2:40:18 | |||
74 | HLOŻEK | JOANNA | Hart Skoki | 16 / 17 | 2:47:58 | ||
75 | CHYLIŃSKA | DOROTA | 17 / 17 | 2:49:01 |
Lp | Nazwisko | Imię | Klub | Lp w kategorii | Kategoria | Lp w płci | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIBILSKI | TOMASZ | ProRunning Promotion | 1 / 4 | 2:41:53 | ||
2 | STALICA | WOJCIECH | IzoErg | 2 / 4 | 2:44:52 | ||
3 | PIESIK | MARIUSZ | Maniek Biegalski indywiduell | 3 / 4 | 2:50:34 | ||
4 | BOGUSZ | MAREK | 4 / 4 | 2:57:30 | |||
5 | WANDEL | AGNIESZKA | Face Nordic Walking Team | 1 / 3 | 3:20:05 | ||
6 | JANAS | MARIA | Biegacze Juniora - Runners Team | 2 / 3 | 3:20:07 | ||
7 | MICHALCZYK | MARIOLA | 3 / 3 | 3:21:03 |